Joanna Paziewska

Klub: UKS 35 BIELAWY TORUŃ
Trener klubowy:
Data urodzenia: 2012-04-17
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Licencja PZS: 12041701 ważna do: 31.12.2024
Licencja FIE:
Licencja EFC:



Klasyfikacje

Lista klasyfikacyjna Sezon Miejsce Punkty
Lista klasyfikacyjna dzieci - floret dziewcząt 2022/2023 20 20
Lista klasyfikacyjna dzieci - floret dziewcząt 2023/2024 4 70


Zawody w obecnym sezonie

Nazwa zawodów Sezon
XX Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie 2021/2022
V Ogólnopolski Turniej floretowy dzieci z okazji Święta Niepodległości 2021/2022
X Turniej "Kaszubska Jesień" 2021/2022
Ogólnopolski Turniej Szermierczy Otwarte Mistrzostwa Warszawy w szabli i florecie kobiet i mężczyzn 2021/2022
Challenge Wratislavia 2021/2022
VI Ogólnopolski Turniej floretowy dzieci i młodzików z okazji Święta Niepodległości Toruń 2022/2023 2022/2023
Puchar Ziem Północnych - Turniej dziewcząt i chłopców we floretach 2021/2022
Europejski Festiwal Szermierki im.Mateusza Witkowskiego XV Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka 2021/2022
XI Turniej ”O Puchar Prezydenta Miasta Gdańsk” 2022/2023
Gdańska Kuźnia 2021/2022
Puchar Rajców Gdańskich 2022/2023
II Ogólnopolski Turniej Szermierczy młodzików i dzieci we florecie dziewcząt i chłopców 2022/2023
Mistrzostwa Polski młodzików we florecie dziewcząt i chłopców - Bydgoszcz 2022/2023 2022/2023
Europejski Festiwal Szermierki im.Mateusza Witkowskiego XVI Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka 2022/2023
Puchar Ziem Północnych - Turniej dziewcząt i chłopców we florecie 2022/2023
Challenge Wratislavia -- Wrocław 2022/2023 2022/2023
V Memoriał Michała Kosickiego – Ogólnopolski Turniej we florecie dziewcząt i chłopców Bydgoszcz 2023 2023/2024
XXV Turniej Szermierczy "O Puchar Ursynowa" 2023/2024 2023/2024
XII Turniej ”O Puchar Prezydenta Miasta Gdańsk” 2023/2024
XVI Turniej "O Puchar Rajców Gdańskich" 2023/2024 2023/2024

Turnieje w obecnym sezonie

Nazwa turnieju Sezon Kategoria wiekowa Broń
V Memoriał Michała Kosickiego – Ogólnopolski Turniej we florecie dziewcząt 2011-2012 - Bydgoszcz 2023 2023/2024 Dzieci (D) Floret (Fl)
XII Turniej ”O Puchar Prezydenta Miasta Gdańsk” - floret dziewcząt (roczniki 2012-2013) 2023/2024 Dzieci (D) Floret (Fl)
XVI Turniej „O Puchar Rajców Gdańskich” 2023/2024 we florecie dziewcząt - dzieci (2012-2013) 2023/2024 Dzieci (D) Floret (Fl)
XXV Turniej "O Puchar Ursynowa" we florecie dziewcząt - dzieci (2012-2013) Warszawa 2023/2024 2023/2024 Dzieci (D) Floret (Fl)
Memoriał Gen. Franciszka Gągora, turniej we florecie dziewcząt D. (2012-2013), Chotomów 2023/2024 2023/2024 Dzieci (D) Floret (Fl)
I PUCHAR KAJTKA w SZABLI dziewcząt Dzieci (2012-2013), Kraków 2023/2024 2023/2024 Dzieci (D) Szabla (Szb)
VII Ogólnopolski Turniej z okazji Święta Niepodległości floret dziewcząt D. (2012-2013) - Toruń 2023/2024 2023/2024 Dzieci (D) Floret (Fl)
XXI Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików we florecie dziewcząt (2012-2013) Wrocław 2023/2024 2023/2024 Dzieci (D) Floret (Fl)
XXII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt Dzieci (2012-2013) Bydgoszcz 2023/2024 2023/2024 Dzieci (D) Floret (Fl)
Indywidualne Ogólnopolskie zawody w Szpadzie Dziewcząt Dzieci (2012-2013) Śrem 2023/2024 2023/2024 Dzieci (D) Szpada (Szp)
I Puchar Akademii Górniczo - Hutniczej w Krakowie w szermierce, szpada dziewcząt Dzieci (2012 - 2013) Kraków 2023/2024 2023/2024 Dzieci (D) Szpada (Szp)
IX Ogólnopolski Turniej Szermierczy w szpadzie dziewcząt (2012 i młodsi) o Puchar Prezydenta miasta Siemianowice Śląskie 2024 2023/2024 Dzieci (D) Szpada (Szp)
46 Challenge Wratislavia - floret dziewcząt (roczniki 2011-2012) - 2023/2024 2023/2024 Dzieci (D) Floret (Fl)
Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt (2012-2013) - Szczecin 2023/2024 2023/2024 Dzieci (D) Floret (Fl)
GALA SZERMIERCZA W SZPADZIE DZIEWCZĄT (2012-2013) - Świdnica 2023/2024 2023/2024 Dzieci (D) Szpada (Szp)
46 Challenge Wratislavia -- floret dziewcząt (roczniki 2011-2012) - 2023/2024 2023/2024 Młodzicy (MŁ) Floret (Fl)
Puchar Żubrów w szabli dziewcząt (2012-2013) - Krzeszowice 2023/2024 2023/2024 Dzieci (D) Szabla (Szb)
XXI Międzynarodowy Turniej „Gdańska Kuźnia” we florecie dziewcząt (2012-2013) - Gdańsk 2023/2024 2023/2024 Dzieci (D) Floret (Fl)
Tarnovia Cup w szpadzie dziewcząt (2012-2013) - Tarnowo Podgórne 2023/2024 2023/2024 Dzieci (D) Szpada (Szp)

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content