Tymon Gałęziewski

Klub: AZS AWF WARSZAWA
Trener klubowy:
Data urodzenia: 2010-03-31
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Licencja PZS: 10033101 ważna do: 31.12.2024
Licencja FIE:
Licencja EFC:



Zawody w obecnym sezonie

Nazwa zawodów Sezon
V Ogólnopolski Turniej floretowy dzieci z okazji Święta Niepodległości 2021/2022
Mistrzostwa Polski Młodzików we floretach 2021/2022
Challenge Wratislavia 2021/2022
VI Ogólnopolski Turniej floretowy dzieci i młodzików z okazji Święta Niepodległości Toruń 2022/2023 2022/2023
Europejski Festiwal Szermierki im.Mateusza Witkowskiego XV Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka 2021/2022
XI Turniej ”O Puchar Prezydenta Miasta Gdańsk” 2022/2023
Gdańska Kuźnia 2021/2022
I Puchar Polski juniorów młodszych we floretach - Oborniki Śląskie 2022/2023 2022/2023
Puchar Rajców Gdańskich 2022/2023
II Ogólnopolski Turniej Szermierczy młodzików i dzieci we florecie dziewcząt i chłopców 2022/2023
Europejski Festiwal Szermierki im.Mateusza Witkowskiego XVI Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka 2022/2023
Challenge Wratislavia - Wrocław 2022/2023 2022/2023
Challenge Wratislavia -- Wrocław 2022/2023 2022/2023
I Puchar Polski juniorów młodszych we floretach - Oborniki Śląskie2023/2024 2023/2024
II Puchar Polski juniorów młodszych we floretach - Gdańsk 2023/2024 2023/2024
V Memoriał Michała Kosickiego – Ogólnopolski Turniej we florecie dziewcząt i chłopców Bydgoszcz 2023 2023/2024
XXV Turniej Szermierczy "O Puchar Ursynowa" 2023/2024 2023/2024
Puchar Europy Juniorów Młodszych we florecie mężczyzn - Warszawa 2023/2024 2023/2024
VII Ogólnopolski Turniej floretowy dzieci i młodzików z okazji Święta Niepodległości - Toruń 2023/2024 2023/2024
XVI Turniej "O Puchar Rajców Gdańskich" 2023/2024 2023/2024

Turnieje w obecnym sezonie

Nazwa turnieju Sezon Kategoria wiekowa Broń
I Puchar Polski juniorów młodszych we florecie chłopców - Oborniki Śląskie 2023/2024 2023/2024 Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Floret (Fl)
V Memoriał Michała Kosickiego – Ogólnopolski Turniej we florecie chłopców 2009-2010 - Bydgoszcz 2023 2023/2024 Młodzicy (MŁ) Floret (Fl)
Puchar Europy Juniorów Młodszych we florecie mężczyzn - Warszawa 2023/2024 2023/2024 Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Floret (Fl)
II Puchar Polski juniorów młodszych we florecie mężczyzn - Gdańsk 2023/2024 2023/2024 Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Floret (Fl)
XVI Turniej „O Puchar Rajców Gdańskich” 2023/2024 we florecie chłopców - młodzik (2010-2011) 2023/2024 Młodzicy (MŁ) Floret (Fl)
XXV Turniej "O Puchar Ursynowa" we florecie chłopców - młodzik (2010-2011) Warszawa 2023/2024 2023/2024 Młodzicy (MŁ) Floret (Fl)
VII Ogólnopolski Turniej z okazji Święta Niepodległości floret chłopców Mł. (2010-2011) - Toruń 2023/2024 2023/2024 Młodzicy (MŁ) Floret (Fl)
XXII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie chłopców Młodzik (2010-2011) Bydgoszcz 2023/2024 2023/2024 Młodzicy (MŁ) Floret (Fl)
Indywidualne Ogólnopolskie zawody w Szpadzie Chłopców Młodzicy (2010-2011) Śrem 2023/2024 2023/2024 Młodzicy (MŁ) Szpada (Szp)
III Puchar Polski juniorów młodszych we florecie mężczyzn – Toruń 2023/2024 2023/2024 Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Floret (Fl)
46 Challenge Wratislavia - szabla chłopców (roczniki 2009-2010) - 2023/2024 2023/2024 Młodzicy (MŁ) Szabla (Szb)
GALA SZERMIERCZA W SZPADZIE CHŁOPCÓW (2010-2011) - Świdnica 2023/2024 2023/2024 Młodzicy (MŁ) Szpada (Szp)
46 Challenge Wratislavia -- floret chłopców (roczniki 2009-2010) - 2023/2024 2023/2024 Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł) Floret (Fl)
XXI Międzynarodowy Turniej „Gdańska Kuźnia” we florecie chłopców (2010-2011) - Gdańsk 2023/2024 2023/2024 Młodzicy (MŁ) Floret (Fl)
Mistrzostwa Polski Młodzików we florecie chłopców - Gdańsk 2023/2024 2023/2024 Młodzicy (MŁ) Floret (Fl)

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content