Turniej

Nazwa: XXIV Międzynarodowy Turniej z okazji DEN w szpadzie dziewcząt J.Mł. (2007-2009), Radlin 2023/2024
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 19.11.2023

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. BIAŁEK AMELIA 35 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 05.06.2007
2. DYL Roksana 6 UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008
3. GOCZAŁ Alicja 1 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
4. Gołębiewska Maria 27 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 31.01.2007
5. Gramcow Zofia 16 RMKS RYBNIK 17.06.2009
6. Gusta Kamila 8 PIAST GLIWICE 02.09.2008
7. Jamontt Joanna 26 AKS MIKOŁÓW 23.01.2007
8. Kauch Zuzanna 11 RMKS RYBNIK 11.09.2008
9. Łabuda Hanna 3 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008
10. Łuszcz Oliwia 14 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 25.07.2007
11. Malinowska Hanna 7 KS OLIMP LUBIN 08.01.2008
12. Marcinkiewicz Daria 19 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 16.08.2009
13. MILLER Antonina 12 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 17.01.2007
14. MOŃKO Wiktoria 17 T.S. GÓRNIK RADLIN 10.09.2009
15. Murdzek Kinga 36 AZS AWF KRAKÓW 19.06.2007
16. Niebrzydowska Dorota 30 KS OLIMP LUBIN 02.03.2009
17. NIKODEM MARTYNA 20 MUSZKIETER GLIWICE 21.08.2009
18. Ogonowska Hanna 28 AZS AWF KRAKÓW 15.10.2009
19. Pietrzyk Natasza 23 KKS KRAKÓW 04.11.2008
20. PUKOWIEC Alicja 9 T.S. GÓRNIK RADLIN 19.03.2007
21. Rak Magdalena 34 KKS KRAKÓW 04.09.2009
22. Smolarczyk Kinga 13 PIAST GLIWICE 10.03.2009
23. Sowińska Dominika 18 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 14.11.2009
24. Stanek Nina 32 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 14.01.2009
25. Stec Kinga 31 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.11.2009
26. Szczygieł Emilia 10 KS OLIMP LUBIN 16.01.2009
27. Szych-Karwat Ronja 24 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 09.06.2007
28. SZYMAŃSKA Maja 4 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008
29. SZYMCZYK Michalina 2 PIAST GLIWICE 10.09.2007
30. Śmigielska Maja 22 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 28.03.2009
31. Tkachova Marharyta 21 UKS START OPOLE 29.12.2009
32. Vysotskaya Maryia 5 AZS AWF KATOWICE 25.04.2007
33. Węgrzyk Antonina 29 RMKS RYBNIK 02.09.2009
34. Zielińska Maja 25 MUSZKIETER GLIWICE 03.02.2009
35. Żabka Paulina 15 RMKS RYBNIK 17.07.2008

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Gramcow Zofia RMKS RYBNIK 17.06.2009 zakwalifikowano
2. Łabuda Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008 zakwalifikowano
3. GOCZAŁ Alicja SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007 zakwalifikowano
4. SZYMCZYK Michalina PIAST GLIWICE 10.09.2007 zakwalifikowano
5. Kauch Zuzanna RMKS RYBNIK 11.09.2008 zakwalifikowano
6. Smolarczyk Kinga PIAST GLIWICE 10.03.2009 zakwalifikowano
7. Vysotskaya Maryia AZS AWF KATOWICE 25.04.2007 zakwalifikowano
8. Śmigielska Maja WKS KOLEJARZ WROCŁAW 28.03.2009 zakwalifikowano
9. Gusta Kamila PIAST GLIWICE 02.09.2008 zakwalifikowano
10. Malinowska Hanna KS OLIMP LUBIN 08.01.2008 zakwalifikowano
11. Zielińska Maja MUSZKIETER GLIWICE 03.02.2009 zakwalifikowano
12. Szczygieł Emilia KS OLIMP LUBIN 16.01.2009 zakwalifikowano
13. Stanek Nina UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 14.01.2009 zakwalifikowano
14. DYL Roksana UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008 zakwalifikowano
15. Niebrzydowska Dorota KS OLIMP LUBIN 02.03.2009 zakwalifikowano
16. Łuszcz Oliwia WKS KOLEJARZ WROCŁAW 25.07.2007 zakwalifikowano
17. BIAŁEK AMELIA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 05.06.2007 zakwalifikowano
18. NIKODEM MARTYNA MUSZKIETER GLIWICE 21.08.2009 zakwalifikowano
19. Stec Kinga TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.11.2009 zakwalifikowano
20. SZYMAŃSKA Maja TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008 zakwalifikowano
21. Tkachova Marharyta UKS START OPOLE 29.12.2009 zakwalifikowano
22. PUKOWIEC Alicja T.S. GÓRNIK RADLIN 19.03.2007 zakwalifikowano
23. Gołębiewska Maria TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 31.01.2007 zakwalifikowano
24. MILLER Antonina TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 17.01.2007 zakwalifikowano
25. Sowińska Dominika PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 14.11.2009 zakwalifikowano
26. Żabka Paulina RMKS RYBNIK 17.07.2008 zakwalifikowano
27. MOŃKO Wiktoria T.S. GÓRNIK RADLIN 10.09.2009 zakwalifikowano
28. Murdzek Kinga AZS AWF KRAKÓW 19.06.2007 zakwalifikowano
29. Marcinkiewicz Daria MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 16.08.2009 zakwalifikowano
30. Pietrzyk Natasza KKS KRAKÓW 04.11.2008 zakwalifikowano
31. Szych-Karwat Ronja MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 09.06.2007 zakwalifikowano
32. Rak Magdalena KKS KRAKÓW 04.09.2009 zakwalifikowano
33. Węgrzyk Antonina RMKS RYBNIK 02.09.2009 zakwalifikowano
33. Jamontt Joanna AKS MIKOŁÓW 23.01.2007 zakwalifikowano
35. Ogonowska Hanna AZS AWF KRAKÓW 15.10.2009 zakwalifikowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. SZYMCZYK Michalina PIAST GLIWICE 10.09.2007
2. GOCZAŁ Alicja SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
3. Łabuda Hanna PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 16.02.2008
3. Gusta Kamila PIAST GLIWICE 02.09.2008
5. Vysotskaya Maryia AZS AWF KATOWICE 25.04.2007
6. Szczygieł Emilia KS OLIMP LUBIN 16.01.2009
7. Łuszcz Oliwia WKS KOLEJARZ WROCŁAW 25.07.2007
8. MOŃKO Wiktoria T.S. GÓRNIK RADLIN 10.09.2009
9. Gramcow Zofia RMKS RYBNIK 17.06.2009
10. Kauch Zuzanna RMKS RYBNIK 11.09.2008
11. Malinowska Hanna KS OLIMP LUBIN 08.01.2008
12. DYL Roksana UKS ZAWISZA KATOWICE 14.08.2008
13. Niebrzydowska Dorota KS OLIMP LUBIN 02.03.2009
14. SZYMAŃSKA Maja TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008
15. PUKOWIEC Alicja T.S. GÓRNIK RADLIN 19.03.2007
16. Sowińska Dominika PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 14.11.2009
17. Smolarczyk Kinga PIAST GLIWICE 10.03.2009
18. Śmigielska Maja WKS KOLEJARZ WROCŁAW 28.03.2009
19. Zielińska Maja MUSZKIETER GLIWICE 03.02.2009
20. Stanek Nina UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 14.01.2009
21. BIAŁEK AMELIA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 05.06.2007
22. NIKODEM MARTYNA MUSZKIETER GLIWICE 21.08.2009
23. Stec Kinga TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.11.2009
24. Tkachova Marharyta UKS START OPOLE 29.12.2009
25. Gołębiewska Maria TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 31.01.2007
26. MILLER Antonina TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 17.01.2007
27. Żabka Paulina RMKS RYBNIK 17.07.2008
28. Murdzek Kinga AZS AWF KRAKÓW 19.06.2007
29. Marcinkiewicz Daria MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 16.08.2009
30. Rak Magdalena KKS KRAKÓW 04.09.2009
31. Węgrzyk Antonina RMKS RYBNIK 02.09.2009
32. Ogonowska Hanna AZS AWF KRAKÓW 15.10.2009
33. Pietrzyk Natasza KKS KRAKÓW 04.11.2008
34. Szych-Karwat Ronja MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 09.06.2007
35. Jamontt Joanna AKS MIKOŁÓW 23.01.2007

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content