Turniej

Nazwa: VII. Turniej Szermierczy O Puchar Miasta Wadowice 2023/2024 - szpada chłopców (roczniki 2008-2009)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 28.10.2023

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Bernat Wiktor 7 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 24.10.2009
2. Dorczyński Jan 10 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 04.10.2009
3. Gonet Aleksander 3 TS Sokolnia Chorzów 18.08.2008
4. Jurczak Jakub 17 KS SZPADA WADOWICE 04.08.2008
5. Kłaput Antoni 19 AZS AWF KRAKÓW 04.11.2009
6. Kozak Igor 4 KS OLIMP LUBIN 22.03.2009
7. Kubala Borys 13 KKS KRAKÓW 11.08.2008
8. Kubit Patryk 22 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 24.04.2008
9. KWAPISZ Oliwier 2 T.S. GÓRNIK RADLIN 11.12.2008
10. LATAŁA MIŁOSZ 9 KKS KRAKÓW 21.01.2008
11. Lubryka Stanisław 16 KS OLIMP LUBIN 31.05.2008
12. Mikiciński Maciej 18 TS Sokolnia Chorzów 06.11.2008
13. Nalepa Piotr 14 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 03.07.2009
14. Nawrocki-Nowak Aleks 12 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 10.10.2009
15. OLEKSIEWICZ Błażej 15 UKS START OPOLE 09.04.2009
16. Omachel Michał 8 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 05.08.2008
17. Pyzikiewicz Karol 5 MKS GRYF MIELEC 10.10.2008
18. Sachajdak Bartosz 11 TS Sokolnia Chorzów 21.09.2008
19. Szczerbiński Antoni 21 UKS PIAST LEGNICA 28.04.2009
20. Szot Mikołaj 6 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 10.10.2009
21. Szuliar Władysław 23 KS OLIMP LUBIN 24.10.2008
22. Wańczyk Hubert 20 KS Milenium 20.03.2008
23. Żygadło Jakub 1 KS OLIMP LUBIN 15.01.2009

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Żygadło Jakub KS OLIMP LUBIN 15.01.2009 zakwalifikowano
1. Nawrocki-Nowak Aleks UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 10.10.2009 zakwalifikowano
3. KWAPISZ Oliwier T.S. GÓRNIK RADLIN 11.12.2008 zakwalifikowano
4. Omachel Michał UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 05.08.2008 zakwalifikowano
5. Kozak Igor KS OLIMP LUBIN 22.03.2009 zakwalifikowano
6. Kubala Borys KKS KRAKÓW 11.08.2008 zakwalifikowano
7. Szot Mikołaj PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 10.10.2009 zakwalifikowano
8. LATAŁA MIŁOSZ KKS KRAKÓW 21.01.2008 zakwalifikowano
9. Gonet Aleksander TS Sokolnia Chorzów 18.08.2008 zakwalifikowano
10. Dorczyński Jan UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 04.10.2009 zakwalifikowano
11. Pyzikiewicz Karol MKS GRYF MIELEC 10.10.2008 zakwalifikowano
12. Wańczyk Hubert KS Milenium 20.03.2008 zakwalifikowano
13. OLEKSIEWICZ Błażej UKS START OPOLE 09.04.2009 zakwalifikowano
14. Bernat Wiktor PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 24.10.2009 zakwalifikowano
15. Szuliar Władysław KS OLIMP LUBIN 24.10.2008 zakwalifikowano
16. Kubit Patryk UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 24.04.2008 zakwalifikowano
17. Kłaput Antoni AZS AWF KRAKÓW 04.11.2009 zakwalifikowano
18. Szczerbiński Antoni UKS PIAST LEGNICA 28.04.2009 zakwalifikowano
19. Mikiciński Maciej TS Sokolnia Chorzów 06.11.2008 zakwalifikowano
20. Lubryka Stanisław KS OLIMP LUBIN 31.05.2008 zakwalifikowano
21. Jurczak Jakub KS SZPADA WADOWICE 04.08.2008 wyeliminowano
22. Nalepa Piotr WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 03.07.2009 wyeliminowano
23. Sachajdak Bartosz TS Sokolnia Chorzów 21.09.2008 wyeliminowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Żygadło Jakub KS OLIMP LUBIN 15.01.2009
2. Kozak Igor KS OLIMP LUBIN 22.03.2009
3. KWAPISZ Oliwier T.S. GÓRNIK RADLIN 11.12.2008
3. LATAŁA MIŁOSZ KKS KRAKÓW 21.01.2008
5. Nawrocki-Nowak Aleks UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 10.10.2009
6. Szot Mikołaj PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 10.10.2009
7. Pyzikiewicz Karol MKS GRYF MIELEC 10.10.2008
8. OLEKSIEWICZ Błażej UKS START OPOLE 09.04.2009
9. Omachel Michał UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 05.08.2008
10. Kubala Borys KKS KRAKÓW 11.08.2008
11. Gonet Aleksander TS Sokolnia Chorzów 18.08.2008
12. Dorczyński Jan UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 04.10.2009
13. Wańczyk Hubert KS Milenium 20.03.2008
14. Bernat Wiktor PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 24.10.2009
15. Szuliar Władysław KS OLIMP LUBIN 24.10.2008
16. Kłaput Antoni AZS AWF KRAKÓW 04.11.2009
17. Kubit Patryk UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 24.04.2008
18. Szczerbiński Antoni UKS PIAST LEGNICA 28.04.2009
19. Mikiciński Maciej TS Sokolnia Chorzów 06.11.2008
20. Lubryka Stanisław KS OLIMP LUBIN 31.05.2008
21. Jurczak Jakub KS SZPADA WADOWICE 04.08.2008
22. Nalepa Piotr WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 03.07.2009
23. Sachajdak Bartosz TS Sokolnia Chorzów 21.09.2008

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content