Turniej

Nazwa: Puchar Europy Juniorów Młodszych we florecie kobiet - Norymberga 2023/2024
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 25.11.2023

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. KUŚ Natasza D' ARTAGNAN URSYNÓW 28.05.2007
2. WOJTAS Hanna UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 15.03.2007
3. Ziemak Emilia UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 21.08.2007
4. MAKOWSKA Karolina UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28.04.2008
5. Bartol Michalina WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 27.07.2009
6. NOWAKOWSKA Aleksandra UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.05.2007
7. Mikulicka Zofia D' ARTAGNAN URSYNÓW 16.11.2008
8. Telatyńska Bianka WKS KOLEJARZ WROCŁAW 16.01.2007
9. Tym Danuta WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 20.01.2009
10. MOŚ TERESA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.07.2009
11. WOJEWÓDZKA Zuzanna AZS AWF POZNAŃ 24.10.2007
12. KOWALSKA KINGA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.03.2009
13. PISAREWICZ Olga UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 08.01.2010
14. Kowalewska Jagoda WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 05.12.2008
15. Nelza Dominika MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007
16. Kociubińska Zofia IKS LESZNO 14.08.2010
17. DUDZIUK Julia UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 09.08.2007
18. SZEFERA Emilia TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007
19. Lidzbarska Oliwia UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 02.04.2008
20. Czarnecka Hanna D' ARTAGNAN URSYNÓW 27.09.2009

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- KUŚ Natasza D' ARTAGNAN URSYNÓW 28.05.2007 zakwalifikowano
- KOWALSKA KINGA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.03.2009 zakwalifikowano
- Lidzbarska Oliwia UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 02.04.2008 zakwalifikowano
- SZEFERA Emilia TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007 zakwalifikowano
- DUDZIUK Julia UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 09.08.2007 zakwalifikowano
- Kociubińska Zofia IKS LESZNO 14.08.2010 zakwalifikowano
- Nelza Dominika MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007 zakwalifikowano
- Kowalewska Jagoda WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 05.12.2008 zakwalifikowano
- PISAREWICZ Olga UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 08.01.2010 zakwalifikowano
- WOJEWÓDZKA Zuzanna AZS AWF POZNAŃ 24.10.2007 zakwalifikowano
- WOJTAS Hanna UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 15.03.2007 zakwalifikowano
- MOŚ TERESA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.07.2009 zakwalifikowano
- Tym Danuta WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 20.01.2009 zakwalifikowano
- Telatyńska Bianka WKS KOLEJARZ WROCŁAW 16.01.2007 zakwalifikowano
- Mikulicka Zofia D' ARTAGNAN URSYNÓW 16.11.2008 zakwalifikowano
- NOWAKOWSKA Aleksandra UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.05.2007 zakwalifikowano
- Bartol Michalina WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 27.07.2009 zakwalifikowano
- MAKOWSKA Karolina UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28.04.2008 zakwalifikowano
- Ziemak Emilia UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 21.08.2007 zakwalifikowano
- Czarnecka Hanna D' ARTAGNAN URSYNÓW 27.09.2009 zakwalifikowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
16. KUŚ Natasza D' ARTAGNAN URSYNÓW 28.05.2007
17. WOJTAS Hanna UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 15.03.2007
29. Ziemak Emilia UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 21.08.2007
37. MAKOWSKA Karolina UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28.04.2008
41. Bartol Michalina WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 27.07.2009
48. NOWAKOWSKA Aleksandra UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.05.2007
48. Mikulicka Zofia D' ARTAGNAN URSYNÓW 16.11.2008
55. Telatyńska Bianka WKS KOLEJARZ WROCŁAW 16.01.2007
59. Tym Danuta WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 20.01.2009
64. MOŚ TERESA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 21.07.2009
67. WOJEWÓDZKA Zuzanna AZS AWF POZNAŃ 24.10.2007
78. KOWALSKA KINGA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.03.2009
80. PISAREWICZ Olga UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 08.01.2010
84. Kowalewska Jagoda WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 05.12.2008
108. Nelza Dominika MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007
110. Kociubińska Zofia IKS LESZNO 14.08.2010
126. DUDZIUK Julia UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 09.08.2007
131. SZEFERA Emilia TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007
145. Lidzbarska Oliwia UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 02.04.2008
183. Czarnecka Hanna D' ARTAGNAN URSYNÓW 27.09.2009

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content