Nazwa: VIII Turniej Szermierczy O Puchar Kalwarii Zebrzydowskiej - szpada dziewcząt (roczniki 2012-2013)
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 28.10.2023
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Badura Malwina | 23 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 29.01.2013 |
2. | Bednarska Milena | 9 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 24.01.2012 |
3. | Bednarska Helena | 5 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 21.11.2012 |
4. | Biela Kamila | 20 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 01.05.2012 |
5. | BIRKENFELD SONIA | 10 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 25.10.2012 |
6. | Bobusia Natalia | 2 | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 28.10.2012 |
7. | Dawidiuk Klaudia | 6 | RMKS RYBNIK | 21.02.2012 |
8. | Dygas Anna | 21 | UKS ZAWISZA KATOWICE | 21.06.2013 |
9. | Gładyszczak Liliana | 7 | PKSZERM WARSZAWA | 05.11.2012 |
10. | Hałas Waleria | 22 | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 09.08.2013 |
11. | Kowalska Aleksandra | 4 | PIAST GLIWICE | 05.04.2012 |
12. | Krysiak Cecylia | 18 | UKS ZAWISZA KATOWICE | 16.05.2013 |
13. | Lisiecka Maja | 12 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 11.07.2013 |
14. | Nizioł Lena | 17 | KKS KRAKÓW | 06.02.2012 |
15. | Paciorek Wiktoria | 16 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 31.03.2013 |
16. | Pyrk Nina | 8 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 16.09.2012 |
17. | Rogacka Julia | 15 | UKS ZAWISZA KATOWICE | 03.05.2012 |
18. | Rukszan Zofia | 11 | PKSZERM WARSZAWA | 19.01.2012 |
19. | Stępień Nina | 13 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 02.06.2013 |
20. | Stolarczyk Pola | 19 | BTS BYTOM | 03.11.2013 |
21. | Szymula Alicja | 1 | UKS START OPOLE | 02.07.2012 |
22. | Wałęga Zofia | 14 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 27.02.2013 |
23. | Wojtuń Kaja | 3 | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 24.07.2012 |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Pyrk Nina | T.S. GÓRNIK RADLIN | 16.09.2012 | zakwalifikowano |
2. | Dawidiuk Klaudia | RMKS RYBNIK | 21.02.2012 | zakwalifikowano |
3. | Bobusia Natalia | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 28.10.2012 | zakwalifikowano |
4. | Kowalska Aleksandra | PIAST GLIWICE | 05.04.2012 | zakwalifikowano |
5. | Gładyszczak Liliana | PKSZERM WARSZAWA | 05.11.2012 | zakwalifikowano |
6. | Szymula Alicja | UKS START OPOLE | 02.07.2012 | zakwalifikowano |
7. | Badura Malwina | UKS KOSYNIER GLIWICE | 29.01.2013 | zakwalifikowano |
8. | Bednarska Helena | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 21.11.2012 | zakwalifikowano |
9. | BIRKENFELD SONIA | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 25.10.2012 | zakwalifikowano |
10. | Bednarska Milena | T.S. GÓRNIK RADLIN | 24.01.2012 | zakwalifikowano |
11. | Wojtuń Kaja | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 24.07.2012 | zakwalifikowano |
12. | Rogacka Julia | UKS ZAWISZA KATOWICE | 03.05.2012 | zakwalifikowano |
13. | Stępień Nina | UKS KOSYNIER GLIWICE | 02.06.2013 | zakwalifikowano |
14. | Biela Kamila | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 01.05.2012 | zakwalifikowano |
15. | Wałęga Zofia | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 27.02.2013 | zakwalifikowano |
16. | Lisiecka Maja | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 11.07.2013 | zakwalifikowano |
17. | Hałas Waleria | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 09.08.2013 | zakwalifikowano |
18. | Rukszan Zofia | PKSZERM WARSZAWA | 19.01.2012 | zakwalifikowano |
19. | Krysiak Cecylia | UKS ZAWISZA KATOWICE | 16.05.2013 | zakwalifikowano |
20. | Paciorek Wiktoria | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 31.03.2013 | zakwalifikowano |
21. | Dygas Anna | UKS ZAWISZA KATOWICE | 21.06.2013 | zakwalifikowano |
22. | Nizioł Lena | KKS KRAKÓW | 06.02.2012 | zakwalifikowano |
23. | Stolarczyk Pola | BTS BYTOM | 03.11.2013 | zakwalifikowano |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Bobusia Natalia | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 28.10.2012 |
2. | Kowalska Aleksandra | PIAST GLIWICE | 05.04.2012 |
3. | Badura Malwina | UKS KOSYNIER GLIWICE | 29.01.2013 |
3. | Pyrk Nina | T.S. GÓRNIK RADLIN | 16.09.2012 |
5. | Gładyszczak Liliana | PKSZERM WARSZAWA | 05.11.2012 |
6. | Bednarska Helena | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 21.11.2012 |
7. | Wojtuń Kaja | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 24.07.2012 |
8. | Rukszan Zofia | PKSZERM WARSZAWA | 19.01.2012 |
9. | Dawidiuk Klaudia | RMKS RYBNIK | 21.02.2012 |
10. | Szymula Alicja | UKS START OPOLE | 02.07.2012 |
11. | BIRKENFELD SONIA | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 25.10.2012 |
12. | Bednarska Milena | T.S. GÓRNIK RADLIN | 24.01.2012 |
13. | Rogacka Julia | UKS ZAWISZA KATOWICE | 03.05.2012 |
14. | Stępień Nina | UKS KOSYNIER GLIWICE | 02.06.2013 |
15. | Lisiecka Maja | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 11.07.2013 |
16. | Krysiak Cecylia | UKS ZAWISZA KATOWICE | 16.05.2013 |
17. | Biela Kamila | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 01.05.2012 |
18. | Wałęga Zofia | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 27.02.2013 |
19. | Hałas Waleria | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 09.08.2013 |
20. | Paciorek Wiktoria | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 31.03.2013 |
21. | Dygas Anna | UKS ZAWISZA KATOWICE | 21.06.2013 |
22. | Nizioł Lena | KKS KRAKÓW | 06.02.2012 |
23. | Stolarczyk Pola | BTS BYTOM | 03.11.2013 |