Lista klasyfikacyjna

Puda Marta

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Wątor Angelika

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY

Kozaczuk Małgorzata

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF WARSZAWA

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski II/Puchar Europy U23
2. Puchar Polski III
3. Puchar Polski IV
4. Mistrzostwa Polski
5. Puchar Polski I
6. Puchar Polski II/Puchar Europy U23
7. Puchar Polski III
8. Puchar Polski IV
9. Mistrzostwa Polski
10. Puchar Polski I


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
1. Puda Marta 1991 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 360 Pkt: 22
M: 3
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 14
M: 9

Pkt: 0
M: 8
2. Wątor Angelika 1994 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 323 Pkt: 25
M: 2
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 22
M: 3

Pkt: 0
M: 3
3. Kozaczuk Małgorzata 1988 AZS AWF WARSZAWA 305 Pkt: 22
M: 3
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 1


Pkt: 18
M: 5
Pkt: 30
M: 1

Pkt: 0
M: 2
4. Matuszak Sylwia 1997 Koniński Klub Szermierczy 193
Pkt: 18
M: 5

Pkt: 0
M: 3
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 22
M: 3

Pkt: 0
M: 1
5. Cieślar Zuzanna 2000 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 178 Pkt: 18
M: 7
Pkt: 8
M: 17

Pkt: 0
M: 2

Pkt: 22
M: 3
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 18
M: 5

Pkt: 0
M: 3
6. JÓŹWIAK Bogna 1983 O.Ś. AZS POZNAŃ 151 Pkt: 30
M: 1

Pkt: 22
M: 3

Pkt: 22
M: 3
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 6

Pkt: 0
M: 6
7. KĘDZIORA Katarzyna 1990 Koniński Klub Szermierczy 148 Pkt: 18
M: 6
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 25
M: 2

Pkt: 0
M: 17
8. Cieślar Julia 2002 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 120
Pkt: 12
M: 14

Pkt: 0
M: 24
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 18
M: 6

Pkt: 0
M: 16
9. WALCZAK Karolina 1993 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 110 Pkt: 18
M: 8
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 11

Pkt: 25
M: 2
Pkt: 12
M: 13


Pkt: 0
M: 9
10. Bartosz Roksana 2002 DRAGON ŁÓDŹ 103
Pkt: 12
M: 15

Pkt: 0
M: 22
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 14
M: 10

Pkt: 0
M: 20
11. Lenkiewicz Zuzanna 2004 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 95



Pkt: 18
M: 7
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 14
M: 11

Pkt: 0
M: 14
12. ZAWODNIAK Małgorzata 2000 Koniński Klub Szermierczy 90 Pkt: 12
M: 15
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 12
M: 15

Pkt: 0
M: 27
13. MAZUREK Marta 1998 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 90 Pkt: 18
M: 5
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 12
M: 15

Pkt: 14
M: 11
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 18
M: 6

Pkt: 0
M: 25
14. Kurzyna Urszula 2000 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 82 Pkt: 8
M: 21
Pkt: 12
M: 13

Pkt: 0
M: 26


Pkt: 14
M: 12


Pkt: 0
M: 22
15. Nowinowska Natalia 1999 Koniński Klub Szermierczy 80 Pkt: 12
M: 14
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 12
M: 14

Pkt: 8
M: 22
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 12
M: 16

Pkt: 0
M: 10
16. Porada Zuzanna 2004 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 80



Pkt: 14
M: 12
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 8
M: 22


Pkt: 0
M: 12
17. DRYGAŁA Gabriela 1995 O.Ś. AZS POZNAŃ 80 Pkt: 8
M: 17
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 8
M: 17

Pkt: 0
M: 12
18. Rowińska Emilia 2002 AZS AWF WARSZAWA 68



Pkt: 8
M: 19

Pkt: 8
M: 21
Pkt: 14
M: 12

Pkt: 0
M: 15
19. Okine Marta 2000 KS KARABELA 67
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 14
M: 9


Pkt: 0
M: 18
20. Komisarczyk Martyna 1992 KS KARABELA 65 Pkt: 14
M: 9
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 18
M: 7




21. Rowińska Karolina 1996 AZS AWF WARSZAWA 55 Pkt: 4
M: 26
Pkt: 14
M: 12

Pkt: 0
M: 27

Pkt: 14
M: 12
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 19

Pkt: 0
M: 21
22. Marciniak Agata 1999 O.Ś. AZS POZNAŃ 55 Pkt: 12
M: 16


Pkt: 0
M: 30


Pkt: 8
M: 24
Pkt: 12
M: 13

Pkt: 0
M: 24
23. Dobińska Julia 1996 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 55 Pkt: 4
M: 25

Pkt: 8
M: 17


Pkt: 8
M: 21
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 4
M: 25

Pkt: 0
M: 23
24. WALERIAŃCZYK Weronika 2001 Koniński Klub Szermierczy 51 Pkt: 14
M: 11
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 12
M: 14

Pkt: 0
M: 37
25. Malgrem Klaudia 2003 KS KARABELA 46



Pkt: 12
M: 16


Pkt: 8
M: 21

Pkt: 0
M: 33
26. CIEŚLAR Karolina 1996 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 45


Pkt: 0
M: 13





Pkt: 0
M: 5
27. OSTOJSKA Matylda 1990 AZS AWF WARSZAWA 45

Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 7





Pkt: 0
M: 7
28. Seredyńska Blanka 2000 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 43



Pkt: 8
M: 18
Pkt: 8
M: 18

Pkt: 4
M: 28

Pkt: 0
M: 29
29. KALETA Karolina 1996 KS KARABELA 30


Pkt: 0
M: 6





Pkt: 0
M: 11
30. WĄTOR Joanna 1996 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 30 Pkt: 14
M: 10


Pkt: 0
M: 19

Pkt: 8
M: 17



Pkt: 0
M: 26
31. Grzegorek Małgorzata 1994 KS KARABELA 30


Pkt: 0
M: 12



Pkt: 8
M: 18

Pkt: 0
M: 19
32. NOWICKA Małgorzata 2002 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 30


Pkt: 0
M: 31

Pkt: 8
M: 20



Pkt: 0
M: 32
33. Kozieł Klaudia 2003 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 30


Pkt: 0
M: 28

Pkt: 4
M: 26



Pkt: 0
M: 30
34. KŁODAWSKA Kaja 1990 DRAGON ŁÓDŹ 26



Pkt: 8
M: 17
Pkt: 4
M: 25




35. Gałecka Natalia 2002 AZS AWF WARSZAWA 26 Pkt: 8
M: 24
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 25


Pkt: 8
M: 23
Pkt: 8
M: 22


36. Mieczkowska Gabriela 2000 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 25
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 12
M: 15





37. KĘDZIORA Agata 1988 KU AZS-UAM POZNAŃ 21






Pkt: 4
M: 26

Pkt: 0
M: 38
38. WARSZAWSKA Pamela 1993 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 17


Pkt: 0
M: 21





Pkt: 0
M: 28
39. SKONIECZNA Daria 2002 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 17








Pkt: 0
M: 31
40. Papuzińska Alicja 2001 Koniński Klub Szermierczy 13 Pkt: 8
M: 18






Pkt: 8
M: 20


40. SMARDZEWSKA Alicja 1995 AZS AWF WARSZAWA 13



Pkt: 8
M: 20





42. REMLEIN Antonina 1997 O.Ś. AZS POZNAŃ 13
Pkt: 12
M: 16

Pkt: 0
M: 18

Pkt: 8
M: 23




42. Zając Ewa 2003 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 13






Pkt: 8
M: 23


44. SUSZCZYŃSKA Kinga 2003 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 13






Pkt: 8
M: 24


45. SZTYBER Magdalena 1997 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 13






Pkt: 4
M: 27


46. Vetulani Maria 1996 KU AZS-UAM POZNAŃ 13






Pkt: 4
M: 29


47. Porada Paulina 2004 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 8








Pkt: 0
M: 34
48. SIEDLEC Ewelina 1999 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 8








Pkt: 0
M: 35
49. SKOWROŃSKA Jagoda 2002 AZS AWF WARSZAWA 8








Pkt: 0
M: 36

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content