Nazwa: XXII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie chłopców Zuchy (2014 i młodsi) Bydgoszcz 2023/2024
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 09.12.2023
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Błażkiewicz Szymon | 20 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 12.07.2015 |
2. | Boer Fryderyk | 10 | MKS KUSY SZCZECIN | 14.10.2015 |
3. | Dondajewski Wojciech | 8 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 14.06.2014 |
4. | Dyl Kajetan | 11 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 17.04.2014 |
5. | DZIAMAN PIOTR | 17 | MKS KUSY SZCZECIN | 04.02.2015 |
6. | Gałązka Wiktor | 14 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 01.07.2017 |
7. | Ganczo Dominik | 3 | AZS AWF POZNAŃ | 19.02.2014 |
8. | Ganczo Daniel | 18 | AZS AWF POZNAŃ | 19.02.2014 |
9. | Kalinowski Dawid | 15 | WROCŁAWIANIE | 15.03.2015 |
10. | Kołecki Maciej | 1 | MKS KUSY SZCZECIN | 12.10.2016 |
11. | Kowalski Filip | 4 | IKS LESZNO | 29.12.2015 |
12. | Majcherek Ryszard | 22 | MKS KUSY SZCZECIN | 02.08.2016 |
13. | Piotrowicz Jan | 19 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 08.03.2014 |
14. | SABAŁA SOBOLEWSKI Szymon | 7 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 08.02.2015 |
15. | Sadowski Igor | 23 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 07.04.2016 |
16. | SOŁTYSIAK Filip | 2 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 18.01.2014 |
17. | SOWIŃSKI PAWEŁ | 6 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 14.04.2014 |
18. | Warelis Jakub | 5 | IKS LESZNO | 04.07.2014 |
19. | Warelis Stanisław | 9 | IKS LESZNO | 03.08.2016 |
20. | Witkowski Feliks | 12 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.09.2015 |
21. | Witkowski Stefan | 13 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 13.01.2016 |
22. | Wojciechowski Mikołaj | 16 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 14.02.2015 |
23. | Zając Konstanty | 21 | MKS KUSY SZCZECIN | 15.04.2016 |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Warelis Jakub | IKS LESZNO | 04.07.2014 | zakwalifikowano |
2. | Wojciechowski Mikołaj | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 14.02.2015 | zakwalifikowano |
3. | SOŁTYSIAK Filip | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 18.01.2014 | zakwalifikowano |
4. | Kowalski Filip | IKS LESZNO | 29.12.2015 | zakwalifikowano |
5. | Ganczo Dominik | AZS AWF POZNAŃ | 19.02.2014 | zakwalifikowano |
6. | SOWIŃSKI PAWEŁ | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 14.04.2014 | zakwalifikowano |
7. | Piotrowicz Jan | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 08.03.2014 | zakwalifikowano |
7. | Dyl Kajetan | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 17.04.2014 | zakwalifikowano |
9. | Dondajewski Wojciech | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 14.06.2014 | zakwalifikowano |
10. | Ganczo Daniel | AZS AWF POZNAŃ | 19.02.2014 | zakwalifikowano |
11. | DZIAMAN PIOTR | MKS KUSY SZCZECIN | 04.02.2015 | zakwalifikowano |
12. | Błażkiewicz Szymon | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 12.07.2015 | zakwalifikowano |
13. | Sadowski Igor | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 07.04.2016 | zakwalifikowano |
13. | Kołecki Maciej | MKS KUSY SZCZECIN | 12.10.2016 | zakwalifikowano |
15. | Kalinowski Dawid | WROCŁAWIANIE | 15.03.2015 | zakwalifikowano |
16. | Boer Fryderyk | MKS KUSY SZCZECIN | 14.10.2015 | zakwalifikowano |
17. | Witkowski Feliks | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.09.2015 | zakwalifikowano |
18. | SABAŁA SOBOLEWSKI Szymon | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 08.02.2015 | zakwalifikowano |
19. | Warelis Stanisław | IKS LESZNO | 03.08.2016 | zakwalifikowano |
20. | Witkowski Stefan | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 13.01.2016 | zakwalifikowano |
21. | Gałązka Wiktor | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 01.07.2017 | zakwalifikowano |
22. | Majcherek Ryszard | MKS KUSY SZCZECIN | 02.08.2016 | zakwalifikowano |
23. | Zając Konstanty | MKS KUSY SZCZECIN | 15.04.2016 | zakwalifikowano |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Warelis Jakub | IKS LESZNO | 04.07.2014 |
2. | Wojciechowski Mikołaj | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 14.02.2015 |
3. | Kowalski Filip | IKS LESZNO | 29.12.2015 |
3. | SOŁTYSIAK Filip | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 18.01.2014 |
5. | Ganczo Dominik | AZS AWF POZNAŃ | 19.02.2014 |
6. | Dondajewski Wojciech | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 14.06.2014 |
7. | Ganczo Daniel | AZS AWF POZNAŃ | 19.02.2014 |
8. | DZIAMAN PIOTR | MKS KUSY SZCZECIN | 04.02.2015 |
9. | SOWIŃSKI PAWEŁ | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 14.04.2014 |
10. | Dyl Kajetan | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 17.04.2014 |
10. | Piotrowicz Jan | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 08.03.2014 |
12. | Boer Fryderyk | MKS KUSY SZCZECIN | 14.10.2015 |
13. | SABAŁA SOBOLEWSKI Szymon | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 08.02.2015 |
14. | Warelis Stanisław | IKS LESZNO | 03.08.2016 |
15. | Witkowski Stefan | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 13.01.2016 |
16. | Gałązka Wiktor | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 01.07.2017 |
17. | Błażkiewicz Szymon | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 12.07.2015 |
18. | Sadowski Igor | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 07.04.2016 |
18. | Kołecki Maciej | MKS KUSY SZCZECIN | 12.10.2016 |
20. | Kalinowski Dawid | WROCŁAWIANIE | 15.03.2015 |
21. | Witkowski Feliks | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.09.2015 |
22. | Majcherek Ryszard | MKS KUSY SZCZECIN | 02.08.2016 |
23. | Zając Konstanty | MKS KUSY SZCZECIN | 15.04.2016 |