Turniej

Nazwa: Muszkieter-Trophy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 10.03.2013


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Wiktoria CZEKAJSKA 0 KSz WARSZAWIANKA 19.04.2000
2. Agata KES 1 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 06.10.1999
3. Agnieszka BILIŃSKA 41 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 03.02.2000
4. Agata KNAPIK 42 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000
5. Aleksandra NYCZ 14 PIAST GLIWICE 18.04.2000
6. Katarzyna WAŚNIEWSKA 40 KS SZPADA WROCŁAW. 09.11.1999
7. Wiktoria SKRZYPCZAK 2 AZS AWF WARSZAWA 25.02.1999
8. Olga Strzelczyk 20 UKS PIAST LEGNICA 20.04.2000
9. Weronika JANICKA 35 AZS AWF KATOWICE 03.09.1999
10. Wiktoria BAJ 15 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 20.02.2000
11. Julia KYRCZ 3 PIAST GLIWICE 08.01.1999
12. Paulina SKIBA 51 UKS MDK OLIMP LUBIN 24.11.2000
13. Patrycja KUŚKA 21 T.S. GÓRNIK RADLIN 01.03.1999
14. Aleksandra STANUCH 4 MKS KUSY SZCZECIN 18.01.1999
15. Katarzyna MAJGIER 13 PIAST GLIWICE 28.01.1999
16. Anna GRABOWSKA 52 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 24.03.2000
17. Stella CZYSZEWICZ 32 KS SZPADA WROCŁAW. 06.12.1999
18. Nikola DEKA 50 MKS KUSY SZCZECIN 15.11.1999
19. Barbara ROŻNIECKA 5 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 01.03.2000
20. Ewa PARTYKA 81 GKS ALLEZ GLIWICE 10.09.1999
21. Ewa Kawencka 18 PIAST GLIWICE 06.01.2000
22. Klaudia WILAMOWSKA 33 SKS FLESZ ŚWIDNICA 16.08.2000
23. Nikola OWSIANKO 10 MKS KUSY SZCZECIN 23.09.1999
24. Martyna MOLENDOWSKA 74 WARTA ŚREM 22.08.1999
25. Julia MICHALESKUL 23 PIAST GLIWICE 30.01.2000
26. Katarzyna KNAPIK 28 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000
27. Aleksandra Pernach 6 AZS AWF KRAKÓW 25.09.2000
28. Barbara BRYCH 8 AZS AWF KRAKÓW 04.12.2000
29. Paulina ŚLIWIŃSKA 25 DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 30.06.2000
30. Barbara BANASZAK 92 PIAST GLIWICE 31.01.2000
31. Paulina GWIZDAK 64 MKS GRYF MIELEC 18.01.2000
32. Katarzyna BIELECKA 7 AZS AWF KATOWICE 26.02.1999

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Ewa Kawencka PIAST GLIWICE 06.01.2000 zakwalifikowano
2. Barbara BRYCH AZS AWF KRAKÓW 04.12.2000 zakwalifikowano
3. Wiktoria SKRZYPCZAK AZS AWF WARSZAWA 25.02.1999 zakwalifikowano
4. Agata KES WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 06.10.1999 zakwalifikowano
4. Aleksandra STANUCH MKS KUSY SZCZECIN 18.01.1999 zakwalifikowano
6. Katarzyna BIELECKA AZS AWF KATOWICE 26.02.1999 zakwalifikowano
7. Julia KYRCZ PIAST GLIWICE 08.01.1999 zakwalifikowano
8. Aleksandra NYCZ PIAST GLIWICE 18.04.2000 zakwalifikowano
9. Patrycja KUŚKA T.S. GÓRNIK RADLIN 01.03.1999 zakwalifikowano
10. Barbara BANASZAK PIAST GLIWICE 31.01.2000 zakwalifikowano
11. Barbara ROŻNIECKA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 01.03.2000 zakwalifikowano
12. Katarzyna MAJGIER PIAST GLIWICE 28.01.1999 zakwalifikowano
13. Aleksandra Pernach AZS AWF KRAKÓW 25.09.2000 zakwalifikowano
14. Katarzyna WAŚNIEWSKA KS SZPADA WROCŁAW. 09.11.1999 zakwalifikowano
15. Wiktoria CZEKAJSKA KSz WARSZAWIANKA 19.04.2000 zakwalifikowano
16. Weronika JANICKA AZS AWF KATOWICE 03.09.1999 zakwalifikowano
17. Agata KNAPIK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000 zakwalifikowano
18. Stella CZYSZEWICZ KS SZPADA WROCŁAW. 06.12.1999 zakwalifikowano
19. Martyna MOLENDOWSKA WARTA ŚREM 22.08.1999 zakwalifikowano
20. Klaudia WILAMOWSKA SKS FLESZ ŚWIDNICA 16.08.2000 zakwalifikowano
21. Julia MICHALESKUL PIAST GLIWICE 30.01.2000 zakwalifikowano
22. Katarzyna KNAPIK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000 zakwalifikowano
23. Paulina GWIZDAK MKS GRYF MIELEC 18.01.2000 zakwalifikowano
24. Nikola OWSIANKO MKS KUSY SZCZECIN 23.09.1999 zakwalifikowano
25. Anna GRABOWSKA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 24.03.2000 zakwalifikowano
26. Paulina SKIBA UKS MDK OLIMP LUBIN 24.11.2000 zakwalifikowano
27. Wiktoria BAJ UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 20.02.2000 zakwalifikowano
28. Ewa PARTYKA GKS ALLEZ GLIWICE 10.09.1999 zakwalifikowano
29. Olga Strzelczyk UKS PIAST LEGNICA 20.04.2000 zakwalifikowano
30. Nikola DEKA MKS KUSY SZCZECIN 15.11.1999 zakwalifikowano
31. Agnieszka BILIŃSKA UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 03.02.2000 zakwalifikowano
32. Paulina ŚLIWIŃSKA DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 30.06.2000 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Aleksandra STANUCH MKS KUSY SZCZECIN 18.01.1999
2. Barbara BRYCH AZS AWF KRAKÓW 04.12.2000
3. Ewa Kawencka PIAST GLIWICE 06.01.2000
3. Katarzyna BIELECKA AZS AWF KATOWICE 26.02.1999
5. Wiktoria SKRZYPCZAK AZS AWF WARSZAWA 25.02.1999
6. Agata KES WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 06.10.1999
7. Julia KYRCZ PIAST GLIWICE 08.01.1999
8. Patrycja KUŚKA T.S. GÓRNIK RADLIN 01.03.1999
9. Aleksandra NYCZ PIAST GLIWICE 18.04.2000
10. Barbara ROŻNIECKA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 01.03.2000
11. Katarzyna MAJGIER PIAST GLIWICE 28.01.1999
12. Aleksandra Pernach AZS AWF KRAKÓW 25.09.2000
13. Wiktoria CZEKAJSKA KSz WARSZAWIANKA 19.04.2000
14. Agata KNAPIK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000
15. Martyna MOLENDOWSKA WARTA ŚREM 22.08.1999
16. Paulina GWIZDAK MKS GRYF MIELEC 18.01.2000
17. Barbara BANASZAK PIAST GLIWICE 31.01.2000
18. Katarzyna WAŚNIEWSKA KS SZPADA WROCŁAW. 09.11.1999
19. Weronika JANICKA AZS AWF KATOWICE 03.09.1999
20. Stella CZYSZEWICZ KS SZPADA WROCŁAW. 06.12.1999
21. Klaudia WILAMOWSKA SKS FLESZ ŚWIDNICA 16.08.2000
22. Julia MICHALESKUL PIAST GLIWICE 30.01.2000
23. Katarzyna KNAPIK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000
24. Nikola OWSIANKO MKS KUSY SZCZECIN 23.09.1999
25. Anna GRABOWSKA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 24.03.2000
26. Paulina SKIBA UKS MDK OLIMP LUBIN 24.11.2000
27. Wiktoria BAJ UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 20.02.2000
28. Ewa PARTYKA GKS ALLEZ GLIWICE 10.09.1999
29. Olga Strzelczyk UKS PIAST LEGNICA 20.04.2000
30. Nikola DEKA MKS KUSY SZCZECIN 15.11.1999
31. Agnieszka BILIŃSKA UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 03.02.2000
32. Paulina ŚLIWIŃSKA DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 30.06.2000

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy