Turniej

Nazwa: VII. Turniej Szermierczy O Puchar Miasta Wadowice 2023/2024 - szpada dziewcząt (roczniki 2008-2009)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 29.10.2023

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Bagińska Wiktoria 11 KS OLIMP LUBIN 31.03.2009
2. Chernikova Dariia 5 PKSZERM WARSZAWA 01.01.2009
3. Gusta Kamila 1 PIAST GLIWICE 02.09.2008
4. Leżyńska Amelia 13 KS OLIMP LUBIN 20.10.2009
5. Ławnik Milena 10 KS OLIMP LUBIN 17.05.2009
6. Mazur Natalia 16 KS OLIMP LUBIN 03.08.2009
7. MOŃKO Wiktoria 17 T.S. GÓRNIK RADLIN 10.09.2009
8. Niebrzydowska Dorota 14 KS OLIMP LUBIN 02.03.2009
9. Pietrzyk Natasza 9 KKS KRAKÓW 04.11.2008
10. Rak Magdalena 15 KKS KRAKÓW 04.09.2009
11. Sadowska Amelia 6 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008
12. Smolarczyk Kinga 3 PIAST GLIWICE 10.03.2009
13. Sołtyk Zuzanna 4 PKSZERM WARSZAWA 08.06.2009
14. Sowińska Dominika 7 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 14.11.2009
15. Stanek Nina 20 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 14.01.2009
16. Szczygieł Emilia 2 KS OLIMP LUBIN 16.01.2009
17. Śliwińska Nela 19 KS OLIMP LUBIN 07.08.2009
18. Tkachova Marharyta 8 UKS START OPOLE 29.12.2009
19. Uronek Aleksandra 12 UKS START OPOLE 01.08.2009
20. Zielińska Maja 18 MUSZKIETER GLIWICE 03.02.2009

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Gusta Kamila PIAST GLIWICE 02.09.2008 zakwalifikowano
2. Smolarczyk Kinga PIAST GLIWICE 10.03.2009 zakwalifikowano
3. Sołtyk Zuzanna PKSZERM WARSZAWA 08.06.2009 zakwalifikowano
4. Sadowska Amelia BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008 zakwalifikowano
5. Szczygieł Emilia KS OLIMP LUBIN 16.01.2009 zakwalifikowano
6. Sowińska Dominika PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 14.11.2009 zakwalifikowano
7. Stanek Nina UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 14.01.2009 zakwalifikowano
8. Pietrzyk Natasza KKS KRAKÓW 04.11.2008 zakwalifikowano
9. MOŃKO Wiktoria T.S. GÓRNIK RADLIN 10.09.2009 zakwalifikowano
10. Zielińska Maja MUSZKIETER GLIWICE 03.02.2009 zakwalifikowano
11. Chernikova Dariia PKSZERM WARSZAWA 01.01.2009 zakwalifikowano
12. Niebrzydowska Dorota KS OLIMP LUBIN 02.03.2009 zakwalifikowano
13. Uronek Aleksandra UKS START OPOLE 01.08.2009 zakwalifikowano
14. Tkachova Marharyta UKS START OPOLE 29.12.2009 zakwalifikowano
15. Ławnik Milena KS OLIMP LUBIN 17.05.2009 zakwalifikowano
16. Śliwińska Nela KS OLIMP LUBIN 07.08.2009 zakwalifikowano
17. Leżyńska Amelia KS OLIMP LUBIN 20.10.2009 wyeliminowano
18. Rak Magdalena KKS KRAKÓW 04.09.2009 wyeliminowano
19. Bagińska Wiktoria KS OLIMP LUBIN 31.03.2009 wyeliminowano
20. Mazur Natalia KS OLIMP LUBIN 03.08.2009 wyeliminowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Sołtyk Zuzanna PKSZERM WARSZAWA 08.06.2009
2. Gusta Kamila PIAST GLIWICE 02.09.2008
3. Szczygieł Emilia KS OLIMP LUBIN 16.01.2009
3. Smolarczyk Kinga PIAST GLIWICE 10.03.2009
5. Sadowska Amelia BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008
6. Stanek Nina UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 14.01.2009
7. Pietrzyk Natasza KKS KRAKÓW 04.11.2008
8. Chernikova Dariia PKSZERM WARSZAWA 01.01.2009
9. Sowińska Dominika PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 14.11.2009
10. MOŃKO Wiktoria T.S. GÓRNIK RADLIN 10.09.2009
11. Zielińska Maja MUSZKIETER GLIWICE 03.02.2009
12. Niebrzydowska Dorota KS OLIMP LUBIN 02.03.2009
13. Uronek Aleksandra UKS START OPOLE 01.08.2009
14. Tkachova Marharyta UKS START OPOLE 29.12.2009
15. Ławnik Milena KS OLIMP LUBIN 17.05.2009
16. Śliwińska Nela KS OLIMP LUBIN 07.08.2009
17. Leżyńska Amelia KS OLIMP LUBIN 20.10.2009
18. Rak Magdalena KKS KRAKÓW 04.09.2009
19. Bagińska Wiktoria KS OLIMP LUBIN 31.03.2009
20. Mazur Natalia KS OLIMP LUBIN 03.08.2009

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content