Lista klasyfikacyjna

BIELEC Maciej

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS WRATISLAVIA WROCŁAW

Michalak Damian

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: PIAST GLIWICE

Nycz Mateusz

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: PIAST GLIWICE

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. I Puchar Polski Seniorów w szpadach
2. II Puchar Polski Seniorów w szpadach
3. V Puchar Polski Seniorów w szpadzie mężczyzn
4. III Puchar Polski Seniorów w szpadach
5. IV Puchar Polski Seniorów w szpadach


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5.
1. BIELEC Maciej 1997 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 216 Pkt: 55
M: 2
Pkt: 55
M: 2
Pkt: 53
M: 3


2. Michalak Damian 1999 PIAST GLIWICE 196 Pkt: 53
M: 3

Pkt: 65
M: 1

Pkt: 25
M: 11
3. Nycz Mateusz 1989 PIAST GLIWICE 188 Pkt: 40
M: 7

Pkt: 55
M: 2

Pkt: 40
M: 5
4. Antkiewicz Mateusz 1993 AZS AWF KATOWICE 183 Pkt: 65
M: 1

Pkt: 40
M: 7


5. LIMARDO GASCON Francisco Alberto 1987 KS SZPADA ŁÓDŹ 158
Pkt: 65
M: 1
Pkt: 53
M: 3


6. STASZULONEK Aleksander 1993 PIAST GLIWICE 156 Pkt: 13
M: 21
Pkt: 40
M: 6
Pkt: 25
M: 15


7. Lubieniecki Wojciech 1999 Stowarzyszenie Sportowe Klub Sportowy AGH Kraków 145 Pkt: 40
M: 6
Pkt: 25
M: 9



8. Zawrotniak Radosław 1981 AZS AWF KRAKÓW 131 Pkt: 53
M: 3

Pkt: 40
M: 5


9. MARCOL Daniel 1997 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 131 Pkt: 40
M: 5
Pkt: 40
M: 5
Pkt: 25
M: 9


10. BRZOZOWSKI Seweryn 1992 STSZERM LEGIA WARSZAWA 118 Pkt: 25
M: 9

Pkt: 25
M: 11

Pkt: 13
M: 17
11. LIMARDO GASCON Jesus 1996 KS SZPADA ŁÓDŹ 106
Pkt: 53
M: 3
Pkt: 13
M: 19


12. KAŁUZIŃSKI Tomasz 2001 AZS AWF KATOWICE 106 Pkt: 40
M: 8

Pkt: 40
M: 8


13. OPAŁKA Michał 1997 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 106 Pkt: 6
M: 45
Pkt: 25
M: 10
Pkt: 25
M: 14


14. Urban Piotr 2003 AZS AWF KRAKÓW 106
Pkt: 40
M: 7
Pkt: 13
M: 17


15. LIMARDO GASCON Ruben Dario 1985 KS SZPADA ŁÓDŹ 105

Pkt: 40
M: 6


16. Staszulonek Bartosz 1997 PIAST GLIWICE 103 Pkt: 13
M: 24

Pkt: 25
M: 10


17. NOGANOWICZ Karol 2001 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 97 Pkt: 6
M: 39
Pkt: 40
M: 8
Pkt: 13
M: 23


18. LUGO LUGO Grabiel Eduardo 1996 KS SZPADA ŁÓDŹ 91
Pkt: 53
M: 3
Pkt: 25
M: 12


19. Szczepanowski Tomasz 1992 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 89 Pkt: 13
M: 26
Pkt: 13
M: 22
Pkt: 13
M: 22


20. Majgier Sebastian 1995 PIAST GLIWICE 82 Pkt: 25
M: 12
Pkt: 25
M: 11
Pkt: 13
M: 26


21. Khadzhynov Kostyantyn 1993 AZS AWF KRAKÓW 77 Pkt: 13
M: 17
Pkt: 13
M: 27
Pkt: 13
M: 20


22. Socha Jan 2002 PKSZERM WARSZAWA 76 Pkt: 13
M: 25
Pkt: 13
M: 29



23. Socha Antoni 2004 PKSZERM WARSZAWA 75 Pkt: 6
M: 34
Pkt: 25
M: 13
Pkt: 25
M: 16


24. SZURLEJ Bartłomiej 2000 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 72 Pkt: 13
M: 18

Pkt: 13
M: 29


25. Budek Karol 1996 Krakowski Klub Szermierzy 70 Pkt: 6
M: 38
Pkt: 13
M: 19
Pkt: 13
M: 18


26. RADOSZ Mikołaj 2002 AZS AWF KRAKÓW 65 Pkt: 6
M: 48
Pkt: 13
M: 26


Pkt: 6
M: 41
27. Golec Paweł 1995 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 62 Pkt: 6
M: 41
Pkt: 25
M: 14
Pkt: 25
M: 13


28. Baś Marcel 1989 PIAST GLIWICE 62 Pkt: 25
M: 14
Pkt: 25
M: 16
Pkt: 0
M: 0


29. Kardaszewicz Jan 2001 Stowarzyszenie Sportowe Klub Sportowy AGH Kraków 58 Pkt: 13
M: 26
Pkt: 13
M: 24
Pkt: 6
M: 36


30. Wenglarczyk Jan 1993 AZS AWF KATOWICE 57 Pkt: 25
M: 10

Pkt: 13
M: 26

Pkt: 6
M: 36
31. Koc Franciszek 2000 T.S. WISŁA KRAKÓW 52 Pkt: 13
M: 29
Pkt: 13
M: 28
Pkt: 13
M: 21


32. Jędrzejczyk Radosław 2002 AZS AWF KATOWICE 50 Pkt: 25
M: 15
Pkt: 6
M: 34
Pkt: 6
M: 61


33. Huwer Kamil 2001 AZS AWF KATOWICE 50 Pkt: 0
M: 0
Pkt: 25
M: 15
Pkt: 6
M: 52


34. KOLAŃCZYK Wojciech 1999 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 46 Pkt: 6
M: 35




35. BULANDRA Jan 2002 AZS AWF KATOWICE 44 Pkt: 25
M: 11



Pkt: 6
M: 42
36. ROK Mateusz 1994 T.S. GÓRNIK RADLIN 44
Pkt: 25
M: 12
Pkt: 13
M: 30


37. CZECHOWSKI Grzegorz 2000 PKSZERM WARSZAWA 44 Pkt: 13
M: 31
Pkt: 6
M: 43
Pkt: 6
M: 44


38. Mielniczek Ignacy 1995 T.S. WISŁA KRAKÓW 44 Pkt: 25
M: 13

Pkt: 0
M: 0


39. Sobiecki Jan 1991 Stowarzyszenie Sportowe Klub Sportowy AGH Kraków 39

Pkt: 13
M: 24


40. 38
Pkt: 13
M: 18
Pkt: 0
M: 0


41. Wałach Wiktor 2003 AZS AWF KATOWICE 38 Pkt: 6
M: 42
Pkt: 13
M: 23
Pkt: 6
M: 33

Pkt: 0
M: 0
42. Golec Maciej 1997 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 38 Pkt: 0
M: 0
Pkt: 13
M: 32
Pkt: 13
M: 31


43. STOCKI Piotr 1982 Klub Szermierzy Warszawianka 32 Pkt: 13
M: 30
Pkt: 13
M: 25
Pkt: 6
M: 52


44. Buśko Robert 2002 AZS AWF KATOWICE 31 Pkt: 6
M: 47




45. NIESTRÓJ Daniel 1995 PIAST GLIWICE 31 Pkt: 25
M: 16

Pkt: 0
M: 0


46. 26

Pkt: 13
M: 25


47. RUTZ Stanisław 2001 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25 Pkt: 6
M: 40
Pkt: 13
M: 17



48. Rachwalik Michał 2000 Uczniowski Klub Sportowy START 25 Pkt: 13
M: 19

Pkt: 6
M: 58


49. Dembowski Michał 1998 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 25
Pkt: 6
M: 45



50. Migas Piotr 2002 PIAST GLIWICE 25 Pkt: 13
M: 20
Pkt: 6
M: 42
Pkt: 0
M: 0


51. FRAŚ Mieszko 1995 T.S. WISŁA KRAKÓW 19 Pkt: 13
M: 23
Pkt: 6
M: 46



52. KAŹMIERSKI MACIEJ 2003 MKS GRYF MIELEC 19
Pkt: 13
M: 31
Pkt: 6
M: 46


53. MIREK Krzysztof 1996 AZS AWF KRAKÓW 19
Pkt: 13
M: 21
Pkt: 0
M: 0


54. FABISIAK-CHOJNACKI Michał 1985 AZS AWF WARSZAWA 19
Pkt: 0
M: 0
Pkt: 6
M: 43


55. ĆWIĘKA Wojciech 1999 Klub Szermierzy Warszawianka 19
Pkt: 6
M: 44



56. Koc Tadeusz 1995 T.S. WISŁA KRAKÓW 19 Pkt: 0
M: 0
Pkt: 13
M: 30
Pkt: 6
M: 64


57. PAKUŁA Jan 2002 Klub Szermierzy Warszawianka 19 Pkt: 13
M: 32
Pkt: 6
M: 37



58. FRAŚ Felix 1993 STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY GRASS-HOPPER. KALWARIA 19 Pkt: 0
M: 0

Pkt: 13
M: 32


59. ADAMCZUK Jakub 2002 UKS PIAST LEGNICA 19 Pkt: 13
M: 28
Pkt: 0
M: 0


Pkt: 0
M: 0
60. KOWALCZE Jakub 1992 Klub Szermierzy Warszawianka 18
Pkt: 6
M: 51
Pkt: 6
M: 39


61. BERNAT Julian 2002 Klub Szermierzy Warszawianka 18
Pkt: 6
M: 50



62. Chyrek Kasper 1997 AZS AWF KATOWICE 18 Pkt: 0
M: 0
Pkt: 6
M: 40
Pkt: 6
M: 35


63. GRIPAS Artiom 1984 Klub Szermierzy Warszawianka 18 Pkt: 0
M: 0
Pkt: 6
M: 35
Pkt: 6
M: 60


64. Urban Paweł 2003 AZS AWF KRAKÓW 18
Pkt: 0
M: 0
Pkt: 6
M: 50


65. Adamczyk Patryk 2001 AZS AWF KATOWICE 18 Pkt: 0
M: 0
Pkt: 6
M: 49
Pkt: 6
M: 55

Pkt: 0
M: 0
66. Morek Kacper 2003 KS SZPADA WADOWICE 18 Pkt: 6
M: 44
Pkt: 6
M: 48
Pkt: 6
M: 38


67. MOTYKA Adam 1981 Klub Szermierzy Warszawianka 13
Pkt: 13
M: 20



68. TRZEPIZUR Przemysław 1996 AZS AWF KATOWICE 13



Pkt: 13
M: 25
69. KOSTKA Karol 1986 Stowarzyszenie Sportowe Klub Sportowy AGH Kraków 13

Pkt: 13
M: 28


70. OGONOWSKI Szymon 2002 PKSZERM WARSZAWA 13



Pkt: 13
M: 31
71. Strączyński Wiktor 1999 AZS AWF KRAKÓW 13 Pkt: 13
M: 22




72. Zbierada Bartłomiej 2000 PKSZERM WARSZAWA 12 Pkt: 6
M: 33

Pkt: 6
M: 45


73. Cnotalski Przemysław 2002 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 12
Pkt: 6
M: 33



74. Kałuziński Ryszard 1999 RMKS RYBNIK 12

Pkt: 6
M: 47


75. Dziura Stanisław 2004 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12

Pkt: 6
M: 49


76. Ralko Filip 1999 AZS AWF WROCŁAW 12

Pkt: 6
M: 40


77. Samsonowicz Maciej 1978 PKSZERM WARSZAWA 12
Pkt: 6
M: 41
Pkt: 6
M: 63


78. 12
Pkt: 6
M: 36
Pkt: 6
M: 41


79. WALKOWIAK Szymon 2006 KS SZPADA WROCŁAW 12

Pkt: 6
M: 59


80. Cieślik Jakub 2002 PKSZERM WARSZAWA 12 Pkt: 0
M: 0
Pkt: 0
M: 0



81. Kaniewski Jan 1998 Klub Szermierzy Warszawianka 12
Pkt: 6
M: 46
Pkt: 0
M: 0


82. GORCZAŃSKI Tymoteusz 2003 AZS AWF KRAKÓW 12 Pkt: 0
M: 0
Pkt: 0
M: 0



83. Tarachanowicz Szymon 2003 AZS AWF KRAKÓW 12 Pkt: 6
M: 37
Pkt: 0
M: 0
Pkt: 0
M: 0


84. Atanassow Aleksander 1969 KS CRACOVIA 1906. 6

Pkt: 6
M: 37


85. Kasperczak Kamil 2000 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 6 Pkt: 6
M: 46




86. KUREK Jakub 2004 T.S. GÓRNIK RADLIN 6



Pkt: 6
M: 47
87. KRZEMIŃSKI Mariusz 1962 KS AZS AWFIS GDAŃSK 6




88. Rzyczniak Wojciech 2004 PIAST GLIWICE 6

Pkt: 6
M: 52


89. NOWAK Michał 1990 AZS AWF KRAKÓW 6




90. Drapella Maciej 1964 KS AZS AWFIS GDAŃSK 6




91. WESOŁOWSKI Mikołaj 2004 PIAST GLIWICE 6

Pkt: 6
M: 34

Pkt: 0
M: 0
92. BETLEJA Artur 1984 AZS AWF KATOWICE 6
Pkt: 6
M: 39
Pkt: 0
M: 0


93. Wąsiewicz Tomasz 1999 RMKS RYBNIK 6

Pkt: 6
M: 42

Pkt: 0
M: 0
94. KLUGHARDT Hubert 2005 Klub Sportowy Olimp Lubin 6

Pkt: 0
M: 0


95. Zabawa Marek 1994 T.S. GÓRNIK RADLIN 6

Pkt: 6
M: 51


96. Małasiński Adam 1958 AZS AWF KRAKÓW 6
Pkt: 6
M: 52
Pkt: 0
M: 0


97. Kłusek Damian 1996 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 6
Pkt: 0
M: 0
Pkt: 6
M: 61


98. SZURLEJ Maciej 2005 KS SZPADA WROCŁAW 6

Pkt: 0
M: 0


99. Grabowski Alan 1991 Uczniowski Klub Sportowy START 6 Pkt: 0
M: 0

Pkt: 6
M: 55


100. Roguski Tomasz 1985 Klub Szermierzy Warszawianka 6 Pkt: 6
M: 35
Pkt: 0
M: 0
Pkt: 0
M: 0


101. MARCZAK Wojciech 2005 Klub Szermierzy Warszawianka 6
Pkt: 6
M: 38
Pkt: 0
M: 0


102. KORNAŚ Jarosław 1985 PKSZERM WARSZAWA 6 Pkt: 6
M: 42
Pkt: 0
M: 0
Pkt: 0
M: 0


103. Konieczny Arkadiusz 1999 Uczniowski Klub Sportowy START 6 Pkt: 0
M: 0

Pkt: 6
M: 48


104. ŻAK Jarosław 1985 Klub Szermierzy Warszawianka 6 Pkt: 0
M: 0

Pkt: 6
M: 57


Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content