Lista klasyfikacyjna

Bezuch Krzysztof

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: RMKS RYBNIK

Rzyczniak Wojciech

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: PIAST GLIWICE

FILEK Ireneusz

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: SKS GRASS-HOPPER KALWARIA

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Challenge Wratislavia
2. Gwiazdka ze szpadą
3. Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej
4. Puchar Ziem Północnych
5. Muszkieter Trophy
6. Challenge Wratislavia
7. Gwiazdka ze szpadą
8. Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz I Memoriał Bolesława Miki
9. Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców
10. Muszkieter Trophy


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
1. Bezuch Krzysztof 2004 RMKS RYBNIK 104 Pkt: 0
M: 59
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 47
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 1


2. Rzyczniak Wojciech 2004 PIAST GLIWICE 100
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 9


3. FILEK Ireneusz 2005 STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY GRASS-HOPPER. KALWARIA 76




Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 7


4. KLUGHARDT Hubert 2005 Klub Sportowy Olimp Lubin 76




Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 3


5. KUREK Jakub 2004 T.S. GÓRNIK RADLIN 64
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 32


Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 6


6. CHRZANOWSKI Jakub 2004 UKS TRÓJKA RADLIN 60
Pkt: 0
M: 36



Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 14


7. KLYTTA Paweł 2005 PIAST GLIWICE 60




Pkt: 0
M: 122
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 18


8. SPANDEL Paweł 2005 T.S. GÓRNIK RADLIN 56




Pkt: 0
M: 85
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 30


9. Sojka Adam 2005 RMKS RYBNIK 56




Pkt: 0
M: 44
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 23


10. Szóstek Jakub 2005 T.S. GÓRNIK RADLIN 46




Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 38
Pkt: 0
M: 3


11. KRZYWICKI Igor 2004 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 46 Pkt: 0
M: 104
Pkt: 0
M: 45
Pkt: 0
M: 37
Pkt: 0
M: 31

Pkt: 0
M: 92
Pkt: 0
M: 47
Pkt: 0
M: 8


12. Olejniczak Kamil 2004 PIAST GLIWICE 44 Pkt: 0
M: 49


Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 45

Pkt: 0
M: 36
Pkt: 0
M: 5


13. Puchała Mikołaj 2005 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 44





Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 12


14. Skalski Jan 2005 AZS AWF KRAKÓW 42




Pkt: 0
M: 64
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 38


15. Socha Antoni 2004 PKSZERM WARSZAWA 41

Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 61
Pkt: 0
M: 10



16. Żelazny Marcin 2004 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 41 Pkt: 0
M: 45
Pkt: 0
M: 7



Pkt: 0
M: 53
Pkt: 0
M: 8


Pkt: 0
M: 8
17. Domowicz Krzysztof 2004 AZS AWF KRAKÓW 38 Pkt: 0
M: 90

Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 28

Pkt: 0
M: 48
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 32

Pkt: 0
M: 3
18. GAŁECKI Jakub 2004 UKS PIAST LEGNICA 38 Pkt: 0
M: 101
Pkt: 0
M: 47
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 76
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 11


19. BURDZY Cyprian 2004 35
Pkt: 0
M: 32
Pkt: 0
M: 37
Pkt: 0
M: 18

Pkt: 0
M: 98
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 15

Pkt: 0
M: 6
20. WESOŁOWSKI Mikołaj 2004 PIAST GLIWICE 32 Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 12

Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 25

Pkt: 0
M: 2


21. Dziura Stanisław 2004 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 30 Pkt: 0
M: 37





Pkt: 0
M: 32
Pkt: 0
M: 40


22. Politowicz Stanisław 2004 Klub Szermierczy Milenium Skawina 26

Pkt: 0
M: 37
Pkt: 0
M: 34

Pkt: 0
M: 87
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 45


23. FELIŃSKI Gustaw 2004 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 25 Pkt: 0
M: 103

Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 25

Pkt: 0
M: 125
Pkt: 0
M: 27



24. GLINKA Jan 2004 PKSZERM WARSZAWA 24

Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 35
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 5



25. Szymański Konrad 2004 PKSZERM WARSZAWA 24 Pkt: 0
M: 70


Pkt: 0
M: 22

Pkt: 0
M: 90
Pkt: 0
M: 40
Pkt: 0
M: 44


26. DURLIK Stanisław 2004 Krakowski Klub Szermierzy 22 Pkt: 0
M: 74
Pkt: 0
M: 41
Pkt: 0
M: 21


Pkt: 0
M: 95

Pkt: 0
M: 51


27. MUCHA Maciej 2004 PIAST GLIWICE 22
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 26

Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 19


28. CHODAŃ Bartosz 2004 AZS AWF KRAKÓW 21





Pkt: 0
M: 55
Pkt: 0
M: 10

Pkt: 0
M: 30
29. Łagan Hubert 2005 AZS AWF KRAKÓW 21




Pkt: 0
M: 111
Pkt: 0
M: 35
Pkt: 0
M: 41

Pkt: 0
M: 12
30. MIESZKIEŁŁO Jan 2005 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 21




Pkt: 0
M: 87
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 22

Pkt: 0
M: 17
31. Partyka Czcibor 2005 PIAST GLIWICE 21




Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 24



32. SZURLEJ Maciej 2005 KS SZPADA WROCŁAW 21





Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 52


33. ŚCIBICH Antoni 2005 RMKS RYBNIK 20






Pkt: 0
M: 27


34. Kapias Augustyn 2005 AZS AWF KATOWICE 20




Pkt: 0
M: 113
Pkt: 0
M: 41
Pkt: 0
M: 12


35. CEPIŃSKI Jakub 2004 Klub Sportowy Olimp Lubin 19 Pkt: 0
M: 80

Pkt: 0
M: 40

Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 95

Pkt: 0
M: 17


36. MŁYNEK Jan 2005 AZS AWF KRAKÓW 17





Pkt: 0
M: 53



37. Parafiniuk Łukasz 2004 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 17





Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 50


38. NIECKARZ Antoni 2005 UKS MUSZKIETER MOSINA 17




Pkt: 0
M: 86
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 29

Pkt: 0
M: 31
39. ŚLEDZIŃSKI Ziemowit 2005 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 16




Pkt: 0
M: 136
Pkt: 0
M: 42
Pkt: 0
M: 57


40. PRZELICKI Rafał 2004 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 15 Pkt: 0
M: 110


Pkt: 0
M: 32

Pkt: 0
M: 142

Pkt: 0
M: 16

Pkt: 0
M: 34
41. GIEDROJĆ Jerzy 2005 KS SZPADA WROCŁAW 15




Pkt: 0
M: 60
Pkt: 0
M: 37
Pkt: 0
M: 24


42. CETNAR Patryk 2005 UKS PIAST LEGNICA 15




Pkt: 0
M: 73

Pkt: 0
M: 43


43. EMILIANOWICZ Mateusz 2005 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 13




Pkt: 0
M: 134
Pkt: 0
M: 43
Pkt: 0
M: 21


44. PABIJAŃCZYK Patryk 2004 AZS AWF WROCŁAW 12


Pkt: 0
M: 36

Pkt: 0
M: 102
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 26


45. Mróz Michał 2004 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12 Pkt: 0
M: 58

Pkt: 0
M: 35


Pkt: 0
M: 36
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 28


46. Kwaśnik Dominik 2005 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 11




Pkt: 0
M: 126

Pkt: 0
M: 20


47. LEWANDOWSKI Piotr 2004 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 11




Pkt: 0
M: 139

Pkt: 0
M: 36

Pkt: 0
M: 21
48. MADURA Dawid 2004 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 10

Pkt: 0
M: 29




Pkt: 0
M: 34


49. KAZIMIERCZAK Jan 2005 9




Pkt: 0
M: 128
Pkt: 0
M: 44
Pkt: 0
M: 63


50. MARCZAK Wojciech 2005 Klub Szermierzy Warszawianka 9




Pkt: 0
M: 121

Pkt: 0
M: 37


51. KUROWSKI Bartłomiej 2005 PIAST GLIWICE 7




Pkt: 0
M: 108
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 42


52. GAJEWSKI Jakub 2005 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 7




Pkt: 0
M: 110

Pkt: 0
M: 64


53. Siergiej Adam 2005 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 7




Pkt: 0
M: 81
Pkt: 0
M: 59
Pkt: 0
M: 35


54. Lubiewski Kacper Max 2004 Uczniowski Klub Sportowy START 6









55. SOŁTYS Kacper 2004 Klub Szermierzy Warszawianka 6 Pkt: 0
M: 85

Pkt: 0
M: 43


Pkt: 0
M: 31




56. MACHNIK Oliwier 2005 Krakowski Klub Szermierzy 6





Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 47


57. SADŁOWSKI Hugo 2004 AZS AWF WROCŁAW 6 Pkt: 0
M: 89




Pkt: 0
M: 116
Pkt: 0
M: 52



58. PASIONEK Szymon 2004 RMKS RYBNIK 5



Pkt: 0
M: 38
Pkt: 0
M: 50

Pkt: 0
M: 25


59. JAWORSKI Bartosz 2005 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 5






Pkt: 0
M: 76


60. Klocek Kacper 2004 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 5


Pkt: 0
M: 33

Pkt: 0
M: 84

Pkt: 0
M: 54


61. MARCZAK Antoni 2004 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 4 Pkt: 0
M: 96





Pkt: 0
M: 26



62. GENDERKA Adrian 2004 WARTA ŚREM 4 Pkt: 0
M: 111


Pkt: 0
M: 37





Pkt: 0
M: 27
63. BIENIEK Maksymilian 2005 AZS AWF KRAKÓW 4






Pkt: 0
M: 31


64. GODLEWSKI Filip 2004 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 4




Pkt: 0
M: 32




65. Matuszewski Paweł 2005 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 4






Pkt: 0
M: 46

Pkt: 0
M: 43
66. CZERW Patryk 2005 Uczniowski Klub Sportowy "Zawisza" Katowice 4





Pkt: 0
M: 46



67. WOJAK Paweł 2005 UKS TRÓJKA RADLIN 4





Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 66


68. Zieliński Franciszek 2005 KS SZPADA WADOWICE 4






Pkt: 0
M: 58


69. KOŁCZ Lucjan 2005 4






Pkt: 0
M: 67


70. KOWALSKI Dawid 2005 4






Pkt: 0
M: 69


71. GAJDA Adrian 2005 Krakowski Klub Szermierzy 4




Pkt: 0
M: 132
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 53


72. BOGUCKI Bartosz 2005 MUKS 3




Pkt: 0
M: 141



Pkt: 0
M: 38
73. Biedroński Mateusz 2005 AZS AWF KRAKÓW 3





Pkt: 0
M: 39
Pkt: 0
M: 55


74. KONDERA Stanisław 2005 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 3





Pkt: 0
M: 56
Pkt: 0
M: 39


75. ARMATA Jakub 2005 3




Pkt: 0
M: 119



Pkt: 0
M: 44
76. Keshk Nuri 2005 Klub Szermierzy Warszawianka 3




Pkt: 0
M: 144




77. MODLIŃSKI Maurycy 2004 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 3






Pkt: 0
M: 72


78. KALAWSKI Robert 2005 T.S. GÓRNIK RADLIN 3





Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 60


79. JACEWICZ Tymoteusz 2004 Klub Szermierzy Warszawianka 2






Pkt: 0
M: 33


80. KROPACZ Jakub 2005 WARTA ŚREM 2








Pkt: 0
M: 46
81. Drozdowski Szymon 2005 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 2









81. MICHALIK Artur 2005 UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie 2






Pkt: 0
M: 47


83. Podsiadło Kacper 2005 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 2





Pkt: 0
M: 48



83. GRALA Kacper 2005 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 2








Pkt: 0
M: 48
85. FORYŚ Igor 2004 MDK NR 1 BYTOM 2 Pkt: 0
M: 113
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 36


Pkt: 0
M: 55
Pkt: 0
M: 50



86. MISZTELA Julian 2005 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 2






Pkt: 0
M: 71


87. MARZEC Łukasz 2005 PIAST GLIWICE 2






Pkt: 0
M: 55


88. WIKŁO Mateusz 2005 AZS AWF WROCŁAW 2






Pkt: 0
M: 70


89. ŚLIWIŃSKI Tomasz 2004 T.S. GÓRNIK RADLIN 2




Pkt: 0
M: 100

Pkt: 0
M: 68


90. KOSIECKI Szymon 2004 AZS AWF KATOWICE 1






Pkt: 0
M: 49


91. Rainer Paweł 2004 AZS AWF KRAKÓW 1









92. TYCZYŃSKI Ignacy 2004 PKSZERM WARSZAWA 1




Pkt: 0
M: 57




92. PŁASZCZAK Jan 2005 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 1









94. WOŁOSZCZAK Wiktor 2005 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 1






Pkt: 0
M: 59


94. ZUBRZYCKI Maksym 2005 Krakowski Klub Szermierzy 1









96. CIASTEK Marek 2005 UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie 1






Pkt: 0
M: 61


97. KONDRACKI Kamil 2005 Uczniowski Klub Sportowy "Zawisza" Katowice 1









97. TETLA Wojciech 2005 MDK NR 1 BYTOM 1






Pkt: 0
M: 62


99. KONOPKA Kacper 2005 KS SZPADA WADOWICE 1






Pkt: 0
M: 65


99. KOCHAŃSKI Karol 2004 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 1









101. ZALEWSKI Mikołaj 2005 PIAST GLIWICE 1









102. SIEŃKO Mikołaj 2005 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 1









103. KWIECIEŃ Konstanty 2005 PIAST GLIWICE 1






Pkt: 0
M: 72


104. CELLER Grzegorz 2005 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 1






Pkt: 0
M: 74


105. MIKOŁAJCZYK Paweł 2005 UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie 1






Pkt: 0
M: 75


106. NAPIÓRKOWSKI Mateusz 2004 RMKS RYBNIK 1






Pkt: 0
M: 77


107. ŻERDZIŃSKI Mateusz 2005 UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie 1






Pkt: 0
M: 78


108. CZAJKA Michał 2005 UKS KUKUŁKI KATOWICE 1






Pkt: 0
M: 79


109. MAZUR Maksymilian 2004 AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 1






Pkt: 0
M: 80


110. WÓJCIK Antoni 2005 UKS PIAST LEGNICA 1






Pkt: 0
M: 81


111. ZIÓŁKOWSKI Cyprian 2004 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 1




Pkt: 0
M: 89




112. CZECHOWICZ Belin 2004 Klub Szermierzy Warszawianka 1




Pkt: 0
M: 93




113. Zachorowski Jan 2005 MUSZKIETER GLIWICE 1




Pkt: 0
M: 99




114. KIEŁCZEWSKI Jakub 2004 IKS WARSZAWA 1 Pkt: 0
M: 108




Pkt: 0
M: 105




115. ŁOPUSZYŃSKI Jakub 2004 AZS AWF WROCŁAW 1




Pkt: 0
M: 117




116. STANKIEWICZ Jerzy 2005 STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY GRASS-HOPPER. KALWARIA 1




Pkt: 0
M: 119




117. CHOJNACKI Jakub 2005 Koniński Klub Szermierczy 1




Pkt: 0
M: 133




118. KASZUBA Karol 2004 RMKS RYBNIK 1




Pkt: 0
M: 137




Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content