Nazwa: II Turniej Piastów opolskich w szpadzie dziewcząt (2010-2011) - Opole 2024
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 11.05.2024
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Chłapek Dorota | 25 | UKS TRÓJKA RADLIN | 07.10.2011 |
2. | Dolecka Kamila | 11 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 07.05.2011 |
3. | Drushliak Daria | 34 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 01.12.2011 |
4. | Dwojak Zofia | 35 | UKS START OPOLE | 05.03.2010 |
5. | Dzwonek Helena | 18 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 06.12.2010 |
6. | Golicz Hanna | 23 | TS Sokolnia Chorzów | 14.01.2011 |
7. | Hajkowska Aleksandra | 16 | UKS START OPOLE | 31.01.2011 |
8. | HEBDOWSKA Agata | 3 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 06.05.2010 |
9. | Janosz Maja | 27 | UKS TRÓJKA RADLIN | 03.09.2011 |
10. | Jarosz Małgorzata | 10 | AZS AWF KRAKÓW | 03.07.2010 |
11. | Karyuchenko Vira | 19 | AZS AWF KATOWICE | 14.12.2010 |
12. | Kępa Paulina | 22 | PIAST GLIWICE | 19.08.2011 |
13. | Kowalik Amelia | 2 | PIAST GLIWICE | 04.10.2010 |
14. | Kowalska Pola | 33 | PKSZERM WARSZAWA | 25.01.2011 |
15. | Kozłowska Daria | 32 | KKS KRAKÓW | 09.03.2011 |
16. | Krzyżek Hanna | 12 | MUSZKIETER GLIWICE | 01.06.2010 |
17. | Kulska Lena | 36 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 19.11.2010 |
18. | Kuza Amelia | 17 | KKS KRAKÓW | 16.12.2010 |
19. | Lenkiewicz Maria | 20 | PKSZERM WARSZAWA | 27.01.2011 |
20. | Łenczyk Małgorzata | 13 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 07.02.2011 |
21. | MICHEL DAGMARA | 28 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 13.07.2011 |
22. | Mikołajczyk Sara | 40 | KS SZPADA WADOWICE | 06.07.2011 |
23. | Misiak Paulina | 4 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 03.08.2010 |
24. | Mrozińska Julia | 14 | UKS ZAWISZA KATOWICE | 07.04.2010 |
25. | Niedobecka Liliana | 38 | RMKS RYBNIK | 30.06.2011 |
26. | Nogaj ZUZANNA | 7 | PIAST GLIWICE | 22.01.2011 |
27. | Ochman Hanna | 15 | MUSZKIETER GLIWICE | 08.11.2010 |
28. | Odrzywolska Agnieszka | 39 | UKS TOPÓR KRZESZOWICE | 13.10.2010 |
29. | Piejko Amelia | 30 | UKS TRÓJKA RADLIN | 26.07.2011 |
30. | Pilch Liliana | 24 | UKS START OPOLE | 21.06.2011 |
31. | Rusin Lilianna | 37 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 10.11.2010 |
32. | Szczurowska Hanna | 1 | PIAST GLIWICE | 02.11.2011 |
33. | Szudeja Magdalena | 21 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 11.01.2010 |
34. | Szydłowska Maria | 5 | PIAST GLIWICE | 23.09.2011 |
35. | Szymiczek Martyna | 8 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.09.2010 |
36. | Świdzińska Maria | 9 | KS OLIMP LUBIN | 06.12.2011 |
37. | Świt Alicja | 6 | PIAST GLIWICE | 12.03.2011 |
38. | Veka Nadzeya | 31 | PKSZERM WARSZAWA | 01.09.2011 |
39. | Zalewska Helena | 26 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 07.07.2010 |
40. | Żegolewska Zuzanna | 29 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 28.10.2010 |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Szczurowska Hanna | PIAST GLIWICE | 02.11.2011 | zakwalifikowano |
2. | HEBDOWSKA Agata | T.S. GÓRNIK RADLIN | 06.05.2010 | zakwalifikowano |
3. | Nogaj ZUZANNA | PIAST GLIWICE | 22.01.2011 | zakwalifikowano |
4. | Niedobecka Liliana | RMKS RYBNIK | 30.06.2011 | zakwalifikowano |
5. | Karyuchenko Vira | AZS AWF KATOWICE | 14.12.2010 | zakwalifikowano |
6. | Świt Alicja | PIAST GLIWICE | 12.03.2011 | zakwalifikowano |
7. | Świdzińska Maria | KS OLIMP LUBIN | 06.12.2011 | zakwalifikowano |
8. | Misiak Paulina | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 03.08.2010 | zakwalifikowano |
9. | Kulska Lena | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 19.11.2010 | zakwalifikowano |
10. | Ochman Hanna | MUSZKIETER GLIWICE | 08.11.2010 | zakwalifikowano |
11. | Dolecka Kamila | T.S. GÓRNIK RADLIN | 07.05.2011 | zakwalifikowano |
12. | Kowalik Amelia | PIAST GLIWICE | 04.10.2010 | zakwalifikowano |
13. | Krzyżek Hanna | MUSZKIETER GLIWICE | 01.06.2010 | zakwalifikowano |
14. | Golicz Hanna | TS Sokolnia Chorzów | 14.01.2011 | zakwalifikowano |
15. | Dzwonek Helena | T.S. GÓRNIK RADLIN | 06.12.2010 | zakwalifikowano |
16. | Szymiczek Martyna | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.09.2010 | zakwalifikowano |
17. | MICHEL DAGMARA | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 13.07.2011 | zakwalifikowano |
18. | Kępa Paulina | PIAST GLIWICE | 19.08.2011 | zakwalifikowano |
19. | Mrozińska Julia | UKS ZAWISZA KATOWICE | 07.04.2010 | zakwalifikowano |
20. | Szudeja Magdalena | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 11.01.2010 | zakwalifikowano |
21. | Hajkowska Aleksandra | UKS START OPOLE | 31.01.2011 | zakwalifikowano |
22. | Jarosz Małgorzata | AZS AWF KRAKÓW | 03.07.2010 | zakwalifikowano |
23. | Janosz Maja | UKS TRÓJKA RADLIN | 03.09.2011 | zakwalifikowano |
24. | Pilch Liliana | UKS START OPOLE | 21.06.2011 | zakwalifikowano |
25. | Łenczyk Małgorzata | UKS KOSYNIER GLIWICE | 07.02.2011 | zakwalifikowano |
26. | Odrzywolska Agnieszka | UKS TOPÓR KRZESZOWICE | 13.10.2010 | zakwalifikowano |
27. | Szydłowska Maria | PIAST GLIWICE | 23.09.2011 | zakwalifikowano |
28. | Kozłowska Daria | KKS KRAKÓW | 09.03.2011 | zakwalifikowano |
29. | Kuza Amelia | KKS KRAKÓW | 16.12.2010 | zakwalifikowano |
30. | Mikołajczyk Sara | KS SZPADA WADOWICE | 06.07.2011 | zakwalifikowano |
31. | Piejko Amelia | UKS TRÓJKA RADLIN | 26.07.2011 | zakwalifikowano |
32. | Kowalska Pola | PKSZERM WARSZAWA | 25.01.2011 | zakwalifikowano |
33. | Veka Nadzeya | PKSZERM WARSZAWA | 01.09.2011 | zakwalifikowano |
34. | Żegolewska Zuzanna | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 28.10.2010 | zakwalifikowano |
35. | Lenkiewicz Maria | PKSZERM WARSZAWA | 27.01.2011 | zakwalifikowano |
36. | Zalewska Helena | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 07.07.2010 | zakwalifikowano |
37. | Rusin Lilianna | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 10.11.2010 | zakwalifikowano |
38. | Chłapek Dorota | UKS TRÓJKA RADLIN | 07.10.2011 | zakwalifikowano |
39. | Drushliak Daria | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 01.12.2011 | zakwalifikowano |
40. | Dwojak Zofia | UKS START OPOLE | 05.03.2010 | zakwalifikowano |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | HEBDOWSKA Agata | T.S. GÓRNIK RADLIN | 06.05.2010 |
2. | Karyuchenko Vira | AZS AWF KATOWICE | 14.12.2010 |
3. | Kulska Lena | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 19.11.2010 |
3. | Jarosz Małgorzata | AZS AWF KRAKÓW | 03.07.2010 |
5. | Niedobecka Liliana | RMKS RYBNIK | 30.06.2011 |
6. | Świdzińska Maria | KS OLIMP LUBIN | 06.12.2011 |
7. | Szymiczek Martyna | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.09.2010 |
8. | Mrozińska Julia | UKS ZAWISZA KATOWICE | 07.04.2010 |
9. | Nogaj ZUZANNA | PIAST GLIWICE | 22.01.2011 |
10. | Świt Alicja | PIAST GLIWICE | 12.03.2011 |
11. | Ochman Hanna | MUSZKIETER GLIWICE | 08.11.2010 |
12. | Kowalik Amelia | PIAST GLIWICE | 04.10.2010 |
13. | Krzyżek Hanna | MUSZKIETER GLIWICE | 01.06.2010 |
14. | Kępa Paulina | PIAST GLIWICE | 19.08.2011 |
15. | Łenczyk Małgorzata | UKS KOSYNIER GLIWICE | 07.02.2011 |
16. | Veka Nadzeya | PKSZERM WARSZAWA | 01.09.2011 |
17. | Szczurowska Hanna | PIAST GLIWICE | 02.11.2011 |
18. | Misiak Paulina | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 03.08.2010 |
19. | Dolecka Kamila | T.S. GÓRNIK RADLIN | 07.05.2011 |
20. | Golicz Hanna | TS Sokolnia Chorzów | 14.01.2011 |
21. | Dzwonek Helena | T.S. GÓRNIK RADLIN | 06.12.2010 |
22. | MICHEL DAGMARA | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 13.07.2011 |
23. | Szudeja Magdalena | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 11.01.2010 |
24. | Hajkowska Aleksandra | UKS START OPOLE | 31.01.2011 |
25. | Janosz Maja | UKS TRÓJKA RADLIN | 03.09.2011 |
26. | Pilch Liliana | UKS START OPOLE | 21.06.2011 |
27. | Odrzywolska Agnieszka | UKS TOPÓR KRZESZOWICE | 13.10.2010 |
28. | Szydłowska Maria | PIAST GLIWICE | 23.09.2011 |
29. | Kozłowska Daria | KKS KRAKÓW | 09.03.2011 |
30. | Kuza Amelia | KKS KRAKÓW | 16.12.2010 |
31. | Żegolewska Zuzanna | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 28.10.2010 |
32. | Lenkiewicz Maria | PKSZERM WARSZAWA | 27.01.2011 |
33. | Mikołajczyk Sara | KS SZPADA WADOWICE | 06.07.2011 |
34. | Piejko Amelia | UKS TRÓJKA RADLIN | 26.07.2011 |
35. | Kowalska Pola | PKSZERM WARSZAWA | 25.01.2011 |
36. | Zalewska Helena | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 07.07.2010 |
37. | Rusin Lilianna | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 10.11.2010 |
38. | Chłapek Dorota | UKS TRÓJKA RADLIN | 07.10.2011 |
39. | Drushliak Daria | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 01.12.2011 |
40. | Dwojak Zofia | UKS START OPOLE | 05.03.2010 |