Turniej

Nazwa: XXIV Międzynarodowy Turniej Szermierczy "Rybnik Cup" w szpadzie dziewcząt (2010-2011) -Rybnik 2023/2024
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 21.04.2024

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Berezhanska Anna-Maria 52 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 19.04.2011
2. Białecka Zofia 8 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2010
3. Budrewicz Agata 60 BTS BYTOM 15.03.2010
4. Chłapek Dorota 33 UKS TRÓJKA RADLIN 07.10.2011
5. Dolecka Kamila 13 T.S. GÓRNIK RADLIN 07.05.2011
6. Drushliak Daria 55 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 01.12.2011
7. Dymowska Apolonia 36 KSz WARSZAWIANKA 07.05.2011
8. Dzwonek Helena 19 T.S. GÓRNIK RADLIN 06.12.2010
9. Fajkis Emilia 51 RMKS RYBNIK 07.05.2010
10. Filipowicz Natalia 16 KSz WARSZAWIANKA 18.07.2011
11. Foltak Hanna 50 Tarnowski Klub Szermierczy 19.04.2010
12. FRANCUZ Natalia 23 UKS TRÓJKA RADLIN 03.02.2011
13. Gadocha Natasza 47 UKS VICTORIA GAJ 31.10.2011
14. Golicz Hanna 31 TS Sokolnia Chorzów 14.01.2011
15. Grzela Zofia 57 TS Sokolnia Chorzów 25.09.2011
16. Grzyb Karolina 42 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 30.01.2011
17. Gwóźdź Kinga 29 BTS BYTOM 04.01.2010
18. Hajkowska Aleksandra 17 UKS START OPOLE 31.01.2011
19. HEBDOWSKA Agata 3 T.S. GÓRNIK RADLIN 06.05.2010
20. Husarz Aniela 25 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 17.10.2010
21. Janosz Maja 37 UKS TRÓJKA RADLIN 03.09.2011
22. Jarosz Małgorzata 11 AZS AWF KRAKÓW 03.07.2010
23. Jendryś Zofia 41 PIAST GLIWICE 14.04.2011
24. Kapera Rachela 44 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 07.08.2010
25. Karyuchenko Vira 22 AZS AWF KATOWICE 14.12.2010
26. Kępa Paulina 26 PIAST GLIWICE 19.08.2011
27. Kowalik Amelia 2 PIAST GLIWICE 04.10.2010
28. Krzyżek Hanna 20 MUSZKIETER GLIWICE 01.06.2010
29. Kupiec Hanna 56 Tarnowski Klub Szermierczy 22.11.2011
30. Ladyka Marta 48 TPSZ RYBNIK 02.01.2011
31. Legierska Wiktoria 46 T.S. GÓRNIK RADLIN 07.04.2010
32. Lenkiewicz Maria 21 PKSZERM WARSZAWA 27.01.2011
33. Lorek Zofia 45 UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 12.09.2010
34. Łenczyk Małgorzata 15 UKS KOSYNIER GLIWICE 07.02.2011
35. MICHEL DAGMARA 38 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.07.2011
36. Mikołajczyk Sara 34 KS SZPADA WADOWICE 06.07.2011
37. Misiak Paulina 4 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2010
38. Niedobecka Liliana 6 RMKS RYBNIK 30.06.2011
39. Niewiatowska Maja 32 KSz WARSZAWIANKA 13.12.2010
40. Odolczyk Awa 53 KSz WARSZAWIANKA 04.03.2011
41. Odrzywolska Agnieszka 27 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 13.10.2010
42. Pęcikiewicz Kinga 24 MUSZKIETER GLIWICE 15.06.2010
43. Pękala Maria 18 KSz WARSZAWIANKA 28.10.2010
44. Piejko Amelia 39 UKS TRÓJKA RADLIN 26.07.2011
45. Pilch Liliana 30 UKS START OPOLE 21.06.2011
46. Radwańska Nina 40 BTS BYTOM 16.09.2010
47. Rosłonek Oliwia 58 AZS AWF WROCŁAW 15.01.2010
48. Skoryna Melaniia 59 BTS BYTOM 16.06.2011
49. Stanisz Anna 14 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 26.07.2011
50. Strzebinczyk Laura 10 RMKS RYBNIK 10.05.2011
51. Szczurowska Hanna 1 PIAST GLIWICE 02.11.2011
52. Szewczyk Alicja 5 AZS AWF WROCŁAW 03.02.2010
53. Szudeja Magdalena 28 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 11.01.2010
54. Szydłowska Maria 7 PIAST GLIWICE 23.09.2011
55. Szymiczek Martyna 12 T.S. GÓRNIK RADLIN 23.09.2010
56. Świt Alicja 9 PIAST GLIWICE 12.03.2011
57. Veka Nadzeya 43 PKSZERM WARSZAWA 01.09.2011
58. Walczak Emilia 54 RMKS RYBNIK 09.06.2010
59. Zalewska Helena 35 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.07.2010
60. Żegolewska Zuzanna 49 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.10.2010

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Szydłowska Maria PIAST GLIWICE 23.09.2011 zakwalifikowano
2. Szewczyk Alicja AZS AWF WROCŁAW 03.02.2010 zakwalifikowano
3. Szudeja Magdalena UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 11.01.2010 zakwalifikowano
4. HEBDOWSKA Agata T.S. GÓRNIK RADLIN 06.05.2010 zakwalifikowano
5. Krzyżek Hanna MUSZKIETER GLIWICE 01.06.2010 zakwalifikowano
6. Niedobecka Liliana RMKS RYBNIK 30.06.2011 zakwalifikowano
7. Kapera Rachela UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 07.08.2010 zakwalifikowano
7. Jarosz Małgorzata AZS AWF KRAKÓW 03.07.2010 zakwalifikowano
9. Szczurowska Hanna PIAST GLIWICE 02.11.2011 zakwalifikowano
9. Golicz Hanna TS Sokolnia Chorzów 14.01.2011 zakwalifikowano
11. Pękala Maria KSz WARSZAWIANKA 28.10.2010 zakwalifikowano
12. Świt Alicja PIAST GLIWICE 12.03.2011 zakwalifikowano
12. Hajkowska Aleksandra UKS START OPOLE 31.01.2011 zakwalifikowano
14. Stanisz Anna UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 26.07.2011 zakwalifikowano
15. Misiak Paulina PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2010 zakwalifikowano
16. Janosz Maja UKS TRÓJKA RADLIN 03.09.2011 zakwalifikowano
17. Szymiczek Martyna T.S. GÓRNIK RADLIN 23.09.2010 zakwalifikowano
18. Kępa Paulina PIAST GLIWICE 19.08.2011 zakwalifikowano
19. Dzwonek Helena T.S. GÓRNIK RADLIN 06.12.2010 zakwalifikowano
20. Pilch Liliana UKS START OPOLE 21.06.2011 zakwalifikowano
21. Karyuchenko Vira AZS AWF KATOWICE 14.12.2010 zakwalifikowano
21. Żegolewska Zuzanna UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.10.2010 zakwalifikowano
23. FRANCUZ Natalia UKS TRÓJKA RADLIN 03.02.2011 zakwalifikowano
24. Białecka Zofia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2010 zakwalifikowano
25. Kowalik Amelia PIAST GLIWICE 04.10.2010 zakwalifikowano
26. Dolecka Kamila T.S. GÓRNIK RADLIN 07.05.2011 zakwalifikowano
27. Skoryna Melaniia BTS BYTOM 16.06.2011 zakwalifikowano
28. Husarz Aniela TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 17.10.2010 zakwalifikowano
29. Łenczyk Małgorzata UKS KOSYNIER GLIWICE 07.02.2011 zakwalifikowano
30. Mikołajczyk Sara KS SZPADA WADOWICE 06.07.2011 zakwalifikowano
31. Ladyka Marta TPSZ RYBNIK 02.01.2011 zakwalifikowano
32. Strzebinczyk Laura RMKS RYBNIK 10.05.2011 zakwalifikowano
33. Filipowicz Natalia KSz WARSZAWIANKA 18.07.2011 zakwalifikowano
34. Pęcikiewicz Kinga MUSZKIETER GLIWICE 15.06.2010 zakwalifikowano
34. Radwańska Nina BTS BYTOM 16.09.2010 zakwalifikowano
36. Veka Nadzeya PKSZERM WARSZAWA 01.09.2011 zakwalifikowano
37. Odrzywolska Agnieszka UKS TOPÓR KRZESZOWICE 13.10.2010 zakwalifikowano
38. Jendryś Zofia PIAST GLIWICE 14.04.2011 zakwalifikowano
39. Zalewska Helena AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.07.2010 zakwalifikowano
40. Gwóźdź Kinga BTS BYTOM 04.01.2010 zakwalifikowano
41. Lenkiewicz Maria PKSZERM WARSZAWA 27.01.2011 zakwalifikowano
42. Kupiec Hanna Tarnowski Klub Szermierczy 22.11.2011 zakwalifikowano
43. Chłapek Dorota UKS TRÓJKA RADLIN 07.10.2011 zakwalifikowano
44. Rosłonek Oliwia AZS AWF WROCŁAW 15.01.2010 zakwalifikowano
45. Fajkis Emilia RMKS RYBNIK 07.05.2010 zakwalifikowano
46. Lorek Zofia UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 12.09.2010 zakwalifikowano
47. Legierska Wiktoria T.S. GÓRNIK RADLIN 07.04.2010 zakwalifikowano
47. Niewiatowska Maja KSz WARSZAWIANKA 13.12.2010 zakwalifikowano
49. Grzyb Karolina PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 30.01.2011 zakwalifikowano
50. Gadocha Natasza UKS VICTORIA GAJ 31.10.2011 zakwalifikowano
51. MICHEL DAGMARA UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.07.2011 zakwalifikowano
52. Berezhanska Anna-Maria TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 19.04.2011 zakwalifikowano
53. Grzela Zofia TS Sokolnia Chorzów 25.09.2011 zakwalifikowano
54. Walczak Emilia RMKS RYBNIK 09.06.2010 zakwalifikowano
55. Piejko Amelia UKS TRÓJKA RADLIN 26.07.2011 zakwalifikowano
56. Dymowska Apolonia KSz WARSZAWIANKA 07.05.2011 zakwalifikowano
57. Foltak Hanna Tarnowski Klub Szermierczy 19.04.2010 zakwalifikowano
58. Budrewicz Agata BTS BYTOM 15.03.2010 zakwalifikowano
59. Odolczyk Awa KSz WARSZAWIANKA 04.03.2011 zakwalifikowano
59. Drushliak Daria AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 01.12.2011 zakwalifikowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Szczurowska Hanna PIAST GLIWICE 02.11.2011
2. Misiak Paulina PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2010
3. Niedobecka Liliana RMKS RYBNIK 30.06.2011
3. HEBDOWSKA Agata T.S. GÓRNIK RADLIN 06.05.2010
5. Szydłowska Maria PIAST GLIWICE 23.09.2011
6. Krzyżek Hanna MUSZKIETER GLIWICE 01.06.2010
7. Stanisz Anna UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 26.07.2011
8. Kupiec Hanna Tarnowski Klub Szermierczy 22.11.2011
9. Szewczyk Alicja AZS AWF WROCŁAW 03.02.2010
10. Szudeja Magdalena UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 11.01.2010
11. Świt Alicja PIAST GLIWICE 12.03.2011
12. Szymiczek Martyna T.S. GÓRNIK RADLIN 23.09.2010
13. Żegolewska Zuzanna UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.10.2010
13. Karyuchenko Vira AZS AWF KATOWICE 14.12.2010
15. Kowalik Amelia PIAST GLIWICE 04.10.2010
16. Dolecka Kamila T.S. GÓRNIK RADLIN 07.05.2011
17. Jarosz Małgorzata AZS AWF KRAKÓW 03.07.2010
17. Kapera Rachela UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 07.08.2010
19. Golicz Hanna TS Sokolnia Chorzów 14.01.2011
20. Pękala Maria KSz WARSZAWIANKA 28.10.2010
21. Hajkowska Aleksandra UKS START OPOLE 31.01.2011
22. Janosz Maja UKS TRÓJKA RADLIN 03.09.2011
23. Kępa Paulina PIAST GLIWICE 19.08.2011
24. Dzwonek Helena T.S. GÓRNIK RADLIN 06.12.2010
25. Pilch Liliana UKS START OPOLE 21.06.2011
26. Białecka Zofia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2010
27. Skoryna Melaniia BTS BYTOM 16.06.2011
28. Husarz Aniela TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 17.10.2010
29. Łenczyk Małgorzata UKS KOSYNIER GLIWICE 07.02.2011
30. Strzebinczyk Laura RMKS RYBNIK 10.05.2011
31. Pęcikiewicz Kinga MUSZKIETER GLIWICE 15.06.2010
31. Radwańska Nina BTS BYTOM 16.09.2010
33. FRANCUZ Natalia UKS TRÓJKA RADLIN 03.02.2011
34. Mikołajczyk Sara KS SZPADA WADOWICE 06.07.2011
35. Ladyka Marta TPSZ RYBNIK 02.01.2011
36. Filipowicz Natalia KSz WARSZAWIANKA 18.07.2011
37. Veka Nadzeya PKSZERM WARSZAWA 01.09.2011
38. Odrzywolska Agnieszka UKS TOPÓR KRZESZOWICE 13.10.2010
39. Jendryś Zofia PIAST GLIWICE 14.04.2011
40. Zalewska Helena AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.07.2010
41. Gwóźdź Kinga BTS BYTOM 04.01.2010
42. Lenkiewicz Maria PKSZERM WARSZAWA 27.01.2011
43. Chłapek Dorota UKS TRÓJKA RADLIN 07.10.2011
44. Rosłonek Oliwia AZS AWF WROCŁAW 15.01.2010
45. Fajkis Emilia RMKS RYBNIK 07.05.2010
46. Lorek Zofia UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE 12.09.2010
47. Legierska Wiktoria T.S. GÓRNIK RADLIN 07.04.2010
47. Niewiatowska Maja KSz WARSZAWIANKA 13.12.2010
49. Grzyb Karolina PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 30.01.2011
50. Gadocha Natasza UKS VICTORIA GAJ 31.10.2011
51. MICHEL DAGMARA UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.07.2011
52. Berezhanska Anna-Maria TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 19.04.2011
53. Grzela Zofia TS Sokolnia Chorzów 25.09.2011
54. Walczak Emilia RMKS RYBNIK 09.06.2010
55. Piejko Amelia UKS TRÓJKA RADLIN 26.07.2011
56. Dymowska Apolonia KSz WARSZAWIANKA 07.05.2011
57. Foltak Hanna Tarnowski Klub Szermierczy 19.04.2010
58. Budrewicz Agata BTS BYTOM 15.03.2010
59. Odolczyk Awa KSz WARSZAWIANKA 04.03.2011
59. Drushliak Daria AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 01.12.2011

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content