Lista klasyfikacyjna

Stanisław KLAMUT

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: MKS GRYF MIELEC

Stanisław Dziura

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC

Mikołaj WESOŁOWSKI

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: PIAST GLIWICE

Miejsce Imię i Nazwisko Suma punktów Szczegóły
1. Stanisław KLAMUT 112
  • Challenge Wratislavia, M: 61, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 14, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 14, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 1, P: 0

  • "Muszkieter Trophy", M: 15, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 1, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 8, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 2, P: 0
2. Stanisław Dziura 100
  • Challenge Wratislavia, M: 27, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 24, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 6, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 2, P: 0

  • "Muszkieter Trophy", M: 16, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 6, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 11, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 1, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 10, P: 0
3. Mikołaj WESOŁOWSKI 92
  • Challenge Wratislavia, M: 78, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 11, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 10, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 7, P: 0

  • "Muszkieter Trophy", M: 24, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 2, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 30, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 2, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 11, P: 0
4. Antoni SOCHA 80
  • Puchar Ziem Północnych, M: 10, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 57, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 34, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 3, P: 0

  • "Muszkieter Trophy", M: 23, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 9, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 31, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 20, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 1, P: 0
5. Ireneusz FILEK 80
  • Challenge Wratislavia, M: 9, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 7, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 28, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 3, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 5, P: 0
6. Krzysztof Bezuch 76
  • Challenge Wratislavia, M: 67, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 26, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 42, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 3, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 20, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 10, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 3, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 6, P: 0
7. Wojciech Rzyczniak 72
  • Challenge Wratislavia, M: 6, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 25, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 35, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 6, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 3, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 27, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 7, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 17, P: 0
8. Michał Mróz 64
  • Challenge Wratislavia, M: 15, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 13, P: 0

  • "Muszkieter Trophy", M: 39, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 5, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 5, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 13, P: 0
9. Hubert GIL 60
  • Challenge Wratislavia, M: 59, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 3, P: 0

  • "Muszkieter Trophy", M: 3, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 7, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 12, P: 0
10. Krzysztof DOMOWICZ 60
  • Puchar Ziem Północnych, M: 8, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 74, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 28, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 8, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 11, P: 0

  • "Muszkieter Trophy", M: 39, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 32, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 33, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 11, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 23, P: 0
11. Antoni WOŁKOW 56
  • Challenge Wratislavia, M: 89, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 20, P: 0

  • "Muszkieter Trophy", M: 10, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 3, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 3, P: 0
12. Marcin Żelazny 56
  • Challenge Wratislavia, M: 71, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 19, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 29, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 5, P: 0

  • "Muszkieter Trophy", M: 8, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 18, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 23, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 3, P: 0
13. Dawid MADURA 56
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 15, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 12, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 19, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 7, P: 0
14. Kamil OLEJNICZAK 50
  • Challenge Wratislavia, M: 53, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 29, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 45, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 10, P: 0

  • "Muszkieter Trophy", M: 18, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 33, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 15, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 6, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 15, P: 0
15. Jan GLINKA 48
  • Challenge Wratislavia, M: 12, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 9, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 9, P: 0
16. Adam Sojka 44
  • Challenge Wratislavia, M: 43, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 16, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 31, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 53, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 22, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 8, P: 0
17. Konrad SZYMAŃSKI 44
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 25, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 11, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 46, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 9, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 20, P: 0
18. Gustaw FELIŃSKI 44
  • Puchar Ziem Północnych, M: 7, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 97, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 11, P: 0

  • "Muszkieter Trophy", M: 17, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 17, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 9, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 13, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 18, P: 0
19. Wojciech MARCZAK 32
  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 8, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 24, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 29, P: 0
20. Jakub ARMATA 30
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 22, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 35, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 10, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 16, P: 0
21. Dominik Kwaśnik 26
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 36, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 29, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 18, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 14, P: 0
22. Igor FORYŚ 24
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 20, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 10, P: 0
23. Mateusz EMILIANOWICZ 24
  • Challenge Wratislavia, M: 22, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 33, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 63, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 25, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 16, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 35, P: 0
24. Jan SKALSKI 22
  • Challenge Wratislavia, M: 13, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 52, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 17, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 56, P: 0
25. Antoni ŚCIBICH 20
  • Challenge Wratislavia, M: 72, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 5, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 39, P: 0
26. Mateusz JAGUSZEWSKI 20
  • Challenge Wratislavia, M: 28, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 28, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 12, P: 0
27. Antoni NIECKARZ 20
  • Puchar Ziem Północnych, M: 15, P: 0
28. Miłosz DROZD 19
  • Challenge Wratislavia, M: 91, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 21, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 12, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 39, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 43, P: 0
29. Jakub KUREK 18
  • Challenge Wratislavia, M: 85, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 23, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 19, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 32, P: 0

  • "Muszkieter Trophy", M: 38, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 36, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 41, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 25, P: 0
30. Wojciech WINIECKI 16
  • Puchar Ziem Północnych, M: 20, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 19, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 23, P: 0
31. Jan MŁYNEK 16
  • Challenge Wratislavia, M: 95, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 20, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 34, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 38, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 34, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 27, P: 0
32. Antoni MARCZAK 16
  • Puchar Ziem Północnych, M: 21, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 70, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 37, P: 0

  • "Muszkieter Trophy", M: 35, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 21, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 21, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 29, P: 0
33. Czcibor PARTYKA 15
  • Challenge Wratislavia, M: 75, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 70, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 21, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 27, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 44, P: 0
34. Hubert ŁAGAN 15
  • Challenge Wratislavia, M: 69, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 37, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 22, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 25, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 55, P: 0
35. Hubert KLUGHARDT 15
  • Challenge Wratislavia, M: 67, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 52, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 23, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 33, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 28, P: 0
36. Maksymilian KURZYŃSKI 14
  • Puchar Ziem Północnych, M: 13, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 45, P: 0
37. Kacper SOŁTYS 14
  • Challenge Wratislavia, M: 74, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 14, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 58, P: 0
38. Ziemowit ŚLEDZIŃSKI 13
  • Challenge Wratislavia, M: 80, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 23, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 36, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 36, P: 0
39. Kacper ŚLIWA 12
  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 15, P: 0
40. Jakub CEPIŃSKI 12
  • Puchar Ziem Północnych, M: 25, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 32, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 39, P: 0

  • "Muszkieter Trophy", M: 28, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 19, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 26, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 33, P: 0
41. Paweł KLYTTA 11
  • Challenge Wratislavia, M: 60, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 17, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 42, P: 0
42. Stanisław DURLIK 11
  • Challenge Wratislavia, M: 85, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 27, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 81, P: 0

  • "Muszkieter Trophy", M: 27, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 40, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 16, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 19, P: 0
43. Jakub CHRZANOWSKI 10
  • Międzynarodowy Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 36, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 24, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 34, P: 0
44. Paweł SPANDEL 10
  • Challenge Wratislavia, M: 79, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 18, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 54, P: 0
45. Maciej SZURLEJ 10
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 27, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 27, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 38, P: 0
46. Jerzy GIEDROJĆ 10
  • Challenge Wratislavia, M: 26, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 28, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 57, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 49, P: 0
47. Jakub KIEŁCZEWSKI 9
  • Challenge Wratislavia, M: 58, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 24, P: 0
48. Hubert FLOREK 8
  • Puchar Ziem Północnych, M: 21, P: 0
49. Marek CIASTEK 8
  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 30, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 26, P: 0
50. Adrian GAJDA 8
  • Challenge Wratislavia, M: 87, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 43, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 25, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 47, P: 0
51. Bartłomiej KUROWSKI 7
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 40, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 26, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 53, P: 0
52. Patryk CETNAR 7
  • Challenge Wratislavia, M: 30, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 41, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 52, P: 0
53. Patryk SIKORA 7
  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 64, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 42, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 31, P: 0
54. Jakub GAŁECKI 6
  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 46, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 26, P: 0
55. Jakub FIGAS 5
  • Challenge Wratislavia, M: 72, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 28, P: 0
56. Igor KRZYWICKI 5
  • Międzynarodowy Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 36, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 57, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 30, P: 0
57. Filip MURAWSKI 5
  • Puchar Ziem Północnych, M: 30, P: 0
58. Stanisław Politowicz 5
  • Challenge Wratislavia, M: 52, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 31, P: 0
59. Adrian GENDERKA 5
  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 37, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 37, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 57, P: 0
60. Paweł WOJAK 5
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 42, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 50, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 46, P: 0
61. Paweł SPYCHALSKI 5
  • Challenge Wratislavia, M: 78, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 48, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 42, P: 0
62. Kacper BILL 4
  • Międzynarodowy Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 22, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 26, P: 0
63. Mikołaj KOSTKA 4
  • Międzynarodowy Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 20, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 27, P: 0

  • "Muszkieter Trophy", M: 26, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 24, P: 0
64. Jan Zachorowski 4
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 29, P: 0
65. Mikołaj Puchała 4
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 30, P: 0
66. Mikołaj GILOWSKI 4
  • Challenge Wratislavia, M: 31, P: 0
66. Kacper KACZMAREK 4
  • Puchar Ziem Północnych, M: 29, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 83, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 40, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 31, P: 0
68. Franciszek ZIELIŃSKI 4
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 45, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 38, P: 0
69. Jan KAZIMIERCZAK 4
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 38, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 48, P: 0
70. Stanisław KONDERA 4
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 44, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 45, P: 0
71. Hubert SMOLIŃSKI 3
  • Puchar Ziem Północnych, M: 35, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 64, P: 0
72. Piotr JASTRZĘBSKI 3
  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 56, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 37, P: 0
73. Bartosz BIENIEK 3
  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 59, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 40, P: 0
74. Tobiasz MAJSNER 3
  • Puchar Ziem Północnych, M: 24, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 61, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 41, P: 0
75. Jakub SIEJKA 3
  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 49, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 43, P: 0
76. Michał KUCZKOWSKI 3
  • Challenge Wratislavia, M: 46, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 52, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 44, P: 0
77. Kacper PODSIADŁO 3
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 46, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 54, P: 0
78. Jakub Szóstek 3
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 49, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 48, P: 0
79. Szymon KACZYŃSKI 2
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 35, P: 0
80. Maksym ZUBRZYCKI 2
  • Muszkieter Trophy, M: 39, P: 0
80. Yyyyyy YYYYYYY 2
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 39, P: 0
82. Jakub GAJEWSKI 2
  • Puchar Ziem Północnych, M: 40, P: 0
83. Patryk PABIJAŃCZYK 2
  • Muszkieter Trophy, M: 21, P: 0
83. Konrad SAWICKI 2
  • Challenge Wratislavia, M: 41, P: 0
83. Daniel HUDEK 2
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 41, P: 0
86. Wiktor TOMICKI 2
  • Challenge Wratislavia, M: 44, P: 0
87. Jakub SERAFIN 2
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 47, P: 0
88. Antoni BUJNOWSKI 2
  • Challenge Wratislavia, M: 65, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 32, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 51, P: 0
89. Jan ULMAN 1
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 50, P: 0
90. Damian MATUSZEWSKI 1
  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 51, P: 0
90. Paweł MIKOŁAJCZYK 1
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 51, P: 0
92. Jan OLBRYŚ 1
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 53, P: 0
93. Daniel DĄBRÓWKA 1
  • Challenge Wratislavia, M: 57, P: 0
94. Maciej MUCHA 1
  • "Muszkieter Trophy", M: 30, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 56, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 59, P: 0
95. Dawid MŁYNEK 1
  • Muszkieter Trophy, M: 60, P: 0
96. Mateusz BIEDROŃSKI 1
  • Muszkieter Trophy, M: 61, P: 0
97. Jakub ŁOPUSZYŃSKI 1
  • Challenge Wratislavia, M: 63, P: 0
97. Adam Siergiej 1
  • Muszkieter Trophy, M: 63, P: 0
99. Mateusz GIEZEK 1
  • Challenge Wratislavia, M: 68, P: 0
100. Franciszek SOLSKI 1
  • Challenge Wratislavia, M: 73, P: 0

  • "Muszkieter Trophy", M: 33, P: 0
101. Mateusz WIKŁO 1
  • Challenge Wratislavia, M: 77, P: 0
102. Jan LACHOWSKI 1
  • Challenge Wratislavia, M: 85, P: 0

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy