Nazwa: III Puchar Żubrów w szabli dziewcząt (2012-2013) - Kraków 2023/2024
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 05.05.2024
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Adamiuk Nel | 10 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 24.03.2013 |
2. | Bednarz Lidia | 8 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 12.06.2013 |
3. | Bochenek Matylda | 6 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 06.10.2013 |
4. | Bubrowska Nikola | 7 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 28.12.2013 |
5. | Burnos Anna | 11 | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 19.04.2012 |
6. | Fiłonowicz Julianna | 13 | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 09.11.2012 |
7. | Leszczyńska Matylda | 9 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 10.03.2013 |
8. | Łysy Antonina | 2 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 29.06.2012 |
9. | Maksym Natalia | 3 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 14.07.2012 |
10. | Marynets Sofiya | 1 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 06.09.2012 |
11. | Pakuła Lena | 12 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 18.08.2012 |
12. | Plis Natalia | 5 | UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN | 20.12.2012 |
13. | Sakłak Wiktoria | 14 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 10.09.2012 |
14. | Siudak Lena | 4 | KS CRACOVIA 1906. | 04.03.2012 |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Marynets Sofiya | UKS 13 BIAŁYSTOK | 06.09.2012 | zakwalifikowano |
2. | Łysy Antonina | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 29.06.2012 | zakwalifikowano |
3. | Maksym Natalia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 14.07.2012 | zakwalifikowano |
4. | Pakuła Lena | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 18.08.2012 | zakwalifikowano |
5. | Siudak Lena | KS CRACOVIA 1906. | 04.03.2012 | zakwalifikowano |
6. | Plis Natalia | UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN | 20.12.2012 | zakwalifikowano |
7. | Burnos Anna | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 19.04.2012 | zakwalifikowano |
8. | Adamiuk Nel | UKS 13 BIAŁYSTOK | 24.03.2013 | zakwalifikowano |
9. | Sakłak Wiktoria | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 10.09.2012 | zakwalifikowano |
10. | Fiłonowicz Julianna | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 09.11.2012 | zakwalifikowano |
11. | Bednarz Lidia | UKS 13 BIAŁYSTOK | 12.06.2013 | zakwalifikowano |
12. | Bochenek Matylda | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 06.10.2013 | zakwalifikowano |
13. | Bubrowska Nikola | UKS 13 BIAŁYSTOK | 28.12.2013 | zakwalifikowano |
13. | Leszczyńska Matylda | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 10.03.2013 | zakwalifikowano |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Maksym Natalia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 14.07.2012 |
2. | Marynets Sofiya | UKS 13 BIAŁYSTOK | 06.09.2012 |
3. | Burnos Anna | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 19.04.2012 |
3. | Siudak Lena | KS CRACOVIA 1906. | 04.03.2012 |
5. | Łysy Antonina | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 29.06.2012 |
6. | Pakuła Lena | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 18.08.2012 |
7. | Plis Natalia | UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN | 20.12.2012 |
8. | Sakłak Wiktoria | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 10.09.2012 |
9. | Adamiuk Nel | UKS 13 BIAŁYSTOK | 24.03.2013 |
10. | Fiłonowicz Julianna | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 09.11.2012 |
11. | Bednarz Lidia | UKS 13 BIAŁYSTOK | 12.06.2013 |
12. | Bochenek Matylda | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 06.10.2013 |
13. | Bubrowska Nikola | UKS 13 BIAŁYSTOK | 28.12.2013 |
13. | Leszczyńska Matylda | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 10.03.2013 |