Nazwa: Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 07.05.2011
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | GRYGLEWSKI Krystian | 1 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 20.06.1994 |
2. | POPIEL Michał | 14 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 12.08.1994 |
3. | ADAMSKI Łukasz | 15 | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 15.10.1994 |
4. | MIĘTKI Maciej | 30 | WROCŁAWIANIE | 24.05.1996 |
5. | KOPER Krystian | 28 | AZS AWF POZNAŃ | 04.02.1995 |
6. | KOZŁOWSKI Szymon | 2 | AZS AWF POZNAŃ | 28.07.1994 |
7. | SZEWCZYK Szymon | 12 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 16.01.1994 |
8. | KALINOWSKI Jakub | 31 | WROCŁAWIANIE | 14.06.1996 |
9. | ŻMIJEWSKI Filip | 16 | AZS AWF WARSZAWA | 26.02.1995 |
10. | SKRZYPKOWSKI Amadeusz | 40 | UKS ATENA GDAŃSK | 26.06.1996 |
11. | MASZKOWSKI Marek | 13 | AZS AWF WARSZAWA | 28.03.1995 |
12. | PALUSZKIEWICZ Kasper | 29 | AZS AWF POZNAŃ | 02.11.1996 |
13. | SIESS Michał | 3 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 10.05.1994 |
14. | TRZNADEL Bartosz | 25 | UKS ATENA GDAŃSK | 07.12.1995 |
15. | KOTLESZKA Michał | 18 | WROCŁAWIANIE | 03.09.1995 |
16. | Strzelecki Alex | 11 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 12.12.1995 |
17. | BIES Miłosz | 4 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 11.07.1994 |
18. | ZALEWSKI Bartłomiej | 19 | AZS AWF WARSZAWA | 19.02.1994 |
19. | MAŁECKI Bartosz | 43 | AZS AWF POZNAŃ | 28.09.1996 |
20. | KOSICKI Aleksander | 5 | BUDOWLANI TORUŃ | 30.04.1994 |
21. | SOBCZAK Piotr | 32 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 23.06.1995 |
22. | SAMOREK Dominik | 24 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 14.07.1996 |
23. | CHOIŃSKI Patryk | 6 | AZS AWF WARSZAWA | 07.03.1995 |
24. | CZARNUL Maciej | 21 | IKS LESZNO | 01.11.1995 |
25. | RYGUS Mikołaj | 20 | POLONIA 1912 LESZNO | 13.04.1996 |
26. | PRZYŁUSKI Dominik | 8 | AZS AWF WARSZAWA | 24.03.1995 |
27. | KROMOLICKI Stefan | 34 | MKS KUSY SZCZECIN | 10.07.1995 |
28. | KONIECZNY Tomasz | 7 | AZS AWF WARSZAWA | 17.02.1996 |
29. | SZUMIGŁOWSKI Kacper | 35 | UKS KUSY WARSZAWA | 31.07.1995 |
30. | Cegielski Bartosz | 9 | AZS AWF POZNAŃ | 13.05.1995 |
31. | BIES Michał | 23 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 22.08.1995 |
32. | KASPRZYK Dawid | 22 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.07.1995 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | GRYGLEWSKI Krystian | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 20.06.1994 | zakwalifikowano |
2. | KOZŁOWSKI Szymon | AZS AWF POZNAŃ | 28.07.1994 | zakwalifikowano |
3. | SIESS Michał | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 10.05.1994 | zakwalifikowano |
4. | CHOIŃSKI Patryk | AZS AWF WARSZAWA | 07.03.1995 | zakwalifikowano |
5. | Cegielski Bartosz | AZS AWF POZNAŃ | 13.05.1995 | zakwalifikowano |
6. | KOTLESZKA Michał | WROCŁAWIANIE | 03.09.1995 | zakwalifikowano |
7. | KOSICKI Aleksander | BUDOWLANI TORUŃ | 30.04.1994 | zakwalifikowano |
8. | TRZNADEL Bartosz | UKS ATENA GDAŃSK | 07.12.1995 | zakwalifikowano |
9. | PALUSZKIEWICZ Kasper | AZS AWF POZNAŃ | 02.11.1996 | zakwalifikowano |
10. | POPIEL Michał | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 12.08.1994 | zakwalifikowano |
11. | PRZYŁUSKI Dominik | AZS AWF WARSZAWA | 24.03.1995 | zakwalifikowano |
12. | KOPER Krystian | AZS AWF POZNAŃ | 04.02.1995 | zakwalifikowano |
13. | ZALEWSKI Bartłomiej | AZS AWF WARSZAWA | 19.02.1994 | zakwalifikowano |
14. | ŻMIJEWSKI Filip | AZS AWF WARSZAWA | 26.02.1995 | zakwalifikowano |
15. | MASZKOWSKI Marek | AZS AWF WARSZAWA | 28.03.1995 | zakwalifikowano |
16. | SOBCZAK Piotr | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 23.06.1995 | zakwalifikowano |
17. | Strzelecki Alex | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 12.12.1995 | zakwalifikowano |
18. | ADAMSKI Łukasz | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 15.10.1994 | zakwalifikowano |
19. | BIES Miłosz | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 11.07.1994 | zakwalifikowano |
20. | KASPRZYK Dawid | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.07.1995 | zakwalifikowano |
21. | KALINOWSKI Jakub | WROCŁAWIANIE | 14.06.1996 | zakwalifikowano |
22. | SKRZYPKOWSKI Amadeusz | UKS ATENA GDAŃSK | 26.06.1996 | zakwalifikowano |
23. | MAŁECKI Bartosz | AZS AWF POZNAŃ | 28.09.1996 | zakwalifikowano |
24. | KROMOLICKI Stefan | MKS KUSY SZCZECIN | 10.07.1995 | zakwalifikowano |
25. | KONIECZNY Tomasz | AZS AWF WARSZAWA | 17.02.1996 | zakwalifikowano |
26. | BIES Michał | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 22.08.1995 | zakwalifikowano |
27. | CZARNUL Maciej | IKS LESZNO | 01.11.1995 | zakwalifikowano |
28. | SZUMIGŁOWSKI Kacper | UKS KUSY WARSZAWA | 31.07.1995 | zakwalifikowano |
29. | RYGUS Mikołaj | POLONIA 1912 LESZNO | 13.04.1996 | zakwalifikowano |
30. | MIĘTKI Maciej | WROCŁAWIANIE | 24.05.1996 | zakwalifikowano |
31. | SZEWCZYK Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 16.01.1994 | zakwalifikowano |
32. | SAMOREK Dominik | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 14.07.1996 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | GRYGLEWSKI Krystian | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 20.06.1994 |
2. | KOZŁOWSKI Szymon | AZS AWF POZNAŃ | 28.07.1994 |
3. | Cegielski Bartosz | AZS AWF POZNAŃ | 13.05.1995 |
3. | PRZYŁUSKI Dominik | AZS AWF WARSZAWA | 24.03.1995 |
5. | SIESS Michał | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 10.05.1994 |
6. | CHOIŃSKI Patryk | AZS AWF WARSZAWA | 07.03.1995 |
7. | PALUSZKIEWICZ Kasper | AZS AWF POZNAŃ | 02.11.1996 |
8. | BIES Michał | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 22.08.1995 |
9. | KOTLESZKA Michał | WROCŁAWIANIE | 03.09.1995 |
10. | POPIEL Michał | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 12.08.1994 |
11. | KOPER Krystian | AZS AWF POZNAŃ | 04.02.1995 |
12. | ZALEWSKI Bartłomiej | AZS AWF WARSZAWA | 19.02.1994 |
13. | MASZKOWSKI Marek | AZS AWF WARSZAWA | 28.03.1995 |
14. | SOBCZAK Piotr | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 23.06.1995 |
15. | BIES Miłosz | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 11.07.1994 |
16. | KONIECZNY Tomasz | AZS AWF WARSZAWA | 17.02.1996 |
17. | KOSICKI Aleksander | BUDOWLANI TORUŃ | 30.04.1994 |
18. | TRZNADEL Bartosz | UKS ATENA GDAŃSK | 07.12.1995 |
19. | ŻMIJEWSKI Filip | AZS AWF WARSZAWA | 26.02.1995 |
20. | Strzelecki Alex | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 12.12.1995 |
21. | ADAMSKI Łukasz | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 15.10.1994 |
22. | KASPRZYK Dawid | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.07.1995 |
23. | KALINOWSKI Jakub | WROCŁAWIANIE | 14.06.1996 |
24. | SKRZYPKOWSKI Amadeusz | UKS ATENA GDAŃSK | 26.06.1996 |
25. | MAŁECKI Bartosz | AZS AWF POZNAŃ | 28.09.1996 |
26. | KROMOLICKI Stefan | MKS KUSY SZCZECIN | 10.07.1995 |
27. | CZARNUL Maciej | IKS LESZNO | 01.11.1995 |
28. | SZUMIGŁOWSKI Kacper | UKS KUSY WARSZAWA | 31.07.1995 |
29. | RYGUS Mikołaj | POLONIA 1912 LESZNO | 13.04.1996 |
30. | MIĘTKI Maciej | WROCŁAWIANIE | 24.05.1996 |
31. | SZEWCZYK Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 16.01.1994 |
32. | SAMOREK Dominik | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 14.07.1996 |