Nazwa: VII. Turniej Szermierczy O Puchar Miasta Wadowice 2023/2024 - szpada chłopców (roczniki 2012-2013)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 28.10.2023
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Awramik Mieszko | 10 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 10.11.2012 |
2. | Bigus Andrzej | 21 | KS SZPADA WROCŁAW | 09.04.2013 |
3. | Bobrowicz Tymon | 9 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 25.06.2012 |
4. | Chodacki Kacper | 37 | RMKS RYBNIK | 17.06.2013 |
5. | Czaplak Maciej | 14 | UKS TRÓJKA RADLIN | 27.11.2012 |
6. | Druzhynin Anton | 26 | KSz WARSZAWIANKA | 11.04.2012 |
7. | Golicz Maciej | 12 | TS Sokolnia Chorzów | 01.03.2013 |
8. | Grabarczyk Antoni | 33 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 26.01.2013 |
9. | Grochmal Michał | 18 | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 05.07.2012 |
10. | Jachimowski Piotr | 31 | TS Sokolnia Chorzów | 15.01.2013 |
11. | Karyuchenko Yehor | 4 | AZS AWF KATOWICE | 26.08.2013 |
12. | Kasprzyk Jan | 24 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 23.12.2012 |
13. | Kiljan Kajetan | 38 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 11.03.2013 |
14. | Kosowski Filip | 32 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 22.07.2013 |
15. | Królikowski Aleksander | 16 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 03.01.2013 |
16. | Laszczyk Franciszek | 22 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 04.02.2013 |
17. | Markiewicz Aleksander | 35 | RMKS RYBNIK | 23.07.2013 |
18. | MATYSZCZAK NATANIEL | 8 | KS OLIMP LUBIN | 19.06.2012 |
19. | MATYSZCZAK KORDIAN | 17 | KS OLIMP LUBIN | 19.06.2012 |
20. | Mazurkiewicz Franciszek | 28 | MKS GRYF MIELEC | 18.12.2013 |
21. | Murdza Aleksander | 29 | MKS GRYF MIELEC | 04.09.2013 |
22. | Pliszczak Franciszek | 7 | UKS START OPOLE | 19.03.2012 |
23. | Pyka Florian | 20 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 16.08.2012 |
24. | Roguski Paweł | 2 | KSz WARSZAWIANKA | 15.08.2012 |
25. | Sadowy Wojciech | 13 | KSz WARSZAWIANKA | 11.09.2013 |
26. | Seemann Karol | 36 | RMKS RYBNIK | 12.10.2012 |
27. | Słomka Stanisław | 23 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 18.06.2012 |
28. | Smolarczyk Bartosz | 3 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 10.05.2012 |
29. | Szambelan Leon | 27 | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 30.07.2012 |
30. | Szastok Tomasz | 30 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 17.06.2013 |
31. | Szlachta Aleksander | 34 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 05.09.2013 |
32. | Warecki Grzegorz | 1 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 04.04.2012 |
33. | Waśko Jan | 5 | PKSZERM WARSZAWA | 08.03.2012 |
34. | Wąsik Jan | 6 | PKSZERM WARSZAWA | 10.07.2012 |
35. | Weryński Dominik | 25 | MKS GRYF MIELEC | 25.04.2013 |
36. | Wilusz Dawid | 15 | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 15.11.2012 |
37. | Wojdyło Dawid | 19 | KS SZPADA WADOWICE | 14.02.2013 |
38. | Wojtyczko Gabriel | 11 | UKS TRÓJKA RADLIN | 25.12.2012 |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Roguski Paweł | KSz WARSZAWIANKA | 15.08.2012 | zakwalifikowano |
2. | Karyuchenko Yehor | AZS AWF KATOWICE | 26.08.2013 | zakwalifikowano |
2. | Smolarczyk Bartosz | UKS KOSYNIER GLIWICE | 10.05.2012 | zakwalifikowano |
4. | MATYSZCZAK NATANIEL | KS OLIMP LUBIN | 19.06.2012 | zakwalifikowano |
5. | Warecki Grzegorz | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 04.04.2012 | zakwalifikowano |
6. | Seemann Karol | RMKS RYBNIK | 12.10.2012 | zakwalifikowano |
7. | Waśko Jan | PKSZERM WARSZAWA | 08.03.2012 | zakwalifikowano |
8. | Wąsik Jan | PKSZERM WARSZAWA | 10.07.2012 | zakwalifikowano |
9. | Bobrowicz Tymon | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 25.06.2012 | zakwalifikowano |
10. | MATYSZCZAK KORDIAN | KS OLIMP LUBIN | 19.06.2012 | zakwalifikowano |
11. | Wojtyczko Gabriel | UKS TRÓJKA RADLIN | 25.12.2012 | zakwalifikowano |
12. | Wilusz Dawid | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 15.11.2012 | zakwalifikowano |
13. | Sadowy Wojciech | KSz WARSZAWIANKA | 11.09.2013 | zakwalifikowano |
14. | Słomka Stanisław | UKS KOSYNIER GLIWICE | 18.06.2012 | zakwalifikowano |
15. | Golicz Maciej | TS Sokolnia Chorzów | 01.03.2013 | zakwalifikowano |
16. | Wojdyło Dawid | KS SZPADA WADOWICE | 14.02.2013 | zakwalifikowano |
17. | Pyka Florian | UKS KOSYNIER GLIWICE | 16.08.2012 | zakwalifikowano |
18. | Druzhynin Anton | KSz WARSZAWIANKA | 11.04.2012 | zakwalifikowano |
19. | Markiewicz Aleksander | RMKS RYBNIK | 23.07.2013 | zakwalifikowano |
20. | Czaplak Maciej | UKS TRÓJKA RADLIN | 27.11.2012 | zakwalifikowano |
21. | Królikowski Aleksander | UKS KOSYNIER GLIWICE | 03.01.2013 | zakwalifikowano |
22. | Jachimowski Piotr | TS Sokolnia Chorzów | 15.01.2013 | zakwalifikowano |
22. | Pliszczak Franciszek | UKS START OPOLE | 19.03.2012 | zakwalifikowano |
24. | Grabarczyk Antoni | T.S. GÓRNIK RADLIN | 26.01.2013 | zakwalifikowano |
25. | Bigus Andrzej | KS SZPADA WROCŁAW | 09.04.2013 | zakwalifikowano |
26. | Kasprzyk Jan | UKS KOSYNIER GLIWICE | 23.12.2012 | zakwalifikowano |
27. | Szlachta Aleksander | UKS KOSYNIER GLIWICE | 05.09.2013 | zakwalifikowano |
28. | Awramik Mieszko | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 10.11.2012 | zakwalifikowano |
29. | Murdza Aleksander | MKS GRYF MIELEC | 04.09.2013 | zakwalifikowano |
30. | Grochmal Michał | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 05.07.2012 | zakwalifikowano |
31. | Kosowski Filip | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 22.07.2013 | zakwalifikowano |
32. | Kiljan Kajetan | T.S. GÓRNIK RADLIN | 11.03.2013 | zakwalifikowano |
33. | Chodacki Kacper | RMKS RYBNIK | 17.06.2013 | zakwalifikowano |
34. | Laszczyk Franciszek | UKS KOSYNIER GLIWICE | 04.02.2013 | zakwalifikowano |
35. | Szastok Tomasz | UKS KOSYNIER GLIWICE | 17.06.2013 | zakwalifikowano |
35. | Mazurkiewicz Franciszek | MKS GRYF MIELEC | 18.12.2013 | zakwalifikowano |
37. | Weryński Dominik | MKS GRYF MIELEC | 25.04.2013 | zakwalifikowano |
38. | Szambelan Leon | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 30.07.2012 | zakwalifikowano |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Roguski Paweł | KSz WARSZAWIANKA | 15.08.2012 |
2. | Karyuchenko Yehor | AZS AWF KATOWICE | 26.08.2013 |
3. | Seemann Karol | RMKS RYBNIK | 12.10.2012 |
3. | Warecki Grzegorz | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 04.04.2012 |
5. | Smolarczyk Bartosz | UKS KOSYNIER GLIWICE | 10.05.2012 |
6. | Waśko Jan | PKSZERM WARSZAWA | 08.03.2012 |
7. | Bobrowicz Tymon | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 25.06.2012 |
8. | Sadowy Wojciech | KSz WARSZAWIANKA | 11.09.2013 |
9. | MATYSZCZAK NATANIEL | KS OLIMP LUBIN | 19.06.2012 |
10. | Wąsik Jan | PKSZERM WARSZAWA | 10.07.2012 |
11. | Wojtyczko Gabriel | UKS TRÓJKA RADLIN | 25.12.2012 |
12. | Słomka Stanisław | UKS KOSYNIER GLIWICE | 18.06.2012 |
13. | Golicz Maciej | TS Sokolnia Chorzów | 01.03.2013 |
14. | Pyka Florian | UKS KOSYNIER GLIWICE | 16.08.2012 |
15. | Królikowski Aleksander | UKS KOSYNIER GLIWICE | 03.01.2013 |
16. | Jachimowski Piotr | TS Sokolnia Chorzów | 15.01.2013 |
17. | MATYSZCZAK KORDIAN | KS OLIMP LUBIN | 19.06.2012 |
18. | Wilusz Dawid | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 15.11.2012 |
19. | Wojdyło Dawid | KS SZPADA WADOWICE | 14.02.2013 |
20. | Druzhynin Anton | KSz WARSZAWIANKA | 11.04.2012 |
21. | Markiewicz Aleksander | RMKS RYBNIK | 23.07.2013 |
22. | Czaplak Maciej | UKS TRÓJKA RADLIN | 27.11.2012 |
23. | Pliszczak Franciszek | UKS START OPOLE | 19.03.2012 |
24. | Grabarczyk Antoni | T.S. GÓRNIK RADLIN | 26.01.2013 |
25. | Bigus Andrzej | KS SZPADA WROCŁAW | 09.04.2013 |
26. | Kasprzyk Jan | UKS KOSYNIER GLIWICE | 23.12.2012 |
27. | Szlachta Aleksander | UKS KOSYNIER GLIWICE | 05.09.2013 |
28. | Awramik Mieszko | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 10.11.2012 |
29. | Murdza Aleksander | MKS GRYF MIELEC | 04.09.2013 |
30. | Grochmal Michał | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 05.07.2012 |
31. | Chodacki Kacper | RMKS RYBNIK | 17.06.2013 |
32. | Laszczyk Franciszek | UKS KOSYNIER GLIWICE | 04.02.2013 |
33. | Kosowski Filip | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 22.07.2013 |
34. | Kiljan Kajetan | T.S. GÓRNIK RADLIN | 11.03.2013 |
35. | Szastok Tomasz | UKS KOSYNIER GLIWICE | 17.06.2013 |
35. | Mazurkiewicz Franciszek | MKS GRYF MIELEC | 18.12.2013 |
37. | Weryński Dominik | MKS GRYF MIELEC | 25.04.2013 |
38. | Szambelan Leon | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 30.07.2012 |