Turniej

Nazwa: XXXII Międzynarodowy Turniej Muszkieter Trophy szpada dziewcząt Młodzik - Gliwice 2023/2024
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 03.03.2024

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Białecka Zofia 8 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2010
2. Budnik Magdalena 5 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.03.2010
3. Chłapek Dorota 34 UKS TRÓJKA RADLIN 07.10.2011
4. Czekalska Krystyna 65 PIAST GLIWICE 10.12.2011
5. Dolecka Kamila 16 T.S. GÓRNIK RADLIN 07.05.2011
6. Drushliak Daria 63 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 01.12.2011
7. Durka Hanna 44 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.06.2010
8. Dymowska Apolonia 40 KSz WARSZAWIANKA 07.05.2011
9. Dyrcz Maja 62 KS SZPADA WADOWICE 28.10.2011
10. Dzwonek Helena 19 T.S. GÓRNIK RADLIN 06.12.2010
11. Fajkis Emilia 59 RMKS RYBNIK 07.05.2010
12. Filipowicz Natalia 27 KSz WARSZAWIANKA 18.07.2011
13. Golicz Hanna 29 TS Sokolnia Chorzów 14.01.2011
14. Grzyb Karolina 47 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 30.01.2011
15. Gwóźdź Kinga 33 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 04.01.2010
16. Hajkowska Aleksandra 26 UKS START OPOLE 31.01.2011
17. HEBDOWSKA Agata 4 T.S. GÓRNIK RADLIN 06.05.2010
18. Jarosz Małgorzata 24 AZS AWF KRAKÓW 03.07.2010
19. Karyuchenko Vira 23 AZS AWF KATOWICE 14.12.2010
20. Kępa Paulina 36 PIAST GLIWICE 19.08.2011
21. Klaper Łucja 21 KKS KRAKÓW 23.01.2011
22. Kowalik Amelia 2 PIAST GLIWICE 04.10.2010
23. Kozłowska Daria 50 KKS KRAKÓW 09.03.2011
24. Kuczera Katarzyna 22 MUSZKIETER GLIWICE 07.09.2010
25. Kulska Lena 28 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.11.2010
26. Kuza Amelia 37 KKS KRAKÓW 16.12.2010
27. Kwiatkowska Ewa 49 KSz WARSZAWIANKA 17.01.2010
28. Ladyka Marta 56 TPSZ RYBNIK 02.01.2011
29. Lenkiewicz Maria 30 PKSZERM WARSZAWA 27.01.2011
30. Lesiak Oliwia 57 PIAST GLIWICE 13.10.2011
31. Lorek Zofia 52 UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 12.09.2010
32. Łenczyk Małgorzata 17 UKS KOSYNIER GLIWICE 07.02.2011
33. Matysiak Barbara 54 KS Milenium 24.08.2010
34. MICHEL DAGMARA 46 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.07.2011
35. Mikołajczyk Sara 43 KS SZPADA WADOWICE 06.07.2011
36. Misiak Paulina 3 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2010
37. Mrozińska Julia 15 UKS ZAWISZA KATOWICE 07.04.2010
38. Niedobecka Liliana 20 RMKS RYBNIK 30.06.2011
39. Nieroda Ewa 53 PIAST GLIWICE 13.04.2011
40. Niewiatowska Maja 45 KSz WARSZAWIANKA 13.12.2010
41. Nogaj ZUZANNA 7 PIAST GLIWICE 22.01.2011
42. Ochman Hanna 18 MUSZKIETER GLIWICE 08.11.2010
43. Odrzywolska Agnieszka 41 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 13.10.2010
44. Pęcikiewicz Kinga 39 MUSZKIETER GLIWICE 15.06.2010
45. Pękala Maria 31 KSz WARSZAWIANKA 28.10.2010
46. Pilch Liliana 38 UKS START OPOLE 21.06.2011
47. Radwańska Nina 42 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.09.2010
48. Seremet Julia 48 UKS ZAWISZA KATOWICE 09.10.2010
49. Stadnicka Lena 51 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 04.03.2010
50. Stanisz Anna 35 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 26.07.2011
51. Strzebinczyk Laura 14 RMKS RYBNIK 10.05.2011
52. Szczepan Aleksandra 12 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 31.08.2010
53. Szczurowska Hanna 1 PIAST GLIWICE 02.11.2011
54. Szewczyk Alicja 6 AZS AWF WROCŁAW 03.02.2010
55. Szudeja Magdalena 25 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 11.01.2010
56. Szydłowska Maria 13 PIAST GLIWICE 23.09.2011
57. Szymiczek Martyna 10 T.S. GÓRNIK RADLIN 23.09.2010
58. Świdzińska Maria 11 KS OLIMP LUBIN 06.12.2011
59. Świt Alicja 9 PIAST GLIWICE 12.03.2011
60. Veka Nadzeya 55 PKSZERM WARSZAWA 01.09.2011
61. Walczak Emilia 64 RMKS RYBNIK 09.06.2010
62. Weidler Laura 61 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 27.01.2011
63. Wójcik Maria 58 PIAST GLIWICE 01.09.2010
64. Wytrwał Anna 60 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 05.07.2011
65. Zalewska Helena 32 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.07.2010

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. HEBDOWSKA Agata T.S. GÓRNIK RADLIN 06.05.2010 zakwalifikowano
2. Niedobecka Liliana RMKS RYBNIK 30.06.2011 zakwalifikowano
3. Kowalik Amelia PIAST GLIWICE 04.10.2010 zakwalifikowano
4. Karyuchenko Vira AZS AWF KATOWICE 14.12.2010 zakwalifikowano
5. Jarosz Małgorzata AZS AWF KRAKÓW 03.07.2010 zakwalifikowano
6. Budnik Magdalena UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.03.2010 zakwalifikowano
7. Ochman Hanna MUSZKIETER GLIWICE 08.11.2010 zakwalifikowano
8. Misiak Paulina PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2010 zakwalifikowano
9. Nogaj ZUZANNA PIAST GLIWICE 22.01.2011 zakwalifikowano
10. Mrozińska Julia UKS ZAWISZA KATOWICE 07.04.2010 zakwalifikowano
11. Świt Alicja PIAST GLIWICE 12.03.2011 zakwalifikowano
12. Białecka Zofia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2010 zakwalifikowano
13. Pękala Maria KSz WARSZAWIANKA 28.10.2010 zakwalifikowano
14. Szewczyk Alicja AZS AWF WROCŁAW 03.02.2010 zakwalifikowano
15. Durka Hanna WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.06.2010 zakwalifikowano
16. Szczurowska Hanna PIAST GLIWICE 02.11.2011 zakwalifikowano
17. Kuczera Katarzyna MUSZKIETER GLIWICE 07.09.2010 zakwalifikowano
18. Hajkowska Aleksandra UKS START OPOLE 31.01.2011 zakwalifikowano
19. Dzwonek Helena T.S. GÓRNIK RADLIN 06.12.2010 zakwalifikowano
20. Radwańska Nina BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.09.2010 zakwalifikowano
21. Dolecka Kamila T.S. GÓRNIK RADLIN 07.05.2011 zakwalifikowano
22. Lenkiewicz Maria PKSZERM WARSZAWA 27.01.2011 zakwalifikowano
23. Stanisz Anna UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 26.07.2011 zakwalifikowano
24. Świdzińska Maria KS OLIMP LUBIN 06.12.2011 zakwalifikowano
25. Seremet Julia UKS ZAWISZA KATOWICE 09.10.2010 zakwalifikowano
25. Kwiatkowska Ewa KSz WARSZAWIANKA 17.01.2010 zakwalifikowano
27. Szczepan Aleksandra UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 31.08.2010 zakwalifikowano
28. Veka Nadzeya PKSZERM WARSZAWA 01.09.2011 zakwalifikowano
29. Strzebinczyk Laura RMKS RYBNIK 10.05.2011 zakwalifikowano
30. Filipowicz Natalia KSz WARSZAWIANKA 18.07.2011 zakwalifikowano
31. Golicz Hanna TS Sokolnia Chorzów 14.01.2011 zakwalifikowano
32. Szudeja Magdalena UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 11.01.2010 zakwalifikowano
32. Kozłowska Daria KKS KRAKÓW 09.03.2011 zakwalifikowano
34. Kulska Lena WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.11.2010 zakwalifikowano
35. Kępa Paulina PIAST GLIWICE 19.08.2011 zakwalifikowano
36. Klaper Łucja KKS KRAKÓW 23.01.2011 zakwalifikowano
37. Pęcikiewicz Kinga MUSZKIETER GLIWICE 15.06.2010 zakwalifikowano
38. Stadnicka Lena MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 04.03.2010 zakwalifikowano
39. Szydłowska Maria PIAST GLIWICE 23.09.2011 zakwalifikowano
40. Szymiczek Martyna T.S. GÓRNIK RADLIN 23.09.2010 zakwalifikowano
41. Gwóźdź Kinga BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 04.01.2010 zakwalifikowano
42. Fajkis Emilia RMKS RYBNIK 07.05.2010 zakwalifikowano
43. Łenczyk Małgorzata UKS KOSYNIER GLIWICE 07.02.2011 zakwalifikowano
44. Wójcik Maria PIAST GLIWICE 01.09.2010 zakwalifikowano
45. Pilch Liliana UKS START OPOLE 21.06.2011 zakwalifikowano
46. Odrzywolska Agnieszka UKS TOPÓR KRZESZOWICE 13.10.2010 zakwalifikowano
47. Wytrwał Anna ZERWIKAPTUR KRAKÓW 05.07.2011 zakwalifikowano
48. Kuza Amelia KKS KRAKÓW 16.12.2010 zakwalifikowano
49. Mikołajczyk Sara KS SZPADA WADOWICE 06.07.2011 zakwalifikowano
50. Niewiatowska Maja KSz WARSZAWIANKA 13.12.2010 zakwalifikowano
51. Walczak Emilia RMKS RYBNIK 09.06.2010 zakwalifikowano
52. Matysiak Barbara KS Milenium 24.08.2010 zakwalifikowano
53. Zalewska Helena AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.07.2010 zakwalifikowano
54. Nieroda Ewa PIAST GLIWICE 13.04.2011 zakwalifikowano
55. MICHEL DAGMARA UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.07.2011 zakwalifikowano
56. Lorek Zofia UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 12.09.2010 zakwalifikowano
57. Chłapek Dorota UKS TRÓJKA RADLIN 07.10.2011 zakwalifikowano
58. Dymowska Apolonia KSz WARSZAWIANKA 07.05.2011 zakwalifikowano
59. Weidler Laura UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 27.01.2011 zakwalifikowano
60. Dyrcz Maja KS SZPADA WADOWICE 28.10.2011 zakwalifikowano
61. Grzyb Karolina PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 30.01.2011 zakwalifikowano
62. Ladyka Marta TPSZ RYBNIK 02.01.2011 zakwalifikowano
63. Drushliak Daria AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 01.12.2011 zakwalifikowano
64. Czekalska Krystyna PIAST GLIWICE 10.12.2011 zakwalifikowano
65. Lesiak Oliwia PIAST GLIWICE 13.10.2011 zakwalifikowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Budnik Magdalena UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.03.2010
2. HEBDOWSKA Agata T.S. GÓRNIK RADLIN 06.05.2010
3. Białecka Zofia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2010
3. Niedobecka Liliana RMKS RYBNIK 30.06.2011
5. Kowalik Amelia PIAST GLIWICE 04.10.2010
6. Misiak Paulina PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2010
7. Strzebinczyk Laura RMKS RYBNIK 10.05.2011
8. Szydłowska Maria PIAST GLIWICE 23.09.2011
9. Nogaj ZUZANNA PIAST GLIWICE 22.01.2011
10. Mrozińska Julia UKS ZAWISZA KATOWICE 07.04.2010
11. Świt Alicja PIAST GLIWICE 12.03.2011
12. Pękala Maria KSz WARSZAWIANKA 28.10.2010
13. Szewczyk Alicja AZS AWF WROCŁAW 03.02.2010
14. Durka Hanna WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.06.2010
15. Szczurowska Hanna PIAST GLIWICE 02.11.2011
16. Pęcikiewicz Kinga MUSZKIETER GLIWICE 15.06.2010
17. Karyuchenko Vira AZS AWF KATOWICE 14.12.2010
18. Jarosz Małgorzata AZS AWF KRAKÓW 03.07.2010
19. Ochman Hanna MUSZKIETER GLIWICE 08.11.2010
20. Kuczera Katarzyna MUSZKIETER GLIWICE 07.09.2010
21. Hajkowska Aleksandra UKS START OPOLE 31.01.2011
22. Dzwonek Helena T.S. GÓRNIK RADLIN 06.12.2010
23. Radwańska Nina BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.09.2010
24. Dolecka Kamila T.S. GÓRNIK RADLIN 07.05.2011
25. Lenkiewicz Maria PKSZERM WARSZAWA 27.01.2011
26. Stanisz Anna UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 26.07.2011
27. Świdzińska Maria KS OLIMP LUBIN 06.12.2011
28. Szczepan Aleksandra UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 31.08.2010
29. Filipowicz Natalia KSz WARSZAWIANKA 18.07.2011
30. Kozłowska Daria KKS KRAKÓW 09.03.2011
31. Kulska Lena WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.11.2010
32. Szymiczek Martyna T.S. GÓRNIK RADLIN 23.09.2010
33. Seremet Julia UKS ZAWISZA KATOWICE 09.10.2010
33. Kwiatkowska Ewa KSz WARSZAWIANKA 17.01.2010
35. Veka Nadzeya PKSZERM WARSZAWA 01.09.2011
36. Golicz Hanna TS Sokolnia Chorzów 14.01.2011
37. Szudeja Magdalena UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 11.01.2010
38. Kępa Paulina PIAST GLIWICE 19.08.2011
39. Klaper Łucja KKS KRAKÓW 23.01.2011
40. Stadnicka Lena MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 04.03.2010
41. Gwóźdź Kinga BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 04.01.2010
42. Fajkis Emilia RMKS RYBNIK 07.05.2010
43. Łenczyk Małgorzata UKS KOSYNIER GLIWICE 07.02.2011
44. Wójcik Maria PIAST GLIWICE 01.09.2010
45. Pilch Liliana UKS START OPOLE 21.06.2011
46. Odrzywolska Agnieszka UKS TOPÓR KRZESZOWICE 13.10.2010
47. Wytrwał Anna ZERWIKAPTUR KRAKÓW 05.07.2011
48. Kuza Amelia KKS KRAKÓW 16.12.2010
49. Mikołajczyk Sara KS SZPADA WADOWICE 06.07.2011
50. Niewiatowska Maja KSz WARSZAWIANKA 13.12.2010
51. Walczak Emilia RMKS RYBNIK 09.06.2010
52. Matysiak Barbara KS Milenium 24.08.2010
53. Zalewska Helena AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.07.2010
54. Nieroda Ewa PIAST GLIWICE 13.04.2011
55. MICHEL DAGMARA UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.07.2011
56. Lorek Zofia UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 12.09.2010
57. Chłapek Dorota UKS TRÓJKA RADLIN 07.10.2011
58. Dymowska Apolonia KSz WARSZAWIANKA 07.05.2011
59. Weidler Laura UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 27.01.2011
60. Dyrcz Maja KS SZPADA WADOWICE 28.10.2011
61. Grzyb Karolina PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 30.01.2011
62. Ladyka Marta TPSZ RYBNIK 02.01.2011
63. Drushliak Daria AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 01.12.2011
64. Czekalska Krystyna PIAST GLIWICE 10.12.2011
65. Lesiak Oliwia PIAST GLIWICE 13.10.2011

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content