Lista klasyfikacyjna

Cieślar Zuzanna

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY

Matuszak Sylwia

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KKSZ KONIN

ZAWODNIAK Małgorzata

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KKSZ KONIN

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. II Puchar Polski Seniorów w szablach
2. V Puchar Polski Seniorów w szablach
3. III Puchar Polski Seniorów w szablach - Memoriał Wojciecha Zabłockiego
4. I Puchar Polski Seniorów w szablach
5. IV Puchar Polski Seniorów w szablach


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5.
1. Cieślar Zuzanna 2000 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 291 Pkt: 65
M: 1
Pkt: 65
M: 1
Pkt: 55
M: 2


2. Matuszak Sylwia 1997 Koniński Klub Szermierczy 253 Pkt: 55
M: 2
Pkt: 53
M: 3
Pkt: 65
M: 1


3. ZAWODNIAK Małgorzata 2000 Koniński Klub Szermierczy 196 Pkt: 25
M: 16
Pkt: 53
M: 3
Pkt: 40
M: 6


4. Kozaczuk Małgorzata 1988 AZS AWF WARSZAWA 188 Pkt: 53
M: 3
Pkt: 55
M: 2
Pkt: 40
M: 5


5. Puda Marta 1991 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 173

Pkt: 53
M: 3


6. Porada Zuzanna 2004 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 168 Pkt: 40
M: 6
Pkt: 25
M: 9
Pkt: 53
M: 3


7. Wątor Angelika 1994 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 158 Pkt: 53
M: 3

Pkt: 25
M: 9


8. Cieślar Julia 2002 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 145 Pkt: 25
M: 14

Pkt: 40
M: 7


9. Okine Marta 2000 KS KARABELA 130 Pkt: 40
M: 5

Pkt: 40
M: 8


10. Lenkiewicz Zuzanna 2004 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 128 Pkt: 25
M: 13
Pkt: 40
M: 6
Pkt: 25
M: 13


11. Malgrem Klaudia 2003 KS KARABELA 128 Pkt: 25
M: 15
Pkt: 40
M: 7
Pkt: 25
M: 12


12. SKONIECZNA Daria 2002 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 116 Pkt: 13
M: 17
Pkt: 40
M: 5
Pkt: 25
M: 15


13. Porada Paulina 2004 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 105 Pkt: 25
M: 12
Pkt: 40
M: 8
Pkt: 0
M: 0


14. Bartosz Roksana 2002 DRAGON ŁÓDŹ 90 Pkt: 40
M: 7
Pkt: 25
M: 10
Pkt: 0
M: 0


15. Nowinowska Natalia 1999 Koniński Klub Szermierczy 90 Pkt: 40
M: 8
Pkt: 25
M: 11
Pkt: 0
M: 0


16. Rowińska Emilia 2002 AZS AWF WARSZAWA 88 Pkt: 25
M: 11

Pkt: 13
M: 17


17. DRYGAŁA Gabriela 1995 O.Ś. AZS POZNAŃ 75 Pkt: 25
M: 9
Pkt: 25
M: 13



18. Marciniak Agata 1999 O.Ś. AZS POZNAŃ 65

Pkt: 25
M: 10


19. Habryn Emilia 2005 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 64
Pkt: 13
M: 17
Pkt: 25
M: 11


20. Rowińska Karolina 1996 AZS AWF WARSZAWA 38 Pkt: 25
M: 10




21. Wójcik Gabriela 2006 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 38
Pkt: 25
M: 12



22. Borkowska Weronika 2001 KS KARABELA 38

Pkt: 25
M: 14


23. Kordel Kalina 2004 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 38
Pkt: 25
M: 14



24. Kurzyna Urszula 2000 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 38

Pkt: 25
M: 16


25. Wróbel Zuzanna 2003 KS KARABELA 26
Pkt: 13
M: 18


Pkt: 0
M: 0
26. Mieczkowska Gabriela 2000 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 25




27. HOFMAN Karolina 2006 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 25
Pkt: 25
M: 16



28. Laskowska Natalia 2003 AZS AWF WARSZAWA 25 Pkt: 0
M: 0
Pkt: 25
M: 15



29. Kozieł Klaudia 2003 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 13 Pkt: 13
M: 18




29. Sajnóg Agata 2005 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 13
Pkt: 13
M: 18



31. KOZŁOWSKA Aniela 2005 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 13




32. Buselt Zuzanna 2004 Koniński Klub Szermierczy 13
Pkt: 0
M: 0



Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content