Turniej

Nazwa: Muszkieter-Trophy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 09.03.2013


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Czcibor Partyka 0 PIAST GLIWICE 30.05.2005
2. Dominik Kwaśnik 0 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 14.03.2005
3. Arkadiusz KOZŁOWSKI 0 GTS Zielona Góra 02.10.2003
4. Jarosław SNACKI 0 UKS MDK OLIMP LUBIN 13.02.2003
5. Szymon PYRDOŁ 0 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 16.06.2003
6. Mirosław GOŃDA 0 MDK NR 1 BYTOM 08.10.2003
7. Jan GLINKA 0 PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004
8. Patryk PIĄTKOWSKI 0 MUSZKIETER GLIWICE 24.04.2003
9. Igor MARCINKOWSKI 0 KKS KRAKÓW 18.11.2003
10. Filip SAJDAK 0 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 30.07.2003
11. Kacper BILL 0 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 20.02.2004
12. Filip GODLEWSKI 0 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.05.2004
13. Kacper ŁUCKI 0 KS OLIMP LUBIN 27.05.2003
14. Kacper Morek 0 KS SZPADA WADOWICE 24.02.2003
15. Bartłomiej NIZIO 0 MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003
16. Filip BYTOMSKI 0 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 20.03.2003
17. Michał PANKIEWICZ 0 PIAST GLIWICE 16.09.2003
18. Wiktor Wałach 0 RMKS RYBNIK 13.09.2003
19. Ryszard CHMIELEWSKI 0 MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003
20. Krzysztof Bezuch 0 RMKS RYBNIK 18.05.2004
21. Stanisław Dziura 0 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.2004
22. Jędrzej KRZEMIŃSKI 0 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 13.09.2003
23. Mateusz MAĆKÓW 0 UKS MDK OLIMP LUBIN 24.09.2003
24. Antoni Socha 0 PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004
25. Wojciech Rzyczniak 0 PIAST GLIWICE 26.05.2004
26. Krzysztof Domowicz 0 AZS AWF KRAKÓW 07.01.2004
27. Gustaw FELIŃSKI 0 SKS FLESZ ŚWIDNICA 09.04.2004
28. Wojciech KIEŁPIKOWSKI 0 PKSZERM WARSZAWA 10.12.2003
29. Alex KASZYCKI 0 MKS KUSY SZCZECIN 15.09.2003
30. Grzegorz SZYMAŃSKI 0 SKS FLESZ ŚWIDNICA 19.10.2003
31. Stanisław KLAMUT 0 MKS GRYF MIELEC 03.01.2004
32. Kamil Olejniczak 0 PIAST GLIWICE 29.10.2004

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Szymon PYRDOŁ UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 16.06.2003 zakwalifikowano
2. Wiktor Wałach RMKS RYBNIK 13.09.2003 zakwalifikowano
3. Grzegorz SZYMAŃSKI SKS FLESZ ŚWIDNICA 19.10.2003 zakwalifikowano
4. Mirosław GOŃDA MDK NR 1 BYTOM 08.10.2003 zakwalifikowano
5. Bartłomiej NIZIO MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003 zakwalifikowano
6. Arkadiusz KOZŁOWSKI GTS Zielona Góra 02.10.2003 zakwalifikowano
7. Kacper Morek KS SZPADA WADOWICE 24.02.2003 zakwalifikowano
8. Gustaw FELIŃSKI SKS FLESZ ŚWIDNICA 09.04.2004 zakwalifikowano
9. Jan GLINKA PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004 zakwalifikowano
10. Patryk PIĄTKOWSKI MUSZKIETER GLIWICE 24.04.2003 zakwalifikowano
11. Jarosław SNACKI UKS MDK OLIMP LUBIN 13.02.2003 zakwalifikowano
12. Kamil Olejniczak PIAST GLIWICE 29.10.2004 zakwalifikowano
13. Alex KASZYCKI MKS KUSY SZCZECIN 15.09.2003 zakwalifikowano
14. Krzysztof Bezuch RMKS RYBNIK 18.05.2004 zakwalifikowano
15. Jędrzej KRZEMIŃSKI WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 13.09.2003 zakwalifikowano
15. Stanisław Dziura PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.2004 zakwalifikowano
17. Ryszard CHMIELEWSKI MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003 zakwalifikowano
18. Filip BYTOMSKI ZERWIKAPTUR KRAKÓW 20.03.2003 zakwalifikowano
19. Kacper BILL ZERWIKAPTUR KRAKÓW 20.02.2004 zakwalifikowano
20. Michał PANKIEWICZ PIAST GLIWICE 16.09.2003 zakwalifikowano
21. Stanisław KLAMUT MKS GRYF MIELEC 03.01.2004 zakwalifikowano
22. Czcibor Partyka PIAST GLIWICE 30.05.2005 zakwalifikowano
23. Filip GODLEWSKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.05.2004 zakwalifikowano
24. Antoni Socha PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004 zakwalifikowano
25. Wojciech Rzyczniak PIAST GLIWICE 26.05.2004 zakwalifikowano
26. Mateusz MAĆKÓW UKS MDK OLIMP LUBIN 24.09.2003 zakwalifikowano
27. Krzysztof Domowicz AZS AWF KRAKÓW 07.01.2004 zakwalifikowano
28. Igor MARCINKOWSKI KKS KRAKÓW 18.11.2003 zakwalifikowano
29. Wojciech KIEŁPIKOWSKI PKSZERM WARSZAWA 10.12.2003 zakwalifikowano
30. Kacper ŁUCKI KS OLIMP LUBIN 27.05.2003 zakwalifikowano
31. Filip SAJDAK UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 30.07.2003 zakwalifikowano
32. Dominik Kwaśnik PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 14.03.2005 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Ryszard CHMIELEWSKI MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003
2. Wiktor Wałach RMKS RYBNIK 13.09.2003
3. Alex KASZYCKI MKS KUSY SZCZECIN 15.09.2003
3. Grzegorz SZYMAŃSKI SKS FLESZ ŚWIDNICA 19.10.2003
5. Bartłomiej NIZIO MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003
6. Arkadiusz KOZŁOWSKI GTS Zielona Góra 02.10.2003
7. Filip GODLEWSKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.05.2004
8. Wojciech Rzyczniak PIAST GLIWICE 26.05.2004
9. Szymon PYRDOŁ UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 16.06.2003
10. Kacper Morek KS SZPADA WADOWICE 24.02.2003
11. Jan GLINKA PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004
12. Jarosław SNACKI UKS MDK OLIMP LUBIN 13.02.2003
13. Filip BYTOMSKI ZERWIKAPTUR KRAKÓW 20.03.2003
14. Kacper BILL ZERWIKAPTUR KRAKÓW 20.02.2004
15. Stanisław KLAMUT MKS GRYF MIELEC 03.01.2004
16. Wojciech KIEŁPIKOWSKI PKSZERM WARSZAWA 10.12.2003
17. Mirosław GOŃDA MDK NR 1 BYTOM 08.10.2003
18. Gustaw FELIŃSKI SKS FLESZ ŚWIDNICA 09.04.2004
19. Patryk PIĄTKOWSKI MUSZKIETER GLIWICE 24.04.2003
20. Kamil Olejniczak PIAST GLIWICE 29.10.2004
21. Krzysztof Bezuch RMKS RYBNIK 18.05.2004
22. Stanisław Dziura PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.2004
22. Jędrzej KRZEMIŃSKI WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 13.09.2003
24. Michał PANKIEWICZ PIAST GLIWICE 16.09.2003
25. Czcibor Partyka PIAST GLIWICE 30.05.2005
26. Antoni Socha PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004
27. Mateusz MAĆKÓW UKS MDK OLIMP LUBIN 24.09.2003
28. Krzysztof Domowicz AZS AWF KRAKÓW 07.01.2004
29. Igor MARCINKOWSKI KKS KRAKÓW 18.11.2003
30. Kacper ŁUCKI KS OLIMP LUBIN 27.05.2003
31. Filip SAJDAK UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 30.07.2003
32. Dominik Kwaśnik PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 14.03.2005

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy