Turniej

Nazwa: VII. Turniej Szermierczy O Puchar Miasta Wadowice 2023/2024 - szpada dziewcząt (roczniki 2014-2015)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 29.10.2023

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Budnik Małgorzata 7 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 04.07.2014
2. Heller Antonina 10 MKS GRYF MIELEC 07.04.2015
3. Lesisz Matylda 13 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 20.03.2014
4. Melnyk Eliza 3 UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 29.04.2015
5. Piejko Alicja 5 UKS TRÓJKA RADLIN 22.03.2015
6. Puła Aleksandra 6 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 11.01.2014
7. Rambiert Olga 12 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 08.01.2014
8. Słomka Hanna 11 UKS KOSYNIER GLIWICE 23.06.2014
9. Suszek Maria 1 KS OLIMP LUBIN 12.05.2014
10. Szlachta Alicja 9 UKS KOSYNIER GLIWICE 15.07.2015
11. Urbańczyk Marta 4 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 28.01.2015
12. Waśko Katarzyna 8 PKSZERM WARSZAWA 09.03.2014
13. Wojtyczko Amelia 2 UKS TRÓJKA RADLIN 18.09.2014

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Wojtyczko Amelia UKS TRÓJKA RADLIN 18.09.2014 zakwalifikowano
2. Waśko Katarzyna PKSZERM WARSZAWA 09.03.2014 zakwalifikowano
3. Rambiert Olga UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 08.01.2014 zakwalifikowano
4. Budnik Małgorzata UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 04.07.2014 zakwalifikowano
5. Lesisz Matylda PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 20.03.2014 zakwalifikowano
6. Puła Aleksandra PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 11.01.2014 zakwalifikowano
7. Suszek Maria KS OLIMP LUBIN 12.05.2014 zakwalifikowano
8. Słomka Hanna UKS KOSYNIER GLIWICE 23.06.2014 zakwalifikowano
9. Urbańczyk Marta BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 28.01.2015 zakwalifikowano
10. Heller Antonina MKS GRYF MIELEC 07.04.2015 zakwalifikowano
11. Piejko Alicja UKS TRÓJKA RADLIN 22.03.2015 zakwalifikowano
12. Szlachta Alicja UKS KOSYNIER GLIWICE 15.07.2015 zakwalifikowano
13. Melnyk Eliza UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 29.04.2015 zakwalifikowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Wojtyczko Amelia UKS TRÓJKA RADLIN 18.09.2014
2. Rambiert Olga UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 08.01.2014
3. Budnik Małgorzata UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 04.07.2014
3. Waśko Katarzyna PKSZERM WARSZAWA 09.03.2014
5. Lesisz Matylda PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 20.03.2014
6. Puła Aleksandra PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 11.01.2014
7. Suszek Maria KS OLIMP LUBIN 12.05.2014
8. Słomka Hanna UKS KOSYNIER GLIWICE 23.06.2014
9. Urbańczyk Marta BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 28.01.2015
10. Heller Antonina MKS GRYF MIELEC 07.04.2015
11. Piejko Alicja UKS TRÓJKA RADLIN 22.03.2015
12. Szlachta Alicja UKS KOSYNIER GLIWICE 15.07.2015
13. Melnyk Eliza UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 29.04.2015

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content