Turniej

Nazwa: Puchar Świata juniorów we florecie mężczyzn - Zagrzeb 2023/2024
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 03.02.2024

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. PACHOLCZYK Szymon AZS AWF POZNAŃ 17.10.2004
2. Nowak Jan AZS AWF POZNAŃ 28.09.2005
3. PIOSIK Dawid IKS LESZNO 16.12.2004
4. Tomeczek Kamil UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004
5. Kotek Jakub FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 05.01.2004
6. Ginda Piotr WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 17.01.2005
7. SACHARCZUK Bartosz FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 06.02.2004
8. KWIATKOWSKI Karol TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006
9. DURAJ Idzi KS AZS AWFIS GDAŃSK 30.11.2006
10. WINKHOF Filip IKS LESZNO 25.11.2005
11. ANDRZEJEWSKI Adam IKS LESZNO 31.10.2005

Brak grup.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
- PACHOLCZYK Szymon AZS AWF POZNAŃ 17.10.2004 zakwalifikowano
- Nowak Jan AZS AWF POZNAŃ 28.09.2005 zakwalifikowano
- PIOSIK Dawid IKS LESZNO 16.12.2004 zakwalifikowano
- Tomeczek Kamil UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004 zakwalifikowano
- Kotek Jakub FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 05.01.2004 zakwalifikowano
- Ginda Piotr WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 17.01.2005 zakwalifikowano
- SACHARCZUK Bartosz FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 06.02.2004 zakwalifikowano
- KWIATKOWSKI Karol TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006 zakwalifikowano
- DURAJ Idzi KS AZS AWFIS GDAŃSK 30.11.2006 zakwalifikowano
- WINKHOF Filip IKS LESZNO 25.11.2005 zakwalifikowano
- ANDRZEJEWSKI Adam IKS LESZNO 31.10.2005 zakwalifikowano

Brak starć do wygenerowania drabinki.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
6. PACHOLCZYK Szymon AZS AWF POZNAŃ 17.10.2004
11. Nowak Jan AZS AWF POZNAŃ 28.09.2005
14. PIOSIK Dawid IKS LESZNO 16.12.2004
22. Tomeczek Kamil UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004
30. Kotek Jakub FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 05.01.2004
48. Ginda Piotr WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 17.01.2005
54. SACHARCZUK Bartosz FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 06.02.2004
57. KWIATKOWSKI Karol TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006
61. DURAJ Idzi KS AZS AWFIS GDAŃSK 30.11.2006
63. WINKHOF Filip IKS LESZNO 25.11.2005
114. ANDRZEJEWSKI Adam IKS LESZNO 31.10.2005

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content