Lista klasyfikacyjna

HOFMAN Karolina

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Wasilewska Ewa

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: UKS 13 BIAŁYSTOK

Jakoniuk Julia

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: UKS 13 BIAŁYSTOK

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Ogólnopolski Turniej Młodzików w szabli dziewcząt i chłopców
2. Mistrzostwa Polski
3. O Puchar Prezesa KKSz Konin
4. Ogólnopolski Turniej do lat 14 w szabli dziewcząt i chłopców
5. Mistrzostwa Polski


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5.
1. HOFMAN Karolina 2006 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 82 Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 13


2. Wasilewska Ewa 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 80 Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 5


3. Jakoniuk Julia 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 75 Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 15


4. TABĘDZKA Lidia 2007 Grodziski Klub Szermierczy 69 Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 18


5. Karlicka Maja 2006 Grodziski Klub Szermierczy 67 Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 12


6. Rymaszewska Antonina 2006 O.Ś. AZS POZNAŃ 62 Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 29


7. Wójcik Gabriela 2006 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 54 Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 3


8. KUKLA Amelia 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 54
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 20


9. SZELĄGOWSKA Julia 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 50
Pkt: 0
M: 16



10. Dobies Antonina 2008 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 50 Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 33


11. Maszewska Nela 2008 AZS AWF WARSZAWA 46 Pkt: 0
M: 30




12. MIKULSKA-BĄK Julia 2007 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 46 Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 14


13. Aksamit Marta 2006 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 44
Pkt: 0
M: 6



14. SIWEK Amelia 2008 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 40
Pkt: 0
M: 34



15. GRABARKIEWICZ Ines 2006 UKS SZABLA BRZOZA 38 Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 63
Pkt: 0
M: 34


16. Kaczorowska Anna 2007 KS KARABELA 38 Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 21


17. Pilarska Iga 2006 Koniński Klub Szermierczy 38 Pkt: 0
M: 35
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 28


18. SKIBA Hanna 2007 Koniński Klub Szermierczy 38 Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 40
Pkt: 0
M: 39


19. Borowik Julia 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 36 Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 31


20. Konecka Maja 2007 O.Ś. AZS POZNAŃ 36 Pkt: 0
M: 42
Pkt: 0
M: 61
Pkt: 0
M: 24


21. Mejłun Elżbieta 2007 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 34 Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 48
Pkt: 0
M: 32


22. Makowska Joanna 2006 IKS SZERMIERKA WOŁOMIN 32




23. MIEDZIŃSKA Julia 2006 Koniński Klub Szermierczy 30 Pkt: 0
M: 40
Pkt: 0
M: 55



24. Nowak Marta 2007 O.Ś. AZS POZNAŃ 30 Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 10


25. WOLNY Alina 2006 IKS BUSHIDO RYBNIK 28
Pkt: 0
M: 66



26. GOGOŁA Oliwia 2007 KLUB SPORTOWY "KOLEJARZ 24" KATOWICE 28
Pkt: 0
M: 52



27. LEWANDOWSKA Marzena 2008 AZS AWF WARSZAWA 26
Pkt: 0
M: 36
Pkt: 0
M: 36

Pkt: 0
M: 9
28. Dojlido Dominika 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 26
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 30


29. Gwoździńska Julia 2007 UKS SZABLA BRZOZA 26
Pkt: 0
M: 41



30. Krasowska Natalia 2007 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 26




31. Pieniążek Zofia 2007 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 9


32. Markowska Gabriela 2006 KS KARABELA 24
Pkt: 0
M: 38



33. STAWIARZ Lena 2007 KLUB SPORTOWY "KOLEJARZ 24" KATOWICE 22
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 42


34. KROT Zuzanna 2007 KLUB SPORTOWY "KOLEJARZ 24" KATOWICE 20 Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 38



35. SWOBODA ALICJA 2007 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 20 Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 44


36. WIERZCHOSŁAWSKA Sara 2007 UKS SZABLA BRZOZA 20
Pkt: 0
M: 42



37. Siemionow Lena 2006 UKS SZABLA BRZOZA 20
Pkt: 0
M: 37
Pkt: 0
M: 45


38. DUDEK Martyna 2007 AZS AWF WARSZAWA 16
Pkt: 0
M: 64


Pkt: 0
M: 42
39. ANDRZEJEWSKA Tatiana 2006 Koniński Klub Szermierczy 16
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 23

Pkt: 0
M: 23
40. Haponik Amelia 2008 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 16




41. Troskowska Natalia 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 16 Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 16


41. Rozmus Marta 2006 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 16




43. Nowakowska Michaela 2008 UKS SZABLA BRZOZA 12



Pkt: 0
M: 34
44. DRYJAŃSKA Gabriela 2007 12



Pkt: 0
M: 36
45. CZEREBIEJ Zofia 2007 UKS SZABLA BRZOZA 12

Pkt: 0
M: 46

Pkt: 0
M: 37
46. Kobać Małgorzata 2007 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 12




47. Łupińska Monika 2007 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 10




48. RETECKA Marta 2007 UKS SZABLA BRZOZA 10
Pkt: 0
M: 69
Pkt: 0
M: 41

Pkt: 0
M: 33
49. JAGIELSKA Zuzanna 2007 Koniński Klub Szermierczy 10



Pkt: 0
M: 46
50. Kirpsza Maja 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 8
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 19


51. CIOCIORKO Kinga 2007 KLUB SPORTOWY "KOLEJARZ 24" KATOWICE 8




52. CIEŚLA Zofia 2007 Koniński Klub Szermierczy 6
Pkt: 0
M: 68



53. SULIGA Maria Aleksandra 2007 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 6
Pkt: 0
M: 46
Pkt: 0
M: 40


54. KOZŁOWSKA Tatiana 2007 Koniński Klub Szermierczy 6 Pkt: 0
M: 38
Pkt: 0
M: 79


Pkt: 0
M: 38
54. Markowska Zofia 2007 Koniński Klub Szermierczy 6
Pkt: 0
M: 60
Pkt: 0
M: 38


56. KROT Olga 2008 KLUB SPORTOWY "KOLEJARZ 24" KATOWICE 6




56. ADAMCZAK Michalina 2006 Koniński Klub Szermierczy 6
Pkt: 0
M: 67



58. MASEŁBAS Magdalena 2007 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 6



Pkt: 0
M: 41
59. Hańczewska Zofia 2008 Koniński Klub Szermierczy 6




59. SZAŁWIŃSKA Julia 2006 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 6




61. SOBIERAJ Barbara 2006 6



Pkt: 0
M: 43
61. Cichoń Zuzanna 2007 O.Ś. AZS POZNAŃ 6




63. ŚWIERCZYŃSKA-WŁODARCZYK Zuzanna 2006 Koniński Klub Szermierczy 6




63. KORDYASZ Oliwia 2008 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 6
Pkt: 0
M: 75


Pkt: 0
M: 44
65. Lubecka Anna 2007 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 6



Pkt: 0
M: 45
65. NOWAK Emilia 2007 KS AZS-AWF POZNAŃ 6




67. KUBACKA Agata 2006 Koniński Klub Szermierczy 6
Pkt: 0
M: 74


Pkt: 0
M: 47
67. Lewandowska Milena 2006 Koniński Klub Szermierczy 6
Pkt: 0
M: 72



69. Ziółkowska Olga 2008 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 6
Pkt: 0
M: 80


Pkt: 0
M: 48
69. Piniewska Magdalena 2008 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 6




71. DWURZYŃSKA Aleksandra 2007 DRAGON ŁÓDŹ 4




72. ŁOŚ Ines 2007 Koniński Klub Szermierczy 4




73. MATELAK Patrycja 2008 4




74. ŚCIBOR Amelia 2008 Koniński Klub Szermierczy 4




75. SŁAWIŃSKA Ines 2007 UKS SZABLA BRZOZA 4




76. DRĄŻKOWSKA Zofia 2007 UKS SZABLA BRZOZA 4




Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content