Lista klasyfikacyjna

Lenkiewicz Zuzanna

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Porada Zuzanna

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Porada Paulina

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski I
2. Puchar Polski II
3. Puchar Polski III
4. Puchar Polski I
5. Puchar Polski II
6. Mistrzostwa Polski
7. Puchar Polski I
8. Puchar Polski II
9. Puchar Polski III
10. Puchar Polski I
11. Puchar Polski II
12. Puchar Polski III
13. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
14. Mistrzostwa Polski
15. Puchar Polski III
16. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16.
1. Lenkiewicz Zuzanna 2004 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 269 Pkt: 12
M: 16
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 5


2. Porada Zuzanna 2004 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 187 Pkt: 18
M: 7
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 13


3. Porada Paulina 2004 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 133 Pkt: 18
M: 8
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 14


4. Malgrem Klaudia 2003 KS KARABELA 133 Pkt: 18
M: 5
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 14
M: 10

Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 18


5. KOZŁOWSKA Aniela 2005 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 90


Pkt: 18
M: 8
Pkt: 18
M: 7

Pkt: 4
M: 25
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 8


6. Zając Ewa 2003 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 82 Pkt: 8
M: 18
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 17

Pkt: 12
M: 14
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 19


7. Laskowska Natalia 2003 AZS AWF WARSZAWA 69 Pkt: 8
M: 22
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 26


8. Buselt Zuzanna 2004 Koniński Klub Szermierczy 61

Pkt: 4
M: 28
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 36
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 4
M: 25

Pkt: 4
M: 30
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 29



9. Kordel Kalina 2004 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 60
Pkt: 4
M: 32

Pkt: 12
M: 15
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 25


10. SUSZCZYŃSKA Kinga 2003 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 53
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 4
M: 31

Pkt: 18
M: 7
Pkt: 22
M: 3


Pkt: 0
M: 21


11. HOFMAN Karolina 2006 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 52


Pkt: 1
M: 44





Pkt: 12
M: 15
Pkt: 4
M: 27





12. Habryn Emilia 2005 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 43


Pkt: 4
M: 32
Pkt: 2
M: 35

Pkt: 8
M: 22
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 23

Pkt: 0
M: 24


13. WIĘCKIEWICZ Maria 2005 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 43








Pkt: 12
M: 16
Pkt: 18
M: 8

Pkt: 0
M: 32



14. Wróbel Zuzanna 2003 KS KARABELA 42 Pkt: 4
M: 30




Pkt: 0
M: 37

Pkt: 4
M: 28
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 29


15. TRAGER Dominika 2003 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 37





Pkt: 8
M: 19


Pkt: 18
M: 8
Pkt: 8
M: 18


Pkt: 0
M: 28


16. SZLAGA Julia 2003 Grodziski Klub Szermierczy 36 Pkt: 4
M: 31


Pkt: 4
M: 29
Pkt: 8
M: 22




Pkt: 8
M: 20
Pkt: 4
M: 29

Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 16


17. Kozanecka Sonia 2005 DRAGON ŁÓDŹ 34


Pkt: 1
M: 41


Pkt: 4
M: 30


Pkt: 8
M: 21
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 4
M: 28

Pkt: 0
M: 39


18. Kozieł Klaudia 2003 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 33
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 23


19. Pilewska Julia 2005 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 31


Pkt: 1
M: 42
Pkt: 2
M: 36

Pkt: 8
M: 21
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 35


20. Nagórska Anastazja 2004 O.Ś. AZS POZNAŃ 26 Pkt: 4
M: 27
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 29

Pkt: 4
M: 29

Pkt: 8
M: 17

Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 31

Pkt: 4
M: 25
21. Woźniak Nikola 2003 Koniński Klub Szermierczy 25 Pkt: 4
M: 26
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 4
M: 25

Pkt: 4
M: 26


Pkt: 8
M: 17

Pkt: 2
M: 39
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 9



22. DZIĘCIELAK Martyna 2003 Koniński Klub Szermierczy 25
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 0
M: 34

Pkt: 4
M: 32
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 34


23. SZYMANIAK Dominika 2004 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 24


Pkt: 2
M: 36
Pkt: 1
M: 42

Pkt: 4
M: 31


Pkt: 4
M: 31
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 0
M: 27



24. Wójcik Gabriela 2006 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 23


Pkt: 4
M: 25
Pkt: 8
M: 22




Pkt: 8
M: 18

Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 16



25. SAŁATA Amelia 2004 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 22


Pkt: 8
M: 22
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 37



Pkt: 4
M: 29
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 33

Pkt: 8
M: 17
26. STĘPCZYŃSKA Emilia 2003 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 21
Pkt: 8
M: 19

Pkt: 8
M: 21
Pkt: 4
M: 29




Pkt: 8
M: 22

Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 37


27. Koziarska Natalia 2003 Koniński Klub Szermierczy 18 Pkt: 8
M: 24


Pkt: 2
M: 35
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 21



Pkt: 4
M: 28

Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 32

Pkt: 12
M: 14
28. Pieniążek Zofia 2007 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 17


Pkt: 1
M: 46
Pkt: 2
M: 39




Pkt: 1
M: 42
Pkt: 12
M: 13





29. KOŁUCKA Patrycja 2003 O.Ś. AZS POZNAŃ 16






Pkt: 2
M: 33


Pkt: 12
M: 16
Pkt: 4
M: 31



Pkt: 14
M: 11
30. LIPIŃSKA Natalia 2005 DRAGON ŁÓDŹ 15


Pkt: 0
M: 50





Pkt: 8
M: 23
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 8
M: 24

Pkt: 0
M: 38


31. Rymaszewska Antonina 2006 O.Ś. AZS POZNAŃ 14









Pkt: 1
M: 48





32. Wasilewska Ewa 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 13


Pkt: 1
M: 47





Pkt: 2
M: 38
Pkt: 4
M: 25





33. Jakoniuk Julia 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 13








Pkt: 2
M: 35
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 4
M: 32




34. TABĘDZKA Lidia 2007 Grodziski Klub Szermierczy 11








Pkt: 0
M: 49
Pkt: 2
M: 36





35. Aksamit Marta 2006 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 11


Pkt: 1
M: 45
Pkt: 1
M: 44




Pkt: 1
M: 46
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 26



36. KOŁUCKA Weronika 2003 O.Ś. AZS POZNAŃ 10 Pkt: 4
M: 32


Pkt: 8
M: 17
Pkt: 2
M: 34





Pkt: 4
M: 32





37. Pilarska Iga 2006 Koniński Klub Szermierczy 7








Pkt: 0
M: 52






38. Karlicka Maja 2006 Grodziski Klub Szermierczy 7








Pkt: 4
M: 27
Pkt: 8
M: 22




Pkt: 1
M: 41
39. PAKUŁA Karina 2004 Koniński Klub Szermierczy 5


Pkt: 1
M: 43
Pkt: 2
M: 33




Pkt: 2
M: 40
Pkt: 4
M: 31




Pkt: 1
M: 43
40. Dojlido Dominika 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 5



Pkt: 2
M: 40




Pkt: 1
M: 43
Pkt: 2
M: 39




Pkt: 4
M: 32
41. KUKLA Amelia 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 3














Pkt: 4
M: 30
42. Witkowska Natalia 2005 O.Ś. AZS POZNAŃ 3






Pkt: 2
M: 36







Pkt: 0
M: 52
43. MIKULSKA-BĄK Julia 2007 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 3








Pkt: 1
M: 48
Pkt: 2
M: 33




Pkt: 0
M: 50
44. SZELĄGOWSKA Julia 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 3








Pkt: 1
M: 45
Pkt: 2
M: 35




Pkt: 2
M: 35
45. GRABARKIEWICZ Ines 2006 UKS SZABLA BRZOZA 3








Pkt: 2
M: 37
Pkt: 2
M: 39




Pkt: 1
M: 42
46. SKIBA Hanna 2007 Koniński Klub Szermierczy 3








Pkt: 1
M: 47
Pkt: 0
M: 50




Pkt: 1
M: 47
47. GÓROWSKA Amelia 2005 DRAGON ŁÓDŹ 2








Pkt: 0
M: 50
Pkt: 2
M: 34





48. Kaczorowska Anna 2007 KS KARABELA 2



Pkt: 1
M: 41





Pkt: 2
M: 36
Pkt: 2
M: 35



Pkt: 2
M: 35
49. BIAŁOTA Nadia 2005 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 2








Pkt: 1
M: 41
Pkt: 1
M: 45





50. GRZEŚKOWIAK Karolina 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 2








Pkt: 1
M: 44
Pkt: 0
M: 51





51. PIPCZYŃSKA Maja 2003 DRAGON ŁÓDŹ 2 Pkt: 4
M: 29
Pkt: 2
M: 34

Pkt: 2
M: 37
Pkt: 4
M: 28





Pkt: 1
M: 46

Pkt: 0
M: 35


Pkt: 1
M: 48
52. Makowska Joanna 2006 IKS SZERMIERKA WOŁOMIN 1








Pkt: 2
M: 36






53. Borowik Julia 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 1


Pkt: 1
M: 48






Pkt: 2
M: 38





53. Graupen Inez 2005 Koniński Klub Szermierczy 1



Pkt: 1
M: 45






Pkt: 2
M: 33



Pkt: 2
M: 38
55. CZECH Wiktoria 2004 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 1









Pkt: 1
M: 41





56. MAKOWSKA Agata 2004 Koniński Klub Szermierczy 1









Pkt: 1
M: 42





57. Haponik Amelia 2008 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 1









Pkt: 1
M: 43





57. SOBIERAJ Barbara 2006 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 1









Pkt: 1
M: 43





59. Czajkowska Rozalia 2005 O.Ś. AZS POZNAŃ 1














Pkt: 1
M: 46
60. Nowak Marta 2007 O.Ś. AZS POZNAŃ 1









Pkt: 1
M: 47





61. KRZEWSKA Katarzyna 2004 Uczniowski Klub Sportowy RIPOSTA OLSZTYN 1









Pkt: 0
M: 49





61. Gwoździńska Julia 2007 UKS SZABLA BRZOZA 1














Pkt: 0
M: 49
63. MIEDZIŃSKA Julia 2006 Koniński Klub Szermierczy 1








Pkt: 0
M: 51






63. DZIĘCIELAK Agata 2004 Koniński Klub Szermierczy 1









Pkt: 0
M: 51





65. Sajnóg Agata 2005 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 1









Pkt: 0
M: 53





65. PEŁKA Julia 2005 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 1














Pkt: 0
M: 53

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content