Turniej

Nazwa: VII. Turniej Szermierczy O Puchar Miasta Wadowice 2023/2024 - szpada dziewcząt (roczniki 2010-20011)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 29.10.2023

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Białecka Zofia 4 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2010
2. Budnik Magdalena 2 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.03.2010
3. Chłapek Dorota 35 UKS TRÓJKA RADLIN 07.10.2011
4. Ciborowska Hanna 10 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 14.09.2010
5. Dolecka Kamila 22 T.S. GÓRNIK RADLIN 07.05.2011
6. Dwojak Zofia 36 UKS START OPOLE 05.03.2010
7. Dymowska Apolonia 40 KSz WARSZAWIANKA 07.05.2011
8. Dzwonek Helena 9 T.S. GÓRNIK RADLIN 06.12.2010
9. Filipowicz Natalia 42 KSz WARSZAWIANKA 18.07.2011
10. Foltak Hanna 33 TKS 19.04.2010
11. Gąsiorowska Ofelia 24 UKS START OPOLE 16.09.2010
12. Golicz Hanna 25 TS Sokolnia Chorzów 14.01.2011
13. Gwóźdź Kinga 27 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 04.01.2010
14. Hajkowska Aleksandra 21 UKS START OPOLE 31.01.2011
15. HEBDOWSKA Agata 1 T.S. GÓRNIK RADLIN 06.05.2010
16. Janosz Maja 34 UKS TRÓJKA RADLIN 03.09.2011
17. Jarosz Małgorzata 13 AZS AWF KRAKÓW 03.07.2010
18. Jendryś Zofia 39 PIAST GLIWICE 14.04.2011
19. Karyuchenko Vira 32 AZS AWF KATOWICE 14.12.2010
20. Kępa Paulina 26 PIAST GLIWICE 19.08.2011
21. Klaper Łucja 19 KKS KRAKÓW 23.01.2011
22. Kowalik Amelia 3 PIAST GLIWICE 04.10.2010
23. Kowalska Pola 50 PKSZERM WARSZAWA 25.01.2011
24. Kozłowska Daria 30 KKS KRAKÓW 09.03.2011
25. Krzyżek Hanna 52 MUSZKIETER GLIWICE 01.06.2010
26. Kuczera Katarzyna 54 MUSZKIETER GLIWICE 07.09.2010
27. Kuza Amelia 18 KKS KRAKÓW 16.12.2010
28. Kwiatkowska Ewa 43 KSz WARSZAWIANKA 17.01.2010
29. Łenczyk Małgorzata 14 UKS KOSYNIER GLIWICE 07.02.2011
30. MICHEL DAGMARA 37 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.07.2011
31. Mikołajczyk Sara 38 KS SZPADA WADOWICE 06.07.2011
32. Misiak Paulina 53 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2010
33. Mrozińska Julia 7 UKS ZAWISZA KATOWICE 07.04.2010
34. Niedobecka Liliana 17 RMKS RYBNIK 30.06.2011
35. Niewiatowska Maja 44 KSz WARSZAWIANKA 13.12.2010
36. Nogaj ZUZANNA 11 PIAST GLIWICE 22.01.2011
37. Ochman Hanna 51 MUSZKIETER GLIWICE 08.11.2010
38. Odrzywolska Agnieszka 23 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 13.10.2010
39. Petit Emma 31 UKS VICTORIA GAJ 28.07.2011
40. Pęcikiewicz Kinga 55 MUSZKIETER GLIWICE 15.06.2010
41. Pękala Maria 46 KSz WARSZAWIANKA 28.10.2010
42. Piejko Amelia 45 UKS TRÓJKA RADLIN 26.07.2011
43. Pilch Liliana 47 UKS START OPOLE 21.06.2011
44. Seremet Julia 49 UKS ZAWISZA KATOWICE 09.10.2010
45. Stanisz Anna 28 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 26.07.2011
46. Strzebinczyk Laura 29 RMKS RYBNIK 10.05.2011
47. Szczepan Aleksandra 8 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 31.08.2010
48. Szczurowska Hanna 5 PIAST GLIWICE 02.11.2011
49. Szewczyk Alicja 6 AZS AWF WROCŁAW 03.02.2010
50. Szydłowska Maria 12 PIAST GLIWICE 23.09.2011
51. Szymiczek Martyna 16 T.S. GÓRNIK RADLIN 23.09.2010
52. Świdzińska Maria 41 KS OLIMP LUBIN 06.12.2011
53. Świt Alicja 15 PIAST GLIWICE 12.03.2011
54. Zalewska Helena 20 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.07.2010

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Budnik Magdalena UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.03.2010 zakwalifikowano
2. Pękala Maria KSz WARSZAWIANKA 28.10.2010 zakwalifikowano
3. Szczurowska Hanna PIAST GLIWICE 02.11.2011 zakwalifikowano
4. Szymiczek Martyna T.S. GÓRNIK RADLIN 23.09.2010 zakwalifikowano
5. Strzebinczyk Laura RMKS RYBNIK 10.05.2011 zakwalifikowano
6. Białecka Zofia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2010 zakwalifikowano
7. Dolecka Kamila T.S. GÓRNIK RADLIN 07.05.2011 zakwalifikowano
8. Szczepan Aleksandra UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 31.08.2010 zakwalifikowano
9. HEBDOWSKA Agata T.S. GÓRNIK RADLIN 06.05.2010 zakwalifikowano
10. Świt Alicja PIAST GLIWICE 12.03.2011 zakwalifikowano
11. Szewczyk Alicja AZS AWF WROCŁAW 03.02.2010 zakwalifikowano
12. Mrozińska Julia UKS ZAWISZA KATOWICE 07.04.2010 zakwalifikowano
13. Nogaj ZUZANNA PIAST GLIWICE 22.01.2011 zakwalifikowano
14. Krzyżek Hanna MUSZKIETER GLIWICE 01.06.2010 zakwalifikowano
15. Kowalik Amelia PIAST GLIWICE 04.10.2010 zakwalifikowano
16. Misiak Paulina PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2010 zakwalifikowano
17. Jendryś Zofia PIAST GLIWICE 14.04.2011 zakwalifikowano
18. Pęcikiewicz Kinga MUSZKIETER GLIWICE 15.06.2010 zakwalifikowano
19. Zalewska Helena AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.07.2010 zakwalifikowano
20. Hajkowska Aleksandra UKS START OPOLE 31.01.2011 zakwalifikowano
21. Niedobecka Liliana RMKS RYBNIK 30.06.2011 zakwalifikowano
22. Karyuchenko Vira AZS AWF KATOWICE 14.12.2010 zakwalifikowano
23. Świdzińska Maria KS OLIMP LUBIN 06.12.2011 zakwalifikowano
24. Łenczyk Małgorzata UKS KOSYNIER GLIWICE 07.02.2011 zakwalifikowano
25. Ciborowska Hanna UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 14.09.2010 zakwalifikowano
26. Ochman Hanna MUSZKIETER GLIWICE 08.11.2010 zakwalifikowano
27. Gwóźdź Kinga BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 04.01.2010 zakwalifikowano
28. Kozłowska Daria KKS KRAKÓW 09.03.2011 zakwalifikowano
29. Filipowicz Natalia KSz WARSZAWIANKA 18.07.2011 zakwalifikowano
29. Kowalska Pola PKSZERM WARSZAWA 25.01.2011 zakwalifikowano
31. Odrzywolska Agnieszka UKS TOPÓR KRZESZOWICE 13.10.2010 zakwalifikowano
32. Stanisz Anna UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 26.07.2011 zakwalifikowano
33. Kuczera Katarzyna MUSZKIETER GLIWICE 07.09.2010 zakwalifikowano
34. Gąsiorowska Ofelia UKS START OPOLE 16.09.2010 zakwalifikowano
35. Dymowska Apolonia KSz WARSZAWIANKA 07.05.2011 zakwalifikowano
36. Golicz Hanna TS Sokolnia Chorzów 14.01.2011 zakwalifikowano
37. Dzwonek Helena T.S. GÓRNIK RADLIN 06.12.2010 zakwalifikowano
37. Foltak Hanna TKS 19.04.2010 zakwalifikowano
39. Seremet Julia UKS ZAWISZA KATOWICE 09.10.2010 zakwalifikowano
40. Jarosz Małgorzata AZS AWF KRAKÓW 03.07.2010 zakwalifikowano
41. Szydłowska Maria PIAST GLIWICE 23.09.2011 zakwalifikowano
42. Kwiatkowska Ewa KSz WARSZAWIANKA 17.01.2010 zakwalifikowano
43. Petit Emma UKS VICTORIA GAJ 28.07.2011 zakwalifikowano
44. Kuza Amelia KKS KRAKÓW 16.12.2010 zakwalifikowano
45. Niewiatowska Maja KSz WARSZAWIANKA 13.12.2010 zakwalifikowano
46. Klaper Łucja KKS KRAKÓW 23.01.2011 zakwalifikowano
47. MICHEL DAGMARA UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.07.2011 wyeliminowano
48. Dwojak Zofia UKS START OPOLE 05.03.2010 wyeliminowano
49. Janosz Maja UKS TRÓJKA RADLIN 03.09.2011 wyeliminowano
50. Chłapek Dorota UKS TRÓJKA RADLIN 07.10.2011 wyeliminowano
51. Mikołajczyk Sara KS SZPADA WADOWICE 06.07.2011 wyeliminowano
51. Kępa Paulina PIAST GLIWICE 19.08.2011 wyeliminowano
53. Pilch Liliana UKS START OPOLE 21.06.2011 wyeliminowano
53. Piejko Amelia UKS TRÓJKA RADLIN 26.07.2011 wyeliminowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Misiak Paulina PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2010
2. Kowalik Amelia PIAST GLIWICE 04.10.2010
3. Nogaj ZUZANNA PIAST GLIWICE 22.01.2011
3. Szewczyk Alicja AZS AWF WROCŁAW 03.02.2010
5. Szczurowska Hanna PIAST GLIWICE 02.11.2011
6. Strzebinczyk Laura RMKS RYBNIK 10.05.2011
7. Dolecka Kamila T.S. GÓRNIK RADLIN 07.05.2011
8. HEBDOWSKA Agata T.S. GÓRNIK RADLIN 06.05.2010
9. Budnik Magdalena UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.03.2010
10. Pękala Maria KSz WARSZAWIANKA 28.10.2010
11. Szymiczek Martyna T.S. GÓRNIK RADLIN 23.09.2010
12. Szczepan Aleksandra UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 31.08.2010
13. Krzyżek Hanna MUSZKIETER GLIWICE 01.06.2010
14. Niedobecka Liliana RMKS RYBNIK 30.06.2011
15. Świdzińska Maria KS OLIMP LUBIN 06.12.2011
16. Gwóźdź Kinga BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 04.01.2010
17. Białecka Zofia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2010
18. Świt Alicja PIAST GLIWICE 12.03.2011
19. Mrozińska Julia UKS ZAWISZA KATOWICE 07.04.2010
20. Jendryś Zofia PIAST GLIWICE 14.04.2011
21. Pęcikiewicz Kinga MUSZKIETER GLIWICE 15.06.2010
22. Hajkowska Aleksandra UKS START OPOLE 31.01.2011
23. Karyuchenko Vira AZS AWF KATOWICE 14.12.2010
24. Ciborowska Hanna UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 14.09.2010
25. Ochman Hanna MUSZKIETER GLIWICE 08.11.2010
26. Odrzywolska Agnieszka UKS TOPÓR KRZESZOWICE 13.10.2010
27. Kuczera Katarzyna MUSZKIETER GLIWICE 07.09.2010
28. Dymowska Apolonia KSz WARSZAWIANKA 07.05.2011
29. Golicz Hanna TS Sokolnia Chorzów 14.01.2011
30. Dzwonek Helena T.S. GÓRNIK RADLIN 06.12.2010
31. Szydłowska Maria PIAST GLIWICE 23.09.2011
32. Klaper Łucja KKS KRAKÓW 23.01.2011
33. Zalewska Helena AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.07.2010
34. Łenczyk Małgorzata UKS KOSYNIER GLIWICE 07.02.2011
35. Kozłowska Daria KKS KRAKÓW 09.03.2011
36. Filipowicz Natalia KSz WARSZAWIANKA 18.07.2011
36. Kowalska Pola PKSZERM WARSZAWA 25.01.2011
38. Stanisz Anna UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 26.07.2011
39. Gąsiorowska Ofelia UKS START OPOLE 16.09.2010
40. Foltak Hanna TKS 19.04.2010
41. Seremet Julia UKS ZAWISZA KATOWICE 09.10.2010
42. Jarosz Małgorzata AZS AWF KRAKÓW 03.07.2010
43. Kwiatkowska Ewa KSz WARSZAWIANKA 17.01.2010
44. Petit Emma UKS VICTORIA GAJ 28.07.2011
45. Kuza Amelia KKS KRAKÓW 16.12.2010
46. Niewiatowska Maja KSz WARSZAWIANKA 13.12.2010
47. MICHEL DAGMARA UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.07.2011
48. Dwojak Zofia UKS START OPOLE 05.03.2010
49. Janosz Maja UKS TRÓJKA RADLIN 03.09.2011
50. Chłapek Dorota UKS TRÓJKA RADLIN 07.10.2011
51. Kępa Paulina PIAST GLIWICE 19.08.2011
51. Mikołajczyk Sara KS SZPADA WADOWICE 06.07.2011
53. Pilch Liliana UKS START OPOLE 21.06.2011
53. Piejko Amelia UKS TRÓJKA RADLIN 26.07.2011

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content