Lista klasyfikacyjna

Wątor Angelika

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY

CIEŚLAR Karolina

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY

KALETA Karolina

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KS KARABELA

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski I
2. Puchar Polski II/Puchar Europy U23
3. Puchar Polski III
4. Puchar Polski IV
5. Mistrzostwa Polski
6. Mistrzostwa Polski
7. Mistrzostwa Polski


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
1. Wątor Angelika 1994 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 220 Pkt: 12
M: 13
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 5

Pkt: 0
M: 11
2. CIEŚLAR Karolina 1996 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 155 Pkt: 22
M: 3
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 8

Pkt: 0
M: 5
3. KALETA Karolina 1996 KS KARABELA 148 Pkt: 8
M: 19
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 7


4. Matuszak Sylwia 1997 Koniński Klub Szermierczy 141 Pkt: 14
M: 9
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 16


5. Grzegorek Małgorzata 1994 KS KARABELA 109 Pkt: 4
M: 31
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 20


6. DRYGAŁA Gabriela 1995 O.Ś. AZS POZNAŃ 96 Pkt: 14
M: 12
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 0
M: 18

Pkt: 0
M: 15
7. KOSTRZEWA Michalina 1996 O.Ś. AZS POZNAŃ 82 Pkt: 8
M: 17
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 13


8. Nowinowska Natalia 1999 Koniński Klub Szermierczy 79
Pkt: 4
M: 26

Pkt: 8
M: 22



9. Dobińska Julia 1996 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 72 Pkt: 8
M: 18
Pkt: 4
M: 27

Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 30

Pkt: 0
M: 25
10. Rowińska Karolina 1996 AZS AWF WARSZAWA 70
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 29


11. RUIDO ALFONZO Fabianggela 1996 Koniński Klub Szermierczy 64






12. TOBIASZEWSKA Martyna 1997 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 58 Pkt: 8
M: 23
Pkt: 8
M: 21

Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 11

Pkt: 0
M: 21
13. WALAS Natalia 1998 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 57 Pkt: 8
M: 24
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 25


14. WĄTOR Joanna 1996 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 42 Pkt: 4
M: 27
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 8
M: 23



15. REMLEIN Antonina 1997 O.Ś. AZS POZNAŃ 41





Pkt: 0
M: 29
16. ŁUKASIK Anna 1999 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 39 Pkt: 4
M: 30



Pkt: 0
M: 24


17. Marciniak Agata 1999 O.Ś. AZS POZNAŃ 39 Pkt: 2
M: 33


Pkt: 4
M: 32


Pkt: 0
M: 27
18. KRÓLIKOWSKA Nadia 1997 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 34 Pkt: 4
M: 26
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 8
M: 23

Pkt: 0
M: 21


19. PAŁCZYŃSKA Patrycja 1995 AZS AWF WARSZAWA 29
Pkt: 18
M: 6




Pkt: 0
M: 14
20. SIEDLEC Ewelina 1999 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 29






21. WASILEWSKA Izabella 1995 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 27





Pkt: 0
M: 28
22. CIESIELSKA Sara 1996 Koniński Klub Szermierczy 20






23. DRÓŻDŻ Kinga 1994 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 15



Pkt: 0
M: 27


24. POPCZYK Emilia 1998 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 15 Pkt: 4
M: 28
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 4
M: 28



25. SZTYBER Magdalena 1997 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 15






26. STRACHOWSKA Julia 1998 Uczniowski Klub Sportowy RIPOSTA OLSZTYN 10
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 31


Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content