Turniej

Nazwa: Europejski Festiwal Szermierki
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 04.06.2011


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Dawid KASPRZYK 27 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.07.1995
2. Patryk CHOIŃSKI 7 AZS AWF WARSZAWA 07.03.1995
3. Mateusz SAWCZYN 39 WROCŁAWIANIE. 05.01.1996
4. Michał KOTLESZKA 19 WROCŁAWIANIE. 03.09.1995
5. Bartosz Cegielski 8 AZS AWF POZNAŃ 13.05.1995
6. Mateusz KOZŁOWSKI 30 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 06.07.1995
7. Bartosz MAŁECKI 38 AZS AWF POZNAŃ 28.09.1996
8. Karol GAWLIKOWSKI 10 WROCŁAWIANIE. 20.08.1995
9. Dmitri CHUCHUKALO 0
10. Mikołaj RYGUS 22 POLONIA 1912 LESZNO 13.04.1996
11. Amadeusz SKRZYPKOWSKI 35 UKS ATENA GDAŃSK 26.06.1996
12. Jakub KALINOWSKI 28 WROCŁAWIANIE. 14.06.1996
13. Alex STRZELECKI 11 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 12.12.1995
14. Tor BOESEN 0
15. Kasper PALUSZKIEWICZ 18 AZS AWF POZNAŃ 02.11.1996
16. Patrick POST 0

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Dawid KASPRZYK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.07.1995 zakwalifikowano
2. Dmitri CHUCHUKALO zakwalifikowano
3. Bartosz Cegielski AZS AWF POZNAŃ 13.05.1995 zakwalifikowano
4. Alex STRZELECKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 12.12.1995 zakwalifikowano
5. Karol GAWLIKOWSKI WROCŁAWIANIE. 20.08.1995 zakwalifikowano
6. Michał KOTLESZKA WROCŁAWIANIE. 03.09.1995 zakwalifikowano
7. Patryk CHOIŃSKI AZS AWF WARSZAWA 07.03.1995 zakwalifikowano
8. Tor BOESEN zakwalifikowano
11. Mikołaj RYGUS POLONIA 1912 LESZNO 13.04.1996 zakwalifikowano
12. Mateusz KOZŁOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 06.07.1995 zakwalifikowano
12. Kasper PALUSZKIEWICZ AZS AWF POZNAŃ 02.11.1996 zakwalifikowano
13. Amadeusz SKRZYPKOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 26.06.1996 zakwalifikowano
15. Mateusz SAWCZYN WROCŁAWIANIE. 05.01.1996 zakwalifikowano
15. Patrick POST zakwalifikowano
16. Jakub KALINOWSKI WROCŁAWIANIE. 14.06.1996 zakwalifikowano
18. Bartosz MAŁECKI AZS AWF POZNAŃ 28.09.1996 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Alex STRZELECKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 12.12.1995
2. Patryk CHOIŃSKI AZS AWF WARSZAWA 07.03.1995
3. Bartosz Cegielski AZS AWF POZNAŃ 13.05.1995
3. Karol GAWLIKOWSKI WROCŁAWIANIE. 20.08.1995
5. Dmitri CHUCHUKALO
6. Michał KOTLESZKA WROCŁAWIANIE. 03.09.1995
7. Tor BOESEN
8. Patrick POST
9. Dawid KASPRZYK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.07.1995
10. Mateusz KOZŁOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 06.07.1995
11. Mikołaj RYGUS POLONIA 1912 LESZNO 13.04.1996
12. Jakub KALINOWSKI WROCŁAWIANIE. 14.06.1996
13. Kasper PALUSZKIEWICZ AZS AWF POZNAŃ 02.11.1996
14. Bartosz MAŁECKI AZS AWF POZNAŃ 28.09.1996
15. Mateusz SAWCZYN WROCŁAWIANIE. 05.01.1996
16. Amadeusz SKRZYPKOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 26.06.1996

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy