Nazwa: Mistrzostwa Polski
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 12.05.2012
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | POLIS Anna | 37 | AZS AWF KRAKÓW | 17.03.1989 |
2. | PIEKARSKA-TWARDOCHEL Magdalena | 1 | AZS AWF WARSZAWA | 28.11.1986 |
3. | MALINOWSKA Agnieszka | 18 | PKSZERM WARSZAWA | 28.11.1992 |
4. | WAWRZYŃSKA Justyna | 68 | AZS AWF KATOWICE | 09.04.1995 |
5. | MYKA Marta | 20 | AZS AWF WARSZAWA | 22.06.1992 |
6. | STROKA Małgorzata | 2 | AZS AWF WARSZAWA | 12.09.1980 |
7. | MARSZOŁEK Angelika | 36 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 08.10.1990 |
8. | JARECKA Aleksandra | 17 | AZS AWF KRAKÓW | 11.10.1995 |
9. | Saritaş Józefina | 39 | AZS AWF WARSZAWA | 27.03.1993 |
10. | PYTKA Kamila | 21 | AZS AWF WARSZAWA | 12.06.1994 |
11. | ŚWIĄTEK Justyna | 60 | ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA | 03.10.1992 |
12. | ZAGAŁA Jagoda | 42 | PIAST GLIWICE | 27.06.1994 |
13. | Kruk Magdalena | 23 | AZS AWF KRAKÓW | 06.04.1991 |
14. | PTAK Katarzyna | 16 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 11.02.1987 |
15. | TRZEBIŃSKA Ewa | 3 | AZS AWF KATOWICE | 01.05.1989 |
16. | KISIEL Olga | 19 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 02.10.1993 |
17. | EICHLER-IWANICHA Joanna | 0 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 27.02.1981 |
18. | BEREZA Małgorzata | 4 | AZS AWF KATOWICE | 21.07.1984 |
19. | JURECKA Julia | 34 | AZS AWF WROCŁAW | 26.11.1994 |
20. | Swatowska-Wenglarczyk Martyna | 15 | AZS AWF KATOWICE | 08.07.1994 |
21. | BŁACH Blanka | 14 | AZS AWF WROCŁAW | 09.03.1991 |
22. | Knapik-Miazga Renata | 5 | AZS AWF KRAKÓW | 15.07.1988 |
23. | RUTZ Barbara | 45 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 22.07.1995 |
24. | ŻURAKOWSKA-ZUGAJ Aleksandra | 22 | AZS AWF WARSZAWA | 06.10.1991 |
25. | RIDZEWSKA Anna | 33 | PIAST GLIWICE | 08.04.1993 |
26. | KRÓLAK Natalia | 6 | AZS AWF WARSZAWA | 14.11.1990 |
27. | SKORUPKA Aleksandra | 32 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 11.01.1989 |
28. | MOSLER Dominika | 13 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.11.1989 |
29. | WASYLUK Magdalena | 25 | AZS AWF WROCŁAW | 29.10.1995 |
30. | PACIORKIEWICZ Ewelina | 54 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 14.02.1990 |
31. | Pawłowska Magdalena | 24 | AZS AWF WARSZAWA | 11.02.1994 |
32. | TEREBA-ZAWROTNIAK Beata | 7 | AZS AWF KRAKÓW | 18.03.1981 |
33. | MROCHEM Karolina | 31 | AZS AWF KATOWICE | 25.01.1995 |
34. | SZKLAR Aleksandra | 48 | AZS AWF KATOWICE | 08.04.1995 |
35. | MIZERA Olga | 12 | AZS AWF WARSZAWA | 18.03.1991 |
36. | DMOWSKA-ANDRZEJUK Danuta | 8 | AZS AWF KATOWICE | 01.03.1982 |
37. | JAKUBOWICZ Anna | 53 | KSz WARSZAWIANKA | 26.07.1993 |
38. | STRUG Kamila | 11 | AZS AWF WROCŁAW | 17.06.1994 |
39. | SPYRA Marta | 50 | PIAST GLIWICE | 13.06.1993 |
40. | ROSTKOWSKA Anna | 27 | KSz WARSZAWIANKA | 24.07.1989 |
41. | DĄBROWA Katarzyna | 9 | AZS AWF WARSZAWA | 29.01.1989 |
42. | Mielańczyk Martyna | 10 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 17.09.1989 |
43. | ŁUKASZ Paulina | 52 | AZS AWF WARSZAWA | 03.11.1994 |
44. | SKORUPKA Sylwia | 28 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 08.04.1990 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | DMOWSKA-ANDRZEJUK Danuta | AZS AWF KATOWICE | 01.03.1982 | zakwalifikowano |
2. | STROKA Małgorzata | AZS AWF WARSZAWA | 12.09.1980 | zakwalifikowano |
3. | BŁACH Blanka | AZS AWF WROCŁAW | 09.03.1991 | zakwalifikowano |
4. | TRZEBIŃSKA Ewa | AZS AWF KATOWICE | 01.05.1989 | zakwalifikowano |
5. | JARECKA Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 11.10.1995 | zakwalifikowano |
5. | BEREZA Małgorzata | AZS AWF KATOWICE | 21.07.1984 | zakwalifikowano |
7. | PIEKARSKA-TWARDOCHEL Magdalena | AZS AWF WARSZAWA | 28.11.1986 | zakwalifikowano |
8. | MIZERA Olga | AZS AWF WARSZAWA | 18.03.1991 | zakwalifikowano |
8. | ZAGAŁA Jagoda | PIAST GLIWICE | 27.06.1994 | zakwalifikowano |
10. | DĄBROWA Katarzyna | AZS AWF WARSZAWA | 29.01.1989 | zakwalifikowano |
11. | MOSLER Dominika | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.11.1989 | zakwalifikowano |
12. | SKORUPKA Sylwia | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 08.04.1990 | zakwalifikowano |
13. | STRUG Kamila | AZS AWF WROCŁAW | 17.06.1994 | zakwalifikowano |
14. | EICHLER-IWANICHA Joanna | T.S. WISŁA KRAKÓW | 27.02.1981 | zakwalifikowano |
15. | POLIS Anna | AZS AWF KRAKÓW | 17.03.1989 | zakwalifikowano |
16. | Swatowska-Wenglarczyk Martyna | AZS AWF KATOWICE | 08.07.1994 | zakwalifikowano |
17. | KRÓLAK Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 14.11.1990 | zakwalifikowano |
18. | Knapik-Miazga Renata | AZS AWF KRAKÓW | 15.07.1988 | zakwalifikowano |
18. | MROCHEM Karolina | AZS AWF KATOWICE | 25.01.1995 | zakwalifikowano |
20. | Mielańczyk Martyna | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 17.09.1989 | zakwalifikowano |
21. | Pawłowska Magdalena | AZS AWF WARSZAWA | 11.02.1994 | zakwalifikowano |
22. | PACIORKIEWICZ Ewelina | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 14.02.1990 | zakwalifikowano |
23. | SPYRA Marta | PIAST GLIWICE | 13.06.1993 | zakwalifikowano |
24. | MALINOWSKA Agnieszka | PKSZERM WARSZAWA | 28.11.1992 | zakwalifikowano |
25. | MYKA Marta | AZS AWF WARSZAWA | 22.06.1992 | zakwalifikowano |
26. | WAWRZYŃSKA Justyna | AZS AWF KATOWICE | 09.04.1995 | zakwalifikowano |
27. | JURECKA Julia | AZS AWF WROCŁAW | 26.11.1994 | zakwalifikowano |
28. | PYTKA Kamila | AZS AWF WARSZAWA | 12.06.1994 | zakwalifikowano |
29. | MARSZOŁEK Angelika | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 08.10.1990 | zakwalifikowano |
30. | KISIEL Olga | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 02.10.1993 | zakwalifikowano |
31. | ŁUKASZ Paulina | AZS AWF WARSZAWA | 03.11.1994 | zakwalifikowano |
32. | Kruk Magdalena | AZS AWF KRAKÓW | 06.04.1991 | zakwalifikowano |
33. | ŻURAKOWSKA-ZUGAJ Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 06.10.1991 | zakwalifikowano |
34. | TEREBA-ZAWROTNIAK Beata | AZS AWF KRAKÓW | 18.03.1981 | zakwalifikowano |
35. | JAKUBOWICZ Anna | KSz WARSZAWIANKA | 26.07.1993 | zakwalifikowano |
36. | SKORUPKA Aleksandra | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 11.01.1989 | zakwalifikowano |
37. | RUTZ Barbara | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 22.07.1995 | zakwalifikowano |
38. | ROSTKOWSKA Anna | KSz WARSZAWIANKA | 24.07.1989 | zakwalifikowano |
39. | SZKLAR Aleksandra | AZS AWF KATOWICE | 08.04.1995 | zakwalifikowano |
40. | PTAK Katarzyna | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 11.02.1987 | zakwalifikowano |
40. | RIDZEWSKA Anna | PIAST GLIWICE | 08.04.1993 | zakwalifikowano |
42. | WASYLUK Magdalena | AZS AWF WROCŁAW | 29.10.1995 | zakwalifikowano |
43. | ŚWIĄTEK Justyna | ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA | 03.10.1992 | zakwalifikowano |
44. | Saritaş Józefina | AZS AWF WARSZAWA | 27.03.1993 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Knapik-Miazga Renata | AZS AWF KRAKÓW | 15.07.1988 |
2. | BEREZA Małgorzata | AZS AWF KATOWICE | 21.07.1984 |
3. | ZAGAŁA Jagoda | PIAST GLIWICE | 27.06.1994 |
3. | PIEKARSKA-TWARDOCHEL Magdalena | AZS AWF WARSZAWA | 28.11.1986 |
5. | STROKA Małgorzata | AZS AWF WARSZAWA | 12.09.1980 |
6. | TRZEBIŃSKA Ewa | AZS AWF KATOWICE | 01.05.1989 |
7. | JARECKA Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 11.10.1995 |
8. | KRÓLAK Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 14.11.1990 |
9. | DMOWSKA-ANDRZEJUK Danuta | AZS AWF KATOWICE | 01.03.1982 |
10. | BŁACH Blanka | AZS AWF WROCŁAW | 09.03.1991 |
11. | DĄBROWA Katarzyna | AZS AWF WARSZAWA | 29.01.1989 |
12. | MOSLER Dominika | T.S. GÓRNIK RADLIN | 23.11.1989 |
13. | STRUG Kamila | AZS AWF WROCŁAW | 17.06.1994 |
14. | MROCHEM Karolina | AZS AWF KATOWICE | 25.01.1995 |
15. | Pawłowska Magdalena | AZS AWF WARSZAWA | 11.02.1994 |
16. | PTAK Katarzyna | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 11.02.1987 |
17. | MIZERA Olga | AZS AWF WARSZAWA | 18.03.1991 |
18. | SKORUPKA Sylwia | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 08.04.1990 |
19. | EICHLER-IWANICHA Joanna | T.S. WISŁA KRAKÓW | 27.02.1981 |
20. | POLIS Anna | AZS AWF KRAKÓW | 17.03.1989 |
21. | Swatowska-Wenglarczyk Martyna | AZS AWF KATOWICE | 08.07.1994 |
22. | Mielańczyk Martyna | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 17.09.1989 |
23. | PACIORKIEWICZ Ewelina | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 14.02.1990 |
24. | SPYRA Marta | PIAST GLIWICE | 13.06.1993 |
25. | JURECKA Julia | AZS AWF WROCŁAW | 26.11.1994 |
26. | PYTKA Kamila | AZS AWF WARSZAWA | 12.06.1994 |
27. | KISIEL Olga | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 02.10.1993 |
28. | Kruk Magdalena | AZS AWF KRAKÓW | 06.04.1991 |
29. | TEREBA-ZAWROTNIAK Beata | AZS AWF KRAKÓW | 18.03.1981 |
30. | SKORUPKA Aleksandra | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 11.01.1989 |
31. | SZKLAR Aleksandra | AZS AWF KATOWICE | 08.04.1995 |
32. | RIDZEWSKA Anna | PIAST GLIWICE | 08.04.1993 |
33. | MALINOWSKA Agnieszka | PKSZERM WARSZAWA | 28.11.1992 |
34. | MYKA Marta | AZS AWF WARSZAWA | 22.06.1992 |
35. | WAWRZYŃSKA Justyna | AZS AWF KATOWICE | 09.04.1995 |
36. | MARSZOŁEK Angelika | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 08.10.1990 |
37. | ŁUKASZ Paulina | AZS AWF WARSZAWA | 03.11.1994 |
38. | ŻURAKOWSKA-ZUGAJ Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 06.10.1991 |
39. | JAKUBOWICZ Anna | KSz WARSZAWIANKA | 26.07.1993 |
40. | RUTZ Barbara | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 22.07.1995 |
41. | ROSTKOWSKA Anna | KSz WARSZAWIANKA | 24.07.1989 |
42. | WASYLUK Magdalena | AZS AWF WROCŁAW | 29.10.1995 |
43. | ŚWIĄTEK Justyna | ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA | 03.10.1992 |
44. | Saritaş Józefina | AZS AWF WARSZAWA | 27.03.1993 |