Nazwa: II Turniej Piastów opolskich w szpadzie dziewcząt (2014-2018) - Opole 2024
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 11.05.2024
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Badura Nina | 9 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 19.01.2017 |
2. | Budnik Małgorzata | 7 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 04.07.2014 |
3. | Hetman Antonina | 11 | AZS AWF WROCŁAW | 25.09.2014 |
4. | Kasprzyk Eliza | 2 | UKS START OPOLE | 15.02.2016 |
5. | Majewska Zofia | 12 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 26.01.2015 |
6. | Piaszczyńska Zuzanna | 1 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 18.07.2016 |
7. | Piejko Alicja | 3 | UKS TRÓJKA RADLIN | 22.03.2015 |
8. | Rambiert Olga | 10 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 08.01.2014 |
9. | Ratyna Maja | 8 | PIAST GLIWICE | 26.02.2015 |
10. | Ratyna Marta | 13 | PIAST GLIWICE | 26.02.2015 |
11. | Szczyrek Liliana | 6 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 22.02.2014 |
12. | Waśko Katarzyna | 4 | PKSZERM WARSZAWA | 09.03.2014 |
13. | Wojtyczko Amelia | 5 | UKS TRÓJKA RADLIN | 18.09.2014 |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Rambiert Olga | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 08.01.2014 | zakwalifikowano |
2. | Waśko Katarzyna | PKSZERM WARSZAWA | 09.03.2014 | zakwalifikowano |
3. | Wojtyczko Amelia | UKS TRÓJKA RADLIN | 18.09.2014 | zakwalifikowano |
4. | Budnik Małgorzata | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 04.07.2014 | zakwalifikowano |
5. | Majewska Zofia | UKS KOSYNIER GLIWICE | 26.01.2015 | zakwalifikowano |
6. | Szczyrek Liliana | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 22.02.2014 | zakwalifikowano |
7. | Hetman Antonina | AZS AWF WROCŁAW | 25.09.2014 | zakwalifikowano |
8. | Ratyna Maja | PIAST GLIWICE | 26.02.2015 | zakwalifikowano |
9. | Ratyna Marta | PIAST GLIWICE | 26.02.2015 | zakwalifikowano |
10. | Kasprzyk Eliza | UKS START OPOLE | 15.02.2016 | zakwalifikowano |
11. | Piejko Alicja | UKS TRÓJKA RADLIN | 22.03.2015 | zakwalifikowano |
12. | Piaszczyńska Zuzanna | UKS KOSYNIER GLIWICE | 18.07.2016 | zakwalifikowano |
13. | Badura Nina | UKS KOSYNIER GLIWICE | 19.01.2017 | zakwalifikowano |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Wojtyczko Amelia | UKS TRÓJKA RADLIN | 18.09.2014 |
2. | Rambiert Olga | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 08.01.2014 |
3. | Budnik Małgorzata | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 04.07.2014 |
3. | Waśko Katarzyna | PKSZERM WARSZAWA | 09.03.2014 |
5. | Szczyrek Liliana | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 22.02.2014 |
6. | Hetman Antonina | AZS AWF WROCŁAW | 25.09.2014 |
7. | Ratyna Maja | PIAST GLIWICE | 26.02.2015 |
8. | Piaszczyńska Zuzanna | UKS KOSYNIER GLIWICE | 18.07.2016 |
9. | Majewska Zofia | UKS KOSYNIER GLIWICE | 26.01.2015 |
10. | Ratyna Marta | PIAST GLIWICE | 26.02.2015 |
11. | Kasprzyk Eliza | UKS START OPOLE | 15.02.2016 |
12. | Piejko Alicja | UKS TRÓJKA RADLIN | 22.03.2015 |
13. | Badura Nina | UKS KOSYNIER GLIWICE | 19.01.2017 |