Nazwa: Olimpiada Młodzieży we florecie mężczyzn- Oborniki Śląskie 2023/2024
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 02.05.2024
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | GORCZYCA Jakub | UKS ATENA GDAŃSK | 05.02.2007 | |
2. | Narolewski Jakub | MKS KUSY SZCZECIN | 09.06.2008 | |
3. | HRYNIEWIECKI Filip | WROCŁAWIANIE | 18.04.2007 | |
4. | Cendrowski Marceli | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 16.11.2007 | |
5. | ŻOŁNOWSKI Mateusz | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 27.10.2007 | |
6. | Truszczyński Dominik | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 22.01.2008 | |
7. | Wiśnik Feliks | AZS AWF POZNAŃ | 19.08.2009 | |
8. | GULIŃSKI Cyprian | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 09.10.2007 | |
9. | Sowa Jan | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 30.08.2008 | |
10. | Nawrocki Franciszek | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.10.2007 | |
11. | ŻOK Bartosz | POLONIA 1912 LESZNO | 11.12.2008 | |
12. | Borkowski Olgierd | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 13.12.2009 | |
13. | BIEŃKOWSKI Aleksander | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 31.01.2008 | |
14. | Kardyś Alex | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 04.06.2008 | |
15. | Głowiński Szymon | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 20.07.2007 | |
16. | KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI Jakub | UKS ATENA GDAŃSK | 02.08.2007 | |
17. | WYSZYŃSKI Jan | UKS ATENA GDAŃSK | 25.06.2007 | |
18. | MACIEJEWSKI Tomasz | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 24.06.2008 | |
19. | Nieszczerzewski Eryk | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 15.07.2008 | |
20. | BARTOSZEK Tomasz | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 05.03.2007 | |
21. | Mazur Maciej | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.05.2008 | |
22. | Neumann Franciszek | POLONIA 1912 LESZNO | 10.11.2009 | |
23. | GŁUSZAK Szymon | UKS ATENA GDAŃSK | 03.10.2009 | |
24. | BĄK Aleksander | UKS ATENA GDAŃSK | 26.04.2009 | |
25. | ZIELIŃSKI Konstanty | UKS ATENA GDAŃSK | 14.10.2008 | |
26. | Zygmunt Krzysztof | UKS ATENA GDAŃSK | 06.02.2009 | |
27. | Pocięgiel Patryk | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 19.02.2009 | |
28. | Szympel Tymoteusz | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 14.04.2009 | |
29. | Szewczyk Szymon | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 14.04.2009 | |
30. | Wasilewicz Bartosz | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 26.07.2007 | |
31. | DĘBIŃSKI Wiktor | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 28.04.2009 | |
32. | AUGUSTYN Mateusz | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 02.05.2009 | |
33. | Wicher Antoni | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 10.06.2008 | |
34. | Wojciechowski Nikodem | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 07.10.2010 | |
35. | GINTER Cezary | IKS LESZNO | 22.01.2007 | |
36. | MOCEK Maksymilian | IKS LESZNO | 30.07.2009 | |
37. | Woźniak Eryk | AZS AWF POZNAŃ | 08.12.2008 | |
38. | Pokorski Franciszek | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 26.04.2009 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
- | GORCZYCA Jakub | UKS ATENA GDAŃSK | 05.02.2007 | wyeliminowano |
- | Szewczyk Szymon | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 14.04.2009 | wyeliminowano |
- | GŁUSZAK Szymon | UKS ATENA GDAŃSK | 03.10.2009 | wyeliminowano |
- | BĄK Aleksander | UKS ATENA GDAŃSK | 26.04.2009 | wyeliminowano |
- | ZIELIŃSKI Konstanty | UKS ATENA GDAŃSK | 14.10.2008 | wyeliminowano |
- | Zygmunt Krzysztof | UKS ATENA GDAŃSK | 06.02.2009 | wyeliminowano |
- | Pocięgiel Patryk | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 19.02.2009 | wyeliminowano |
- | Szympel Tymoteusz | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 14.04.2009 | wyeliminowano |
- | Wasilewicz Bartosz | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 26.07.2007 | wyeliminowano |
- | Mazur Maciej | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.05.2008 | wyeliminowano |
- | DĘBIŃSKI Wiktor | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 28.04.2009 | wyeliminowano |
- | AUGUSTYN Mateusz | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 02.05.2009 | wyeliminowano |
- | Wicher Antoni | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 10.06.2008 | wyeliminowano |
- | Wojciechowski Nikodem | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 07.10.2010 | wyeliminowano |
- | GINTER Cezary | IKS LESZNO | 22.01.2007 | wyeliminowano |
- | MOCEK Maksymilian | IKS LESZNO | 30.07.2009 | wyeliminowano |
- | Woźniak Eryk | AZS AWF POZNAŃ | 08.12.2008 | wyeliminowano |
- | Neumann Franciszek | POLONIA 1912 LESZNO | 10.11.2009 | wyeliminowano |
- | BARTOSZEK Tomasz | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 05.03.2007 | wyeliminowano |
- | Narolewski Jakub | MKS KUSY SZCZECIN | 09.06.2008 | wyeliminowano |
- | Nawrocki Franciszek | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.10.2007 | wyeliminowano |
- | HRYNIEWIECKI Filip | WROCŁAWIANIE | 18.04.2007 | wyeliminowano |
- | Cendrowski Marceli | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 16.11.2007 | wyeliminowano |
- | ŻOŁNOWSKI Mateusz | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 27.10.2007 | wyeliminowano |
- | Truszczyński Dominik | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 22.01.2008 | wyeliminowano |
- | Wiśnik Feliks | AZS AWF POZNAŃ | 19.08.2009 | wyeliminowano |
- | GULIŃSKI Cyprian | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 09.10.2007 | wyeliminowano |
- | Sowa Jan | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 30.08.2008 | wyeliminowano |
- | ŻOK Bartosz | POLONIA 1912 LESZNO | 11.12.2008 | wyeliminowano |
- | Nieszczerzewski Eryk | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 15.07.2008 | wyeliminowano |
- | Borkowski Olgierd | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 13.12.2009 | wyeliminowano |
- | BIEŃKOWSKI Aleksander | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 31.01.2008 | wyeliminowano |
- | Kardyś Alex | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 04.06.2008 | wyeliminowano |
- | Głowiński Szymon | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 20.07.2007 | wyeliminowano |
- | KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI Jakub | UKS ATENA GDAŃSK | 02.08.2007 | wyeliminowano |
- | WYSZYŃSKI Jan | UKS ATENA GDAŃSK | 25.06.2007 | wyeliminowano |
- | MACIEJEWSKI Tomasz | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 24.06.2008 | wyeliminowano |
- | Pokorski Franciszek | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 26.04.2009 | wyeliminowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
- | GORCZYCA Jakub | UKS ATENA GDAŃSK | 05.02.2007 |
- | Szewczyk Szymon | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 14.04.2009 |
- | GŁUSZAK Szymon | UKS ATENA GDAŃSK | 03.10.2009 |
- | BĄK Aleksander | UKS ATENA GDAŃSK | 26.04.2009 |
- | ZIELIŃSKI Konstanty | UKS ATENA GDAŃSK | 14.10.2008 |
- | Zygmunt Krzysztof | UKS ATENA GDAŃSK | 06.02.2009 |
- | Pocięgiel Patryk | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 19.02.2009 |
- | Szympel Tymoteusz | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 14.04.2009 |
- | Wasilewicz Bartosz | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 26.07.2007 |
- | Mazur Maciej | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.05.2008 |
- | DĘBIŃSKI Wiktor | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 28.04.2009 |
- | AUGUSTYN Mateusz | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 02.05.2009 |
- | Wicher Antoni | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 10.06.2008 |
- | Wojciechowski Nikodem | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 07.10.2010 |
- | GINTER Cezary | IKS LESZNO | 22.01.2007 |
- | MOCEK Maksymilian | IKS LESZNO | 30.07.2009 |
- | Woźniak Eryk | AZS AWF POZNAŃ | 08.12.2008 |
- | Neumann Franciszek | POLONIA 1912 LESZNO | 10.11.2009 |
- | BARTOSZEK Tomasz | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 05.03.2007 |
- | Narolewski Jakub | MKS KUSY SZCZECIN | 09.06.2008 |
- | Nawrocki Franciszek | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.10.2007 |
- | HRYNIEWIECKI Filip | WROCŁAWIANIE | 18.04.2007 |
- | Cendrowski Marceli | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 16.11.2007 |
- | ŻOŁNOWSKI Mateusz | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 27.10.2007 |
- | Truszczyński Dominik | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 22.01.2008 |
- | Wiśnik Feliks | AZS AWF POZNAŃ | 19.08.2009 |
- | GULIŃSKI Cyprian | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 09.10.2007 |
- | Sowa Jan | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 30.08.2008 |
- | ŻOK Bartosz | POLONIA 1912 LESZNO | 11.12.2008 |
- | Nieszczerzewski Eryk | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 15.07.2008 |
- | Borkowski Olgierd | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 13.12.2009 |
- | BIEŃKOWSKI Aleksander | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 31.01.2008 |
- | Kardyś Alex | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 04.06.2008 |
- | Głowiński Szymon | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 20.07.2007 |
- | KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI Jakub | UKS ATENA GDAŃSK | 02.08.2007 |
- | WYSZYŃSKI Jan | UKS ATENA GDAŃSK | 25.06.2007 |
- | MACIEJEWSKI Tomasz | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 24.06.2008 |
- | Pokorski Franciszek | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 26.04.2009 |