Lenkiewicz Zuzanna
Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
SKONIECZNA Daria
Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: UKS SZABLA ZĄBKI
Cieślar Julia
Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY
Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji: | |
---|---|
1. | III Puchar Polski Juniorów w szablach 2021/2022 |
2. | I Puchar Polski Juniorów w szablach 2021/2022 |
3. | II Puchar Polski Juniorów w szablach 2021/2022 |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Rocznik | Klub | Suma punktów | 1. | 2. | 3. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lenkiewicz Zuzanna | 2004 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 99 | Pkt: 45 M: 1 |
Pkt: 32 M: 3 |
Pkt: 22 M: 5 |
2. | SKONIECZNA Daria | 2002 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 91 | Pkt: 14 M: 10 |
Pkt: 45 M: 1 |
Pkt: 32 M: 3 |
3. | Cieślar Julia | 2002 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 80 | Pkt: 35 M: 2 |
Pkt: 45 M: 1 |
|
4. | Wasilewska Ewa | 2006 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 76 | Pkt: 22 M: 5 |
Pkt: 32 M: 3 |
Pkt: 22 M: 7 |
5. | HOFMAN Karolina | 2006 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 76 | Pkt: 22 M: 7 |
Pkt: 22 M: 7 |
Pkt: 32 M: 3 |
6. | KOZŁOWSKA Aniela | 2005 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 71 | Pkt: 35 M: 2 |
Pkt: 22 M: 6 |
Pkt: 14 M: 10 |
7. | Malgrem Klaudia | 2003 | KS KARABELA | 71 | Pkt: 22 M: 6 |
Pkt: 14 M: 13 |
Pkt: 35 M: 2 |
8. | Porada Paulina | 2004 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 58 | Pkt: 22 M: 8 |
Pkt: 14 M: 9 |
Pkt: 22 M: 8 |
9. | WIĘCKIEWICZ Maria | 2005 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 50 | Pkt: 14 M: 14 |
Pkt: 22 M: 8 |
Pkt: 14 M: 14 |
10. | Kordel Kalina | 2004 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 44 | Pkt: 32 M: 3 |
Pkt: 6 M: 19 |
Pkt: 6 M: 25 |
11. | Kozanecka Sonia | 2005 | DRAGON ŁÓDŹ | 42 | Pkt: 14 M: 15 |
Pkt: 14 M: 14 |
Pkt: 14 M: 12 |
12. | TABĘDZKA Lidia | 2007 | Grodziski Klub Szermierczy | 42 | Pkt: 6 M: 17 |
Pkt: 14 M: 15 |
Pkt: 22 M: 6 |
13. | Laskowska Natalia | 2003 | AZS AWF WARSZAWA | 38 | Pkt: 32 M: 3 |
Pkt: 6 M: 26 |
|
14. | Porada Zuzanna | 2004 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 36 | Pkt: 22 M: 5 |
Pkt: 14 M: 9 |
|
15. | Habryn Emilia | 2005 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 34 | Pkt: 14 M: 9 |
Pkt: 6 M: 17 |
Pkt: 14 M: 15 |
16. | Wróbel Zuzanna | 2003 | KS KARABELA | 34 | Pkt: 14 M: 16 |
Pkt: 14 M: 11 |
Pkt: 6 M: 17 |
17. | Buselt Zuzanna | 2004 | Koniński Klub Szermierczy | 26 | Pkt: 6 M: 18 |
Pkt: 6 M: 18 |
Pkt: 14 M: 13 |
18. | Nowak Marta | 2007 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 22 | Pkt: 14 M: 13 |
Pkt: 6 M: 28 |
Pkt: 2 M: 37 |
19. | KUKLA Amelia | 2007 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 22 | Pkt: 6 M: 20 |
Pkt: 14 M: 16 |
Pkt: 2 M: 44 |
20. | Aksamit Marta | 2006 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 20 | Pkt: 6 M: 22 |
Pkt: 14 M: 11 |
|
21. | Pieniążek Zofia | 2007 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 20 | Pkt: 14 M: 12 |
Pkt: 6 M: 20 |
|
22. | Borowik Julia | 2006 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 18 | Pkt: 6 M: 31 |
Pkt: 6 M: 30 |
Pkt: 6 M: 18 |
23. | LIPIŃSKA Natalia | 2005 | DRAGON ŁÓDŹ | 18 | Pkt: 6 M: 19 |
Pkt: 6 M: 29 |
Pkt: 6 M: 21 |
24. | LASKOWSKA Marta | 2002 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 18 | Pkt: 6 M: 23 |
Pkt: 6 M: 31 |
Pkt: 6 M: 19 |
25. | Rymaszewska Antonina | 2006 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 18 | Pkt: 6 M: 21 |
Pkt: 6 M: 24 |
Pkt: 6 M: 22 |
26. | Mejłun Elżbieta | 2007 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 14 | Pkt: 6 M: 29 |
Pkt: 6 M: 23 |
Pkt: 2 M: 41 |
27. | 14 | Pkt: 6 M: 24 |
Pkt: 2 M: 38 |
Pkt: 6 M: 32 |
|||
28. | Konecka Maja | 2007 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 14 | Pkt: 6 M: 26 |
Pkt: 2 M: 34 |
Pkt: 6 M: 31 |
29. | Graupen Inez | 2005 | Koniński Klub Szermierczy | 14 | Pkt: 6 M: 28 |
Pkt: 6 M: 27 |
Pkt: 2 M: 33 |
30. | Wójcik Gabriela | 2006 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 14 | Pkt: 14 M: 10 |
Pkt: 0 M: 0 |
|
31. | Rowińska Emilia | 2002 | AZS AWF WARSZAWA | 14 | Pkt: 14 M: 11 |
Pkt: 0 M: 0 |
|
32. | Nagórska Anastazja | 2004 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 14 | Pkt: 14 M: 12 |
Pkt: 0 M: 0 |
|
33. | Pilewska Julia | 2005 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 14 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 14 M: 16 |
|
34. | Gwoździńska Julia | 2007 | UKS SZABLA BRZOZA | 12 | Pkt: 6 M: 26 |
Pkt: 6 M: 27 |
|
35. | SZELĄGOWSKA Julia | 2007 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 12 | Pkt: 6 M: 24 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 6 M: 28 |
36. | Jakoniuk Julia | 2006 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 10 | Pkt: 6 M: 22 |
Pkt: 2 M: 33 |
Pkt: 2 M: 34 |
37. | Sajnóg Agata | 2005 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 10 | Pkt: 6 M: 30 |
Pkt: 2 M: 36 |
Pkt: 2 M: 40 |
38. | Cewe Zofia | 2004 | KS KARABELA | 10 | Pkt: 6 M: 32 |
Pkt: 2 M: 43 |
Pkt: 2 M: 38 |
39. | SZYMANIAK Dominika | 2004 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 8 | Pkt: 2 M: 44 |
Pkt: 6 M: 24 |
|
40. | SWOBODA ALICJA | 2007 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 8 | Pkt: 2 M: 33 |
Pkt: 6 M: 30 |
|
41. | MIKULSKA-BĄK Julia | 2007 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 8 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 6 M: 21 |
Pkt: 2 M: 35 |
42. | SKIBA Hanna | 2007 | Koniński Klub Szermierczy | 8 | Pkt: 6 M: 27 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 2 M: 49 |
43. | Markowska Gabriela | 2006 | KS KARABELA | 8 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 6 M: 32 |
Pkt: 2 M: 36 |
44. | SAŁATA Amelia | 2004 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 6 | Pkt: 6 M: 29 |
||
45. | Rozmus Marta | 2006 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 6 | Pkt: 2 M: 34 |
Pkt: 2 M: 35 |
Pkt: 2 M: 39 |
46. | Gałecka Natalia | 2002 | AZS AWF WARSZAWA | 6 | Pkt: 6 M: 20 |
Pkt: 0 M: 0 |
|
47. | Pilarska Iga | 2006 | Koniński Klub Szermierczy | 6 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 6 M: 23 |
48. | Grabowska Małgorzata | 2003 | DRAGON ŁÓDŹ | 6 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 6 M: 24 |
Pkt: 0 M: 0 |
49. | Krasowska Natalia | 2007 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 4 | Pkt: 2 M: 38 |
Pkt: 2 M: 45 |
|
50. | Czajkowska Rozalia | 2005 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 4 | Pkt: 2 M: 35 |
Pkt: 2 M: 40 |
Pkt: 0 M: 0 |
51. | Cichoń Zuzanna | 2007 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 4 | Pkt: 2 M: 39 |
Pkt: 2 M: 37 |
Pkt: 0 M: 0 |
52. | KRZEWSKA Katarzyna | 2004 | Uczniowski Klub Sportowy RIPOSTA OLSZTYN | 4 | Pkt: 2 M: 37 |
Pkt: 2 M: 41 |
Pkt: 0 M: 0 |
53. | Troskowska Natalia | 2006 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 2 | Pkt: 2 M: 36 |
Pkt: 0 M: 0 |
|
54. | Siemionow Lena | 2006 | UKS SZABLA BRZOZA | 2 | Pkt: 2 M: 39 |
Pkt: 0 M: 0 |
|
55. | Lubecka Anna | 2007 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 2 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 2 M: 42 |
|
56. | Dojlido Dominika | 2006 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 2 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 2 M: 43 |
|
57. | Kobać Małgorzata | 2007 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 2 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 2 M: 47 |
|
58. | Łupińska Monika | 2007 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 2 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 2 M: 48 |
|
59. | Kaczorowska Anna | 2007 | KS KARABELA | 2 | Pkt: 2 M: 40 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
60. | Witkowska Natalia | 2005 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 2 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 2 M: 42 |
Pkt: 0 M: 0 |
61. | MIEDZIŃSKA Julia | 2006 | Koniński Klub Szermierczy | 2 | Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 0 M: 0 |
Pkt: 2 M: 45 |