Lista klasyfikacyjna

Lenkiewicz Zuzanna

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

SKONIECZNA Daria

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: UKS SZABLA ZĄBKI

Cieślar Julia

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. III Puchar Polski Juniorów w szablach 2021/2022
2. I Puchar Polski Juniorów w szablach 2021/2022
3. II Puchar Polski Juniorów w szablach 2021/2022


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3.
1. Lenkiewicz Zuzanna 2004 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 99 Pkt: 45
M: 1


2. SKONIECZNA Daria 2002 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 91 Pkt: 14
M: 10


3. Cieślar Julia 2002 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 80

Pkt: 35
M: 2
4. Wasilewska Ewa 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 76 Pkt: 22
M: 5


5. HOFMAN Karolina 2006 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 76 Pkt: 22
M: 7


6. KOZŁOWSKA Aniela 2005 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 71 Pkt: 35
M: 2


7. Malgrem Klaudia 2003 KS KARABELA 71 Pkt: 22
M: 6

Pkt: 14
M: 13
8. Porada Paulina 2004 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 58 Pkt: 22
M: 8

Pkt: 14
M: 9
9. WIĘCKIEWICZ Maria 2005 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 50 Pkt: 14
M: 14


10. Kordel Kalina 2004 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 44 Pkt: 32
M: 3


11. Kozanecka Sonia 2005 DRAGON ŁÓDŹ 42 Pkt: 14
M: 15


12. TABĘDZKA Lidia 2007 Grodziski Klub Szermierczy 42 Pkt: 6
M: 17


13. Laskowska Natalia 2003 AZS AWF WARSZAWA 38 Pkt: 32
M: 3


14. Porada Zuzanna 2004 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 36


15. Habryn Emilia 2005 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 34 Pkt: 14
M: 9

Pkt: 6
M: 17
16. Wróbel Zuzanna 2003 KS KARABELA 34 Pkt: 14
M: 16


17. Buselt Zuzanna 2004 Koniński Klub Szermierczy 26 Pkt: 6
M: 18


18. Nowak Marta 2007 O.Ś. AZS POZNAŃ 22 Pkt: 14
M: 13


19. KUKLA Amelia 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 22 Pkt: 6
M: 20


20. Aksamit Marta 2006 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 20

Pkt: 6
M: 22
21. Pieniążek Zofia 2007 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 20


22. Borowik Julia 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 18 Pkt: 6
M: 31


23. LIPIŃSKA Natalia 2005 DRAGON ŁÓDŹ 18 Pkt: 6
M: 19


24. LASKOWSKA Marta 2002 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 18 Pkt: 6
M: 23


25. Rymaszewska Antonina 2006 O.Ś. AZS POZNAŃ 18 Pkt: 6
M: 21


26. Mejłun Elżbieta 2007 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 14 Pkt: 6
M: 29


27. 14 Pkt: 6
M: 24

Pkt: 2
M: 38
28. Konecka Maja 2007 O.Ś. AZS POZNAŃ 14 Pkt: 6
M: 26

Pkt: 2
M: 34
29. Graupen Inez 2005 Koniński Klub Szermierczy 14 Pkt: 6
M: 28


30. Wójcik Gabriela 2006 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 14


31. Rowińska Emilia 2002 AZS AWF WARSZAWA 14 Pkt: 14
M: 11


32. Nagórska Anastazja 2004 O.Ś. AZS POZNAŃ 14 Pkt: 14
M: 12


33. Pilewska Julia 2005 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 14 Pkt: 0
M: 0


34. Gwoździńska Julia 2007 UKS SZABLA BRZOZA 12


35. SZELĄGOWSKA Julia 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 12 Pkt: 6
M: 24

Pkt: 0
M: 0
36. Jakoniuk Julia 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 10 Pkt: 6
M: 22


37. Sajnóg Agata 2005 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 10 Pkt: 6
M: 30


38. Cewe Zofia 2004 KS KARABELA 10 Pkt: 6
M: 32


39. SZYMANIAK Dominika 2004 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 8

Pkt: 2
M: 44
40. SWOBODA ALICJA 2007 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 8 Pkt: 2
M: 33


41. MIKULSKA-BĄK Julia 2007 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 8 Pkt: 0
M: 0


42. SKIBA Hanna 2007 Koniński Klub Szermierczy 8 Pkt: 6
M: 27

Pkt: 0
M: 0
43. Markowska Gabriela 2006 KS KARABELA 8 Pkt: 0
M: 0


44. SAŁATA Amelia 2004 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 6


45. Rozmus Marta 2006 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 6 Pkt: 2
M: 34


46. Gałecka Natalia 2002 AZS AWF WARSZAWA 6


47. Pilarska Iga 2006 Koniński Klub Szermierczy 6 Pkt: 0
M: 0


48. Grabowska Małgorzata 2003 DRAGON ŁÓDŹ 6 Pkt: 0
M: 0


49. Krasowska Natalia 2007 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 4 Pkt: 2
M: 38


50. Czajkowska Rozalia 2005 O.Ś. AZS POZNAŃ 4 Pkt: 2
M: 35


51. Cichoń Zuzanna 2007 O.Ś. AZS POZNAŃ 4 Pkt: 2
M: 39


52. KRZEWSKA Katarzyna 2004 Uczniowski Klub Sportowy RIPOSTA OLSZTYN 4 Pkt: 2
M: 37


53. Troskowska Natalia 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 2 Pkt: 2
M: 36


54. Siemionow Lena 2006 UKS SZABLA BRZOZA 2


55. Lubecka Anna 2007 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 2 Pkt: 0
M: 0


56. Dojlido Dominika 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 2 Pkt: 0
M: 0


57. Kobać Małgorzata 2007 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 2 Pkt: 0
M: 0


58. Łupińska Monika 2007 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 2 Pkt: 0
M: 0


59. Kaczorowska Anna 2007 KS KARABELA 2 Pkt: 2
M: 40


60. Witkowska Natalia 2005 O.Ś. AZS POZNAŃ 2 Pkt: 0
M: 0


61. MIEDZIŃSKA Julia 2006 Koniński Klub Szermierczy 2 Pkt: 0
M: 0


Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content