Lista klasyfikacyjna

Cieślar Zuzanna

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY

Cieślar Julia

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY

Okine Marta

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KS KARABELA

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski II/Puchar Europy U23
2. Puchar Polski I
3. Puchar Polski II
4. Puchar Polski III
5. Puchar Polski III
6. Mistrzostwa Polski
7. Mistrzostwa Polski
8. Puchar Polski I
9. Puchar Polski I
10. Puchar Polski II
11. Puchar Polski III
12. Puchar Polski III
13. Mistrzostwa Polski
14. Mistrzostwa Polski
15. Puchar Polski I


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15.
1. Cieślar Zuzanna 2000 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 314 Pkt: 22
M: 3
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 3

Pkt: 0
M: 1
2. Cieślar Julia 2002 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 225 Pkt: 14
M: 9
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 8

Pkt: 0
M: 3
3. Okine Marta 2000 KS KARABELA 207 Pkt: 4
M: 26
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 5

Pkt: 0
M: 9
4. ZAWODNIAK Małgorzata 2000 Koniński Klub Szermierczy 170 Pkt: 14
M: 10
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 14

Pkt: 0
M: 2
5. Kurzyna Urszula 2000 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 166
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 8


Pkt: 0
M: 3
6. Lenkiewicz Zuzanna 2004 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 149 Pkt: 8
M: 22
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 9

Pkt: 0
M: 5
7. Rowińska Emilia 2002 AZS AWF WARSZAWA 133
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 21

Pkt: 0
M: 12
8. Porada Zuzanna 2004 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 123 Pkt: 12
M: 15
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 14
M: 11

Pkt: 0
M: 11

Pkt: 0
M: 13
9. Gałecka Natalia 2002 AZS AWF WARSZAWA 118

Pkt: 4
M: 25
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 8
M: 23

Pkt: 0
M: 13
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 12
M: 14

Pkt: 0
M: 15

Pkt: 0
M: 7
10. Malgrem Klaudia 2003 KS KARABELA 105
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 8
M: 17

Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 18
M: 6

Pkt: 0
M: 16

Pkt: 0
M: 18
11. Bartosz Roksana 2002 DRAGON ŁÓDŹ 100 Pkt: 12
M: 16
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 17

Pkt: 0
M: 6
12. WALERIAŃCZYK Weronika 2001 Koniński Klub Szermierczy 78 Pkt: 8
M: 24
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 37
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 12
M: 13


Pkt: 0
M: 17
13. Porada Paulina 2004 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 74
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 12
M: 14

Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 14
M: 9

Pkt: 0
M: 22

Pkt: 0
M: 14
14. SKONIECZNA Daria 2002 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 63
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 14
M: 10


Pkt: 0
M: 31

Pkt: 8
M: 19
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 14
M: 12

Pkt: 0
M: 26

Pkt: 0
M: 11
15. KOZŁOWSKA Aniela 2005 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 59







Pkt: 4
M: 25
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 12
M: 16



Pkt: 0
M: 8
16. Mieczkowska Gabriela 2000 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 59
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 14
M: 11


Pkt: 0
M: 14
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 12
M: 13

Pkt: 8
M: 17


Pkt: 0
M: 10
17. Laskowska Natalia 2003 AZS AWF WARSZAWA 58
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 8
M: 18


Pkt: 0
M: 24

Pkt: 12
M: 14
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 25

Pkt: 0
M: 26
18. Habryn Emilia 2005 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 57







Pkt: 8
M: 22
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 8
M: 19

Pkt: 0
M: 10

Pkt: 0
M: 24
19. Seredyńska Blanka 2000 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 55 Pkt: 8
M: 18
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 8
M: 21

Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 8
M: 24



Pkt: 0
M: 14
20. Kozieł Klaudia 2003 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 51 Pkt: 4
M: 26

Pkt: 8
M: 22
Pkt: 14
M: 12

Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 8
M: 22

Pkt: 0
M: 23

Pkt: 0
M: 23
21. Borkowska Weronika 2001 KS KARABELA 49
Pkt: 4
M: 25




Pkt: 0
M: 18
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 12
M: 15



Pkt: 0
M: 30
22. Buselt Zuzanna 2004 Koniński Klub Szermierczy 46


Pkt: 4
M: 28


Pkt: 0
M: 36

Pkt: 12
M: 15
Pkt: 4
M: 25

Pkt: 8
M: 20



23. Kordel Kalina 2004 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 42

Pkt: 4
M: 32



Pkt: 0
M: 33

Pkt: 18
M: 8
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 8
M: 23



Pkt: 0
M: 25
24. Wróbel Zuzanna 2003 KS KARABELA 41
Pkt: 4
M: 30




Pkt: 0
M: 37


Pkt: 4
M: 28
Pkt: 12
M: 13



Pkt: 0
M: 29
25. Zając Ewa 2003 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 41
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 4
M: 29


Pkt: 0
M: 17


Pkt: 12
M: 14
Pkt: 8
M: 18



Pkt: 0
M: 19
26. LASKOWSKA Marta 2002 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 25

Pkt: 8
M: 21



Pkt: 0
M: 32
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 4
M: 27





27. Koziarska Natalia 2003 Koniński Klub Szermierczy 21
Pkt: 8
M: 24




Pkt: 0
M: 21




Pkt: 8
M: 21


Pkt: 0
M: 32
28. Pilewska Julia 2005 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 21







Pkt: 8
M: 21
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 8
M: 21



Pkt: 0
M: 35
29. Szulc Barbara 2001 O.Ś. AZS POZNAŃ 20





Pkt: 0
M: 31

Pkt: 4
M: 31
Pkt: 8
M: 18




Pkt: 0
M: 27
30. SUSZCZYŃSKA Kinga 2003 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 20

Pkt: 12
M: 16
Pkt: 4
M: 27


Pkt: 0
M: 23

Pkt: 8
M: 24
Pkt: 4
M: 31




Pkt: 0
M: 21
31. Papuzińska Alicja 2001 Koniński Klub Szermierczy 20
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 4
M: 26


Pkt: 0
M: 10

Pkt: 4
M: 27
Pkt: 4
M: 26




Pkt: 0
M: 22
32. SZLAGA Julia 2003 Grodziski Klub Szermierczy 18
Pkt: 4
M: 31












Pkt: 0
M: 16
33. SAŁATA Amelia 2004 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 16





Pkt: 0
M: 37




Pkt: 8
M: 18


Pkt: 0
M: 33
34. DZIĘCIELAK Martyna 2003 Koniński Klub Szermierczy 15

Pkt: 4
M: 30
Pkt: 8
M: 23


Pkt: 0
M: 34


Pkt: 4
M: 32
Pkt: 4
M: 25



Pkt: 0
M: 34
35. TRAGER Dominika 2003 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 14







Pkt: 8
M: 19





Pkt: 0
M: 28
36. ROMAŃCZYK Aleksandra 2001 Uczniowski Klub Sportowy RIPOSTA OLSZTYN 14
Pkt: 8
M: 19




Pkt: 0
M: 30

Pkt: 4
M: 29





Pkt: 0
M: 20
37. Nagórska Anastazja 2004 O.Ś. AZS POZNAŃ 14
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 8
M: 20


Pkt: 0
M: 29


Pkt: 4
M: 29




Pkt: 0
M: 31
38. Kozanecka Sonia 2005 DRAGON ŁÓDŹ 9







Pkt: 4
M: 30





Pkt: 0
M: 39
39. Woźniak Nikola 2003 Koniński Klub Szermierczy 6
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 4
M: 25





Pkt: 8
M: 17





40. SZYMANIAK Dominika 2004 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 6







Pkt: 4
M: 31






41. HADJ BACHIR Aischa 2002 Koniński Klub Szermierczy 3













Pkt: 0
M: 36
42. STĘPCZYŃSKA Emilia 2003 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 3

Pkt: 8
M: 19











Pkt: 0
M: 37
43. LIPIŃSKA Natalia 2005 DRAGON ŁÓDŹ 3













Pkt: 0
M: 38
44. KOŁUCKA Patrycja 2003 O.Ś. AZS POZNAŃ 2








Pkt: 2
M: 33





45. WASILCZUK Dominika 2000 AZS AWF WARSZAWA 2








Pkt: 2
M: 35





46. Witkowska Natalia 2005 O.Ś. AZS POZNAŃ 2








Pkt: 2
M: 36





Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content