Nazwa: II Turniej Piastów opolskich w szpadzie chłopców (2010-2011) - Opole 2024
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 11.05.2024
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Bajor Gabriel | 12 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 16.09.2011 |
2. | Bigus Wiktor | 14 | KS SZPADA WROCŁAW | 24.01.2011 |
3. | Budiak Nazar | 20 | UKS START OPOLE | 05.12.2011 |
4. | Buhl Kamil | 26 | UKS START OPOLE | 23.09.2010 |
5. | Chatała Mateusz | 22 | KS OLIMP LUBIN | 24.08.2011 |
6. | Chmielak Mikołaj | 30 | PKSZERM WARSZAWA | 03.03.2011 |
7. | Dodson Adam | 17 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 12.09.2011 |
8. | Forajter Filip | 11 | RMKS RYBNIK | 16.08.2011 |
9. | Gruszka Patryk | 8 | RMKS RYBNIK | 13.03.2011 |
10. | Guzy Ksawery | 24 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 02.04.2010 |
11. | Havadzyn Mykhailo | 23 | Ukraina | 22.04.2012 |
12. | Homecki Marek | 5 | KS OLIMP LUBIN | 04.01.2010 |
13. | Janosz Marcin | 15 | UKS TRÓJKA RADLIN | 25.02.2010 |
14. | Kolarczyk Jakub | 6 | RMKS RYBNIK | 05.06.2010 |
15. | Kuśka Maciej | 7 | UKS TRÓJKA RADLIN | 22.09.2010 |
16. | Kwieciński Kacper | 18 | PIAST GLIWICE | 23.05.2011 |
17. | BANA Antonina | 29 | MKS KUSY SZCZECIN | 28.12.2010 |
18. | Masłowski Dominik | 2 | KS OLIMP LUBIN | 08.02.2010 |
19. | Painta Szymon | 13 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 21.07.2011 |
20. | Pałasik Wiktor | 19 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 04.05.2011 |
21. | Pelon Robert | 16 | UKS START OPOLE | 05.05.2011 |
22. | Pieróg Filip | 10 | KS OLIMP LUBIN | 05.10.2010 |
23. | Polak Piotr | 28 | MUSZKIETER GLIWICE | 03.06.2011 |
24. | Rakowicz Melchior | 21 | AZS AWF WROCŁAW | 29.10.2010 |
25. | Siwek Marcel | 4 | KS SZPADA WROCŁAW | 15.07.2010 |
26. | Szczegielniak Patryk | 1 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 02.04.2010 |
27. | Wawrzynów Wojciech | 25 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 16.02.2011 |
28. | Wesołowski Stanisław | 3 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 24.12.2011 |
29. | Wiater Miłosz | 27 | UKS START OPOLE | 27.06.2011 |
30. | Ziętkiewicz Adam | 9 | RMKS RYBNIK | 21.02.2011 |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Siwek Marcel | KS SZPADA WROCŁAW | 15.07.2010 | zakwalifikowano |
2. | Wesołowski Stanisław | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 24.12.2011 | zakwalifikowano |
3. | Kolarczyk Jakub | RMKS RYBNIK | 05.06.2010 | zakwalifikowano |
4. | Havadzyn Mykhailo | Ukraina | 22.04.2012 | zakwalifikowano |
5. | Szczegielniak Patryk | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 02.04.2010 | zakwalifikowano |
6. | Gruszka Patryk | RMKS RYBNIK | 13.03.2011 | zakwalifikowano |
7. | Masłowski Dominik | KS OLIMP LUBIN | 08.02.2010 | zakwalifikowano |
8. | Painta Szymon | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 21.07.2011 | zakwalifikowano |
9. | Homecki Marek | KS OLIMP LUBIN | 04.01.2010 | zakwalifikowano |
10. | Kuśka Maciej | UKS TRÓJKA RADLIN | 22.09.2010 | zakwalifikowano |
11. | Bigus Wiktor | KS SZPADA WROCŁAW | 24.01.2011 | zakwalifikowano |
12. | Rakowicz Melchior | AZS AWF WROCŁAW | 29.10.2010 | zakwalifikowano |
13. | Ziętkiewicz Adam | RMKS RYBNIK | 21.02.2011 | zakwalifikowano |
14. | Pieróg Filip | KS OLIMP LUBIN | 05.10.2010 | zakwalifikowano |
15. | Guzy Ksawery | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 02.04.2010 | zakwalifikowano |
16. | Forajter Filip | RMKS RYBNIK | 16.08.2011 | zakwalifikowano |
17. | Pałasik Wiktor | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 04.05.2011 | zakwalifikowano |
18. | Chmielak Mikołaj | PKSZERM WARSZAWA | 03.03.2011 | zakwalifikowano |
19. | Janosz Marcin | UKS TRÓJKA RADLIN | 25.02.2010 | zakwalifikowano |
20. | Buhl Kamil | UKS START OPOLE | 23.09.2010 | zakwalifikowano |
21. | Kwieciński Kacper | PIAST GLIWICE | 23.05.2011 | zakwalifikowano |
22. | Polak Piotr | MUSZKIETER GLIWICE | 03.06.2011 | zakwalifikowano |
23. | Bajor Gabriel | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 16.09.2011 | zakwalifikowano |
24. | Dodson Adam | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 12.09.2011 | zakwalifikowano |
25. | Pelon Robert | UKS START OPOLE | 05.05.2011 | zakwalifikowano |
26. | Chatała Mateusz | KS OLIMP LUBIN | 24.08.2011 | zakwalifikowano |
27. | Budiak Nazar | UKS START OPOLE | 05.12.2011 | zakwalifikowano |
28. | Wawrzynów Wojciech | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 16.02.2011 | zakwalifikowano |
29. | BANA Antonina | MKS KUSY SZCZECIN | 28.12.2010 | zakwalifikowano |
29. | Wiater Miłosz | UKS START OPOLE | 27.06.2011 | zakwalifikowano |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Szczegielniak Patryk | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 02.04.2010 |
2. | Kolarczyk Jakub | RMKS RYBNIK | 05.06.2010 |
3. | Wesołowski Stanisław | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 24.12.2011 |
3. | Homecki Marek | KS OLIMP LUBIN | 04.01.2010 |
5. | Siwek Marcel | KS SZPADA WROCŁAW | 15.07.2010 |
6. | Gruszka Patryk | RMKS RYBNIK | 13.03.2011 |
7. | Kuśka Maciej | UKS TRÓJKA RADLIN | 22.09.2010 |
8. | Ziętkiewicz Adam | RMKS RYBNIK | 21.02.2011 |
9. | Havadzyn Mykhailo | Ukraina | 22.04.2012 |
10. | Masłowski Dominik | KS OLIMP LUBIN | 08.02.2010 |
11. | Painta Szymon | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 21.07.2011 |
12. | Bigus Wiktor | KS SZPADA WROCŁAW | 24.01.2011 |
13. | Rakowicz Melchior | AZS AWF WROCŁAW | 29.10.2010 |
14. | Pieróg Filip | KS OLIMP LUBIN | 05.10.2010 |
15. | Pałasik Wiktor | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 04.05.2011 |
16. | Chmielak Mikołaj | PKSZERM WARSZAWA | 03.03.2011 |
17. | Guzy Ksawery | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 02.04.2010 |
18. | Forajter Filip | RMKS RYBNIK | 16.08.2011 |
19. | Janosz Marcin | UKS TRÓJKA RADLIN | 25.02.2010 |
20. | Buhl Kamil | UKS START OPOLE | 23.09.2010 |
21. | Kwieciński Kacper | PIAST GLIWICE | 23.05.2011 |
22. | Polak Piotr | MUSZKIETER GLIWICE | 03.06.2011 |
23. | Bajor Gabriel | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 16.09.2011 |
24. | Dodson Adam | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 12.09.2011 |
25. | Pelon Robert | UKS START OPOLE | 05.05.2011 |
26. | Chatała Mateusz | KS OLIMP LUBIN | 24.08.2011 |
27. | Budiak Nazar | UKS START OPOLE | 05.12.2011 |
28. | Wawrzynów Wojciech | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 16.02.2011 |
29. | BANA Antonina | MKS KUSY SZCZECIN | 28.12.2010 |
29. | Wiater Miłosz | UKS START OPOLE | 27.06.2011 |