Turniej

Nazwa: VII. Turniej Szermierczy O Puchar Miasta Wadowice 2023/2024 - szpada dziewcząt (roczniki 2012-2013)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 29.10.2023

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Badura Malwina 8 UKS KOSYNIER GLIWICE 29.01.2013
2. Bednarska Milena 9 T.S. GÓRNIK RADLIN 24.01.2012
3. Bies Pola 23 T.S. GÓRNIK RADLIN 16.11.2012
4. BIRKENFELD SONIA 10 SKS FLESZ ŚWIDNICA 25.10.2012
5. Bobusia Natalia 2 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 28.10.2012
6. Dawidiuk Klaudia 5 RMKS RYBNIK 21.02.2012
7. Gładyszczak Liliana 6 PKSZERM WARSZAWA 05.11.2012
8. Hałas Waleria 18 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 09.08.2013
9. Kowalska Aleksandra 4 PIAST GLIWICE 05.04.2012
10. Krzyk Emilia 21 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 01.09.2013
11. Lenart Hanna 22 MUSZKIETER GLIWICE 26.07.2012
12. Lisiecka Maja 13 SKS FLESZ ŚWIDNICA 11.07.2013
13. Pastor Monika 16 T.S. GÓRNIK RADLIN 08.05.2012
14. Pyrk Nina 7 T.S. GÓRNIK RADLIN 16.09.2012
15. Rukszan Zofia 12 PKSZERM WARSZAWA 19.01.2012
16. Sowińska Agata 11 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.09.2012
17. Stępień Nina 14 UKS KOSYNIER GLIWICE 02.06.2013
18. Stolarczyk Pola 19 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 03.11.2013
19. Szastok Hanna 17 UKS KOSYNIER GLIWICE 17.06.2013
20. Szymula Alicja 1 UKS START OPOLE 02.07.2012
21. Wałęga Zofia 15 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 27.02.2013
22. Wojtuń Kaja 3 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 24.07.2012
23. Woźniak Maja 20 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 21.04.2012

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Bednarska Milena T.S. GÓRNIK RADLIN 24.01.2012 zakwalifikowano
2. Rukszan Zofia PKSZERM WARSZAWA 19.01.2012 zakwalifikowano
3. Badura Malwina UKS KOSYNIER GLIWICE 29.01.2013 zakwalifikowano
4. Pyrk Nina T.S. GÓRNIK RADLIN 16.09.2012 zakwalifikowano
5. Lenart Hanna MUSZKIETER GLIWICE 26.07.2012 zakwalifikowano
6. Wojtuń Kaja UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 24.07.2012 zakwalifikowano
7. Sowińska Agata PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.09.2012 zakwalifikowano
8. Bobusia Natalia UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 28.10.2012 zakwalifikowano
9. Kowalska Aleksandra PIAST GLIWICE 05.04.2012 zakwalifikowano
10. Szymula Alicja UKS START OPOLE 02.07.2012 zakwalifikowano
11. Gładyszczak Liliana PKSZERM WARSZAWA 05.11.2012 zakwalifikowano
12. Dawidiuk Klaudia RMKS RYBNIK 21.02.2012 zakwalifikowano
13. Stępień Nina UKS KOSYNIER GLIWICE 02.06.2013 zakwalifikowano
14. Stolarczyk Pola BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 03.11.2013 zakwalifikowano
15. Pastor Monika T.S. GÓRNIK RADLIN 08.05.2012 zakwalifikowano
16. Wałęga Zofia MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 27.02.2013 zakwalifikowano
17. Lisiecka Maja SKS FLESZ ŚWIDNICA 11.07.2013 zakwalifikowano
18. BIRKENFELD SONIA SKS FLESZ ŚWIDNICA 25.10.2012 zakwalifikowano
19. Hałas Waleria UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 09.08.2013 zakwalifikowano
20. Bies Pola T.S. GÓRNIK RADLIN 16.11.2012 zakwalifikowano
21. Woźniak Maja AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 21.04.2012 zakwalifikowano
22. Szastok Hanna UKS KOSYNIER GLIWICE 17.06.2013 zakwalifikowano
23. Krzyk Emilia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 01.09.2013 zakwalifikowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Bednarska Milena T.S. GÓRNIK RADLIN 24.01.2012
2. Wojtuń Kaja UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 24.07.2012
3. Pyrk Nina T.S. GÓRNIK RADLIN 16.09.2012
3. Rukszan Zofia PKSZERM WARSZAWA 19.01.2012
5. Badura Malwina UKS KOSYNIER GLIWICE 29.01.2013
6. Sowińska Agata PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.09.2012
7. Bobusia Natalia UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 28.10.2012
8. Dawidiuk Klaudia RMKS RYBNIK 21.02.2012
9. Lenart Hanna MUSZKIETER GLIWICE 26.07.2012
10. Kowalska Aleksandra PIAST GLIWICE 05.04.2012
11. Szymula Alicja UKS START OPOLE 02.07.2012
12. Stępień Nina UKS KOSYNIER GLIWICE 02.06.2013
13. Pastor Monika T.S. GÓRNIK RADLIN 08.05.2012
14. Lisiecka Maja SKS FLESZ ŚWIDNICA 11.07.2013
15. Hałas Waleria UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 09.08.2013
16. Szastok Hanna UKS KOSYNIER GLIWICE 17.06.2013
17. Gładyszczak Liliana PKSZERM WARSZAWA 05.11.2012
18. Stolarczyk Pola BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 03.11.2013
19. Wałęga Zofia MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 27.02.2013
20. BIRKENFELD SONIA SKS FLESZ ŚWIDNICA 25.10.2012
21. Bies Pola T.S. GÓRNIK RADLIN 16.11.2012
22. Woźniak Maja AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 21.04.2012
23. Krzyk Emilia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 01.09.2013

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content