Turniej

Nazwa: XXIV Międzynarodowy Turniej z okazji DEN w szpadzie dziewcząt Mł. (2010-2011), Radlin 2023/2024
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 19.11.2023

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Białecka Zofia 6 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2010
2. BIAŁEK LAURA 45 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 23.10.2011
3. Budnik Magdalena 5 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.03.2010
4. Chłapek Dorota 29 UKS TRÓJKA RADLIN 07.10.2011
5. Dolecka Kamila 16 T.S. GÓRNIK RADLIN 07.05.2011
6. Drobczyk Martyna 44 PIAST GLIWICE 14.07.2010
7. Dzwonek Helena 11 T.S. GÓRNIK RADLIN 06.12.2010
8. FRANCUZ Natalia 41 UKS TRÓJKA RADLIN 03.02.2011
9. Gadocha Natasza 38 UKS VICTORIA GAJ 31.10.2011
10. Gąsiorowska Ofelia 34 UKS START OPOLE 16.09.2010
11. Golicz Hanna 25 TS Sokolnia Chorzów 14.01.2011
12. Górny Weronika 48 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 14.04.2011
13. Grzyb Karolina 42 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 30.01.2011
14. Gwóźdź Kinga 23 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 04.01.2010
15. HEBDOWSKA Agata 2 T.S. GÓRNIK RADLIN 06.05.2010
16. Janosz Maja 26 UKS TRÓJKA RADLIN 03.09.2011
17. Jarosz Małgorzata 13 AZS AWF KRAKÓW 03.07.2010
18. Jendryś Zofia 30 PIAST GLIWICE 14.04.2011
19. Karyuchenko Vira 14 AZS AWF KATOWICE 14.12.2010
20. Kępa Paulina 36 PIAST GLIWICE 19.08.2011
21. Kowalik Amelia 46 PIAST GLIWICE 04.10.2010
22. Krzyżek Hanna 18 MUSZKIETER GLIWICE 01.06.2010
23. Książkiewicz Oliwia 51 SPKS JAKUB WIĘCŁAWICE STARE 18.07.2011
24. Kuczera Katarzyna 32 MUSZKIETER GLIWICE 07.09.2010
25. Kuza Amelia 24 KKS KRAKÓW 16.12.2010
26. Ladyka Marta 52 TPSZ RYBNIK 02.01.2011
27. Lorek Zofia 47 UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 12.09.2010
28. Łenczyk Małgorzata 12 UKS KOSYNIER GLIWICE 07.02.2011
29. MICHEL DAGMARA 39 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.07.2011
30. Misiak Paulina 1 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2010
31. Niedobecka Liliana 15 RMKS RYBNIK 30.06.2011
32. Nogaj ZUZANNA 7 PIAST GLIWICE 22.01.2011
33. Ochman Hanna 27 MUSZKIETER GLIWICE 08.11.2010
34. Pęcikiewicz Kinga 28 MUSZKIETER GLIWICE 15.06.2010
35. Piejko Amelia 37 UKS TRÓJKA RADLIN 26.07.2011
36. Pilch Liliana 35 UKS START OPOLE 21.06.2011
37. Radwańska Nina 33 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.09.2010
38. Seremet Julia 43 UKS ZAWISZA KATOWICE 09.10.2010
39. Staniek Katarzyna 40 UKS RAPIER RYBNIK 24.08.2011
40. Stanisz Anna 31 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 26.07.2011
41. Strzebinczyk Laura 19 RMKS RYBNIK 10.05.2011
42. Szczepan Aleksandra 9 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 31.08.2010
43. Szczurowska Hanna 3 PIAST GLIWICE 02.11.2011
44. Szewczyk Alicja 4 AZS AWF WROCŁAW 03.02.2010
45. Szudeja Magdalena 17 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 11.01.2010
46. Szydłowska Maria 10 PIAST GLIWICE 23.09.2011
47. Szymiczek Martyna 20 T.S. GÓRNIK RADLIN 23.09.2010
48. Szypuła Justyna 50 AKS MIKOŁÓW 11.07.2010
49. Świdzińska Maria 21 KS OLIMP LUBIN 06.12.2011
50. Świt Alicja 8 PIAST GLIWICE 12.03.2011
51. Zalewska Helena 22 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.07.2010
52. Żegolewska Zuzanna 49 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.10.2010

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. HEBDOWSKA Agata T.S. GÓRNIK RADLIN 06.05.2010 zakwalifikowano
2. Szczurowska Hanna PIAST GLIWICE 02.11.2011 zakwalifikowano
3. Misiak Paulina PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2010 zakwalifikowano
4. Jarosz Małgorzata AZS AWF KRAKÓW 03.07.2010 zakwalifikowano
5. Kowalik Amelia PIAST GLIWICE 04.10.2010 zakwalifikowano
6. Niedobecka Liliana RMKS RYBNIK 30.06.2011 zakwalifikowano
7. Strzebinczyk Laura RMKS RYBNIK 10.05.2011 zakwalifikowano
8. Nogaj ZUZANNA PIAST GLIWICE 22.01.2011 zakwalifikowano
9. Białecka Zofia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2010 zakwalifikowano
10. FRANCUZ Natalia UKS TRÓJKA RADLIN 03.02.2011 zakwalifikowano
11. Budnik Magdalena UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.03.2010 zakwalifikowano
12. Dzwonek Helena T.S. GÓRNIK RADLIN 06.12.2010 zakwalifikowano
13. Zalewska Helena AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.07.2010 zakwalifikowano
14. Szewczyk Alicja AZS AWF WROCŁAW 03.02.2010 zakwalifikowano
15. Stanisz Anna UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 26.07.2011 zakwalifikowano
16. Dolecka Kamila T.S. GÓRNIK RADLIN 07.05.2011 zakwalifikowano
17. Szczepan Aleksandra UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 31.08.2010 zakwalifikowano
18. Świdzińska Maria KS OLIMP LUBIN 06.12.2011 zakwalifikowano
19. Świt Alicja PIAST GLIWICE 12.03.2011 zakwalifikowano
20. Szydłowska Maria PIAST GLIWICE 23.09.2011 zakwalifikowano
21. Piejko Amelia UKS TRÓJKA RADLIN 26.07.2011 zakwalifikowano
22. Łenczyk Małgorzata UKS KOSYNIER GLIWICE 07.02.2011 zakwalifikowano
23. Janosz Maja UKS TRÓJKA RADLIN 03.09.2011 zakwalifikowano
24. Kuza Amelia KKS KRAKÓW 16.12.2010 zakwalifikowano
25. Gąsiorowska Ofelia UKS START OPOLE 16.09.2010 zakwalifikowano
26. Pilch Liliana UKS START OPOLE 21.06.2011 zakwalifikowano
27. Krzyżek Hanna MUSZKIETER GLIWICE 01.06.2010 zakwalifikowano
28. Kępa Paulina PIAST GLIWICE 19.08.2011 zakwalifikowano
29. Szymiczek Martyna T.S. GÓRNIK RADLIN 23.09.2010 zakwalifikowano
30. Ochman Hanna MUSZKIETER GLIWICE 08.11.2010 zakwalifikowano
31. Golicz Hanna TS Sokolnia Chorzów 14.01.2011 zakwalifikowano
32. Pęcikiewicz Kinga MUSZKIETER GLIWICE 15.06.2010 zakwalifikowano
33. Gadocha Natasza UKS VICTORIA GAJ 31.10.2011 zakwalifikowano
34. Grzyb Karolina PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 30.01.2011 zakwalifikowano
35. Karyuchenko Vira AZS AWF KATOWICE 14.12.2010 zakwalifikowano
36. Kuczera Katarzyna MUSZKIETER GLIWICE 07.09.2010 zakwalifikowano
37. Ladyka Marta TPSZ RYBNIK 02.01.2011 zakwalifikowano
38. Radwańska Nina BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.09.2010 zakwalifikowano
39. Chłapek Dorota UKS TRÓJKA RADLIN 07.10.2011 zakwalifikowano
40. Górny Weronika PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 14.04.2011 zakwalifikowano
41. Jendryś Zofia PIAST GLIWICE 14.04.2011 zakwalifikowano
42. Gwóźdź Kinga BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 04.01.2010 zakwalifikowano
43. MICHEL DAGMARA UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.07.2011 zakwalifikowano
44. Szypuła Justyna AKS MIKOŁÓW 11.07.2010 zakwalifikowano
45. BIAŁEK LAURA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 23.10.2011 zakwalifikowano
46. Książkiewicz Oliwia SPKS JAKUB WIĘCŁAWICE STARE 18.07.2011 zakwalifikowano
47. Szudeja Magdalena UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 11.01.2010 zakwalifikowano
48. Drobczyk Martyna PIAST GLIWICE 14.07.2010 zakwalifikowano
49. Seremet Julia UKS ZAWISZA KATOWICE 09.10.2010 zakwalifikowano
50. Staniek Katarzyna UKS RAPIER RYBNIK 24.08.2011 zakwalifikowano
51. Lorek Zofia UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 12.09.2010 zakwalifikowano
51. Żegolewska Zuzanna UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.10.2010 zakwalifikowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Budnik Magdalena UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.03.2010
2. Kowalik Amelia PIAST GLIWICE 04.10.2010
3. HEBDOWSKA Agata T.S. GÓRNIK RADLIN 06.05.2010
3. Szczurowska Hanna PIAST GLIWICE 02.11.2011
5. Strzebinczyk Laura RMKS RYBNIK 10.05.2011
6. Nogaj ZUZANNA PIAST GLIWICE 22.01.2011
7. Szydłowska Maria PIAST GLIWICE 23.09.2011
8. Ochman Hanna MUSZKIETER GLIWICE 08.11.2010
9. Niedobecka Liliana RMKS RYBNIK 30.06.2011
10. Białecka Zofia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2010
11. FRANCUZ Natalia UKS TRÓJKA RADLIN 03.02.2011
12. Dzwonek Helena T.S. GÓRNIK RADLIN 06.12.2010
13. Szczepan Aleksandra UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 31.08.2010
14. Świdzińska Maria KS OLIMP LUBIN 06.12.2011
15. Świt Alicja PIAST GLIWICE 12.03.2011
16. Kuczera Katarzyna MUSZKIETER GLIWICE 07.09.2010
17. Misiak Paulina PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2010
18. Jarosz Małgorzata AZS AWF KRAKÓW 03.07.2010
19. Zalewska Helena AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.07.2010
20. Szewczyk Alicja AZS AWF WROCŁAW 03.02.2010
21. Stanisz Anna UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 26.07.2011
22. Dolecka Kamila T.S. GÓRNIK RADLIN 07.05.2011
23. Piejko Amelia UKS TRÓJKA RADLIN 26.07.2011
24. Łenczyk Małgorzata UKS KOSYNIER GLIWICE 07.02.2011
25. Kuza Amelia KKS KRAKÓW 16.12.2010
26. Gąsiorowska Ofelia UKS START OPOLE 16.09.2010
27. Pilch Liliana UKS START OPOLE 21.06.2011
28. Krzyżek Hanna MUSZKIETER GLIWICE 01.06.2010
29. Kępa Paulina PIAST GLIWICE 19.08.2011
30. Golicz Hanna TS Sokolnia Chorzów 14.01.2011
31. Pęcikiewicz Kinga MUSZKIETER GLIWICE 15.06.2010
32. Gwóźdź Kinga BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 04.01.2010
33. Janosz Maja UKS TRÓJKA RADLIN 03.09.2011
34. Szymiczek Martyna T.S. GÓRNIK RADLIN 23.09.2010
35. Gadocha Natasza UKS VICTORIA GAJ 31.10.2011
36. Grzyb Karolina PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 30.01.2011
37. Karyuchenko Vira AZS AWF KATOWICE 14.12.2010
38. Ladyka Marta TPSZ RYBNIK 02.01.2011
39. Radwańska Nina BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.09.2010
40. Chłapek Dorota UKS TRÓJKA RADLIN 07.10.2011
41. Górny Weronika PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 14.04.2011
42. Jendryś Zofia PIAST GLIWICE 14.04.2011
43. MICHEL DAGMARA UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.07.2011
44. Szypuła Justyna AKS MIKOŁÓW 11.07.2010
45. BIAŁEK LAURA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 23.10.2011
46. Książkiewicz Oliwia SPKS JAKUB WIĘCŁAWICE STARE 18.07.2011
47. Szudeja Magdalena UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 11.01.2010
48. Drobczyk Martyna PIAST GLIWICE 14.07.2010
49. Seremet Julia UKS ZAWISZA KATOWICE 09.10.2010
50. Staniek Katarzyna UKS RAPIER RYBNIK 24.08.2011
51. Lorek Zofia UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 12.09.2010
51. Żegolewska Zuzanna UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.10.2010

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content