Nazwa: Puchar Polski IV
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 14.05.2011
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | PIEKARSKA-TWARDOCHEL Magdalena | 1 | AZS AWF WARSZAWA | 28.11.1986 |
2. | ŻAK Aleksandra | 61 | AZS AWF WARSZAWA | 09.05.1988 |
3. | GALIŃSKA Aleksandra | 58 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 07.09.1993 |
4. | LUŻYŃSKA Magdalena | 23 | AZS AWF KATOWICE | 03.08.1993 |
5. | BIERNAT Anna | 0 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 27.12.1993 |
6. | ŻURAKOWSKA-ZUGAJ Aleksandra | 25 | AZS AWF WARSZAWA | 06.10.1991 |
7. | STROKA Małgorzata | 2 | AZS AWF WARSZAWA | 12.09.1980 |
8. | MAJCHER Marta | 21 | AZS AWF KATOWICE | 23.04.1991 |
9. | GAJOWNICZEK Magdalena | 0 | AZS AWF WARSZAWA | 14.05.1995 |
10. | GŁUC Aleksandra | 54 | AZS AWF KRAKÓW | 16.03.1991 |
11. | KISIEL Olga | 47 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 02.10.1993 |
12. | ZAGAŁA Maja | 70 | PIAST GLIWICE | 09.04.1993 |
13. | SKORUPKA Sylwia | 20 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 08.04.1990 |
14. | BEREZA Małgorzata | 3 | AZS AWF KATOWICE | 21.07.1984 |
15. | PYTKA Kamila | 26 | AZS AWF WARSZAWA | 12.06.1994 |
16. | HENCZ Zuzanna | 27 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 17.07.1991 |
17. | Mielańczyk Martyna | 19 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 17.09.1989 |
18. | TRZEBIŃSKA Ewa | 4 | AZS AWF KATOWICE | 01.05.1989 |
19. | SAMOSTOJ Sylwia | 67 | KS WARSZAWIANKA | 15.06.1993 |
20. | MIZERA Olga | 42 | AZS AWF WARSZAWA | 18.03.1991 |
21. | SKORUPKA Aleksandra | 18 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 11.01.1989 |
22. | Knapik-Miazga Renata | 5 | AZS AWF KRAKÓW | 15.07.1988 |
23. | RAWSKA Joanna | 0 | AZS AWF WARSZAWA | 12.02.1985 |
24. | GŁOWACKA Julita | 24 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 02.01.1989 |
25. | GROCHECKA Karolina | 41 | AKS MIKOŁÓW | 25.06.1991 |
26. | JEZIOROWSKA Paulina | 46 | AZS AWF KATOWICE | 10.09.1991 |
27. | TEREBA-ZAWROTNIAK Beata | 6 | AZS AWF KRAKÓW | 18.03.1981 |
28. | Pawłowska Magdalena | 28 | AZS AWF WARSZAWA | 11.02.1994 |
29. | MYKA Marta | 17 | AZS AWF WARSZAWA | 22.06.1992 |
30. | DMOWSKA-ANDRZEJUK Danuta | 8 | AZS AWF KATOWICE | 01.03.1982 |
31. | ROSTKOWSKA Anna | 16 | KSz WARSZAWIANKA | 24.07.1989 |
32. | MARSZOŁEK Angelika | 30 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 08.10.1990 |
33. | JURECKA Julia | 36 | AZS AWF WROCŁAW | 26.11.1994 |
34. | CICHOWSKA Aleksandra | 29 | AZS AWF WARSZAWA | 30.07.1988 |
35. | MOSLER Dominika | 9 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.11.1989 |
36. | KADO Magdalena | 0 | PKSZERM WARSZAWA | 13.02.1990 |
37. | STRUG Kamila | 15 | AZS AWF WROCŁAW | 17.06.1994 |
38. | GAWLIKOWSKA Sylwia | 39 | ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA | 25.02.1983 |
39. | ŚWITAKOWSKA Monika | 31 | ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA | 17.01.1993 |
40. | KRÓLAK Natalia | 10 | AZS AWF WARSZAWA | 14.11.1990 |
41. | KACA Justyna | 13 | AZS AWF WROCŁAW | 27.08.1993 |
42. | SKARZYŃSKA Aleksandra | 0 | UKS G-8 BIELANY | 11.10.1988 |
43. | MROCHEM Karolina | 35 | AZS AWF KATOWICE | 25.01.1995 |
44. | WIERTEL Karolina | 0 | UKS G-8 BIELANY | 16.07.1994 |
45. | Pągowska Tamara | 0 | PKSZERM WARSZAWA | 12.04.1994 |
46. | PTAK Katarzyna | 14 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 11.02.1987 |
47. | JARECKA Aleksandra | 34 | AZS AWF KRAKÓW | 11.10.1995 |
48. | BŁACH Blanka | 11 | AZS AWF WROCŁAW | 09.03.1991 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | STROKA Małgorzata | AZS AWF WARSZAWA | 12.09.1980 | zakwalifikowano |
2. | TRZEBIŃSKA Ewa | AZS AWF KATOWICE | 01.05.1989 | zakwalifikowano |
3. | PIEKARSKA-TWARDOCHEL Magdalena | AZS AWF WARSZAWA | 28.11.1986 | zakwalifikowano |
4. | Knapik-Miazga Renata | AZS AWF KRAKÓW | 15.07.1988 | zakwalifikowano |
5. | GAWLIKOWSKA Sylwia | ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA | 25.02.1983 | zakwalifikowano |
6. | TEREBA-ZAWROTNIAK Beata | AZS AWF KRAKÓW | 18.03.1981 | zakwalifikowano |
6. | MARSZOŁEK Angelika | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 08.10.1990 | zakwalifikowano |
8. | JARECKA Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 11.10.1995 | zakwalifikowano |
9. | MIZERA Olga | AZS AWF WARSZAWA | 18.03.1991 | zakwalifikowano |
9. | SKORUPKA Sylwia | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 08.04.1990 | zakwalifikowano |
11. | ROSTKOWSKA Anna | KSz WARSZAWIANKA | 24.07.1989 | zakwalifikowano |
11. | MROCHEM Karolina | AZS AWF KATOWICE | 25.01.1995 | zakwalifikowano |
13. | MOSLER Dominika | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.11.1989 | zakwalifikowano |
14. | SAMOSTOJ Sylwia | KS WARSZAWIANKA | 15.06.1993 | zakwalifikowano |
15. | KACA Justyna | AZS AWF WROCŁAW | 27.08.1993 | zakwalifikowano |
16. | KRÓLAK Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 14.11.1990 | zakwalifikowano |
17. | PTAK Katarzyna | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 11.02.1987 | zakwalifikowano |
18. | JURECKA Julia | AZS AWF WROCŁAW | 26.11.1994 | zakwalifikowano |
19. | STRUG Kamila | AZS AWF WROCŁAW | 17.06.1994 | zakwalifikowano |
20. | JEZIOROWSKA Paulina | AZS AWF KATOWICE | 10.09.1991 | zakwalifikowano |
21. | DMOWSKA-ANDRZEJUK Danuta | AZS AWF KATOWICE | 01.03.1982 | zakwalifikowano |
22. | LUŻYŃSKA Magdalena | AZS AWF KATOWICE | 03.08.1993 | zakwalifikowano |
22. | MYKA Marta | AZS AWF WARSZAWA | 22.06.1992 | zakwalifikowano |
24. | BEREZA Małgorzata | AZS AWF KATOWICE | 21.07.1984 | zakwalifikowano |
25. | MAJCHER Marta | AZS AWF KATOWICE | 23.04.1991 | zakwalifikowano |
26. | Mielańczyk Martyna | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 17.09.1989 | zakwalifikowano |
27. | BŁACH Blanka | AZS AWF WROCŁAW | 09.03.1991 | zakwalifikowano |
28. | PYTKA Kamila | AZS AWF WARSZAWA | 12.06.1994 | zakwalifikowano |
29. | SKORUPKA Aleksandra | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 11.01.1989 | zakwalifikowano |
30. | GALIŃSKA Aleksandra | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 07.09.1993 | zakwalifikowano |
31. | GŁUC Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 16.03.1991 | zakwalifikowano |
32. | CICHOWSKA Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 30.07.1988 | zakwalifikowano |
33. | WIERTEL Karolina | UKS G-8 BIELANY | 16.07.1994 | zakwalifikowano |
34. | ZAGAŁA Maja | PIAST GLIWICE | 09.04.1993 | zakwalifikowano |
35. | RAWSKA Joanna | AZS AWF WARSZAWA | 12.02.1985 | zakwalifikowano |
36. | Pawłowska Magdalena | AZS AWF WARSZAWA | 11.02.1994 | zakwalifikowano |
36. | GROCHECKA Karolina | AKS MIKOŁÓW | 25.06.1991 | zakwalifikowano |
38. | BIERNAT Anna | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 27.12.1993 | zakwalifikowano |
39. | GAJOWNICZEK Magdalena | AZS AWF WARSZAWA | 14.05.1995 | zakwalifikowano |
39. | KISIEL Olga | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 02.10.1993 | zakwalifikowano |
41. | ŚWITAKOWSKA Monika | ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA | 17.01.1993 | zakwalifikowano |
41. | Pągowska Tamara | PKSZERM WARSZAWA | 12.04.1994 | zakwalifikowano |
43. | ŻURAKOWSKA-ZUGAJ Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 06.10.1991 | zakwalifikowano |
44. | KADO Magdalena | PKSZERM WARSZAWA | 13.02.1990 | zakwalifikowano |
45. | HENCZ Zuzanna | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 17.07.1991 | zakwalifikowano |
46. | SKARZYŃSKA Aleksandra | UKS G-8 BIELANY | 11.10.1988 | zakwalifikowano |
47. | GŁOWACKA Julita | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 02.01.1989 | zakwalifikowano |
48. | ŻAK Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 09.05.1988 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | STROKA Małgorzata | AZS AWF WARSZAWA | 12.09.1980 |
2. | PIEKARSKA-TWARDOCHEL Magdalena | AZS AWF WARSZAWA | 28.11.1986 |
3. | Knapik-Miazga Renata | AZS AWF KRAKÓW | 15.07.1988 |
3. | TRZEBIŃSKA Ewa | AZS AWF KATOWICE | 01.05.1989 |
5. | TEREBA-ZAWROTNIAK Beata | AZS AWF KRAKÓW | 18.03.1981 |
6. | DMOWSKA-ANDRZEJUK Danuta | AZS AWF KATOWICE | 01.03.1982 |
7. | BEREZA Małgorzata | AZS AWF KATOWICE | 21.07.1984 |
8. | BŁACH Blanka | AZS AWF WROCŁAW | 09.03.1991 |
9. | JARECKA Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 11.10.1995 |
10. | MIZERA Olga | AZS AWF WARSZAWA | 18.03.1991 |
11. | MOSLER Dominika | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.11.1989 |
12. | KACA Justyna | AZS AWF WROCŁAW | 27.08.1993 |
13. | PTAK Katarzyna | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 11.02.1987 |
14. | STRUG Kamila | AZS AWF WROCŁAW | 17.06.1994 |
15. | PYTKA Kamila | AZS AWF WARSZAWA | 12.06.1994 |
16. | ŻURAKOWSKA-ZUGAJ Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 06.10.1991 |
17. | GAWLIKOWSKA Sylwia | ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA | 25.02.1983 |
18. | MARSZOŁEK Angelika | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 08.10.1990 |
19. | SKORUPKA Sylwia | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 08.04.1990 |
20. | MROCHEM Karolina | AZS AWF KATOWICE | 25.01.1995 |
20. | ROSTKOWSKA Anna | KSz WARSZAWIANKA | 24.07.1989 |
22. | SAMOSTOJ Sylwia | KS WARSZAWIANKA | 15.06.1993 |
23. | KRÓLAK Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 14.11.1990 |
24. | JEZIOROWSKA Paulina | AZS AWF KATOWICE | 10.09.1991 |
25. | LUŻYŃSKA Magdalena | AZS AWF KATOWICE | 03.08.1993 |
26. | MAJCHER Marta | AZS AWF KATOWICE | 23.04.1991 |
27. | Mielańczyk Martyna | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 17.09.1989 |
28. | GŁUC Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 16.03.1991 |
29. | CICHOWSKA Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 30.07.1988 |
30. | RAWSKA Joanna | AZS AWF WARSZAWA | 12.02.1985 |
31. | GROCHECKA Karolina | AKS MIKOŁÓW | 25.06.1991 |
32. | GŁOWACKA Julita | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 02.01.1989 |
33. | JURECKA Julia | AZS AWF WROCŁAW | 26.11.1994 |
34. | MYKA Marta | AZS AWF WARSZAWA | 22.06.1992 |
35. | SKORUPKA Aleksandra | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 11.01.1989 |
36. | GALIŃSKA Aleksandra | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 07.09.1993 |
37. | WIERTEL Karolina | UKS G-8 BIELANY | 16.07.1994 |
38. | ZAGAŁA Maja | PIAST GLIWICE | 09.04.1993 |
39. | Pawłowska Magdalena | AZS AWF WARSZAWA | 11.02.1994 |
40. | BIERNAT Anna | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 27.12.1993 |
41. | KISIEL Olga | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 02.10.1993 |
41. | GAJOWNICZEK Magdalena | AZS AWF WARSZAWA | 14.05.1995 |
43. | ŚWITAKOWSKA Monika | ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA | 17.01.1993 |
43. | Pągowska Tamara | PKSZERM WARSZAWA | 12.04.1994 |
45. | KADO Magdalena | PKSZERM WARSZAWA | 13.02.1990 |
46. | HENCZ Zuzanna | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 17.07.1991 |
47. | SKARZYŃSKA Aleksandra | UKS G-8 BIELANY | 11.10.1988 |
48. | ŻAK Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 09.05.1988 |