Nazwa: Dni Knurowa
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 02.06.2012
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | NYCZ Aleksandra | 0 | PIAST GLIWICE | 18.04.2000 |
2. | BIELECKA Katarzyna | 11 | AZS AWF KATOWICE | 26.02.1999 |
3. | SZMER Wiktoria | 0 | MUSZKIETER GLIWICE | 23.03.2001 |
4. | FUŁAT Agata | 74 | AKS MIKOŁÓW | 04.09.1999 |
5. | PARTYKA Ewa | 0 | GKS ALLEZ GLIWICE | 10.09.1999 |
6. | BRYCH Barbara | 0 | AZS AWF KRAKÓW | 04.12.2000 |
7. | BILIŃSKA Agnieszka | 0 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 03.02.2000 |
8. | KYRCZ Julia | 14 | PIAST GLIWICE | 08.01.1999 |
9. | Uryga Patrycja | 0 | PIAST GLIWICE | 23.10.2000 |
10. | RUSIECKA Daria | 0 | AZS AWF WROCŁAW | 08.05.2000 |
11. | CZARDYBON Joanna | 71 | AKS MIKOŁÓW | 10.07.1999 |
12. | Liczberska Aneta | 0 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 19.12.2000 |
13. | BAJ Wiktoria | 0 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 20.02.2000 |
14. | MROCHEM Patrycja | 23 | AZS AWF KATOWICE | 28.06.1999 |
15. | Kawencka Ewa | 0 | PIAST GLIWICE | 06.01.2000 |
16. | ZBĄCZYNIAK Kamila | 49 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 15.05.1999 |
17. | SĘCZEK Nina | 0 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 05.05.2000 |
18. | SZKLARKOWSKA Katarzyna | 0 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 21.09.2000 |
19. | MAJGIER Katarzyna | 48 | PIAST GLIWICE | 28.01.1999 |
20. | Pamuła Zuzanna | 0 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 28.01.2000 |
21. | PIECHOCKA Martyna | 45 | MUSZKIETER GLIWICE | 14.05.1999 |
22. | DĘBICKA Ewa | 0 | MUSZKIETER GLIWICE | 13.11.2001 |
23. | WADACH Dominika | 0 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 14.07.2000 |
24. | Pernach Aleksandra | 0 | AZS AWF KRAKÓW | 25.09.2000 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | PIECHOCKA Martyna | MUSZKIETER GLIWICE | 14.05.1999 | zakwalifikowano |
2. | KYRCZ Julia | PIAST GLIWICE | 08.01.1999 | zakwalifikowano |
3. | Kawencka Ewa | PIAST GLIWICE | 06.01.2000 | zakwalifikowano |
4. | BRYCH Barbara | AZS AWF KRAKÓW | 04.12.2000 | zakwalifikowano |
5. | Uryga Patrycja | PIAST GLIWICE | 23.10.2000 | zakwalifikowano |
6. | BIELECKA Katarzyna | AZS AWF KATOWICE | 26.02.1999 | zakwalifikowano |
7. | NYCZ Aleksandra | PIAST GLIWICE | 18.04.2000 | zakwalifikowano |
8. | MAJGIER Katarzyna | PIAST GLIWICE | 28.01.1999 | zakwalifikowano |
8. | Pernach Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 25.09.2000 | zakwalifikowano |
10. | RUSIECKA Daria | AZS AWF WROCŁAW | 08.05.2000 | zakwalifikowano |
11. | BILIŃSKA Agnieszka | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 03.02.2000 | zakwalifikowano |
12. | ZBĄCZYNIAK Kamila | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 15.05.1999 | zakwalifikowano |
13. | BAJ Wiktoria | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 20.02.2000 | zakwalifikowano |
14. | MROCHEM Patrycja | AZS AWF KATOWICE | 28.06.1999 | zakwalifikowano |
15. | FUŁAT Agata | AKS MIKOŁÓW | 04.09.1999 | zakwalifikowano |
16. | Pamuła Zuzanna | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 28.01.2000 | zakwalifikowano |
17. | SZKLARKOWSKA Katarzyna | UKS KOSYNIER GLIWICE | 21.09.2000 | zakwalifikowano |
18. | WADACH Dominika | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 14.07.2000 | zakwalifikowano |
19. | SZMER Wiktoria | MUSZKIETER GLIWICE | 23.03.2001 | zakwalifikowano |
20. | SĘCZEK Nina | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 05.05.2000 | zakwalifikowano |
21. | CZARDYBON Joanna | AKS MIKOŁÓW | 10.07.1999 | zakwalifikowano |
22. | Liczberska Aneta | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 19.12.2000 | zakwalifikowano |
23. | PARTYKA Ewa | GKS ALLEZ GLIWICE | 10.09.1999 | zakwalifikowano |
24. | DĘBICKA Ewa | MUSZKIETER GLIWICE | 13.11.2001 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | BIELECKA Katarzyna | AZS AWF KATOWICE | 26.02.1999 |
2. | BRYCH Barbara | AZS AWF KRAKÓW | 04.12.2000 |
3. | MAJGIER Katarzyna | PIAST GLIWICE | 28.01.1999 |
3. | KYRCZ Julia | PIAST GLIWICE | 08.01.1999 |
5. | PIECHOCKA Martyna | MUSZKIETER GLIWICE | 14.05.1999 |
6. | NYCZ Aleksandra | PIAST GLIWICE | 18.04.2000 |
7. | ZBĄCZYNIAK Kamila | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 15.05.1999 |
8. | MROCHEM Patrycja | AZS AWF KATOWICE | 28.06.1999 |
9. | Kawencka Ewa | PIAST GLIWICE | 06.01.2000 |
10. | Uryga Patrycja | PIAST GLIWICE | 23.10.2000 |
11. | Pernach Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 25.09.2000 |
12. | BILIŃSKA Agnieszka | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 03.02.2000 |
13. | BAJ Wiktoria | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 20.02.2000 |
14. | SZKLARKOWSKA Katarzyna | UKS KOSYNIER GLIWICE | 21.09.2000 |
15. | WADACH Dominika | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 14.07.2000 |
16. | PARTYKA Ewa | GKS ALLEZ GLIWICE | 10.09.1999 |
17. | RUSIECKA Daria | AZS AWF WROCŁAW | 08.05.2000 |
18. | FUŁAT Agata | AKS MIKOŁÓW | 04.09.1999 |
19. | Pamuła Zuzanna | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 28.01.2000 |
20. | SZMER Wiktoria | MUSZKIETER GLIWICE | 23.03.2001 |
21. | SĘCZEK Nina | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 05.05.2000 |
22. | CZARDYBON Joanna | AKS MIKOŁÓW | 10.07.1999 |
23. | Liczberska Aneta | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 19.12.2000 |
24. | DĘBICKA Ewa | MUSZKIETER GLIWICE | 13.11.2001 |