Turniej

Nazwa: 27 Międzynarodowy Turniej „Gwiazdka ze szpadą" dziewczęta (2010 - 2011) Gliwice 2023/2024
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 01.12.2023

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Białecka Zofia 8 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2010
2. Budnik Magdalena 5 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.03.2010
3. Chłapek Dorota 38 UKS TRÓJKA RADLIN 07.10.2011
4. Chojnacka Zuzanna 13 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 25.12.2010
5. Dolecka Kamila 21 T.S. GÓRNIK RADLIN 07.05.2011
6. Drobczyk Martyna 56 PIAST GLIWICE 14.07.2010
7. Dymowska Apolonia 45 KSz WARSZAWIANKA 07.05.2011
8. Filipowicz Natalia 32 KSz WARSZAWIANKA 18.07.2011
9. FRANCUZ Natalia 35 UKS TRÓJKA RADLIN 03.02.2011
10. Gadocha Natasza 49 UKS VICTORIA GAJ 31.10.2011
11. Golicz Hanna 34 TS Sokolnia Chorzów 14.01.2011
12. GRZYB Karolina 64 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 04.12.2011
13. Grzyb Karolina 53 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 30.01.2011
14. Gwóźdź Kinga 33 BTS BYTOM 04.01.2010
15. Hajkowska Aleksandra 28 UKS START OPOLE 31.01.2011
16. HEBDOWSKA Agata 1 T.S. GÓRNIK RADLIN 06.05.2010
17. Hołobotowska Aleksandra 15 SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.07.2010
18. Husarz Aniela 26 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 17.10.2010
19. Jendryś Zofia 42 PIAST GLIWICE 14.04.2011
20. Karyuchenko Vira 24 AZS AWF KATOWICE 14.12.2010
21. Kępa Paulina 41 PIAST GLIWICE 19.08.2011
22. Klaper Łucja 36 KKS KRAKÓW 23.01.2011
23. Kowalik Amelia 3 PIAST GLIWICE 04.10.2010
24. Kozak Martyna 59 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 04.02.2011
25. Krzyżek Hanna 22 MUSZKIETER GLIWICE 01.06.2010
26. Kuczera Katarzyna 25 MUSZKIETER GLIWICE 07.09.2010
27. Kulska Lena 27 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.11.2010
28. LANGVIK DERRICK Millelillie 66 Norwegia 30.11.2011
29. Legierska Wiktoria 50 T.S. GÓRNIK RADLIN 07.04.2010
30. Lenkiewicz Maria 31 PKSZERM WARSZAWA 27.01.2011
31. Lesiak Oliwia 63 PIAST GLIWICE 13.10.2011
32. Lorek Zofia 57 UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 12.09.2010
33. Łenczyk Małgorzata 17 UKS KOSYNIER GLIWICE 07.02.2011
34. Matysiak Barbara 62 KS Milenium 24.08.2010
35. MICHEL DAGMARA 51 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.07.2011
36. Mikoda Zuzanna 12 SKS FLESZ ŚWIDNICA 27.09.2010
37. Mikołajczyk Sara 47 KS SZPADA WADOWICE 06.07.2011
38. Misiak Paulina 2 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2010
39. Mrozińska Julia 18 UKS ZAWISZA KATOWICE 07.04.2010
40. Niedobecka Liliana 19 RMKS RYBNIK 30.06.2011
41. Nieroda Ewa 60 PIAST GLIWICE 13.04.2011
42. Niewiatowska Maja 48 KSz WARSZAWIANKA 13.12.2010
43. Nogaj ZUZANNA 7 PIAST GLIWICE 22.01.2011
44. Ochman Hanna 16 MUSZKIETER GLIWICE 08.11.2010
45. Odrzywolska Agnieszka 46 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 13.10.2010
46. OHANEZOVA Yelyzavesta 65 Ukraina 06.10.2011
47. Petit Emma 52 UKS VICTORIA GAJ 28.07.2011
48. Pękala Maria 37 KSz WARSZAWIANKA 28.10.2010
49. Piejko Amelia 44 UKS TRÓJKA RADLIN 26.07.2011
50. Pilch Liliana 40 UKS START OPOLE 21.06.2011
51. Radwańska Nina 43 BTS BYTOM 16.09.2010
52. Seremet Julia 54 UKS ZAWISZA KATOWICE 09.10.2010
53. Stanisz Anna 39 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 26.07.2011
54. Strzebinczyk Laura 14 RMKS RYBNIK 10.05.2011
55. Szczepan Aleksandra 11 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 31.08.2010
56. Szczurowska Hanna 4 PIAST GLIWICE 02.11.2011
57. Szewczyk Alicja 6 AZS AWF WROCŁAW 03.02.2010
58. Szudeja Magdalena 23 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 11.01.2010
59. Szydłowska Maria 10 PIAST GLIWICE 23.09.2011
60. Szymiczek Martyna 29 T.S. GÓRNIK RADLIN 23.09.2010
61. Świdzińska Maria 20 KS OLIMP LUBIN 06.12.2011
62. Świt Alicja 9 PIAST GLIWICE 12.03.2011
63. Trzeciakowska Martyna 55 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 26.05.2010
64. Ufnowska Maja 61 LUKS 'POL' Czersk 18.10.2011
65. Zalewska Helena 30 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.07.2010
66. Żegolewska Zuzanna 58 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.10.2010

Błąd: 401

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Szczurowska Hanna PIAST GLIWICE 02.11.2011
2. Szymiczek Martyna T.S. GÓRNIK RADLIN 23.09.2010
3. Świdzińska Maria KS OLIMP LUBIN 06.12.2011
3. Kowalik Amelia PIAST GLIWICE 04.10.2010
5. Dolecka Kamila T.S. GÓRNIK RADLIN 07.05.2011
6. Mrozińska Julia UKS ZAWISZA KATOWICE 07.04.2010
7. Szczepan Aleksandra UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 31.08.2010
8. Chojnacka Zuzanna TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 25.12.2010
9. HEBDOWSKA Agata T.S. GÓRNIK RADLIN 06.05.2010
10. Szewczyk Alicja AZS AWF WROCŁAW 03.02.2010
11. Strzebinczyk Laura RMKS RYBNIK 10.05.2011
12. Ochman Hanna MUSZKIETER GLIWICE 08.11.2010
13. Łenczyk Małgorzata UKS KOSYNIER GLIWICE 07.02.2011
14. Misiak Paulina PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2010
15. Krzyżek Hanna MUSZKIETER GLIWICE 01.06.2010
16. Klaper Łucja KKS KRAKÓW 23.01.2011
17. Nogaj ZUZANNA PIAST GLIWICE 22.01.2011
18. Mikoda Zuzanna SKS FLESZ ŚWIDNICA 27.09.2010
19. Kulska Lena WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.11.2010
20. Hołobotowska Aleksandra SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.07.2010
21. Świt Alicja PIAST GLIWICE 12.03.2011
22. Szydłowska Maria PIAST GLIWICE 23.09.2011
23. Budnik Magdalena UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.03.2010
24. Golicz Hanna TS Sokolnia Chorzów 14.01.2011
25. Niedobecka Liliana RMKS RYBNIK 30.06.2011
26. Białecka Zofia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2010
27. Filipowicz Natalia KSz WARSZAWIANKA 18.07.2011
28. Karyuchenko Vira AZS AWF KATOWICE 14.12.2010
29. Hajkowska Aleksandra UKS START OPOLE 31.01.2011
30. Stanisz Anna UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 26.07.2011
31. Kuczera Katarzyna MUSZKIETER GLIWICE 07.09.2010
32. Legierska Wiktoria T.S. GÓRNIK RADLIN 07.04.2010
33. Zalewska Helena AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.07.2010
34. FRANCUZ Natalia UKS TRÓJKA RADLIN 03.02.2011
35. Dymowska Apolonia KSz WARSZAWIANKA 07.05.2011
36. Pękala Maria KSz WARSZAWIANKA 28.10.2010
37. Mikołajczyk Sara KS SZPADA WADOWICE 06.07.2011
38. Jendryś Zofia PIAST GLIWICE 14.04.2011
39. Radwańska Nina BTS BYTOM 16.09.2010
40. Niewiatowska Maja KSz WARSZAWIANKA 13.12.2010
40. Trzeciakowska Martyna TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 26.05.2010
42. Kępa Paulina PIAST GLIWICE 19.08.2011
43. Odrzywolska Agnieszka UKS TOPÓR KRZESZOWICE 13.10.2010
44. Husarz Aniela TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 17.10.2010
45. Szudeja Magdalena UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 11.01.2010
46. Pilch Liliana UKS START OPOLE 21.06.2011
46. Lenkiewicz Maria PKSZERM WARSZAWA 27.01.2011
48. Chłapek Dorota UKS TRÓJKA RADLIN 07.10.2011
49. Lesiak Oliwia PIAST GLIWICE 13.10.2011
50. Seremet Julia UKS ZAWISZA KATOWICE 09.10.2010
51. OHANEZOVA Yelyzavesta Ukraina 06.10.2011
52. MICHEL DAGMARA UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.07.2011
53. Drobczyk Martyna PIAST GLIWICE 14.07.2010
53. Grzyb Karolina PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 30.01.2011
55. Gadocha Natasza UKS VICTORIA GAJ 31.10.2011
56. Żegolewska Zuzanna UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.10.2010
56. Petit Emma UKS VICTORIA GAJ 28.07.2011
58. Gwóźdź Kinga BTS BYTOM 04.01.2010
58. GRZYB Karolina PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 04.12.2011
60. Piejko Amelia UKS TRÓJKA RADLIN 26.07.2011
60. Nieroda Ewa PIAST GLIWICE 13.04.2011
62. LANGVIK DERRICK Millelillie Norwegia 30.11.2011
63. Kozak Martyna TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 04.02.2011
64. Matysiak Barbara KS Milenium 24.08.2010
65. Ufnowska Maja LUKS 'POL' Czersk 18.10.2011
66. Lorek Zofia UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 12.09.2010

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content