Turniej

Nazwa: XXV Turniej "O Puchar Ursynowa" we florecie dziewcząt - dzieci (2012-2013) Warszawa 2023/2024
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 11.11.2023

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Bednarska Marta 13 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 30.10.2012
2. BELAJA Sofja 55 Łotwa 01.01.2012
3. BIAŁOWĄS Alicja 50 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.05.2012
4. Borkowska Zofia 19 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 23.03.2013
5. BUDA Natalia 3 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.01.2013
6. CHEMALI Mia Sienna 53 Łotwa 01.01.2012
7. Ciarka Lena 48 D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.07.2012
8. Cios Jagoda 32 D' ARTAGNAN URSYNÓW 01.12.2012
9. Ciurko Lena 56 UKS FLORET 14.09.2012
10. CZARNECKA Zofia 23 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 08.02.2013
11. CZERWONKA Hanna 49 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 13.01.2013
12. DIAS Karolina 21 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 13.07.2012
13. DORN VICTORIA 34 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 07.01.2013
14. Dziuba Aleksandra 33 D' ARTAGNAN URSYNÓW 19.12.2012
15. ENGLAND Demi 38 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 20.01.2013
16. GOTALSKA Maja 37 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.01.2013
17. Hudziak Blanka 2 AZS AWF POZNAŃ 22.09.2012
18. IGNACIUK Aleksandra 45 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 17.05.2012
19. Iwaniak Paulina 57 UKS FLORET 28.12.2012
20. Justyniarska Natalia 42 UKS FENIKS JABŁONNA 02.12.2012
21. KACZYŃSKA Maja 35 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.05.2012
22. Kałużyńska Maria 47 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 08.05.2013
23. Kamińska Małgorzata 27 D' ARTAGNAN URSYNÓW 20.01.2012
24. KIZIELEWICZ Magdalena 17 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 31.01.2012
25. KLIMEK Wiktoria 28 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.09.2013
26. KONOPKA Hanna 9 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 18.05.2012
27. KOZŁOWSKA Aleksandra 22 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28.11.2012
28. Krajewska Laura 25 D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.08.2012
29. KRÓLIKOWSKA Nina 26 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 13.12.2013
30. Lemmle Victoria 31 AZS AWF WARSZAWA 26.03.2012
31. Maciejak Weronika 36 D' ARTAGNAN URSYNÓW 21.03.2012
32. Małyszek Żaneta 52 UKS WOŁODYJOWSKI ŚREM 04.04.2012
33. MARTYNIUK WERONIKA 18 AZS AWF POZNAŃ 08.06.2012
34. MATUSZEWSKA LIDIA 12 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 09.04.2013
35. Miler Alicja 6 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 06.02.2012
36. Milewska Łucja 39 D' ARTAGNAN URSYNÓW 11.12.2012
37. Olszewska Marika 43 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.09.2013
38. Ostrowska Gabriela 5 AZS AWF WARSZAWA 07.10.2012
39. Paziewska Joanna 4 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 17.04.2012
40. Piotrowska Anna 8 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 18.05.2012
41. RACZKOWSKA Aleksandra 41 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.08.2013
42. Ramza Weronika 15 WROCŁAWIANIE 08.07.2012
43. Rozwadowska Anastazja 24 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 12.01.2012
44. Sączyńska Marta 20 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 12.06.2013
45. Sikorska Alicja 1 AZS AWF POZNAŃ 05.01.2012
46. Sobkowiak Nadia 58 UKS WOŁODYJOWSKI ŚREM 16.08.2012
47. Stachowiak Natalia 51 AZS AWF POZNAŃ 07.08.2013
48. Sypniewska Weronika 40 D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.06.2012
49. SZMYT Lea 30 D' ARTAGNAN URSYNÓW 13.06.2012
50. Śliwka Jagna 29 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 13.11.2013
51. Urbaniak Weronika 54 UKS WOŁODYJOWSKI ŚREM 21.02.2013
52. Wiercińska Amelia 14 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 06.12.2012
53. Włodarska Aleksandra 7 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 17.06.2012
54. Wojciechowska Zoja 10 IKS LESZNO 08.06.2012
55. Zalewska Joanna 11 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 09.07.2012
56. Ziarkowska Inga 16 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 28.04.2012
57. Żołnowska Marcelina 46 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 11.09.2013
58. Żuchowska Hanna 44 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 06.05.2013

Błędne dane do generowania grup.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. BUDA Natalia UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.01.2013 zakwalifikowano
2. Sikorska Alicja AZS AWF POZNAŃ 05.01.2012 zakwalifikowano
3. Ramza Weronika WROCŁAWIANIE 08.07.2012 zakwalifikowano
4. Ostrowska Gabriela AZS AWF WARSZAWA 07.10.2012 zakwalifikowano
5. Piotrowska Anna UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 18.05.2012 zakwalifikowano
6. Włodarska Aleksandra UKS 35 BIELAWY TORUŃ 17.06.2012 zakwalifikowano
6. Rozwadowska Anastazja UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 12.01.2012 zakwalifikowano
8. Hudziak Blanka AZS AWF POZNAŃ 22.09.2012 zakwalifikowano
9. Paziewska Joanna UKS 35 BIELAWY TORUŃ 17.04.2012 zakwalifikowano
10. Ziarkowska Inga UKS 35 BIELAWY TORUŃ 28.04.2012 zakwalifikowano
11. DIAS Karolina UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 13.07.2012 zakwalifikowano
12. MATUSZEWSKA LIDIA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 09.04.2013 zakwalifikowano
13. Bednarska Marta WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 30.10.2012 zakwalifikowano
14. Wiercińska Amelia WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 06.12.2012 zakwalifikowano
15. Zalewska Joanna UKS 35 BIELAWY TORUŃ 09.07.2012 zakwalifikowano
16. Żołnowska Marcelina UKS 35 BIELAWY TORUŃ 11.09.2013 zakwalifikowano
17. Maciejak Weronika D' ARTAGNAN URSYNÓW 21.03.2012 zakwalifikowano
18. BELAJA Sofja Łotwa 01.01.2012 zakwalifikowano
19. Sączyńska Marta UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 12.06.2013 zakwalifikowano
20. KOZŁOWSKA Aleksandra UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28.11.2012 zakwalifikowano
21. KIZIELEWICZ Magdalena UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 31.01.2012 zakwalifikowano
22. Śliwka Jagna UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 13.11.2013 zakwalifikowano
23. Cios Jagoda D' ARTAGNAN URSYNÓW 01.12.2012 zakwalifikowano
24. Kamińska Małgorzata D' ARTAGNAN URSYNÓW 20.01.2012 zakwalifikowano
25. Kałużyńska Maria UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 08.05.2013 zakwalifikowano
26. Lemmle Victoria AZS AWF WARSZAWA 26.03.2012 zakwalifikowano
27. CHEMALI Mia Sienna Łotwa 01.01.2012 zakwalifikowano
28. Ciarka Lena D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.07.2012 zakwalifikowano
29. Borkowska Zofia UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 23.03.2013 zakwalifikowano
30. MARTYNIUK WERONIKA AZS AWF POZNAŃ 08.06.2012 zakwalifikowano
31. KONOPKA Hanna UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 18.05.2012 zakwalifikowano
32. Krajewska Laura D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.08.2012 zakwalifikowano
33. Wojciechowska Zoja IKS LESZNO 08.06.2012 zakwalifikowano
34. CZARNECKA Zofia UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 08.02.2013 zakwalifikowano
35. Miler Alicja TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 06.02.2012 zakwalifikowano
36. Milewska Łucja D' ARTAGNAN URSYNÓW 11.12.2012 zakwalifikowano
37. SZMYT Lea D' ARTAGNAN URSYNÓW 13.06.2012 zakwalifikowano
38. DORN VICTORIA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 07.01.2013 zakwalifikowano
39. Iwaniak Paulina UKS FLORET 28.12.2012 zakwalifikowano
40. Sypniewska Weronika D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.06.2012 zakwalifikowano
40. RACZKOWSKA Aleksandra TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.08.2013 zakwalifikowano
42. KRÓLIKOWSKA Nina UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 13.12.2013 zakwalifikowano
43. Żuchowska Hanna UKS 35 BIELAWY TORUŃ 06.05.2013 zakwalifikowano
44. BIAŁOWĄS Alicja UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.05.2012 zakwalifikowano
45. KLIMEK Wiktoria UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.09.2013 zakwalifikowano
46. Olszewska Marika TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.09.2013 zakwalifikowano
47. IGNACIUK Aleksandra UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 17.05.2012 zakwalifikowano
48. KACZYŃSKA Maja UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.05.2012 zakwalifikowano
49. Sobkowiak Nadia UKS WOŁODYJOWSKI ŚREM 16.08.2012 zakwalifikowano
50. Justyniarska Natalia UKS FENIKS JABŁONNA 02.12.2012 zakwalifikowano
51. Ciurko Lena UKS FLORET 14.09.2012 zakwalifikowano
52. Dziuba Aleksandra D' ARTAGNAN URSYNÓW 19.12.2012 zakwalifikowano
53. ENGLAND Demi UKS 35 BIELAWY TORUŃ 20.01.2013 zakwalifikowano
54. CZERWONKA Hanna UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 13.01.2013 zakwalifikowano
55. GOTALSKA Maja UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.01.2013 zakwalifikowano
56. Małyszek Żaneta UKS WOŁODYJOWSKI ŚREM 04.04.2012 zakwalifikowano
57. Stachowiak Natalia AZS AWF POZNAŃ 07.08.2013 zakwalifikowano
58. Urbaniak Weronika UKS WOŁODYJOWSKI ŚREM 21.02.2013 zakwalifikowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Sikorska Alicja AZS AWF POZNAŃ 05.01.2012
2. Hudziak Blanka AZS AWF POZNAŃ 22.09.2012
3. CHEMALI Mia Sienna Łotwa 01.01.2012
3. Ostrowska Gabriela AZS AWF WARSZAWA 07.10.2012
5. BUDA Natalia UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.01.2013
6. MATUSZEWSKA LIDIA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 09.04.2013
7. Wiercińska Amelia WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 06.12.2012
8. Cios Jagoda D' ARTAGNAN URSYNÓW 01.12.2012
9. Ramza Weronika WROCŁAWIANIE 08.07.2012
10. Piotrowska Anna UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 18.05.2012
11. Paziewska Joanna UKS 35 BIELAWY TORUŃ 17.04.2012
12. DIAS Karolina UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 13.07.2012
13. Bednarska Marta WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 30.10.2012
14. Maciejak Weronika D' ARTAGNAN URSYNÓW 21.03.2012
15. BELAJA Sofja Łotwa 01.01.2012
16. Lemmle Victoria AZS AWF WARSZAWA 26.03.2012
17. Włodarska Aleksandra UKS 35 BIELAWY TORUŃ 17.06.2012
17. Rozwadowska Anastazja UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 12.01.2012
19. Ziarkowska Inga UKS 35 BIELAWY TORUŃ 28.04.2012
20. Zalewska Joanna UKS 35 BIELAWY TORUŃ 09.07.2012
21. Żołnowska Marcelina UKS 35 BIELAWY TORUŃ 11.09.2013
22. Sączyńska Marta UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 12.06.2013
23. KOZŁOWSKA Aleksandra UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28.11.2012
24. KIZIELEWICZ Magdalena UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 31.01.2012
25. Śliwka Jagna UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 13.11.2013
26. Kałużyńska Maria UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 08.05.2013
27. Ciarka Lena D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.07.2012
28. Borkowska Zofia UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 23.03.2013
29. MARTYNIUK WERONIKA AZS AWF POZNAŃ 08.06.2012
30. KONOPKA Hanna UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 18.05.2012
31. Wojciechowska Zoja IKS LESZNO 08.06.2012
32. Sypniewska Weronika D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.06.2012
33. Kamińska Małgorzata D' ARTAGNAN URSYNÓW 20.01.2012
34. Krajewska Laura D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.08.2012
35. CZARNECKA Zofia UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 08.02.2013
36. Miler Alicja TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 06.02.2012
37. Milewska Łucja D' ARTAGNAN URSYNÓW 11.12.2012
38. SZMYT Lea D' ARTAGNAN URSYNÓW 13.06.2012
39. DORN VICTORIA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 07.01.2013
40. Iwaniak Paulina UKS FLORET 28.12.2012
41. RACZKOWSKA Aleksandra TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.08.2013
42. KRÓLIKOWSKA Nina UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 13.12.2013
43. Żuchowska Hanna UKS 35 BIELAWY TORUŃ 06.05.2013
44. BIAŁOWĄS Alicja UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.05.2012
45. KLIMEK Wiktoria UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.09.2013
46. Olszewska Marika TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.09.2013
47. IGNACIUK Aleksandra UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 17.05.2012
48. KACZYŃSKA Maja UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.05.2012
49. Sobkowiak Nadia UKS WOŁODYJOWSKI ŚREM 16.08.2012
50. Justyniarska Natalia UKS FENIKS JABŁONNA 02.12.2012
51. Ciurko Lena UKS FLORET 14.09.2012
52. Dziuba Aleksandra D' ARTAGNAN URSYNÓW 19.12.2012
53. ENGLAND Demi UKS 35 BIELAWY TORUŃ 20.01.2013
54. CZERWONKA Hanna UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 13.01.2013
55. GOTALSKA Maja UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.01.2013
56. Małyszek Żaneta UKS WOŁODYJOWSKI ŚREM 04.04.2012
57. Stachowiak Natalia AZS AWF POZNAŃ 07.08.2013
58. Urbaniak Weronika UKS WOŁODYJOWSKI ŚREM 21.02.2013

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content