Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 24.03.2012


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Grigorii SEMENIUK 0
2. Jonatan HABART 0
3. Ciaran VEITENHEIMER 0
4. Andrzej RZĄDKOWSKI 3 WROCŁAWIANIE. 04.03.1997
5. Maxime DESWAZIERE 0
6. Dmitrii SREBDOLSKIY 0
7. Maciej PODRALSKI 10 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 09.12.1997
8. Jan STOCKI 215 D' ARTAGNAN URSYNÓW 23.07.1998
9. Ludwik DE BAZELAIRE 13 AZS AWF WARSZAWA 27.05.1997
10. Igor SHIROKOV 0
11. Maciej Golec 0 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 20.06.1997
12. Benjamin BODO 0
13. Deniss DMITRENKO 0
14. Patryk SZULPIN 14 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 02.12.1997
15. Viktor SHIROKOV 0
16. Orest TURCHYNYAK 0
17. Maxime TARASIEWICZ 24 WROCŁAWIANIE. 11.02.1997
18. Vlad MOTCA 0
19. Constantin TREMEL 0
20. Oleg MOROZOV 0
21. Andrejs LUGOVOJS 0
22. Vladislav KOMPANETS 0
23. Bartosz ŻURAWSKI 30 AZS AWF POZNAŃ 10.06.1997
24. Radosław RYBIŃSKI 0 IKS LESZNO 14.05.1997
25. Sebastian BREIT 0
26. Alexander SWEDISH 0
27. Adam KORPACZEWSKI 33 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 03.08.1997
28. Pavel BOGULA 0
29. Dominik SOOKY 0
30. Olafs SAUKANS 0
31. Andrey MATSEPURO 0
32. Marek PILSZAK 34 UKS ATENA GDAŃSK 06.06.1997
33. Vladislav ZHURAVLEV 0
34. Gaweł ZARĘBA 35 AZS AWF WARSZAWA 24.04.1997
35. Yegor ANDROSOV 0
36. Vitalijs KUCEBA 0
37. Maksim HARAVSKIY 0
38. Piotr NIEDZIELSKI 38 POLONIA 1912 LESZNO 02.02.1997
39. Nikita SOKOLOV 0
40. Jozsef SIKE 0
41. Alexey LAPTEV 0
42. Olivier DE JONG 0
43. Adam CMIEL 0
44. Jędrzej KRUKOWSKI 39 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 13.08.1997
45. Yaroslav GAYDUK 0
46. Tomasz NARUSZEWICZ 41 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.07.1997
47. Borys SADOWSKI 143 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 16.04.1998
48. Renars BLUMENTALS 0
49. Job DE RUITER 0
50. Jakub GLEZMAN 44 WROCŁAWIANIE. 16.07.1997
51. Matvey YAKUSHEV 0
52. Ondrej UNGER 0
53. Tim WINKLER 0
54. Łukasz JANUSZEWSKI 133 MKS KUSY SZCZECIN 26.02.1998
55. Matyas ZEMAN 0
56. Jan GOBEL 0
57. Oskar ORSZYŃSKI 47 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 18.01.1997
58. Boris BOROVOY 0
59. Edward SLEPECEC 0
60. Ivan TKACHUK 0
61. Kristof SIMON 0
62. Vladislav TEPLYAKOV 0
63. Adrian Wojtkowiak 126 AZS AWF POZNAŃ 06.09.1998
64. Nikita KHOROLETS 0
65. Ege COSGUN 0
66. Mateusz DOROCHOWICZ 50 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 21.09.1997
67. David LINHART 0
68. Dario CONTRINO 0
69. Alexey CHUEV 0
70. Jędrzej SZPYGIEL 125 AZS AWF WARSZAWA 25.06.1998
71. Oleksandr ABRAMOV 0
72. Irij DZUS 0
73. Michał ZAMIAR 54 AZS AWF WROCŁAW 04.01.1997
74. Petar FILES 0
75. Wiktor OLSZEWSKI 121 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 07.02.1998
76. Wojciech MISIURA 120 MKS KUSY SZCZECIN 22.12.1998
77. Iulian ALDEA 0
78. Tamas HOLLOS 0
79. Aleksander KEGEL 55 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 28.09.1997
80. Daniel OLSZOWSKI 101 BUDOWLANI TORUŃ 23.12.1998
81. Filip FRANK 0
82. Tom GOMBOS 0
83. Bartłomiej DAMS 116 WROCŁAWIANIE. 15.09.1998
84. Sergey BEZRUKOV 0
85. Gleb MENDELEEV 0
86. Jakub MILLER 113 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.07.1998
87. Tomasz STRÓŻYŃSKI 103 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 02.02.1998
88. Gergely HAJAS 0
89. Martin FLORYK 0
90. Mikołaj Sowa 104 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 10.10.1998
91. Iyrii SEMENOV 0
92. Mihaly MERO 0
93. Enzo VIOLA 0
94. Michał KOŚLICKI 106 KU AZS-UAM POZNAŃ. 07.11.1998
95. Vitaliy MOROZOV 0
96. Rafał WOJNOWSKI 111 BUDOWLANI TORUŃ 20.12.1998
97. Danilo SHCHEPANOVICH 0
98. Marijn HEITBRINK 0
99. Krystian JASIŃSKI 110 AZS AWF WARSZAWA 05.05.1998
100. Kirill LAKTIUKHIN 0
101. Paul Martin SCHROTER 0
102. Tymur OLIYNYCHUK 0

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Maxime TARASIEWICZ WROCŁAWIANIE. 11.02.1997 zakwalifikowano
2. Adam KORPACZEWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 03.08.1997 zakwalifikowano
3. Oskar ORSZYŃSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 18.01.1997 zakwalifikowano
3. Andrzej RZĄDKOWSKI WROCŁAWIANIE. 04.03.1997 zakwalifikowano
5. Maciej PODRALSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 09.12.1997 zakwalifikowano
5. Alexey CHUEV zakwalifikowano
7. Renars BLUMENTALS zakwalifikowano
7. Ludwik DE BAZELAIRE AZS AWF WARSZAWA 27.05.1997 zakwalifikowano
9. Iulian ALDEA zakwalifikowano
9. Paul Martin SCHROTER zakwalifikowano
11. Danilo SHCHEPANOVICH zakwalifikowano
12. Petar FILES zakwalifikowano
12. Mateusz DOROCHOWICZ WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 21.09.1997 zakwalifikowano
12. Jozsef SIKE zakwalifikowano
15. Mihaly MERO zakwalifikowano
15. Kristof SIMON zakwalifikowano
17. Gleb MENDELEEV zakwalifikowano
18. Vladislav KOMPANETS zakwalifikowano
19. Filip FRANK zakwalifikowano
20. Marek PILSZAK UKS ATENA GDAŃSK 06.06.1997 zakwalifikowano
21. Orest TURCHYNYAK zakwalifikowano
22. Andrey MATSEPURO zakwalifikowano
23. Viktor SHIROKOV zakwalifikowano
24. Dominik SOOKY zakwalifikowano
25. Gaweł ZARĘBA AZS AWF WARSZAWA 24.04.1997 zakwalifikowano
26. Oleksandr ABRAMOV zakwalifikowano
27. Ciaran VEITENHEIMER zakwalifikowano
28. Igor SHIROKOV zakwalifikowano
29. Ege COSGUN zakwalifikowano
30. Jakub MILLER WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.07.1998 zakwalifikowano
30. Jakub GLEZMAN WROCŁAWIANIE. 16.07.1997 zakwalifikowano
32. Dmitrii SREBDOLSKIY zakwalifikowano
33. Vladislav ZHURAVLEV zakwalifikowano
34. Jędrzej KRUKOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 13.08.1997 zakwalifikowano
35. Tomasz NARUSZEWICZ KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.07.1997 zakwalifikowano
36. Mikołaj Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 10.10.1998 zakwalifikowano
37. Vladislav TEPLYAKOV zakwalifikowano
38. Matvey YAKUSHEV zakwalifikowano
38. Michał KOŚLICKI KU AZS-UAM POZNAŃ. 07.11.1998 zakwalifikowano
40. Tim WINKLER zakwalifikowano
41. Bartosz ŻURAWSKI AZS AWF POZNAŃ 10.06.1997 zakwalifikowano
42. Oleg MOROZOV zakwalifikowano
43. Deniss DMITRENKO zakwalifikowano
44. Sebastian BREIT zakwalifikowano
45. Patryk SZULPIN KS AZS AWFIS GDAŃSK. 02.12.1997 zakwalifikowano
46. Radosław RYBIŃSKI IKS LESZNO 14.05.1997 zakwalifikowano
47. Vlad MOTCA zakwalifikowano
48. Job DE RUITER zakwalifikowano
49. Aleksander KEGEL WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 28.09.1997 zakwalifikowano
50. Tom GOMBOS zakwalifikowano
51. Maksim HARAVSKIY zakwalifikowano
51. Yaroslav GAYDUK zakwalifikowano
53. Tamas HOLLOS zakwalifikowano
54. Ivan TKACHUK zakwalifikowano
55. Piotr NIEDZIELSKI POLONIA 1912 LESZNO 02.02.1997 zakwalifikowano
56. Sergey BEZRUKOV zakwalifikowano
57. Gergely HAJAS zakwalifikowano
58. Irij DZUS zakwalifikowano
58. Vitalijs KUCEBA zakwalifikowano
60. Nikita SOKOLOV zakwalifikowano
61. Marijn HEITBRINK zakwalifikowano
62. Benjamin BODO zakwalifikowano
63. Alexey LAPTEV zakwalifikowano
64. Wiktor OLSZEWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 07.02.1998 zakwalifikowano
64. Adam CMIEL zakwalifikowano
66. Jonatan HABART zakwalifikowano
67. Jan STOCKI D' ARTAGNAN URSYNÓW 23.07.1998 zakwalifikowano
68. Yegor ANDROSOV zakwalifikowano
69. Boris BOROVOY zakwalifikowano
70. Andrejs LUGOVOJS zakwalifikowano
71. Alexander SWEDISH zakwalifikowano
72. Pavel BOGULA zakwalifikowano
73. Olafs SAUKANS zakwalifikowano
74. Constantin TREMEL zakwalifikowano
75. Edward SLEPECEC zakwalifikowano
76. Adrian Wojtkowiak AZS AWF POZNAŃ 06.09.1998 zakwalifikowano
77. Rafał WOJNOWSKI BUDOWLANI TORUŃ 20.12.1998 zakwalifikowano
77. Olivier DE JONG zakwalifikowano
79. Matyas ZEMAN zakwalifikowano
80. Jędrzej SZPYGIEL AZS AWF WARSZAWA 25.06.1998 zakwalifikowano
81. Daniel OLSZOWSKI BUDOWLANI TORUŃ 23.12.1998 zakwalifikowano
81. Enzo VIOLA zakwalifikowano
81. David LINHART zakwalifikowano
84. Kirill LAKTIUKHIN zakwalifikowano
84. Maciej Golec WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 20.06.1997 zakwalifikowano
84. Grigorii SEMENIUK zakwalifikowano
87. Iyrii SEMENOV zakwalifikowano
88. Vitaliy MOROZOV zakwalifikowano
88. Tymur OLIYNYCHUK zakwalifikowano
90. Ondrej UNGER zakwalifikowano
90. Borys SADOWSKI UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 16.04.1998 zakwalifikowano
92. Jan GOBEL zakwalifikowano
93. Michał ZAMIAR AZS AWF WROCŁAW 04.01.1997 zakwalifikowano
94. Tomasz STRÓŻYŃSKI UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 02.02.1998 zakwalifikowano
95. Wojciech MISIURA MKS KUSY SZCZECIN 22.12.1998 zakwalifikowano
96. Krystian JASIŃSKI AZS AWF WARSZAWA 05.05.1998 zakwalifikowano
97. Maxime DESWAZIERE zakwalifikowano
98. Dario CONTRINO zakwalifikowano
99. Bartłomiej DAMS WROCŁAWIANIE. 15.09.1998 zakwalifikowano
100. Łukasz JANUSZEWSKI MKS KUSY SZCZECIN 26.02.1998 zakwalifikowano
101. Martin FLORYK zakwalifikowano
102. Nikita KHOROLETS zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Maciej PODRALSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 09.12.1997
2. Andrzej RZĄDKOWSKI WROCŁAWIANIE. 04.03.1997
3. Maxime TARASIEWICZ WROCŁAWIANIE. 11.02.1997
3. Paul Martin SCHROTER
5. Ludwik DE BAZELAIRE AZS AWF WARSZAWA 27.05.1997
6. Vladislav KOMPANETS
7. Tomasz NARUSZEWICZ KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.07.1997
8. Nikita SOKOLOV
9. Renars BLUMENTALS
10. Petar FILES
11. Filip FRANK
12. Jakub MILLER WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.07.1998
13. Bartosz ŻURAWSKI AZS AWF POZNAŃ 10.06.1997
14. Patryk SZULPIN KS AZS AWFIS GDAŃSK. 02.12.1997
15. Job DE RUITER
16. Ivan TKACHUK
17. Adam KORPACZEWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 03.08.1997
18. Iulian ALDEA
19. Jozsef SIKE
19. Mateusz DOROCHOWICZ WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 21.09.1997
21. Mihaly MERO
21. Kristof SIMON
23. Gaweł ZARĘBA AZS AWF WARSZAWA 24.04.1997
24. Oleksandr ABRAMOV
25. Ciaran VEITENHEIMER
26. Ege COSGUN
27. Dmitrii SREBDOLSKIY
28. Vladislav TEPLYAKOV
29. Benjamin BODO
30. Kirill LAKTIUKHIN
30. Grigorii SEMENIUK
32. Iyrii SEMENOV
33. Oskar ORSZYŃSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 18.01.1997
34. Alexey CHUEV
35. Danilo SHCHEPANOVICH
36. Gleb MENDELEEV
37. Marek PILSZAK UKS ATENA GDAŃSK 06.06.1997
38. Orest TURCHYNYAK
39. Andrey MATSEPURO
40. Viktor SHIROKOV
41. Dominik SOOKY
42. Igor SHIROKOV
43. Jakub GLEZMAN WROCŁAWIANIE. 16.07.1997
44. Vladislav ZHURAVLEV
45. Jędrzej KRUKOWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 13.08.1997
46. Matvey YAKUSHEV
46. Michał KOŚLICKI KU AZS-UAM POZNAŃ. 07.11.1998
48. Tim WINKLER
49. Vlad MOTCA
50. Aleksander KEGEL WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 28.09.1997
51. Tom GOMBOS
52. Yaroslav GAYDUK
52. Maksim HARAVSKIY
54. Tamas HOLLOS
55. Piotr NIEDZIELSKI POLONIA 1912 LESZNO 02.02.1997
56. Sergey BEZRUKOV
57. Gergely HAJAS
58. Irij DZUS
58. Vitalijs KUCEBA
60. Marijn HEITBRINK
61. Alexey LAPTEV
62. Wiktor OLSZEWSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 07.02.1998
63. Daniel OLSZOWSKI BUDOWLANI TORUŃ 23.12.1998
64. Michał ZAMIAR AZS AWF WROCŁAW 04.01.1997
65. Mikołaj Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 10.10.1998
66. Oleg MOROZOV
67. Deniss DMITRENKO
68. Sebastian BREIT
69. Radosław RYBIŃSKI IKS LESZNO 14.05.1997
70. Adam CMIEL
71. Jonatan HABART
72. Jan STOCKI D' ARTAGNAN URSYNÓW 23.07.1998
73. Yegor ANDROSOV
74. Boris BOROVOY
75. Andrejs LUGOVOJS
76. Alexander SWEDISH
77. Pavel BOGULA
78. Olafs SAUKANS
79. Constantin TREMEL
80. Edward SLEPECEC
81. Adrian Wojtkowiak AZS AWF POZNAŃ 06.09.1998
82. Olivier DE JONG
82. Rafał WOJNOWSKI BUDOWLANI TORUŃ 20.12.1998
84. Matyas ZEMAN
85. Jędrzej SZPYGIEL AZS AWF WARSZAWA 25.06.1998
86. Enzo VIOLA
86. David LINHART
88. Maciej Golec WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 20.06.1997
89. Vitaliy MOROZOV
89. Tymur OLIYNYCHUK
91. Ondrej UNGER
91. Borys SADOWSKI UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 16.04.1998
93. Jan GOBEL
94. Tomasz STRÓŻYŃSKI UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 02.02.1998
95. Wojciech MISIURA MKS KUSY SZCZECIN 22.12.1998
96. Krystian JASIŃSKI AZS AWF WARSZAWA 05.05.1998
97. Maxime DESWAZIERE
98. Dario CONTRINO
99. Bartłomiej DAMS WROCŁAWIANIE. 15.09.1998
100. Łukasz JANUSZEWSKI MKS KUSY SZCZECIN 26.02.1998
101. Martin FLORYK
102. Nikita KHOROLETS

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy