Turniej

Nazwa: Puchar Rajców gdańskich
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 07.03.2010

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. NIWIŃSKA Aleksandra 53 UKS ATENA GDAŃSK 01.06.1997
2. DRAPELLA Magdalena 0 KS AZS AWFIS GDAŃSK 01.10.1996
3. SZYMCZAK Anna 2 KS AZS AWFIS GDAŃSK 22.08.1997
4. ROPIAK Zuzanna 0 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 01.04.1998
5. HIRSZ Zuzanna 0 UKS ATENA GDAŃSK 17.12.1996
6. JERECZEK Anna 3 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 23.03.1997
7. OKLIŃSKA Kinga 54 UKS ATENA GDAŃSK 08.08.1996
8. KRECZETOWSKA Monika 52 POLONIA 1912 LESZNO 20.06.1997
9. ŁUKOWSKA Julianna 55 UKS ATENA GDAŃSK 31.01.1996
10. RUDZIŃSKA Patrycja 0 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 11.07.1998
11. WRÓBEL Kinga 39 UKS ATENA GDAŃSK 10.06.1997
12. Walczyk-Klimaszyk Julia 6 KU AZS-UAM POZNAŃ 28.10.1997
13. MATUSZEWSKA Zuzanna 58 UKS ATENA GDAŃSK 01.10.1997
14. WĄSOWICZ Julia 37 UKS ATENA GDAŃSK 12.10.1997
15. BÓRKOWSKA Michalina 0 POLONIA 1912 LESZNO 10.03.1996
16. BRZEZIŃSKA Natalia 0 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 07.04.1998
17. STRACHOWSKA Magdalena 8 ZJEDNOCZENI PABIANICE 21.02.1996
18. KUĆKO Karolina 11 UKS ATENA GDAŃSK 12.07.1996
19. PIĘTKA Dominika 0 UKS ATENA GDAŃSK 04.01.1996
20. SZYMAŃSKA Joanna 0 AZS AWF POZNAŃ 03.10.1996
21. Chrzanowska Julia 0 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 18.09.1997
22. GROTOWSKA Magdalena 0 UKS ATENA GDAŃSK 15.01.1997
23. LIPIŃSKA Melania 13 UKS ATENA GDAŃSK 02.03.1996
24. MATACZ Monika 60 UKS ATENA GDAŃSK 06.12.1997
25. LACHMAN Katarzyna 43 AZS AWF POZNAŃ 13.11.1996
26. JANKOWSKA Marianna 0 UKS ATENA GDAŃSK 01.10.1997
27. ŻELECHOWSKA Sara 18 KU AZS-UAM POZNAŃ 14.12.1997
28. REZMER Wiktoria 0 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.06.1996
29. SIWEK Natalia 42 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.07.1996
30. STRACHOWSKA Julia 0 UKS RIPOSTA OLSZTYN 15.04.1998
31. CZERWIŃSKA Klaudia 0 UKS ATENA GDAŃSK 05.03.1996
32. SAWKO Michalina 0 UKS ATENA GDAŃSK 09.06.1997
33. PISKORSKA Karolina 44 UKS ATENA GDAŃSK 11.12.1997
34. SIWEK Karolina 35 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 01.08.1997
35. ADAMSKA Klaudia 19 AZS AWF POZNAŃ 17.11.1996
36. WIEWIÓRKA Patrycja 0 AZS AWF WARSZAWA 28.02.1996
37. JERECZEK Wiktoria 29 UKS ATENA GDAŃSK 23.03.1997
38. SIEŃSKA Dominika 0 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 18.05.1996
39. STRACHOWSKA Małgorzata 0 UKS RIPOSTA OLSZTYN 15.04.1998
40. BURACZEWSKA Julia 20 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.07.1996
41. SZEWCZYK Małgorzata 48 UKS ATENA GDAŃSK 16.02.1996
42. JURGA Malwina 0 POLONIA 1912 LESZNO 21.02.1998
43. SZULC Michalina 21 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.04.1996
44. BURKACKA Lidia 22 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 06.03.1996

Brak grup.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Walczyk-Klimaszyk Julia KU AZS-UAM POZNAŃ 28.10.1997 zakwalifikowano
2. BURKACKA Lidia UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 06.03.1996 zakwalifikowano
3. KUĆKO Karolina UKS ATENA GDAŃSK 12.07.1996 zakwalifikowano
4. LACHMAN Katarzyna AZS AWF POZNAŃ 13.11.1996 zakwalifikowano
5. WĄSOWICZ Julia UKS ATENA GDAŃSK 12.10.1997 zakwalifikowano
6. DRAPELLA Magdalena KS AZS AWFIS GDAŃSK 01.10.1996 zakwalifikowano
7. LIPIŃSKA Melania UKS ATENA GDAŃSK 02.03.1996 zakwalifikowano
8. JERECZEK Wiktoria UKS ATENA GDAŃSK 23.03.1997 zakwalifikowano
9. JERECZEK Anna UKS DE LA SALLE GDAŃSK 23.03.1997 zakwalifikowano
10. SZULC Michalina UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.04.1996 zakwalifikowano
11. KRECZETOWSKA Monika POLONIA 1912 LESZNO 20.06.1997 zakwalifikowano
12. BURACZEWSKA Julia UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.07.1996 zakwalifikowano
12. Chrzanowska Julia WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 18.09.1997 zakwalifikowano
14. SZYMCZAK Anna KS AZS AWFIS GDAŃSK 22.08.1997 zakwalifikowano
15. STRACHOWSKA Julia UKS RIPOSTA OLSZTYN 15.04.1998 zakwalifikowano
16. ADAMSKA Klaudia AZS AWF POZNAŃ 17.11.1996 zakwalifikowano
17. SIWEK Natalia UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.07.1996 zakwalifikowano
18. WRÓBEL Kinga UKS ATENA GDAŃSK 10.06.1997 zakwalifikowano
19. ŻELECHOWSKA Sara KU AZS-UAM POZNAŃ 14.12.1997 zakwalifikowano
20. STRACHOWSKA Magdalena ZJEDNOCZENI PABIANICE 21.02.1996 zakwalifikowano
21. STRACHOWSKA Małgorzata UKS RIPOSTA OLSZTYN 15.04.1998 zakwalifikowano
22. PIĘTKA Dominika UKS ATENA GDAŃSK 04.01.1996 zakwalifikowano
23. ROPIAK Zuzanna UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 01.04.1998 zakwalifikowano
24. SIEŃSKA Dominika UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 18.05.1996 zakwalifikowano
25. MATUSZEWSKA Zuzanna UKS ATENA GDAŃSK 01.10.1997 zakwalifikowano
26. ŁUKOWSKA Julianna UKS ATENA GDAŃSK 31.01.1996 zakwalifikowano
27. SZEWCZYK Małgorzata UKS ATENA GDAŃSK 16.02.1996 zakwalifikowano
28. SIWEK Karolina UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 01.08.1997 zakwalifikowano
29. OKLIŃSKA Kinga UKS ATENA GDAŃSK 08.08.1996 zakwalifikowano
30. MATACZ Monika UKS ATENA GDAŃSK 06.12.1997 zakwalifikowano
31. WIEWIÓRKA Patrycja AZS AWF WARSZAWA 28.02.1996 zakwalifikowano
32. REZMER Wiktoria UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.06.1996 zakwalifikowano
33. BRZEZIŃSKA Natalia UKS DE LA SALLE GDAŃSK 07.04.1998 zakwalifikowano
34. HIRSZ Zuzanna UKS ATENA GDAŃSK 17.12.1996 zakwalifikowano
35. GROTOWSKA Magdalena UKS ATENA GDAŃSK 15.01.1997 zakwalifikowano
36. NIWIŃSKA Aleksandra UKS ATENA GDAŃSK 01.06.1997 zakwalifikowano
37. JANKOWSKA Marianna UKS ATENA GDAŃSK 01.10.1997 zakwalifikowano
38. PISKORSKA Karolina UKS ATENA GDAŃSK 11.12.1997 zakwalifikowano
39. RUDZIŃSKA Patrycja FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 11.07.1998 zakwalifikowano
40. SAWKO Michalina UKS ATENA GDAŃSK 09.06.1997 zakwalifikowano
41. BÓRKOWSKA Michalina POLONIA 1912 LESZNO 10.03.1996 zakwalifikowano
42. CZERWIŃSKA Klaudia UKS ATENA GDAŃSK 05.03.1996 zakwalifikowano
43. SZYMAŃSKA Joanna AZS AWF POZNAŃ 03.10.1996 zakwalifikowano
44. JURGA Malwina POLONIA 1912 LESZNO 21.02.1998 zakwalifikowano

Brak starć do wygenerowania drabinki.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. SZYMCZAK Anna KS AZS AWFIS GDAŃSK 22.08.1997
2. Walczyk-Klimaszyk Julia KU AZS-UAM POZNAŃ 28.10.1997
3. LIPIŃSKA Melania UKS ATENA GDAŃSK 02.03.1996
3. Chrzanowska Julia WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 18.09.1997
5. JERECZEK Wiktoria UKS ATENA GDAŃSK 23.03.1997
6. BURACZEWSKA Julia UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.07.1996
7. STRACHOWSKA Julia UKS RIPOSTA OLSZTYN 15.04.1998
8. PIĘTKA Dominika UKS ATENA GDAŃSK 04.01.1996
9. BURKACKA Lidia UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 06.03.1996
10. KUĆKO Karolina UKS ATENA GDAŃSK 12.07.1996
11. LACHMAN Katarzyna AZS AWF POZNAŃ 13.11.1996
12. JERECZEK Anna UKS DE LA SALLE GDAŃSK 23.03.1997
13. SZULC Michalina UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.04.1996
14. ADAMSKA Klaudia AZS AWF POZNAŃ 17.11.1996
15. SZEWCZYK Małgorzata UKS ATENA GDAŃSK 16.02.1996
16. SIWEK Karolina UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 01.08.1997
17. WĄSOWICZ Julia UKS ATENA GDAŃSK 12.10.1997
18. DRAPELLA Magdalena KS AZS AWFIS GDAŃSK 01.10.1996
19. KRECZETOWSKA Monika POLONIA 1912 LESZNO 20.06.1997
20. SIWEK Natalia UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.07.1996
21. WRÓBEL Kinga UKS ATENA GDAŃSK 10.06.1997
22. ŻELECHOWSKA Sara KU AZS-UAM POZNAŃ 14.12.1997
23. STRACHOWSKA Magdalena ZJEDNOCZENI PABIANICE 21.02.1996
24. STRACHOWSKA Małgorzata UKS RIPOSTA OLSZTYN 15.04.1998
25. ROPIAK Zuzanna UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 01.04.1998
26. MATUSZEWSKA Zuzanna UKS ATENA GDAŃSK 01.10.1997
27. MATACZ Monika UKS ATENA GDAŃSK 06.12.1997
28. WIEWIÓRKA Patrycja AZS AWF WARSZAWA 28.02.1996
29. REZMER Wiktoria UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.06.1996
30. NIWIŃSKA Aleksandra UKS ATENA GDAŃSK 01.06.1997
31. RUDZIŃSKA Patrycja FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 11.07.1998
32. BÓRKOWSKA Michalina POLONIA 1912 LESZNO 10.03.1996
33. SIEŃSKA Dominika UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 18.05.1996
34. ŁUKOWSKA Julianna UKS ATENA GDAŃSK 31.01.1996
35. OKLIŃSKA Kinga UKS ATENA GDAŃSK 08.08.1996
36. BRZEZIŃSKA Natalia UKS DE LA SALLE GDAŃSK 07.04.1998
37. HIRSZ Zuzanna UKS ATENA GDAŃSK 17.12.1996
38. GROTOWSKA Magdalena UKS ATENA GDAŃSK 15.01.1997
39. JANKOWSKA Marianna UKS ATENA GDAŃSK 01.10.1997
40. PISKORSKA Karolina UKS ATENA GDAŃSK 11.12.1997
41. SAWKO Michalina UKS ATENA GDAŃSK 09.06.1997
42. CZERWIŃSKA Klaudia UKS ATENA GDAŃSK 05.03.1996
43. SZYMAŃSKA Joanna AZS AWF POZNAŃ 03.10.1996
44. JURGA Malwina POLONIA 1912 LESZNO 21.02.1998

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content