Cieślar Zuzanna
Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY
Kozaczuk Małgorzata
Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF WARSZAWA
Matuszak Sylwia
Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KKSZ KONIN
Miejsce | Imię i Nazwisko | Rocznik | Klub | Suma punktów | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | 10. | 11. | 12. | 13. | 14. | 15. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cieślar Zuzanna | 2000 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 460 | Pkt: 100 M: 14 |
Pkt: 80 M: 1 |
Pkt: 70 M: 1 |
Pkt: 70 M: 1 |
Pkt: 70 M: 19 |
Pkt: 35 M: 53 |
Pkt: 35 M: 62 |
Pkt: 0 M: 28 |
|||||||
2. | Kozaczuk Małgorzata | 1988 | AZS AWF WARSZAWA | 445 | Pkt: 60 M: 3 |
Pkt: 50 M: 3 |
Pkt: 70 M: 24 |
Pkt: 100 M: 14 |
Pkt: 70 M: 21 |
Pkt: 0 M: 9 |
Pkt: 60 M: 2 |
Pkt: 35 M: 54 |
|||||||
3. | Matuszak Sylwia | 1997 | Koniński Klub Szermierczy | 400 | Pkt: 35 M: 58 |
Pkt: 70 M: 2 |
Pkt: 60 M: 2 |
Pkt: 35 M: 36 |
Pkt: 0 M: 83 |
Pkt: 0 M: 75 |
Pkt: 130 M: 11 |
Pkt: 70 M: 1 |
|||||||
4. | SKONIECZNA Daria | 2002 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 255 | Pkt: 50 M: 3 |
Pkt: 0 M: 149 |
Pkt: 50 M: 3 |
Pkt: 35 M: 64 |
Pkt: 50 M: 3 |
Pkt: 35 M: 48 |
Pkt: 35 M: 48 |
||||||||
5. | Wątor Angelika | 1994 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 230 | Pkt: 0 M: 102 |
Pkt: 60 M: 2 |
Pkt: 40 M: 6 |
Pkt: 0 M: 113 |
Pkt: 70 M: 31 |
Pkt: 0 M: 16 |
Pkt: 60 M: 2 |
||||||||
6. | Lenkiewicz Zuzanna | 2004 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 150 | Pkt: 60 M: 3 |
Pkt: 40 M: 7 |
Pkt: 50 M: 3 |
||||||||||||
7. | HOFMAN Karolina | 2006 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 125 | Pkt: 45 M: 8 |
Pkt: 40 M: 7 |
Pkt: 40 M: 8 |
||||||||||||
8. | Porada Zuzanna | 2004 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 120 | Pkt: 30 M: 12 |
Pkt: 40 M: 7 |
Pkt: 50 M: 3 |
||||||||||||
9. | ZAWODNIAK Małgorzata | 2000 | Koniński Klub Szermierczy | 110 | Pkt: 45 M: 5 |
Pkt: 25 M: 13 |
Pkt: 0 M: 174 |
Pkt: 40 M: 5 |
|||||||||||
10. | Malgrem Klaudia | 2003 | KS KARABELA | 110 | Pkt: 30 M: 9 |
Pkt: 40 M: 5 |
Pkt: 40 M: 8 |
Pkt: 0 M: 172 |
Pkt: 0 M: 191 |
||||||||||
11. | Wójcik Gabriela | 2006 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 110 | Pkt: 30 M: 10 |
Pkt: 40 M: 6 |
Pkt: 40 M: 8 |
||||||||||||
12. | KOZŁOWSKA Aniela | 2005 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 95 | Pkt: 30 M: 13 |
Pkt: 40 M: 5 |
Pkt: 0 M: 126 |
Pkt: 25 M: 15 |
|||||||||||
13. | WIĘCKIEWICZ Maria | 2005 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 95 | Pkt: 30 M: 11 |
Pkt: 25 M: 14 |
Pkt: 40 M: 6 |
||||||||||||
14. | Porada Paulina | 2004 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 95 | Pkt: 30 M: 14 |
Pkt: 25 M: 16 |
Pkt: 40 M: 7 |
||||||||||||
15. | Dobińska Julia | 1996 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 67 | Pkt: 17 M: 18 |
Pkt: 25 M: 14 |
Pkt: 25 M: 9 |
||||||||||||
16. | Marciniak Agata | 1999 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 67 | Pkt: 17 M: 23 |
Pkt: 25 M: 12 |
Pkt: 25 M: 14 |
||||||||||||
17. | Ostrowska Amelia | 2009 | UKS AKADEMIA SZERMIERKI LUBLIN | 55 | Pkt: 30 M: 14 |
Pkt: 25 M: 16 |
|||||||||||||
18. | Markowska Gabriela | 2006 | KS KARABELA | 55 | Pkt: 17 M: 20 |
Pkt: 13 M: 19 |
Pkt: 25 M: 12 |
||||||||||||
19. | KUKLA Amelia | 2007 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 55 | Pkt: 17 M: 26 |
Pkt: 25 M: 13 |
Pkt: 13 M: 20 |
||||||||||||
20. | SIWEK Amelia | 2008 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 55 | Pkt: 17 M: 17 |
Pkt: 13 M: 21 |
Pkt: 25 M: 13 |
||||||||||||
21. | Konecka Maja | 2007 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 55 | Pkt: 17 M: 25 |
Pkt: 13 M: 18 |
Pkt: 25 M: 16 |
||||||||||||
22. | TABĘDZKA Lidia | 2007 | Grodziski Klub Szermierczy | 55 | Pkt: 17 M: 22 |
Pkt: 25 M: 16 |
Pkt: 13 M: 21 |
||||||||||||
23. | Habryn Emilia | 2005 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 46 | Pkt: 8 M: 34 |
Pkt: 25 M: 14 |
Pkt: 13 M: 22 |
||||||||||||
24. | Cieślar Julia | 2002 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 45 | Pkt: 45 M: 6 |
Pkt: 0 M: 75 |
Pkt: 0 M: 119 |
Pkt: 0 M: 89 |
|||||||||||
25. | Wasilewska Ewa | 2006 | Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok | 43 | Pkt: 30 M: 16 |
Pkt: 13 M: 18 |
|||||||||||||
26. | Okine Marta | 2000 | KS KARABELA | 38 | Pkt: 25 M: 11 |
Pkt: 13 M: 17 |
|||||||||||||
27. | Gwoździńska Julia | 2007 | UKS SZABLA BRZOZA | 38 | Pkt: 13 M: 19 |
Pkt: 25 M: 12 |
|||||||||||||
28. | Nowak Marta | 2007 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 38 | Pkt: 13 M: 22 |
Pkt: 25 M: 15 |
|||||||||||||
29. | Laskowska Patrycja | 2000 | KU AZS ASzWoj | 30 | Pkt: 17 M: 19 |
Pkt: 13 M: 23 |
|||||||||||||
30. | Bieńczak Natalia | 2009 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 30 | Pkt: 17 M: 24 |
Pkt: 13 M: 17 |
|||||||||||||
31. | Sajnóg Agata | 2005 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 30 | Pkt: 17 M: 31 |
Pkt: 13 M: 20 |
|||||||||||||
32. | LIPIŃSKA Natalia | 2005 | DRAGON ŁÓDŹ | 26 | Pkt: 13 M: 18 |
Pkt: 13 M: 19 |
|||||||||||||
33. | Kordel Kalina | 2004 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 25 | Pkt: 25 M: 10 |
||||||||||||||
34. | Rymaszewska Antonina | 2006 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 25 | Pkt: 25 M: 15 |
||||||||||||||
35. | Aksamit Marta | 2006 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 21 | Pkt: 8 M: 35 |
Pkt: 13 M: 21 |
|||||||||||||
36. | Mejłun Elżbieta | 2007 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 17 | Pkt: 17 M: 21 |
||||||||||||||
37. | Komisarczyk Martyna | 1992 | KS KARABELA | 17 | Pkt: 17 M: 27 |
||||||||||||||
38. | Mejłun Karolina | 2009 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 17 | Pkt: 17 M: 28 |
||||||||||||||
39. | SZELĄGOWSKA Julia | 2007 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI | 17 | Pkt: 17 M: 29 |
||||||||||||||
40. | MIKULSKA-BĄK Julia | 2007 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 17 | Pkt: 17 M: 30 |
||||||||||||||
41. | Dobies Antonina | 2008 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 17 | Pkt: 17 M: 32 |
||||||||||||||
42. | Kozanecka Sonia | 2005 | DRAGON ŁÓDŹ | 13 | Pkt: 13 M: 20 |
||||||||||||||
43. | Łukasik Anna | 1999 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13 | Pkt: 13 M: 22 |
||||||||||||||
44. | Buselt Zuzanna | 2004 | Koniński Klub Szermierczy | 13 | Pkt: 13 M: 24 |
||||||||||||||
45. | Cewe Zofia | 2004 | KS KARABELA | 13 | Pkt: 13 M: 26 |
||||||||||||||
46. | Szulc Barbara | 2001 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 8 | Pkt: 8 M: 33 |
||||||||||||||
47. | Mikołajczyk Matylda | 2009 | DRAGON ŁÓDŹ | 8 | Pkt: 8 M: 36 |