Lista klasyfikacyjna

Antoni Socha

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: PKSZERM WARSZAWA

Stanisław Dziura

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC

Wojciech MARCZAK

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Klub: KSz WARSZAWIANKA

Miejsce Imię i Nazwisko Suma punktów Szczegóły
1. Antoni Socha 67
  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 1, P: 35

  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 2, P: 25

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 10, P: 7
2. Stanisław Dziura 63
  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 1, P: 35

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 2, P: 25

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 28, P: 3
3. Wojciech MARCZAK 45
  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 1, P: 35

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 14, P: 7

  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 17, P: 3
4. Marcin Żelazny 41
  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 3, P: 22

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 6, P: 12

  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 14, P: 7
5. Krzysztof Bezuch 37
  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 3, P: 22

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 5, P: 12

  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 18, P: 3
6. Łukasz Parafiniuk 37
  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 3, P: 22

  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 8, P: 12

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 19, P: 3
7. Szymon Wojciechowski 33
  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 2, P: 25

  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 10, P: 7

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 43, P: 1
8. Hubert KLUGHARDT 32
  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 3, P: 22

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 9, P: 7

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 29, P: 3
9. Jan GLINKA 32
  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 3, P: 22

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 16, P: 7

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 22, P: 3
10. Wojciech Rzyczniak 30
  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 3, P: 22

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 14, P: 7

  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 33, P: 1
11. Mikołaj WESOŁOWSKI 27
  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 5, P: 12

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 7, P: 12

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 17, P: 3
12. Ireneusz FILEK 26
  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 5, P: 12

  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 9, P: 7

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 11, P: 7
13. Jerzy GIEDROJĆ 20
  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 7, P: 12

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 13, P: 7

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 48, P: 1
14. Dominik Kwaśnik 20
  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 8, P: 12

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 15, P: 7

  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 42, P: 1
15. Augustyn Kapias 18
  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 6, P: 12

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 23, P: 3

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 21, P: 3
16. Szymon WALKOWIAK 18
  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 6, P: 12

  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 22, P: 3

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 29, P: 3
17. Jakub KUREK 17
  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 10, P: 7

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 13, P: 7

  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 20, P: 3
18. Michał Mróz 15
  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 8, P: 12

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 20, P: 3
19. Maciej SZURLEJ 15
  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 7, P: 12

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 20, P: 3

  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0
20. Konrad Szymański 13
  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 11, P: 7

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 19, P: 3

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 17, P: 3
21. Filip KROCHMALSKI 13
  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 12, P: 7

  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 19, P: 3

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 30, P: 3
22. Paweł KLYTTA 13
  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 15, P: 7

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 17, P: 3

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 25, P: 3
23. Mikołaj Puchała 11
  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 9, P: 7

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 24, P: 3

  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 42, P: 1
24. Adam Sojka 11
  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 11, P: 7

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 26, P: 3

  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 36, P: 1
25. Tadeusz Wąsik 11
  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 12, P: 7

  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 30, P: 3

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 56, P: 1
26. Nuri KESHK 9
  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 24, P: 3

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 21, P: 3

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 18, P: 3
27. Jakub Szóstek 9
  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 31, P: 3

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 25, P: 3

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 24, P: 3
28. Michał Gładyszczak 9
  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 13, P: 7

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 35, P: 1

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 46, P: 1
29. Błażej Kurowski 9
  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 16, P: 7

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 42, P: 1

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 35, P: 1
30. Stanisław Politowicz 8
  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 11, P: 7

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 33, P: 1
31. Marcin JABŁOŃSKI 8
  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 15, P: 7

  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 41, P: 1

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0
32. Piotr WŁODARCZYK 8
  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 16, P: 7

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 41, P: 1

  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0
33. Czcibor Partyka 6
  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 25, P: 3

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 22, P: 3
34. Kamil Olejniczak 6
  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 32, P: 3

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 31, P: 3
35. Stanisław SZYMAŃSKI 6
  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 23, P: 3

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 32, P: 3

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0
36. Wojciech Lewandowski 5
  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 28, P: 3

  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 37, P: 1

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 42, P: 1
37. Szymon WODNIAK 5
  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 29, P: 3

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 34, P: 1

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 44, P: 1
38. Adam Siergiej 5
  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 30, P: 3

  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 48, P: 1

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 49, P: 1
39. Krzysztof Domowicz 5
  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 31, P: 3

  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 39, P: 1

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 47, P: 1
40. Szymon Drozdowski 5
  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 32, P: 3

  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 53, P: 1

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 47, P: 1
41. Błażej Bednarski 4
  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 27, P: 3

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 41, P: 1
42. Mateusz Biedroński 4
  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 21, P: 3

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 49, P: 1

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0
43. Jakub Haładuda 4
  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 23, P: 3

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 53, P: 1

  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0
44. Bartosz Kuźnik 4
  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 26, P: 3

  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 45, P: 1

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0
45. Kacper Podsiadło 4
  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 26, P: 3

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 51, P: 1

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0
46. Jakub CEPIŃSKI 4
  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 27, P: 3

  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 49, P: 1

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0
47. Mateusz EMILIANOWICZ 4
  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 27, P: 3

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 52, P: 1

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0
48. Oskar Wery 3
  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 35, P: 1

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 52, P: 1

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 33, P: 1
49. SEWERYN GUSTA 3
  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 44, P: 1

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 37, P: 1

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 54, P: 1
50. Adrian BURDEK 3
  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 56, P: 1

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 48, P: 1

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 38, P: 1
51. Igor Grzelak 3
  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 28, P: 3

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0
52. Szymon HAJDUK 2
  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 38, P: 1

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 55, P: 1
53. Mikołaj ADAMCZYK 2
  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 50, P: 1

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 39, P: 1
54. Aleksander Ziajowski 2
  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 56, P: 1

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 37, P: 1

  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0
55. Jan BRZEZOWSKI 2
  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 46, P: 1

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 40, P: 1

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0
56. Franciszek Grabowski 2
  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 40, P: 1

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 56, P: 1

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0
57. Franciszek Zieliński 2
  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 47, P: 1

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 45, P: 1

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0
58. Julian MISZTELA 2
  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 54, P: 1

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 50, P: 1

  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0
59. Franciszek Drobczyk 2
  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 54, P: 1

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 51, P: 1

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0
60. Paweł Rainer 2
  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 55, P: 1

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 53, P: 1

  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0
61. Stanisław PRUCHNIK 1
  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 34, P: 1
62. Jan Skalski 1
  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 36, P: 1
63. Kacper Max Lubiewski 1
  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 37, P: 1
64. Antoni ŚCIBICH 1
  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 43, P: 1
65. Jakub GAŁECKI 1
  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 50, P: 1
66. Hubert Łagan 1
  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 39, P: 1

  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0
67. Jan Zalewski 1
  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 40, P: 1

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0
68. Stanisław DURLIK 1
  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 44, P: 1

  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0
69. Bartosz Wróblewski 1
  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 45, P: 1

  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0
70. Michał Klimek-Żołnowski 1
  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 46, P: 1

  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0
71. Bartosz WOŹNIAK 1
  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 57, P: 1

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0
72. Ziemowit ŚLEDZIŃSKI 1
  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 34, P: 1

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0
73. Tymoteusz Huwer 1
  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 36, P: 1

  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0
74. Kacper Klocek 1
  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 51, P: 1

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0
75. Michał Skoczylas 1
  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 52, P: 1

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0
76. Aleksander HAMERSKI 1
  • I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 54, P: 1

  • II Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0

  • III Puchar Polski Juniorów Młodszych w szpadach, M: 0, P: 0

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy