Turniej

Nazwa: Puchar Europy Juniorów Młodszych we florecie kobiet - Budapeszt 2023/2024
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 11.11.2023

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. KUŚ Natasza D' ARTAGNAN URSYNÓW 28.05.2007
2. WOJTAS Hanna UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 15.03.2007
3. WOJEWÓDZKA Zuzanna AZS AWF POZNAŃ 24.10.2007
4. Ziemak Emilia UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 21.08.2007
5. Nelza Dominika MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007
6. Tym Danuta WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 20.01.2009
7. NOWAKOWSKA Aleksandra UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.05.2007
8. MOŚ TERESA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.07.2009
9. SZEFERA Emilia TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007
10. Bartol Michalina WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 27.07.2009
11. Kociubińska Zofia IKS LESZNO 14.08.2010
12. Telatyńska Bianka WKS KOLEJARZ WROCŁAW 16.01.2007
13. Mikulicka Zofia D' ARTAGNAN URSYNÓW 16.11.2008
14. Lidzbarska Oliwia UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 02.04.2008
15. Kowalewska Jagoda WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 05.12.2008
16. KOWALSKA KINGA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.03.2009
17. PISAREWICZ Olga UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 08.01.2010
18. Czarnecka Hanna D' ARTAGNAN URSYNÓW 27.09.2009
19. DUDZIUK Julia UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 09.08.2007
20. MAKOWSKA Karolina UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28.04.2008

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- KUŚ Natasza D' ARTAGNAN URSYNÓW 28.05.2007 zakwalifikowano
- Telatyńska Bianka WKS KOLEJARZ WROCŁAW 16.01.2007 zakwalifikowano
- DUDZIUK Julia UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 09.08.2007 zakwalifikowano
- Czarnecka Hanna D' ARTAGNAN URSYNÓW 27.09.2009 zakwalifikowano
- PISAREWICZ Olga UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 08.01.2010 zakwalifikowano
- KOWALSKA KINGA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.03.2009 zakwalifikowano
- Kowalewska Jagoda WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 05.12.2008 zakwalifikowano
- Lidzbarska Oliwia UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 02.04.2008 zakwalifikowano
- Mikulicka Zofia D' ARTAGNAN URSYNÓW 16.11.2008 zakwalifikowano
- Kociubińska Zofia IKS LESZNO 14.08.2010 zakwalifikowano
- WOJTAS Hanna UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 15.03.2007 zakwalifikowano
- Bartol Michalina WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 27.07.2009 zakwalifikowano
- SZEFERA Emilia TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007 zakwalifikowano
- MOŚ TERESA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.07.2009 zakwalifikowano
- NOWAKOWSKA Aleksandra UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.05.2007 zakwalifikowano
- Tym Danuta WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 20.01.2009 zakwalifikowano
- Nelza Dominika MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007 zakwalifikowano
- Ziemak Emilia UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 21.08.2007 zakwalifikowano
- WOJEWÓDZKA Zuzanna AZS AWF POZNAŃ 24.10.2007 zakwalifikowano
- MAKOWSKA Karolina UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28.04.2008 zakwalifikowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
2. KUŚ Natasza D' ARTAGNAN URSYNÓW 28.05.2007
13. WOJTAS Hanna UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 15.03.2007
16. WOJEWÓDZKA Zuzanna AZS AWF POZNAŃ 24.10.2007
17. Ziemak Emilia UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 21.08.2007
26. Nelza Dominika MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007
28. Tym Danuta WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 20.01.2009
40. NOWAKOWSKA Aleksandra UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.05.2007
45. MAKOWSKA Karolina UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28.04.2008
57. MOŚ TERESA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.07.2009
61. SZEFERA Emilia TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007
67. Bartol Michalina WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 27.07.2009
70. Kociubińska Zofia IKS LESZNO 14.08.2010
93. Telatyńska Bianka WKS KOLEJARZ WROCŁAW 16.01.2007
99. Mikulicka Zofia D' ARTAGNAN URSYNÓW 16.11.2008
101. Lidzbarska Oliwia UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 02.04.2008
109. Kowalewska Jagoda WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 05.12.2008
133. KOWALSKA KINGA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.03.2009
148. PISAREWICZ Olga UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 08.01.2010
177. Czarnecka Hanna D' ARTAGNAN URSYNÓW 27.09.2009
192. DUDZIUK Julia UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 09.08.2007

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content