Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 25.03.2012


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Anna-Tereza TOMSONE 0
2. Elena JAKSIC 0
3. Karolina ŚNIAROWSKA 0 AZS AWF WARSZAWA 30.01.2001
4. Jagienka SZŁAPKA 0 IKS LESZNO 11.01.2001
5. Katarzyna TURKIEWICZ 11 WROCŁAWIANIE. 11.01.2001
6. Kinga SZKLARSKA 0 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 10.07.2001
7. Andrea GHEORGHE 0
8. Hanna DZIWOSZ 18 MKS KUSY SZCZECIN 12.10.2001
9. Natalia KOSTERA 203 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 10.01.2002
10. Karolina MURAWSKA 21 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.03.2001
11. Iveta VANAGA 0
12. Sara HASIKOVA 0
13. Magdalena ŁAWSKA 24 WROCŁAWIANIE. 01.10.2001
14. Paulina PRZYBYŁEK 0 IKS LESZNO 18.06.2001
15. Oliwia ARCISZEWSKA 0 D' ARTAGNAN URSYNÓW 01.04.2001
16. Juliette SZOLA 0
17. Ekaterina SOLODKIHA 0
18. Regina BURSOVA 0
19. Jadwiga NIEPYTALSKA 0 AZS AWF WARSZAWA 16.12.2001
20. Ksenia KUSHILKOVA 0
21. Katarzyna WINIARSKA 118 UKS ATENA GDAŃSK 30.03.2001
22. Julia Kolibabka 29 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.01.2001
23. Aleksandra KHARITONOVA 0
24. Sophie BRUNETS 0
25. Julia BESSMAN 45 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 09.03.2001
26. Julia HOŁY 114 AZS AWF POZNAŃ 16.01.2001
27. Wiktoria TLATLIK 0 D' ARTAGNAN URSYNÓW 09.05.2001
28. Vivien BARTALOVA 0
29. Sandra TULEWICZ 47 POLONIA 1912 LESZNO 22.08.2001
30. Marianna MILECKA 0 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 27.05.2001
31. Livia GAGOL 0
32. Jagoda JUSKOWIAK 50 IKS LESZNO 28.05.2001
33. Rebeca CANDESCU 0
34. Marie Louise SENGE 0
35. Maja SOBCZAK-DOMAŃSKA 106 MKS KUSY SZCZECIN 25.01.2002
36. Sonia WOŁKOWYCKA 0 AZS AWF WARSZAWA 11.04.2001
37. Juta MALNIECE 0
38. Adela KOCOUROVA 0
39. Marcelina LAMENT 104 UKS ATENA GDAŃSK 23.08.2001
40. Magdalena GAUDEN 52 BUDOWLANI TORUŃ 08.11.2001
41. Roksana PAPUŻYŃSKA 92 MKS KUSY SZCZECIN 10.11.2003
42. Alexandra KORABLINA 0
43. Marcelina MOLENDOWSKA 58 WARTA ŚREM 21.10.2001
44. Veronika KRALIKOVA 0
45. Adrianna NECZYŃSKA 0 IKS LESZNO 22.10.2001
46. Patrycja BYZEWSKA 60 UKS ATENA GDAŃSK 24.01.2001
47. Jazmin TOTH 0
48. Elena PETROVA 0
49. Emma SCHMOLINSKI 0
50. Emilija MASLOBOIEVA 0
51. Emilia KOŁYSZKO 0 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.02.2002
52. Marcelina KAŹMIERCZAK 61 WARTA ŚREM 12.05.2001
53. Natalia GRZENKOWICZ 77 UKS ATENA GDAŃSK 23.07.2001
54. Aleksandra LASKA 0 PKSZERM WARSZAWA 03.05.2001
55. Marie-Sophie RODE 0
56. Weronika MIELEWCZYK 70 UKS ATENA GDAŃSK 16.05.2001
57. Wiktoria MIESZAŁA 87 WARTA ŚREM 15.01.2003
58. Yana VOROBYEVA 0
59. Natalia BRZYKCY 0 UKS ATENA GDAŃSK 19.01.2001
60. Anastasia ZVEREVA 0
61. Antonina LACHMAN 76 AZS AWF POZNAŃ 18.01.2003
62. Pola STEINBORN 71 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.12.2001
63. Ann-Sophie KUKLA 0
64. Sandra Kluszczyńska 0 D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.02.2001

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Karolina MURAWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.03.2001 zakwalifikowano
2. Ekaterina SOLODKIHA zakwalifikowano
3. Livia GAGOL zakwalifikowano
4. Rebeca CANDESCU zakwalifikowano
5. Jazmin TOTH zakwalifikowano
6. Anastasia ZVEREVA zakwalifikowano
7. Sophie BRUNETS zakwalifikowano
8. Alexandra KORABLINA zakwalifikowano
9. Yana VOROBYEVA zakwalifikowano
10. Katarzyna WINIARSKA UKS ATENA GDAŃSK 30.03.2001 zakwalifikowano
11. Ksenia KUSHILKOVA zakwalifikowano
12. Juta MALNIECE zakwalifikowano
12. Elena JAKSIC zakwalifikowano
14. Marcelina LAMENT UKS ATENA GDAŃSK 23.08.2001 zakwalifikowano
15. Magdalena ŁAWSKA WROCŁAWIANIE. 01.10.2001 zakwalifikowano
16. Emma SCHMOLINSKI zakwalifikowano
17. Maja SOBCZAK-DOMAŃSKA MKS KUSY SZCZECIN 25.01.2002 zakwalifikowano
18. Julia Kolibabka WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.01.2001 zakwalifikowano
19. Adela KOCOUROVA zakwalifikowano
20. Julia BESSMAN UKS DE LA SALLE GDAŃSK 09.03.2001 zakwalifikowano
21. Iveta VANAGA zakwalifikowano
22. Sandra TULEWICZ POLONIA 1912 LESZNO 22.08.2001 zakwalifikowano
23. Marcelina MOLENDOWSKA WARTA ŚREM 21.10.2001 zakwalifikowano
23. Hanna DZIWOSZ MKS KUSY SZCZECIN 12.10.2001 zakwalifikowano
25. Andrea GHEORGHE zakwalifikowano
26. Elena PETROVA zakwalifikowano
27. Aleksandra KHARITONOVA zakwalifikowano
28. Marie-Sophie RODE zakwalifikowano
29. Emilija MASLOBOIEVA zakwalifikowano
30. Natalia GRZENKOWICZ UKS ATENA GDAŃSK 23.07.2001 zakwalifikowano
31. Wiktoria MIESZAŁA WARTA ŚREM 15.01.2003 zakwalifikowano
32. Katarzyna TURKIEWICZ WROCŁAWIANIE. 11.01.2001 zakwalifikowano
32. Sara HASIKOVA zakwalifikowano
34. Emilia KOŁYSZKO WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.02.2002 zakwalifikowano
35. Karolina ŚNIAROWSKA AZS AWF WARSZAWA 30.01.2001 zakwalifikowano
36. Kinga SZKLARSKA UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 10.07.2001 zakwalifikowano
37. Adrianna NECZYŃSKA IKS LESZNO 22.10.2001 zakwalifikowano
37. Natalia KOSTERA UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 10.01.2002 zakwalifikowano
39. Veronika KRALIKOVA zakwalifikowano
40. Jagoda JUSKOWIAK IKS LESZNO 28.05.2001 zakwalifikowano
41. Magdalena GAUDEN BUDOWLANI TORUŃ 08.11.2001 zakwalifikowano
42. Wiktoria TLATLIK D' ARTAGNAN URSYNÓW 09.05.2001 zakwalifikowano
43. Anna-Tereza TOMSONE zakwalifikowano
44. Marianna MILECKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 27.05.2001 zakwalifikowano
45. Regina BURSOVA zakwalifikowano
46. Marie Louise SENGE zakwalifikowano
47. Paulina PRZYBYŁEK IKS LESZNO 18.06.2001 zakwalifikowano
48. Pola STEINBORN UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.12.2001 zakwalifikowano
48. Antonina LACHMAN AZS AWF POZNAŃ 18.01.2003 zakwalifikowano
48. Julia HOŁY AZS AWF POZNAŃ 16.01.2001 zakwalifikowano
51. Aleksandra LASKA PKSZERM WARSZAWA 03.05.2001 zakwalifikowano
51. Jagienka SZŁAPKA IKS LESZNO 11.01.2001 zakwalifikowano
53. Juliette SZOLA zakwalifikowano
54. Sandra Kluszczyńska D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.02.2001 zakwalifikowano
55. Oliwia ARCISZEWSKA D' ARTAGNAN URSYNÓW 01.04.2001 zakwalifikowano
56. Sonia WOŁKOWYCKA AZS AWF WARSZAWA 11.04.2001 zakwalifikowano
57. Roksana PAPUŻYŃSKA MKS KUSY SZCZECIN 10.11.2003 zakwalifikowano
58. Patrycja BYZEWSKA UKS ATENA GDAŃSK 24.01.2001 zakwalifikowano
59. Marcelina KAŹMIERCZAK WARTA ŚREM 12.05.2001 zakwalifikowano
60. Weronika MIELEWCZYK UKS ATENA GDAŃSK 16.05.2001 zakwalifikowano
61. Jadwiga NIEPYTALSKA AZS AWF WARSZAWA 16.12.2001 zakwalifikowano
62. Natalia BRZYKCY UKS ATENA GDAŃSK 19.01.2001 zakwalifikowano
63. Vivien BARTALOVA zakwalifikowano
64. Ann-Sophie KUKLA zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Rebeca CANDESCU
2. Ekaterina SOLODKIHA
3. Ksenia KUSHILKOVA
3. Katarzyna TURKIEWICZ WROCŁAWIANIE. 11.01.2001
5. Jazmin TOTH
6. Katarzyna WINIARSKA UKS ATENA GDAŃSK 30.03.2001
7. Marcelina LAMENT UKS ATENA GDAŃSK 23.08.2001
8. Andrea GHEORGHE
9. Livia GAGOL
10. Sophie BRUNETS
11. Juta MALNIECE
12. Magdalena ŁAWSKA WROCŁAWIANIE. 01.10.2001
13. Julia BESSMAN UKS DE LA SALLE GDAŃSK 09.03.2001
14. Hanna DZIWOSZ MKS KUSY SZCZECIN 12.10.2001
15. Aleksandra KHARITONOVA
16. Pola STEINBORN UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.12.2001
17. Karolina MURAWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.03.2001
18. Anastasia ZVEREVA
19. Alexandra KORABLINA
20. Elena JAKSIC
21. Emma SCHMOLINSKI
22. Julia Kolibabka WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 04.01.2001
23. Elena PETROVA
24. Emilija MASLOBOIEVA
25. Wiktoria MIESZAŁA WARTA ŚREM 15.01.2003
26. Karolina ŚNIAROWSKA AZS AWF WARSZAWA 30.01.2001
27. Natalia KOSTERA UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 10.01.2002
28. Wiktoria TLATLIK D' ARTAGNAN URSYNÓW 09.05.2001
29. Anna-Tereza TOMSONE
30. Marianna MILECKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 27.05.2001
31. Marie Louise SENGE
32. Sonia WOŁKOWYCKA AZS AWF WARSZAWA 11.04.2001
33. Yana VOROBYEVA
34. Maja SOBCZAK-DOMAŃSKA MKS KUSY SZCZECIN 25.01.2002
35. Adela KOCOUROVA
36. Iveta VANAGA
37. Sandra TULEWICZ POLONIA 1912 LESZNO 22.08.2001
38. Marcelina MOLENDOWSKA WARTA ŚREM 21.10.2001
39. Marie-Sophie RODE
40. Natalia GRZENKOWICZ UKS ATENA GDAŃSK 23.07.2001
41. Sara HASIKOVA
42. Emilia KOŁYSZKO WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.02.2002
43. Kinga SZKLARSKA UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 10.07.2001
44. Adrianna NECZYŃSKA IKS LESZNO 22.10.2001
45. Veronika KRALIKOVA
46. Jagoda JUSKOWIAK IKS LESZNO 28.05.2001
47. Magdalena GAUDEN BUDOWLANI TORUŃ 08.11.2001
48. Regina BURSOVA
49. Paulina PRZYBYŁEK IKS LESZNO 18.06.2001
50. Antonina LACHMAN AZS AWF POZNAŃ 18.01.2003
50. Julia HOŁY AZS AWF POZNAŃ 16.01.2001
52. Aleksandra LASKA PKSZERM WARSZAWA 03.05.2001
52. Jagienka SZŁAPKA IKS LESZNO 11.01.2001
54. Juliette SZOLA
55. Sandra Kluszczyńska D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.02.2001
56. Oliwia ARCISZEWSKA D' ARTAGNAN URSYNÓW 01.04.2001
57. Roksana PAPUŻYŃSKA MKS KUSY SZCZECIN 10.11.2003
58. Patrycja BYZEWSKA UKS ATENA GDAŃSK 24.01.2001
59. Marcelina KAŹMIERCZAK WARTA ŚREM 12.05.2001
60. Weronika MIELEWCZYK UKS ATENA GDAŃSK 16.05.2001
61. Jadwiga NIEPYTALSKA AZS AWF WARSZAWA 16.12.2001
62. Natalia BRZYKCY UKS ATENA GDAŃSK 19.01.2001
63. Vivien BARTALOVA
64. Ann-Sophie KUKLA

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy