Turniej

Nazwa: O Puchar Rajców Gdańskich
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 02.03.2013

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. LIDZBARSKA Julia 5 KS AZS AWFIS GDAŃSK 13.05.1999
2. WINIARSKA Katarzyna 106 UKS ATENA GDAŃSK 30.03.2001
3. Gondek Natalia 46 D' ARTAGNAN URSYNÓW 17.06.2000
4. BORKOWSKA Anna 15 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 26.09.2000
5. Polewicz Zuzanna 52 IKS LESZNO 22.03.2000
6. WYGANOWSKA Anna 47 UKS ATENA GDAŃSK 09.09.2000
7. PALUCH Aleksandra 77 D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.05.2000
8. Jeglińska Aleksandra 1 AZS AWF WARSZAWA 27.12.1999
9. KŁOS Joanna 73 AZS AWF WARSZAWA 12.03.1999
10. DYBA Jagoda 16 POLONIA 1912 LESZNO 22.09.1999
11. JANIK Julia 36 UKS ATENA GDAŃSK 18.03.2000
12. MOLENDOWSKA Marcelina 115 WARTA ŚREM 21.10.2001
13. ŚNIAROWSKA Paula 108 AZS AWF WARSZAWA 20.05.1999
14. Toporska Joanna 3 KS AZS AWFIS GDAŃSK 29.03.1999
15. MAJSZEWSKA Kinga 45 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 06.10.2000
16. MURAWSKA Karolina 102 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.03.2001
17. KSENIAK Zofia 59 UKS ATENA GDAŃSK 16.11.2000
18. Kaczmarek Marta 27 IKS LESZNO 13.03.1999
19. BOBKOWSKA Kamila 7 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.01.1999
20. ANTOSZAK Monika 83 UKS ATENA GDAŃSK 20.10.1999
21. Pijaczyńska Kinga 39 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 25.10.2000
22. DRÓŻDŻ Zuzanna 37 AZS AWF WARSZAWA 22.01.1999
23. BESSMAN Julia 107 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 09.03.2001
24. WIERZCHOWSKA Agnieszka 44 UKS ATENA GDAŃSK 15.01.2000
25. KARPIAK Joanna 38 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 09.10.2000
26. KRAŚNICKA Martyna 61 BUDOWLANI TORUŃ 17.06.2000
27. TOMCZAK Renata 4 IKS LESZNO 29.05.1999
28. MECH Marta 6 KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.11.1999
29. MOSIEWICZ Maja 40 UKS ATENA GDAŃSK 06.02.2000
30. SZABELSKA Oliwia 11 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 04.04.2000
31. HOLBERG Maja 0 03.07.1999
32. DARDA Paulina 18 MKS KUSY SZCZECIN 28.03.2000
33. MUKLEWICZ Natalia 10 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 28.01.1999
34. WÓJCIK Michalina 81 UKS KUSY WARSZAWA 01.04.1999
35. SZKLARSKA Kinga 166 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 10.07.2001
36. KRÓL Weronika 35 POLONIA 1912 LESZNO 10.03.1999
37. SCHMIDT Patrycja 8 MKS KUSY SZCZECIN 21.07.1999
38. STAWIARSKA Katarzyna 32 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 06.12.1999
39. Włosińska Julia 31 AZS AWF WARSZAWA 04.10.2000
40. BIAŁKOWSKA Patrycja 20 POLONIA 1912 LESZNO 06.05.1999
41. KOZŁOWSKA Alicja 13 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 14.02.2000
42. ŚNIAROWSKA Karolina 108 AZS AWF WARSZAWA 30.01.2001
43. ROMPCZYK Zuzanna 24 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 21.08.2000
44. MOLENDOWSKA Martyna 104 WARTA ŚREM 22.08.1999
45. SADOWSKA Maria 29 POLONIA 1912 LESZNO 04.01.2000
46. BOBER Zuzanna 21 KS AZS AWFIS GDAŃSK 27.07.1999
47. ZABROCKA Olga 141 UKS ATENA GDAŃSK 24.09.2001
48. SADOWSKA Jagoda 23 AZS AWF WARSZAWA 07.01.2000
49. CZERWIŃSKA Marzena 9 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 06.03.1999
50. PIETROSZEK Karolina 17 MKS KUSY SZCZECIN 20.06.2000

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. TOMCZAK Renata IKS LESZNO 29.05.1999 zakwalifikowano
2. MECH Marta KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.11.1999 zakwalifikowano
3. MUKLEWICZ Natalia FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 28.01.1999 zakwalifikowano
4. ROMPCZYK Zuzanna UKS DE LA SALLE GDAŃSK 21.08.2000 zakwalifikowano
5. Jeglińska Aleksandra AZS AWF WARSZAWA 27.12.1999 zakwalifikowano
6. Toporska Joanna KS AZS AWFIS GDAŃSK 29.03.1999 zakwalifikowano
7. HOLBERG Maja 03.07.1999 zakwalifikowano
8. DYBA Jagoda POLONIA 1912 LESZNO 22.09.1999 zakwalifikowano
9. KŁOS Joanna AZS AWF WARSZAWA 12.03.1999 zakwalifikowano
10. WINIARSKA Katarzyna UKS ATENA GDAŃSK 30.03.2001 zakwalifikowano
11. WIERZCHOWSKA Agnieszka UKS ATENA GDAŃSK 15.01.2000 zakwalifikowano
12. BIAŁKOWSKA Patrycja POLONIA 1912 LESZNO 06.05.1999 zakwalifikowano
13. STAWIARSKA Katarzyna FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 06.12.1999 zakwalifikowano
14. SADOWSKA Jagoda AZS AWF WARSZAWA 07.01.2000 zakwalifikowano
15. Włosińska Julia AZS AWF WARSZAWA 04.10.2000 zakwalifikowano
16. Kaczmarek Marta IKS LESZNO 13.03.1999 zakwalifikowano
17. Gondek Natalia D' ARTAGNAN URSYNÓW 17.06.2000 zakwalifikowano
18. BOBKOWSKA Kamila UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.01.1999 zakwalifikowano
19. BORKOWSKA Anna FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 26.09.2000 zakwalifikowano
20. KARPIAK Joanna UKS DE LA SALLE GDAŃSK 09.10.2000 zakwalifikowano
21. LIDZBARSKA Julia KS AZS AWFIS GDAŃSK 13.05.1999 zakwalifikowano
22. JANIK Julia UKS ATENA GDAŃSK 18.03.2000 zakwalifikowano
23. KSENIAK Zofia UKS ATENA GDAŃSK 16.11.2000 zakwalifikowano
24. CZERWIŃSKA Marzena UKS DE LA SALLE GDAŃSK 06.03.1999 zakwalifikowano
25. BOBER Zuzanna KS AZS AWFIS GDAŃSK 27.07.1999 zakwalifikowano
26. PIETROSZEK Karolina MKS KUSY SZCZECIN 20.06.2000 zakwalifikowano
27. ŚNIAROWSKA Karolina AZS AWF WARSZAWA 30.01.2001 zakwalifikowano
28. SADOWSKA Maria POLONIA 1912 LESZNO 04.01.2000 zakwalifikowano
29. SCHMIDT Patrycja MKS KUSY SZCZECIN 21.07.1999 zakwalifikowano
30. KRÓL Weronika POLONIA 1912 LESZNO 10.03.1999 zakwalifikowano
31. MAJSZEWSKA Kinga TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 06.10.2000 zakwalifikowano
32. DARDA Paulina MKS KUSY SZCZECIN 28.03.2000 zakwalifikowano
32. DRÓŻDŻ Zuzanna AZS AWF WARSZAWA 22.01.1999 zakwalifikowano
34. Polewicz Zuzanna IKS LESZNO 22.03.2000 zakwalifikowano
35. PALUCH Aleksandra D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.05.2000 zakwalifikowano
36. KRAŚNICKA Martyna BUDOWLANI TORUŃ 17.06.2000 zakwalifikowano
37. MOSIEWICZ Maja UKS ATENA GDAŃSK 06.02.2000 zakwalifikowano
37. MURAWSKA Karolina UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.03.2001 zakwalifikowano
39. MOLENDOWSKA Marcelina WARTA ŚREM 21.10.2001 zakwalifikowano
40. WÓJCIK Michalina UKS KUSY WARSZAWA 01.04.1999 zakwalifikowano
41. KOZŁOWSKA Alicja FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 14.02.2000 zakwalifikowano
42. ZABROCKA Olga UKS ATENA GDAŃSK 24.09.2001 zakwalifikowano
43. MOLENDOWSKA Martyna WARTA ŚREM 22.08.1999 zakwalifikowano
44. SZKLARSKA Kinga UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 10.07.2001 zakwalifikowano
45. Pijaczyńska Kinga WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 25.10.2000 zakwalifikowano
46. SZABELSKA Oliwia WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 04.04.2000 zakwalifikowano
47. ŚNIAROWSKA Paula AZS AWF WARSZAWA 20.05.1999 zakwalifikowano
48. ANTOSZAK Monika UKS ATENA GDAŃSK 20.10.1999 zakwalifikowano
49. WYGANOWSKA Anna UKS ATENA GDAŃSK 09.09.2000 zakwalifikowano
50. BESSMAN Julia UKS DE LA SALLE GDAŃSK 09.03.2001 zakwalifikowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. TOMCZAK Renata IKS LESZNO 29.05.1999
2. Toporska Joanna KS AZS AWFIS GDAŃSK 29.03.1999
3. SCHMIDT Patrycja MKS KUSY SZCZECIN 21.07.1999
3. Włosińska Julia AZS AWF WARSZAWA 04.10.2000
5. Jeglińska Aleksandra AZS AWF WARSZAWA 27.12.1999
6. HOLBERG Maja 03.07.1999
7. DYBA Jagoda POLONIA 1912 LESZNO 22.09.1999
8. SZABELSKA Oliwia WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 04.04.2000
9. MECH Marta KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.11.1999
10. MUKLEWICZ Natalia FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 28.01.1999
11. KŁOS Joanna AZS AWF WARSZAWA 12.03.1999
12. WINIARSKA Katarzyna UKS ATENA GDAŃSK 30.03.2001
13. STAWIARSKA Katarzyna FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 06.12.1999
14. Kaczmarek Marta IKS LESZNO 13.03.1999
15. LIDZBARSKA Julia KS AZS AWFIS GDAŃSK 13.05.1999
16. JANIK Julia UKS ATENA GDAŃSK 18.03.2000
17. ROMPCZYK Zuzanna UKS DE LA SALLE GDAŃSK 21.08.2000
18. WIERZCHOWSKA Agnieszka UKS ATENA GDAŃSK 15.01.2000
19. BIAŁKOWSKA Patrycja POLONIA 1912 LESZNO 06.05.1999
20. SADOWSKA Jagoda AZS AWF WARSZAWA 07.01.2000
21. Gondek Natalia D' ARTAGNAN URSYNÓW 17.06.2000
22. BOBKOWSKA Kamila UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.01.1999
23. KARPIAK Joanna UKS DE LA SALLE GDAŃSK 09.10.2000
24. KSENIAK Zofia UKS ATENA GDAŃSK 16.11.2000
25. BOBER Zuzanna KS AZS AWFIS GDAŃSK 27.07.1999
26. PIETROSZEK Karolina MKS KUSY SZCZECIN 20.06.2000
27. ŚNIAROWSKA Karolina AZS AWF WARSZAWA 30.01.2001
28. SADOWSKA Maria POLONIA 1912 LESZNO 04.01.2000
29. KRÓL Weronika POLONIA 1912 LESZNO 10.03.1999
30. MAJSZEWSKA Kinga TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 06.10.2000
31. DARDA Paulina MKS KUSY SZCZECIN 28.03.2000
32. KOZŁOWSKA Alicja FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 14.02.2000
33. BORKOWSKA Anna FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 26.09.2000
34. CZERWIŃSKA Marzena UKS DE LA SALLE GDAŃSK 06.03.1999
35. DRÓŻDŻ Zuzanna AZS AWF WARSZAWA 22.01.1999
36. Polewicz Zuzanna IKS LESZNO 22.03.2000
37. PALUCH Aleksandra D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.05.2000
38. KRAŚNICKA Martyna BUDOWLANI TORUŃ 17.06.2000
39. MOSIEWICZ Maja UKS ATENA GDAŃSK 06.02.2000
39. MURAWSKA Karolina UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.03.2001
41. MOLENDOWSKA Marcelina WARTA ŚREM 21.10.2001
42. WÓJCIK Michalina UKS KUSY WARSZAWA 01.04.1999
43. ZABROCKA Olga UKS ATENA GDAŃSK 24.09.2001
44. MOLENDOWSKA Martyna WARTA ŚREM 22.08.1999
45. SZKLARSKA Kinga UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 10.07.2001
46. Pijaczyńska Kinga WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 25.10.2000
47. ŚNIAROWSKA Paula AZS AWF WARSZAWA 20.05.1999
48. ANTOSZAK Monika UKS ATENA GDAŃSK 20.10.1999
49. WYGANOWSKA Anna UKS ATENA GDAŃSK 09.09.2000
50. BESSMAN Julia UKS DE LA SALLE GDAŃSK 09.03.2001

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content