Nazwa: V Puchar Polski seniorów 2020/2021
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 16.05.2021
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | ANDRZEJCZAK Wiktoria | 67 | AZS AWF WARSZAWA | 25.12.2005 |
2. | 50 | |||
3. | Białek Marta | 27 | AZS AWF WARSZAWA | 09.09.1996 |
4. | BRAWAŃSKA Kinga | 76 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 05.09.1998 |
5. | BRYCH Barbara | 9 | AZS AWF KRAKÓW | 04.12.2000 |
6. | Charkiewicz Karolina | 38 | AZS AWF WARSZAWA | 27.05.2006 |
7. | CIEŚLIK Cecylia | 59 | AZS AWF KATOWICE | 19.09.2005 |
8. | Czajkowska Róża | 56 | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2004 |
9. | Dąbrowska-Mandrela Diana | 22 | PIAST GLIWICE | 02.05.1982 |
10. | FERSTER Paulina | 57 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 10.10.2004 |
11. | Frydrych Małgorzata | 77 | TORUŃ - RIPOSTA | 18.08.2000 |
12. | Frystacka Patrycja | 25 | RMKS RYBNIK | 01.11.2003 |
13. | GAWEŁ Matylda | 71 | UKS START OPOLE | 01.01.2004 |
14. | IZDEBSKA Wiktoria | 62 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 03.05.2005 |
15. | JADCZAK Dominika | 23 | KSz WARSZAWIANKA | 21.01.2003 |
16. | JANELLI Zofia | 12 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 25.12.2002 |
17. | JANICKA Weronika | 33 | AZS AWF KATOWICE | 03.09.1999 |
18. | JARECKA Aleksandra | 1 | AZS AWF KRAKÓW | 11.10.1995 |
19. | JASIONEK Karolina | 48 | KSz WARSZAWIANKA | 05.09.1991 |
20. | KAMIŃSKA Gabriela | 66 | AZS AWF WARSZAWA | 30.01.1979 |
21. | Kawencka Ewa | 16 | PIAST GLIWICE | 06.01.2000 |
22. | KLASIK Alicja | 5 | RMKS RYBNIK | 14.02.2004 |
23. | KLUGHARDT Gloria | 8 | RMKS RYBNIK | 21.01.2003 |
24. | KNAPIK Katarzyna | 39 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 02.11.2000 |
25. | KNAPIK Agata | 46 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 02.11.2000 |
26. | Knapik-Miazga Renata | 2 | AZS AWF KRAKÓW | 15.07.1988 |
27. | Korkus Emilia | 20 | PIAST GLIWICE | 18.12.2004 |
28. | KOROL AMELIA | 55 | AZS AWF WARSZAWA | 26.11.2003 |
29. | Kuźmińska Hanna | 61 | AZS AWF KRAKÓW | 27.01.1998 |
30. | LEŚNIEWSKA Marta | 45 | KSz WARSZAWIANKA | 06.02.2002 |
31. | Liczberska Aneta | 37 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 19.12.2000 |
32. | ŁAPKIEWICZ Julia | 65 | AZS AWF WARSZAWA | 29.07.2003 |
33. | ŁUSZCZ Weronika | 21 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 27.12.1996 |
34. | Majchrzak Julia | 69 | KSz WARSZAWIANKA | 15.05.2002 |
35. | Makowska Agnieszka | 75 | AZS AWF KATOWICE | 24.02.2004 |
36. | MARSZOŁEK Angelika | 36 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 08.10.1990 |
37. | MAZANEK Karolina | 18 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 19.11.1998 |
38. | MICHALCZYK Marta | 68 | KSz WARSZAWIANKA | 30.08.2004 |
39. | MIZERA Olga | 13 | AZS AWF WARSZAWA | 18.03.1991 |
40. | MYKA Marta | 43 | AZS AWF WARSZAWA | 22.06.1992 |
41. | OPOŃ Oliwia | 44 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 03.10.2004 |
42. | Osadnik Maja | 74 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.03.2004 |
43. | Pawłowska Dominika | 28 | AZS AWF WARSZAWA | 05.01.2000 |
44. | Pelon Patrycja | 53 | UKS START OPOLE | 21.02.2005 |
45. | Peret Karolina | 73 | AZS AWF WARSZAWA | 30.10.2000 |
46. | PIĄTEK Magdalena | 49 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 12.07.2003 |
47. | PIEKARSKA-TWARDOCHEL Magdalena | 3 | AZS AWF WARSZAWA | 28.11.1986 |
48. | POLIS Anna | 6 | AZS AWF KRAKÓW | 17.03.1989 |
49. | Przeniosło Joanna | 26 | AZS AWF KRAKÓW | 29.08.1997 |
50. | PYTKA Kamila | 11 | AZS AWF WARSZAWA | 12.06.1994 |
51. | PYTKA Sara | 32 | AZS AWF WARSZAWA | 04.08.1995 |
52. | RADWAN Patrycja | 41 | KSz WARSZAWIANKA | 04.03.2005 |
53. | RAKOCZY Natalia | 40 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 06.11.2002 |
54. | ROSKOSZ Anna | 34 | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2003 |
55. | RUP Sonia | 54 | UKS PIAST LEGNICA | 06.12.2005 |
56. | Saritaş Józefina | 42 | AZS AWF WARSZAWA | 27.03.1993 |
57. | SKRZYPCZAK Wiktoria | 60 | AZS AWF WARSZAWA | 25.02.1999 |
58. | Smolej Hanna | 51 | MKS KUSY SZCZECIN | 23.11.2002 |
59. | STASZULONEK Karolina | 31 | PIAST GLIWICE | 26.03.2002 |
60. | SULEJ Zuzanna | 29 | KSz WARSZAWIANKA | 10.10.2001 |
61. | Swatowska-Wenglarczyk Martyna | 4 | AZS AWF KATOWICE | 08.07.1994 |
62. | Szmajdzińska - Bołdys Katarzyna | 72 | PIAST GLIWICE | 10.11.1992 |
63. | SZYMANOWSKA Karolina | 15 | KSz WARSZAWIANKA | 02.10.2003 |
64. | SZYMAŃSKA Aleksandra | 47 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 27.11.2006 |
65. | Ślęzak Katarzyna | 58 | AZS AWF KATOWICE | 23.03.2005 |
66. | Tatoj Anna | 64 | AZS AWF KATOWICE | 14.06.2004 |
67. | Tercjak Oliwia | 19 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 11.07.2005 |
68. | TOKARSKA Klaudia | 70 | TORUŃ - RIPOSTA | 15.08.2002 |
69. | TOMASZEWSKA Natalia | 35 | MKS KUSY SZCZECIN | 18.10.2003 |
70. | WERONIECKA Julia | 63 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 19.11.2004 |
71. | WIECZOREK Anna | 24 | PIAST GLIWICE | 20.05.2003 |
72. | WILASZEK Paulina | 17 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 12.11.1997 |
73. | ZAGAŁA Jagoda | 7 | PIAST GLIWICE | 27.06.1994 |
74. | ZAMACHOWSKA Wiktoria | 14 | AZS AWF KRAKÓW | 27.08.1998 |
75. | Zarek Zuzanna | 52 | UKS START OPOLE | 06.11.2004 |
76. | Zgryźniak Kinga | 10 | RMKS RYBNIK | 22.06.2003 |
77. | Ziętek Patrycja | 30 | BTS BYTOM | 17.04.2002 |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | KLASIK Alicja | RMKS RYBNIK | 14.02.2004 | zakwalifikowano |
2. | WILASZEK Paulina | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 12.11.1997 | zakwalifikowano |
3. | PIEKARSKA-TWARDOCHEL Magdalena | AZS AWF WARSZAWA | 28.11.1986 | zakwalifikowano |
4. | PYTKA Kamila | AZS AWF WARSZAWA | 12.06.1994 | zakwalifikowano |
5. | Knapik-Miazga Renata | AZS AWF KRAKÓW | 15.07.1988 | zakwalifikowano |
6. | KLUGHARDT Gloria | RMKS RYBNIK | 21.01.2003 | zakwalifikowano |
7. | JARECKA Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 11.10.1995 | zakwalifikowano |
8. | JANELLI Zofia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 25.12.2002 | zakwalifikowano |
9. | WIECZOREK Anna | PIAST GLIWICE | 20.05.2003 | zakwalifikowano |
10. | SZYMANOWSKA Karolina | KSz WARSZAWIANKA | 02.10.2003 | zakwalifikowano |
11. | MIZERA Olga | AZS AWF WARSZAWA | 18.03.1991 | zakwalifikowano |
11. | BRYCH Barbara | AZS AWF KRAKÓW | 04.12.2000 | zakwalifikowano |
13. | PYTKA Sara | AZS AWF WARSZAWA | 04.08.1995 | zakwalifikowano |
14. | Tercjak Oliwia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 11.07.2005 | zakwalifikowano |
15. | RAKOCZY Natalia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 06.11.2002 | zakwalifikowano |
15. | JADCZAK Dominika | KSz WARSZAWIANKA | 21.01.2003 | zakwalifikowano |
17. | CIEŚLIK Cecylia | AZS AWF KATOWICE | 19.09.2005 | zakwalifikowano |
18. | Pawłowska Dominika | AZS AWF WARSZAWA | 05.01.2000 | zakwalifikowano |
19. | Przeniosło Joanna | AZS AWF KRAKÓW | 29.08.1997 | zakwalifikowano |
20. | Zgryźniak Kinga | RMKS RYBNIK | 22.06.2003 | zakwalifikowano |
21. | JANICKA Weronika | AZS AWF KATOWICE | 03.09.1999 | zakwalifikowano |
22. | Kawencka Ewa | PIAST GLIWICE | 06.01.2000 | zakwalifikowano |
23. | Dąbrowska-Mandrela Diana | PIAST GLIWICE | 02.05.1982 | zakwalifikowano |
24. | ZAGAŁA Jagoda | PIAST GLIWICE | 27.06.1994 | zakwalifikowano |
25. | ZAMACHOWSKA Wiktoria | AZS AWF KRAKÓW | 27.08.1998 | zakwalifikowano |
25. | Swatowska-Wenglarczyk Martyna | AZS AWF KATOWICE | 08.07.1994 | zakwalifikowano |
27. | POLIS Anna | AZS AWF KRAKÓW | 17.03.1989 | zakwalifikowano |
28. | MAZANEK Karolina | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 19.11.1998 | zakwalifikowano |
29. | Korkus Emilia | PIAST GLIWICE | 18.12.2004 | zakwalifikowano |
30. | Frystacka Patrycja | RMKS RYBNIK | 01.11.2003 | zakwalifikowano |
31. | MYKA Marta | AZS AWF WARSZAWA | 22.06.1992 | zakwalifikowano |
32. | Pelon Patrycja | UKS START OPOLE | 21.02.2005 | zakwalifikowano |
33. | Osadnik Maja | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.03.2004 | zakwalifikowano |
34. | KNAPIK Katarzyna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 02.11.2000 | zakwalifikowano |
35. | Szmajdzińska - Bołdys Katarzyna | PIAST GLIWICE | 10.11.1992 | zakwalifikowano |
36. | ŁUSZCZ Weronika | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 27.12.1996 | zakwalifikowano |
37. | MARSZOŁEK Angelika | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 08.10.1990 | zakwalifikowano |
38. | Charkiewicz Karolina | AZS AWF WARSZAWA | 27.05.2006 | zakwalifikowano |
39. | OPOŃ Oliwia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 03.10.2004 | zakwalifikowano |
40. | SULEJ Zuzanna | KSz WARSZAWIANKA | 10.10.2001 | zakwalifikowano |
41. | Frydrych Małgorzata | TORUŃ - RIPOSTA | 18.08.2000 | zakwalifikowano |
42. | TOMASZEWSKA Natalia | MKS KUSY SZCZECIN | 18.10.2003 | zakwalifikowano |
43. | ROSKOSZ Anna | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2003 | zakwalifikowano |
44. | Saritaş Józefina | AZS AWF WARSZAWA | 27.03.1993 | zakwalifikowano |
45. | Tatoj Anna | AZS AWF KATOWICE | 14.06.2004 | zakwalifikowano |
46. | RADWAN Patrycja | KSz WARSZAWIANKA | 04.03.2005 | zakwalifikowano |
47. | STASZULONEK Karolina | PIAST GLIWICE | 26.03.2002 | zakwalifikowano |
48. | Białek Marta | AZS AWF WARSZAWA | 09.09.1996 | zakwalifikowano |
49. | Zarek Zuzanna | UKS START OPOLE | 06.11.2004 | zakwalifikowano |
50. | KNAPIK Agata | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 02.11.2000 | zakwalifikowano |
51. | BRAWAŃSKA Kinga | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 05.09.1998 | zakwalifikowano |
52. | SZYMAŃSKA Aleksandra | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 27.11.2006 | zakwalifikowano |
53. | Czajkowska Róża | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2004 | zakwalifikowano |
54. | Ziętek Patrycja | BTS BYTOM | 17.04.2002 | zakwalifikowano |
55. | MICHALCZYK Marta | KSz WARSZAWIANKA | 30.08.2004 | zakwalifikowano |
56. | Liczberska Aneta | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 19.12.2000 | zakwalifikowano |
57. | IZDEBSKA Wiktoria | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 03.05.2005 | zakwalifikowano |
58. | WERONIECKA Julia | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 19.11.2004 | zakwalifikowano |
59. | JASIONEK Karolina | KSz WARSZAWIANKA | 05.09.1991 | zakwalifikowano |
60. | PIĄTEK Magdalena | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 12.07.2003 | zakwalifikowano |
61. | LEŚNIEWSKA Marta | KSz WARSZAWIANKA | 06.02.2002 | wyeliminowano |
62. | TOKARSKA Klaudia | TORUŃ - RIPOSTA | 15.08.2002 | wyeliminowano |
63. | SKRZYPCZAK Wiktoria | AZS AWF WARSZAWA | 25.02.1999 | wyeliminowano |
64. | Peret Karolina | AZS AWF WARSZAWA | 30.10.2000 | wyeliminowano |
65. | Majchrzak Julia | KSz WARSZAWIANKA | 15.05.2002 | wyeliminowano |
66. | Ślęzak Katarzyna | AZS AWF KATOWICE | 23.03.2005 | wyeliminowano |
67. | wyeliminowano | |||
67. | KOROL AMELIA | AZS AWF WARSZAWA | 26.11.2003 | wyeliminowano |
69. | Kuźmińska Hanna | AZS AWF KRAKÓW | 27.01.1998 | wyeliminowano |
70. | KAMIŃSKA Gabriela | AZS AWF WARSZAWA | 30.01.1979 | wyeliminowano |
71. | GAWEŁ Matylda | UKS START OPOLE | 01.01.2004 | wyeliminowano |
72. | ANDRZEJCZAK Wiktoria | AZS AWF WARSZAWA | 25.12.2005 | wyeliminowano |
73. | Makowska Agnieszka | AZS AWF KATOWICE | 24.02.2004 | wyeliminowano |
74. | FERSTER Paulina | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 10.10.2004 | wyeliminowano |
74. | RUP Sonia | UKS PIAST LEGNICA | 06.12.2005 | wyeliminowano |
76. | ŁAPKIEWICZ Julia | AZS AWF WARSZAWA | 29.07.2003 | wyeliminowano |
77. | Smolej Hanna | MKS KUSY SZCZECIN | 23.11.2002 | wyeliminowano |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | JARECKA Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 11.10.1995 |
2. | Knapik-Miazga Renata | AZS AWF KRAKÓW | 15.07.1988 |
3. | PIEKARSKA-TWARDOCHEL Magdalena | AZS AWF WARSZAWA | 28.11.1986 |
3. | KLASIK Alicja | RMKS RYBNIK | 14.02.2004 |
5. | WILASZEK Paulina | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 12.11.1997 |
6. | JANELLI Zofia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 25.12.2002 |
7. | BRYCH Barbara | AZS AWF KRAKÓW | 04.12.2000 |
8. | Zgryźniak Kinga | RMKS RYBNIK | 22.06.2003 |
9. | PYTKA Kamila | AZS AWF WARSZAWA | 12.06.1994 |
10. | KLUGHARDT Gloria | RMKS RYBNIK | 21.01.2003 |
11. | SZYMANOWSKA Karolina | KSz WARSZAWIANKA | 02.10.2003 |
12. | MIZERA Olga | AZS AWF WARSZAWA | 18.03.1991 |
13. | Pawłowska Dominika | AZS AWF WARSZAWA | 05.01.2000 |
14. | Przeniosło Joanna | AZS AWF KRAKÓW | 29.08.1997 |
15. | ZAGAŁA Jagoda | PIAST GLIWICE | 27.06.1994 |
16. | Zarek Zuzanna | UKS START OPOLE | 06.11.2004 |
17. | WIECZOREK Anna | PIAST GLIWICE | 20.05.2003 |
18. | Tercjak Oliwia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 11.07.2005 |
19. | RAKOCZY Natalia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 06.11.2002 |
20. | CIEŚLIK Cecylia | AZS AWF KATOWICE | 19.09.2005 |
21. | Dąbrowska-Mandrela Diana | PIAST GLIWICE | 02.05.1982 |
22. | Swatowska-Wenglarczyk Martyna | AZS AWF KATOWICE | 08.07.1994 |
23. | POLIS Anna | AZS AWF KRAKÓW | 17.03.1989 |
24. | MAZANEK Karolina | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 19.11.1998 |
25. | MYKA Marta | AZS AWF WARSZAWA | 22.06.1992 |
26. | Osadnik Maja | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.03.2004 |
27. | Szmajdzińska - Bołdys Katarzyna | PIAST GLIWICE | 10.11.1992 |
28. | ŁUSZCZ Weronika | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 27.12.1996 |
29. | SULEJ Zuzanna | KSz WARSZAWIANKA | 10.10.2001 |
30. | ROSKOSZ Anna | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2003 |
31. | Saritaş Józefina | AZS AWF WARSZAWA | 27.03.1993 |
32. | SZYMAŃSKA Aleksandra | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 27.11.2006 |
33. | PYTKA Sara | AZS AWF WARSZAWA | 04.08.1995 |
34. | JADCZAK Dominika | KSz WARSZAWIANKA | 21.01.2003 |
35. | JANICKA Weronika | AZS AWF KATOWICE | 03.09.1999 |
36. | Kawencka Ewa | PIAST GLIWICE | 06.01.2000 |
37. | ZAMACHOWSKA Wiktoria | AZS AWF KRAKÓW | 27.08.1998 |
38. | Korkus Emilia | PIAST GLIWICE | 18.12.2004 |
39. | Frystacka Patrycja | RMKS RYBNIK | 01.11.2003 |
40. | Pelon Patrycja | UKS START OPOLE | 21.02.2005 |
41. | KNAPIK Katarzyna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 02.11.2000 |
42. | MARSZOŁEK Angelika | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 08.10.1990 |
43. | Charkiewicz Karolina | AZS AWF WARSZAWA | 27.05.2006 |
44. | OPOŃ Oliwia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 03.10.2004 |
45. | Frydrych Małgorzata | TORUŃ - RIPOSTA | 18.08.2000 |
46. | TOMASZEWSKA Natalia | MKS KUSY SZCZECIN | 18.10.2003 |
47. | Tatoj Anna | AZS AWF KATOWICE | 14.06.2004 |
48. | RADWAN Patrycja | KSz WARSZAWIANKA | 04.03.2005 |
49. | STASZULONEK Karolina | PIAST GLIWICE | 26.03.2002 |
50. | Białek Marta | AZS AWF WARSZAWA | 09.09.1996 |
51. | KNAPIK Agata | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 02.11.2000 |
52. | BRAWAŃSKA Kinga | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 05.09.1998 |
53. | Czajkowska Róża | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2004 |
54. | Ziętek Patrycja | BTS BYTOM | 17.04.2002 |
55. | MICHALCZYK Marta | KSz WARSZAWIANKA | 30.08.2004 |
56. | Liczberska Aneta | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 19.12.2000 |
57. | IZDEBSKA Wiktoria | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 03.05.2005 |
58. | WERONIECKA Julia | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 19.11.2004 |
59. | JASIONEK Karolina | KSz WARSZAWIANKA | 05.09.1991 |
60. | PIĄTEK Magdalena | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 12.07.2003 |
61. | LEŚNIEWSKA Marta | KSz WARSZAWIANKA | 06.02.2002 |
62. | TOKARSKA Klaudia | TORUŃ - RIPOSTA | 15.08.2002 |
63. | SKRZYPCZAK Wiktoria | AZS AWF WARSZAWA | 25.02.1999 |
64. | Peret Karolina | AZS AWF WARSZAWA | 30.10.2000 |
65. | Majchrzak Julia | KSz WARSZAWIANKA | 15.05.2002 |
66. | Ślęzak Katarzyna | AZS AWF KATOWICE | 23.03.2005 |
67. | |||
67. | KOROL AMELIA | AZS AWF WARSZAWA | 26.11.2003 |
69. | Kuźmińska Hanna | AZS AWF KRAKÓW | 27.01.1998 |
70. | KAMIŃSKA Gabriela | AZS AWF WARSZAWA | 30.01.1979 |
71. | GAWEŁ Matylda | UKS START OPOLE | 01.01.2004 |
72. | ANDRZEJCZAK Wiktoria | AZS AWF WARSZAWA | 25.12.2005 |
73. | Makowska Agnieszka | AZS AWF KATOWICE | 24.02.2004 |
74. | FERSTER Paulina | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 10.10.2004 |
74. | RUP Sonia | UKS PIAST LEGNICA | 06.12.2005 |
76. | ŁAPKIEWICZ Julia | AZS AWF WARSZAWA | 29.07.2003 |
77. | Smolej Hanna | MKS KUSY SZCZECIN | 23.11.2002 |