Turniej

Nazwa: Puchar Polski II
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 12.12.2010

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. PLEWA Katarzyna 24 D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.05.1991
2. MAJEWSKA Zuzanna 23 MKS KUSY SZCZECIN 11.07.1993
3. OLBROMSKA Iwona 1 KS AZS AWFIS GDAŃSK 09.10.1991
4. MIĘTKA Barbara 61 WROCŁAWIANIE 21.10.1994
5. WYGANOWSKA Agata 43 KS AZS AWFIS GDAŃSK 09.12.1994
6. Jelińska Martyna 2 AZS AWF POZNAŃ 05.05.1992
7. BIERNAT Karolina 22 D' ARTAGNAN URSYNÓW 24.04.1992
8. OPOLSKA Aleksandra 25 AZS AWF WARSZAWA 29.05.1993
9. KAJKA Agnieszka 21 D' ARTAGNAN URSYNÓW 14.07.1991
10. KUĆKO Karolina 0 UKS ATENA GDAŃSK 12.07.1996
11. JEZIERSKA Katarzyna 26 KS AZS AWFIS GDAŃSK 26.01.1993
12. HAUSMAN Marta 3 BUDOWLANI TORUŃ 21.05.1992
13. KACZOROWSKA Edyta 59 MKS KUSY SZCZECIN 26.07.1994
14. GOŁĘBIOWSKA Natalia 4 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 04.06.1994
15. BURACZEWSKA Julia 0 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.07.1996
16. Długosz Martyna 58 KU AZS-UAM POZNAŃ 29.07.1996
17. BOCHENEK Magdalena 19 BUDOWLANI TORUŃ 26.06.1993
18. CZAJKA Weronika 27 ZJEDNOCZENI PABIANICE 28.04.1995
19. WASILEWSKA Barbara 28 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 28.05.1994
20. BEDNARCZYK Anita 0 UKS KUSY WARSZAWA 01.06.1995
21. WASILCZYK Agata 38 KS AZS AWFIS GDAŃSK 23.08.1993
22. SZCZYGIOŁ Anna 20 UKS FLORET 29.07.1991
23. SARNOWSKA Patrycja 5 BUDOWLANI TORUŃ 09.03.1992
24. TOBOŁA Marta 0 UKS ATENA GDAŃSK 03.02.1995
25. JAKUBCZAK Katarzyna 55 D' ARTAGNAN URSYNÓW 20.12.1996
26. OPOLSKA Maja 32 AZS AWF WARSZAWA 03.05.1995
27. MADAJCZYK Zuzanna 18 AZS AWF POZNAŃ 10.12.1993
28. TOBOŁA Dagmara 6 KS AZS AWFIS GDAŃSK 03.11.1991
29. SIWEK Natalia 0 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.07.1996
30. KURDELSKA Maria 16 AZS AWF POZNAŃ 24.09.1991
31. BARON Karolina 51 BUDOWLANI TORUŃ 20.08.1993
32. LEWAŃCZYK Laura 30 KS AZS AWFIS GDAŃSK 01.01.1993
33. KUROWSKA Dominika 7 WROCŁAWIANIE 28.05.1992
34. CIESIELSKA Marta 8 AZS AWF POZNAŃ 08.04.1992
35. KRYTSYNA Aleksandria 0
36. PRZYBYŁOWICZ Martyna 31 KS AZS AWFIS GDAŃSK 10.09.1994
37. SULIK Sandra 0 WROCŁAWIANIE 03.01.1996
38. WIEWIÓRKA Patrycja 0 AZS AWF WARSZAWA 28.02.1996
39. KELLER Sandra 33 ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.04.1993
40. STARZ Aleksandra 50 KU AZS-UAM POZNAŃ 30.11.1995
41. JĘDRZEJEWSKA Barbara 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK 05.01.1991
42. Chrzanowska - Kasprzyk Marika 9 KU AZS-UAM POZNAŃ 07.11.1995
43. SOBCZAK Zuzanna 10 KS AZS AWFIS GDAŃSK 29.06.1993
44. Bruździńska Natalia 14 AZS AWF WARSZAWA 02.04.1993
45. NOWOK Paulina 34 UKS FLORET 13.05.1991
46. CZERWIŃSKA Klaudia 0 UKS ATENA GDAŃSK 05.03.1996
47. GOSPODAROWICZ Aleksandra 40 WROCŁAWIANIE 23.07.1993
48. DRAPELLA Magdalena 0 KS AZS AWFIS GDAŃSK 01.10.1996
49. LASIC Aleksandra 13 UKS FLORET 04.01.1994
50. GUTOWSKA Katarzyna 11 KS AZS AWFIS GDAŃSK 25.02.1991
51. HOPPE Sylwia 37 WROCŁAWIANIE 04.01.1993
52. WIADEREK Alicja 39 KU AZS-UAM POZNAŃ 06.03.1996

Brak grup.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. OLBROMSKA Iwona KS AZS AWFIS GDAŃSK 09.10.1991 zakwalifikowano
2. GOŁĘBIOWSKA Natalia UKS DE LA SALLE GDAŃSK 04.06.1994 zakwalifikowano
3. SOBCZAK Zuzanna KS AZS AWFIS GDAŃSK 29.06.1993 zakwalifikowano
4. TOBOŁA Dagmara KS AZS AWFIS GDAŃSK 03.11.1991 zakwalifikowano
5. CIESIELSKA Marta AZS AWF POZNAŃ 08.04.1992 zakwalifikowano
6. WASILEWSKA Barbara UKS DE LA SALLE GDAŃSK 28.05.1994 zakwalifikowano
7. JĘDRZEJEWSKA Barbara KS AZS AWFIS GDAŃSK 05.01.1991 zakwalifikowano
8. Długosz Martyna KU AZS-UAM POZNAŃ 29.07.1996 zakwalifikowano
9. Jelińska Martyna AZS AWF POZNAŃ 05.05.1992 zakwalifikowano
10. SARNOWSKA Patrycja BUDOWLANI TORUŃ 09.03.1992 zakwalifikowano
11. KAJKA Agnieszka D' ARTAGNAN URSYNÓW 14.07.1991 zakwalifikowano
12. BIERNAT Karolina D' ARTAGNAN URSYNÓW 24.04.1992 zakwalifikowano
13. HAUSMAN Marta BUDOWLANI TORUŃ 21.05.1992 zakwalifikowano
14. PLEWA Katarzyna D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.05.1991 zakwalifikowano
15. HOPPE Sylwia WROCŁAWIANIE 04.01.1993 zakwalifikowano
16. KUROWSKA Dominika WROCŁAWIANIE 28.05.1992 zakwalifikowano
17. Chrzanowska - Kasprzyk Marika KU AZS-UAM POZNAŃ 07.11.1995 zakwalifikowano
18. BARON Karolina BUDOWLANI TORUŃ 20.08.1993 zakwalifikowano
19. GUTOWSKA Katarzyna KS AZS AWFIS GDAŃSK 25.02.1991 zakwalifikowano
20. SULIK Sandra WROCŁAWIANIE 03.01.1996 zakwalifikowano
21. MADAJCZYK Zuzanna AZS AWF POZNAŃ 10.12.1993 zakwalifikowano
22. NOWOK Paulina UKS FLORET 13.05.1991 zakwalifikowano
23. MIĘTKA Barbara WROCŁAWIANIE 21.10.1994 zakwalifikowano
24. WYGANOWSKA Agata KS AZS AWFIS GDAŃSK 09.12.1994 zakwalifikowano
25. KACZOROWSKA Edyta MKS KUSY SZCZECIN 26.07.1994 zakwalifikowano
26. OPOLSKA Aleksandra AZS AWF WARSZAWA 29.05.1993 zakwalifikowano
27. LASIC Aleksandra UKS FLORET 04.01.1994 zakwalifikowano
28. PRZYBYŁOWICZ Martyna KS AZS AWFIS GDAŃSK 10.09.1994 zakwalifikowano
29. LEWAŃCZYK Laura KS AZS AWFIS GDAŃSK 01.01.1993 zakwalifikowano
30. KELLER Sandra ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.04.1993 zakwalifikowano
31. KURDELSKA Maria AZS AWF POZNAŃ 24.09.1991 zakwalifikowano
32. JEZIERSKA Katarzyna KS AZS AWFIS GDAŃSK 26.01.1993 zakwalifikowano
33. SZCZYGIOŁ Anna UKS FLORET 29.07.1991 zakwalifikowano
34. WASILCZYK Agata KS AZS AWFIS GDAŃSK 23.08.1993 zakwalifikowano
35. CZAJKA Weronika ZJEDNOCZENI PABIANICE 28.04.1995 zakwalifikowano
36. MAJEWSKA Zuzanna MKS KUSY SZCZECIN 11.07.1993 zakwalifikowano
37. KUĆKO Karolina UKS ATENA GDAŃSK 12.07.1996 zakwalifikowano
38. BURACZEWSKA Julia UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.07.1996 zakwalifikowano
39. GOSPODAROWICZ Aleksandra WROCŁAWIANIE 23.07.1993 zakwalifikowano
40. OPOLSKA Maja AZS AWF WARSZAWA 03.05.1995 zakwalifikowano
41. Bruździńska Natalia AZS AWF WARSZAWA 02.04.1993 zakwalifikowano
42. STARZ Aleksandra KU AZS-UAM POZNAŃ 30.11.1995 zakwalifikowano
43. WIADEREK Alicja KU AZS-UAM POZNAŃ 06.03.1996 zakwalifikowano
44. DRAPELLA Magdalena KS AZS AWFIS GDAŃSK 01.10.1996 zakwalifikowano
45. JAKUBCZAK Katarzyna D' ARTAGNAN URSYNÓW 20.12.1996 zakwalifikowano
46. CZERWIŃSKA Klaudia UKS ATENA GDAŃSK 05.03.1996 zakwalifikowano
47. BOCHENEK Magdalena BUDOWLANI TORUŃ 26.06.1993 zakwalifikowano
48. BEDNARCZYK Anita UKS KUSY WARSZAWA 01.06.1995 zakwalifikowano
49. TOBOŁA Marta UKS ATENA GDAŃSK 03.02.1995 zakwalifikowano
50. SIWEK Natalia UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.07.1996 zakwalifikowano
51. KRYTSYNA Aleksandria zakwalifikowano
52. WIEWIÓRKA Patrycja AZS AWF WARSZAWA 28.02.1996 zakwalifikowano

Brak starć do wygenerowania drabinki.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Jelińska Martyna AZS AWF POZNAŃ 05.05.1992
2. SOBCZAK Zuzanna KS AZS AWFIS GDAŃSK 29.06.1993
3. CIESIELSKA Marta AZS AWF POZNAŃ 08.04.1992
3. GOŁĘBIOWSKA Natalia UKS DE LA SALLE GDAŃSK 04.06.1994
5. OLBROMSKA Iwona KS AZS AWFIS GDAŃSK 09.10.1991
6. TOBOŁA Dagmara KS AZS AWFIS GDAŃSK 03.11.1991
7. SARNOWSKA Patrycja BUDOWLANI TORUŃ 09.03.1992
8. KAJKA Agnieszka D' ARTAGNAN URSYNÓW 14.07.1991
9. JĘDRZEJEWSKA Barbara KS AZS AWFIS GDAŃSK 05.01.1991
10. Długosz Martyna KU AZS-UAM POZNAŃ 29.07.1996
11. HAUSMAN Marta BUDOWLANI TORUŃ 21.05.1992
12. HOPPE Sylwia WROCŁAWIANIE 04.01.1993
13. KUROWSKA Dominika WROCŁAWIANIE 28.05.1992
14. GUTOWSKA Katarzyna KS AZS AWFIS GDAŃSK 25.02.1991
15. MADAJCZYK Zuzanna AZS AWF POZNAŃ 10.12.1993
16. LASIC Aleksandra UKS FLORET 04.01.1994
17. WASILEWSKA Barbara UKS DE LA SALLE GDAŃSK 28.05.1994
18. BIERNAT Karolina D' ARTAGNAN URSYNÓW 24.04.1992
19. Chrzanowska - Kasprzyk Marika KU AZS-UAM POZNAŃ 07.11.1995
20. SULIK Sandra WROCŁAWIANIE 03.01.1996
21. NOWOK Paulina UKS FLORET 13.05.1991
22. PRZYBYŁOWICZ Martyna KS AZS AWFIS GDAŃSK 10.09.1994
23. KURDELSKA Maria AZS AWF POZNAŃ 24.09.1991
24. SZCZYGIOŁ Anna UKS FLORET 29.07.1991
25. CZAJKA Weronika ZJEDNOCZENI PABIANICE 28.04.1995
26. MAJEWSKA Zuzanna MKS KUSY SZCZECIN 11.07.1993
27. GOSPODAROWICZ Aleksandra WROCŁAWIANIE 23.07.1993
28. OPOLSKA Maja AZS AWF WARSZAWA 03.05.1995
29. Bruździńska Natalia AZS AWF WARSZAWA 02.04.1993
30. STARZ Aleksandra KU AZS-UAM POZNAŃ 30.11.1995
31. BOCHENEK Magdalena BUDOWLANI TORUŃ 26.06.1993
32. KRYTSYNA Aleksandria
33. PLEWA Katarzyna D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.05.1991
34. BARON Karolina BUDOWLANI TORUŃ 20.08.1993
35. MIĘTKA Barbara WROCŁAWIANIE 21.10.1994
36. WYGANOWSKA Agata KS AZS AWFIS GDAŃSK 09.12.1994
37. KACZOROWSKA Edyta MKS KUSY SZCZECIN 26.07.1994
38. OPOLSKA Aleksandra AZS AWF WARSZAWA 29.05.1993
39. LEWAŃCZYK Laura KS AZS AWFIS GDAŃSK 01.01.1993
40. KELLER Sandra ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.04.1993
41. JEZIERSKA Katarzyna KS AZS AWFIS GDAŃSK 26.01.1993
42. WASILCZYK Agata KS AZS AWFIS GDAŃSK 23.08.1993
43. KUĆKO Karolina UKS ATENA GDAŃSK 12.07.1996
44. BURACZEWSKA Julia UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.07.1996
45. WIADEREK Alicja KU AZS-UAM POZNAŃ 06.03.1996
46. DRAPELLA Magdalena KS AZS AWFIS GDAŃSK 01.10.1996
47. JAKUBCZAK Katarzyna D' ARTAGNAN URSYNÓW 20.12.1996
48. CZERWIŃSKA Klaudia UKS ATENA GDAŃSK 05.03.1996
49. BEDNARCZYK Anita UKS KUSY WARSZAWA 01.06.1995
50. TOBOŁA Marta UKS ATENA GDAŃSK 03.02.1995
51. SIWEK Natalia UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.07.1996
52. WIEWIÓRKA Patrycja AZS AWF WARSZAWA 28.02.1996

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content