Lista klasyfikacyjna

Cieślar Zuzanna

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY

Cieślar Julia

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY

Kurzyna Urszula

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: UKS 13 BIAŁYSTOK

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski I
2. Puchar Polski II/Puchar Europy U23
3. Puchar Polski I
4. Puchar Polski II
5. Puchar Polski III
6. Puchar Polski III
7. Mistrzostwa Polski
8. Puchar Polski II/Puchar Europy U23
9. Mistrzostwa Polski
10. Puchar Polski I
11. Puchar Polski II
12. Puchar Polski III
13. Puchar Polski III
14. Puchar Polski IV
15. Mistrzostwa Polski
16. Mistrzostwa Polski
17. Puchar Polski I
18. Puchar Polski IV


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18.
1. Cieślar Zuzanna 2000 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 272 Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 1


2. Cieślar Julia 2002 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 173

Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 3


3. Kurzyna Urszula 2000 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 167 Pkt: 22
M: 3
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 26

Pkt: 0
M: 2
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 14
M: 12

Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 2


4. ZAWODNIAK Małgorzata 2000 Koniński Klub Szermierczy 141 Pkt: 12
M: 16
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 9


5. Bartosz Roksana 2002 DRAGON ŁÓDŹ 137 Pkt: 8
M: 17

Pkt: 8
M: 20
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 15


6. Rowińska Emilia 2002 AZS AWF WARSZAWA 129

Pkt: 14
M: 10
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 18
M: 6



Pkt: 0
M: 13
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 3


7. Lenkiewicz Zuzanna 2004 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 127






Pkt: 8
M: 22

Pkt: 12
M: 16
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 12


8. Nowinowska Natalia 1999 Koniński Klub Szermierczy 122 Pkt: 14
M: 11
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 8
M: 18

Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 7


9. Okine Marta 2000 KS KARABELA 122 Pkt: 12
M: 14

Pkt: 22
M: 3
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 14
M: 9

Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 5


10. Porada Zuzanna 2004 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 102

Pkt: 8
M: 17
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 8
M: 17


Pkt: 12
M: 15

Pkt: 18
M: 7
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 8
M: 22

Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 22


11. Malgrem Klaudia 2003 KS KARABELA 86

Pkt: 4
M: 25
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 12
M: 15



Pkt: 0
M: 20
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 8
M: 17

Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 6


12. WALERIAŃCZYK Weronika 2001 Koniński Klub Szermierczy 86 Pkt: 8
M: 23
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 37
Pkt: 0
M: 8


13. Marciniak Agata 1999 O.Ś. AZS POZNAŃ 82
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 14
M: 10

Pkt: 0
M: 30

Pkt: 0
M: 6
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 16


14. Mieczkowska Gabriela 2000 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 71 Pkt: 4
M: 26

Pkt: 4
M: 30
Pkt: 8
M: 22

Pkt: 8
M: 23
Pkt: 0
M: 29

Pkt: 0
M: 18
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 14
M: 11



Pkt: 0
M: 14


15. Gałecka Natalia 2002 AZS AWF WARSZAWA 58 Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 25

Pkt: 0
M: 5

Pkt: 4
M: 25
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 8
M: 22

Pkt: 0
M: 13


16. Seredyńska Blanka 2000 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 56 Pkt: 8
M: 24

Pkt: 18
M: 8
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 18
M: 8


Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 8
M: 21

Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 20


17. Porada Paulina 2004 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 52








Pkt: 18
M: 8
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 12
M: 14


Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 19


18. Kozieł Klaudia 2003 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 52

Pkt: 1
M: 41
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 4
M: 26

Pkt: 0
M: 28
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 0
M: 25

Pkt: 8
M: 22
Pkt: 14
M: 12


Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 25


19. Papuzińska Alicja 2001 Koniński Klub Szermierczy 51 Pkt: 18
M: 8
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 22
M: 3



Pkt: 0
M: 22
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 4
M: 26

Pkt: 8
M: 20

Pkt: 0
M: 10


20. NOWICKA Małgorzata 2002 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 44

Pkt: 12
M: 13
Pkt: 4
M: 27


Pkt: 0
M: 31
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 0
M: 29

Pkt: 4
M: 31
Pkt: 8
M: 23


Pkt: 0
M: 32
Pkt: 0
M: 27


21. SUSZCZYŃSKA Kinga 2003 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 41









Pkt: 12
M: 16
Pkt: 4
M: 27

Pkt: 8
M: 24

Pkt: 0
M: 23


22. SKONIECZNA Daria 2002 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 37

Pkt: 4
M: 27
Pkt: 4
M: 32





Pkt: 8
M: 23
Pkt: 14
M: 10



Pkt: 0
M: 31



23. Zając Ewa 2003 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 33

Pkt: 14
M: 12
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 4
M: 28



Pkt: 0
M: 30
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 4
M: 29

Pkt: 8
M: 23

Pkt: 0
M: 17


24. Fic Michalina 1999 Koniński Klub Szermierczy 28







Pkt: 0
M: 19
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 12
M: 15




Pkt: 0
M: 28


25. Laskowska Natalia 2003 AZS AWF WARSZAWA 26







Pkt: 0
M: 27
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 8
M: 18



Pkt: 0
M: 24


26. Nagórska Anastazja 2004 O.Ś. AZS POZNAŃ 26








Pkt: 4
M: 27
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 8
M: 20



Pkt: 0
M: 29


27. ZIOMEK Marta 2000 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 24

Pkt: 8
M: 22
Pkt: 8
M: 17




Pkt: 0
M: 17


Pkt: 8
M: 19



Pkt: 0
M: 11


28. SIEDLEC Ewelina 1999 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 23

Pkt: 2
M: 34
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 4
M: 25





Pkt: 4
M: 29
Pkt: 8
M: 22


Pkt: 0
M: 35
Pkt: 0
M: 35


29. Woźniak Nikola 2003 Koniński Klub Szermierczy 18








Pkt: 4
M: 26
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 4
M: 25






30. DZIĘCIELAK Martyna 2003 Koniński Klub Szermierczy 15









Pkt: 4
M: 30
Pkt: 8
M: 23



Pkt: 0
M: 34


31. Borkowska Weronika 2001 KS KARABELA 14

Pkt: 2
M: 33





Pkt: 0
M: 31
Pkt: 4
M: 25





Pkt: 0
M: 18


32. ROMAŃCZYK Aleksandra 2001 Uczniowski Klub Sportowy RIPOSTA OLSZTYN 14

Pkt: 12
M: 16
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 8
M: 24



Pkt: 0
M: 24
Pkt: 8
M: 19





Pkt: 0
M: 30


33. Koziarska Natalia 2003 Koniński Klub Szermierczy 14



Pkt: 8
M: 23




Pkt: 8
M: 24





Pkt: 0
M: 21


34. LASKOWSKA Marta 2002 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 14



Pkt: 8
M: 20





Pkt: 8
M: 21




Pkt: 0
M: 32


35. SKOWROŃSKA Jagoda 2002 AZS AWF WARSZAWA 14








Pkt: 4
M: 28




Pkt: 0
M: 36



36. Buselt Zuzanna 2004 Koniński Klub Szermierczy 9










Pkt: 4
M: 28



Pkt: 0
M: 36


37. Wróbel Zuzanna 2003 KS KARABELA 9








Pkt: 4
M: 30





Pkt: 0
M: 37


38. Kordel Kalina 2004 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 9









Pkt: 4
M: 32




Pkt: 0
M: 33


39. KONDRUSIK Nina 2004 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 8














Pkt: 0
M: 26


40. Szulc Barbara 2001 O.Ś. AZS POZNAŃ 8

Pkt: 8
M: 19

Pkt: 8
M: 19



Pkt: 0
M: 7






Pkt: 0
M: 31


41. PIPCZYŃSKA Maja 2003 DRAGON ŁÓDŹ 8








Pkt: 4
M: 29
Pkt: 2
M: 34







42. STĘPCZYŃSKA Emilia 2003 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 6









Pkt: 8
M: 19







43. MALISZEWSKA Weronika 2002 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 6








Pkt: 8
M: 21








44. SZLAGA Julia 2003 Grodziski Klub Szermierczy 6








Pkt: 4
M: 31








45. KOŁUCKA Weronika 2003 O.Ś. AZS POZNAŃ 6








Pkt: 4
M: 32








46. SAŁATA Amelia 2004 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 3














Pkt: 0
M: 37


47. BANIECKA Martyna 2003 Koniński Klub Szermierczy 2


Pkt: 2
M: 35






Pkt: 2
M: 33







48. SKOWROŃSKA Kaja 2004 AZS AWF WARSZAWA 2









Pkt: 2
M: 35







Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content